Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Arattál egy győzelmet egy jobb csapat ellen, aminek sem rövid sem hosszútávon nincs értelme. Ha ilyenek megmentik Caldwell állását akkor seppukut csinálok a nappaliban.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért Ansah és Slay két top playa a Dbe, és Levy is ha végre visszatérne. Az O meg Megatron nélkül is jól néz ki. A falon a két Tbe be lett fektetve, irányító ok, két jó WR van, TE van. Az O rendben van, és a Dbe is vannak alap pillérek.
Ennél rosszabb alapokból is hoztak már ki PO csapatokat megfelelő edzők (nyilván ezen van a hangsúly).
alatriste
A D# azon kezdőjátékosai akik egy jó védelemben komoly szerepet kaphatnának: Slay, Quin, Ansah, Taylor. Ez marha kevés. Levyvel én nem számolok, szerintem neki vége a karrierjének, nem akar már focizni. Itt az "akar"-on van a hangsúly.
Kell két kezdő szintű DT, egy komplett LB sor, egy SS és két CB (talán Diggs-ben van némi remény ha van némi passrush).
Ha ezt Bob Quinn sámán megcsinálja egy/két nyár alatt akkor le a kalappal.
Az offense-ben megvan egy fiatal fal amiről egy év alatt kiderül, hogy merre visz az út. Tate és Jones személyében van két jó WR akit egy normális OC tud használni. Ebronból lehet egy jó TE. A futójáték gagyi, Abdullah Jahvid Best 2.0. Nem tragikus névsor de nem vagyok túl bizakodó.

Ja és jön a "kedvencem" Forsett próbajátékra (ő volt aki hasalásból futott szabálytalan TD-t ellenünk amit természetesen megadtak). Marhára ide kell hozni egy totál elveszett szezonban. Nehogy Zennert próbáljuk ki, még a végén kiderül, hogy jó.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért Ansah és Slay két top playa a Dbe, és Levy is ha végre visszatérne. Az O meg Megatron nélkül is jól néz ki. A falon a két Tbe be lett fektetve, irányító ok, két jó WR van, TE van. Az O rendben van, és a Dbe is vannak alap pillérek.
Ennél rosszabb alapokból is hoztak már ki PO csapatokat megfelelő edzők (nyilván ezen van a hangsúly).


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azert Stafford a legnagyobb "sztár". Az egyetlen esély, hogy valaki ide jöjjön egy offseasonben. Defenseben nincs húzónév. Pedig oda kellene hozni játékosokat.
Oda kell a draft cetliket is pazarolni.
A szezon előtt is méltattam, hogy a defense egy kalap szar.
Es ez nevekre is így van.
Pláne most a sérülések következtében.
Liga utolsó a védelmünk. Ha a számol nem ezt mutatják akkor a számok csalnak.
No pass rush. Ettől a sec.-től meg senkinek várhatja hogy 2.1 másodpercnél tovabb levédekezik valakit.
De ilyen nevekkel nem is lehet csodát várni.
A szezon elott is lehetett tudni
Hogy gyenge lesz a védelem.
De jelen állapot szerint egy vicc.
Azert Quinnek tobb időt adnék.
Még egy teljes éve sem volt. Szerintem egy GM munkája legalabb 3-4 év.
Én sem orulnék ha valamelyik adósságban úszó nagyvállalat (vagy kórház) gazdasági vezetésével megbíznának és 6 hónap után kérnének
Számon a deficit miatt.
Ez a roster, nem Quinn felelőssége.
Nézzük Meg mit csinal jövőre.
Más lesz ez ha lesz ideje építkezni. Persze Lions szurkolóként a türelmetlenségét értem.
De már kár aggódni. Ennek a szezonnak tényleg vége.
1-3 vagyunk most. Holnapra sima 1-4.
5-6 győzelemnél tobb nem lesz idén az biztos.

Remélem a sapkábol hiányzó sok halott pénzt (csak Megatron után maradt $16M) a védelemre fordítjuk.
Levynél is érdemes lenne eldönteni hogy akarjuk e ezt folytatni. 10 millát keres évi 10 snappel. Amióta megkapta a nagy pénzt két èvvel ezelőtt, azota tobb milliót keresett mint ahány snappet játszott. Sajnos ezt nem látta se a GM se a def koordinátor sem.

Ami viszont nem értek, hogy lehet csak 3 pontos favorit ellenünk a Philly?
Ajándék pénznek tűnik.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Múltkor belefutottam egy elég komoly dilemmába.
Egyik NFL rajongó ismerősöm megkérdezte, hogy ki a kedvenc aktív Lions játékosom.
Imádtam Shaun Rogerst, Suht meg mindig voltak kevésbé ismert favoritjaim.
Tavaly kapásból rávágtam volna, hogy Calvin vagy Levy, de most az egyik visszavonult a másik meg jó ideje nem hajlandó játszani csak kirándulni.
Stafford so-so, meg Tate is a kedveltek között van de egyikre sem mondanám, hogy megvenném a mezét. A többiek meg fasorban sincsenek még ehhez képest sem, talán Ansah aki egyszer odaérhet.

Ez nagyjából mindent el is mond a csapatról. Elfogytak a sztárok, elfogytak az egyéniségek, elfogytak akik ilyenkor megfordítanák a dolgok menetét. Így borzalmasan nehéz lesz a HC keresés is, teljes öngyilkosság idejönni.
Nagyon remélem, hogy Quinn csak altat és nyáron valami marha nagy dobásra készül, mert ha tényleg ilyen hülye ami az idei roster managementből látszik akkor nagy bajban vagyunk. Újra.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel ez a szezon véget ért számunkra merengjünk egy kicsit a múltba. Tillman beszél Megatronról:

NFL Films Presents: Dear Calvin

 a.video.nfl.com/films/vodzilla/30409/161005_NFLFP_DearMegatron-20161005_123459950_5000k.mp4

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ebron, Ansah, Abdullah, Levy
Ha 10-en belül maradunk már szép.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Esélyes, hogy Ebron és Ansah is maródi lesz a vnapi meccsen.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
 twitter.com/mikerothstein/status/783417653738299393
MacPhisto
Jó, azért valakit küldeni kell, lassan már nem marad olyan bírói csapat a ligában, akik ne fújtak volna valami ordas baromságot a Lions kárára. 😊

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
 twitter.com/mikerothstein/status/783417653738299393

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Leigazoltunk egy Patstől kidobott tightendet. Meg is lepődtem hogy nem a JAXtol jött. De ha jól láttam akkor előtte jacksonvillben játszott.
SOL
PintérÁdi
És mi draftoltuk 2010 környékén a 4. körben, amennyiben Clay Harborról van szó

több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Leigazoltunk egy Patstől kidobott tightendet. Meg is lepődtem hogy nem a JAXtol jött. De ha jól láttam akkor előtte jacksonvillben játszott.
SOL

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Van noy viszont nem volt vakon

több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Calvin csinálta a legjobban. Visszavonult es valami csinos szőke pipit forgat a Dance with the starban.

Meglepne ha hétvégén egy számjegyű lenne a két csapat közti különbség. Nem ide...
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mit vártok a vasárnapi meccstől? Bennem nagyon élesen él a tavalyi hálaadásnapi meetingünk, akkor feltétlenül bíztam az Eaglesben de végül tátott szájjal rohantunk a detroiti faszerdőben.

Most ennek következményeképp vannak fenntartásaim, de Schwartz visszatérése érdekes lesz.
mustaine
Ugyan ez fog lehatszodni most is!



Csak ezúttal fordítva.
Also hangon 2 TD-vel kapunk majd ki.
Szóval neked nincs miert parázni.
Nekunk meg nem kell várakozással teli ülni a tv elé.

Schwartz meg levitetheti magát a jatekosok vállán.

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mit vártok a vasárnapi meccstől? Bennem nagyon élesen él a tavalyi hálaadásnapi meetingünk, akkor feltétlenül bíztam az Eaglesben de végül tátott szájjal rohantunk a detroiti faszerdőben.

Most ennek következményeképp vannak fenntartásaim, de Schwartz visszatérése érdekes lesz.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ansah?

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nem tudom mikor húztunk védőt első körben, talán Fairley volt az utolsó?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Pedig az erős nők hónapját éljük...
Márta néne csatlakozhatna...

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Caldwell marad.
Tökéletesen le tud vezényelni egy top5 pickes szezont.
A szurkolók le vannak szarva.
Quinn = Millen 2.0

több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
 walterfootball.com/draft2017.php
MacPhisto
19. hely? Top 10es draft Pick baby. Rebuilding on újra...
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
 walterfootball.com/draft2017.php

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezt nehezen veszi be a gyomrom...
Blevi
Ha nem egy orálisan, próbáld aná........ mindegy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ezt nehezen veszi be a gyomrom...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
@paulapasche: Tony Corrente's crew working #Lions at #Bears game. He was part of crew that blew the call when Seahawks batted the ball out of end zone.

Kacagok.
Bazzani
Ezen ne izgasd magad max feltűnően ellenünk fog fújni hogy nehogy az legyen hogy elcsalta azt a meccseteket 😀