NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebben a csapatban jelenleg nincs meg egyáltalán a tűz, ami kellene. Azon sem lepődnék meg, ha ugyanez a hozzállás lenne meg a következő két hétben.
Oké, van pár játékos, mint Megatron, akik bármi van, küzdenek és nyerni akarnak, de ez édes kevés sajnos.
És amikor már Staffordban is azt látom, hogy elege van az egész szarban, az már rég rossz.
Hiába játszik szarul párszor, hiába hibázik hatalmasakat, de azért ő mindig egy olyan játékos volt, aki az utolsó pillanatig küzdött. A Cardinals ellen már őt sem érdekelte az egész.
És szerintem ezekben a motivációs problémákban Schwartzék szerepe a legnagyobb, szépen lassan, hétről-hétre érték ezt el.
Ezért is kellene menniük, két hét múlva rögtön.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Megtaláltuk a pótlást, ha megszabadulnátok Logan bosszújától
 www.steelersdepot.com/2012/12/is-chris-rainey-just-another-stefan-logan/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A Titans nyert MNF-en. Amúgy is megvertek minket. Meg az Eaglesnek kellene nyerni hogy harmadik helyen vàlasszunk 😉 de ez már top5 Pick lesz !
Engem az sem zavar ha maciktól is kikapunk.
Megjegyzem amilyen formában van a csapat, ez nem lesz nehéz 😀topmodell
Mert mi aztán szárnyalunk mostanában 😀 😀 😀.
Teljesen más meccs lesz, rossz szezon végén a játékosoknak kell annyi önbecsülésüknek lenniük, hogy a csoport riválist hazai pályán mindenképp megakarják verni. Ha nem így van, akkor a játékosokban legalább akkora hiba van, mint az edzői teamben.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A Titans nyert MNF-en. Amúgy is megvertek minket. Meg az Eaglesnek kellene nyerni hogy harmadik helyen vàlasszunk 😉 de ez már top5 Pick lesz !
Engem az sem zavar ha maciktól is kikapunk.
Megjegyzem amilyen formában van a csapat, ez nem lesz nehéz 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Huh bazmeg, ez baromira tré volt. 😀
Vereséget, szar Lionst vártam, na de ezt? Áh azért ezt nem...
Hát nem tudom, ha én volnék a csapat tulajdonosa, akkor azt hiszem, ez lett volna az utolsó bevert szög Linehan koporsójában, nem gondoltam, hogy idén még alulmúlhatja önmagát, de vasárnap ez sikeült... Kritikán aluli, amit művelt, a játékhívások nevetségesek voltak, az meg valóban egyenesen vicc volt, hogy 7 perccel a vége előtt, mikor már minden eldőlt, nem leszarva mindent esetleg elkezd Megatronra dobálni. Mert ekkora égés után az még elfogadható lett volna.
De Schwartz is egy fatökű buzi, aki abszolut nem képes megfogni ezt a csapatot. Ő csak úgy vagy, és áll, mint egy fasz az oldalvonal mellett, igazi Jim Caldwell jelleg, csak Jimbo néha meg is szólal, de sokat nem ér vele senki. És ebben a csapatban jelenleg semmi küzdőszellemet, motivációt sem vélek felfedezni, valljuk be, lelketlen volt szinte az egész bagázs, és ez szemmel láthatóan valahogy az edzői stábból fakad ki.
Ide új stáb kell, nincs mese.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Hu srácok ezt a hétvégét meg kellet emésztenem. Nem tudom marad-e Jimbo, én bizonytalan vagyok Vele kapcsolatban, ez a hétvége nem építette a bizalmam.
Készüljünk a draftra + a Bearst meg verjük meg. Ennyi az idei terv.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Csak attól tartok senkit nem érdekel, hogy mi vagy a kinti drukkerek mit akarnak.
Es hiába szívunk végig, akkor sem fogunk edzőt váltani.
Pedig teljes stáb csere kell. EgYedul a DC maradhatna.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
megmondtam ugye?

Nem láttam a meccset de egy balfék edzői húzás elég aZ lhez FŐLEG HA AZ A CÉL...

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
egy ilyen csempésztek át a kanadai határon

a huszonnyócas? igen Glória - ez Stefán


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarok nagy szavakat használni, de a tegnapi meccs offensive playcall szempontjából az én rövid (4-5év) Lions fanságom legrosszabja volt. Ehhez képest Jim Colletto egy zseni volt komolyan.
A legszemetebb része az volt amikor már minden eldőlt és Linehan inkább dobatott Robiskiere, Loganre meg bárkire csak nem Megatronra. Nálam neki vége, de ahogy olvasom nagyjából a kinti drukkereknél is Schwartzal együtt.
Asszem 8 offensive yardja volt a Cardsnak és vezettek 21-7re. Ez elmond mindent az O-ról és főképp az STről.
Logan-nek kb embert kell ölnie, hogy kikerüljön a csapatból.
Még két meccs szenvedés és sok mindenre fény derül.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Stafford óriási csalódás. Mi az hogy nem tud 5000yardot passzolni minden évben?!
Mindenki ezt várta volna tőle. (Amúgy most is 4000 fölött jár)
Brady az 50td szezon után produkált egy harmincasat.
Az is szörnyű ..

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A csapat szimpi... kivéve Suh-t. A küzdelem most valahogy nem érződött. Stafford meg amilyen jól indított mint rookie annyira süllyedt le az idei szezonra. Jövőre jobb lesz 😊silent7939
Tényleg Stafford anyját, amiért nem tud 4000 yardot dobni 3 practice squad receivernek meg Will Hellernek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A D-nktől és az ST-nktől kaptatok ki és az nem szégyen 😊 Ha a támadósoron múlott volna akkor simán nyertek. Ja és ha ez vígasztal, nem tudok örülni ennek a győzelemnek.silent7939
Engem az szokott vigasztalni, ha beírják, hogy nagyot küzdöttünk és szimpatikus a csapat, majd a jövő héten vagy egy jó draft után jövőre!

<-------------------MacPhisto
A csapat szimpi... kivéve Suh-t. A küzdelem most valahogy nem érződött. Stafford meg amilyen jól indított mint rookie annyira süllyedt le az idei szezonra. Jövőre jobb lesz 😊
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A D-nktől és az ST-nktől kaptatok ki és az nem szégyen 😊 Ha a támadósoron múlott volna akkor simán nyertek. Ja és ha ez vígasztal, nem tudok örülni ennek a győzelemnek.silent7939
Engem az szokott vigasztalni, ha beírják, hogy nagyot küzdöttünk és szimpatikus a csapat, majd a jövő héten vagy egy jó draft után jövőre!

<-------------------

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért azt nehezen tudom mondani, hogy élveztem a meccset.
Tudtam hogy ki kell kapni, de mégis nehezen viseltem 😊
De ha annak ellenére nem b@***uk ki a stábot, hogy ezer éve nem nyertünk es sikerül a Cardinals ellen is kikapni, akkor nagyon nagy a baj.
topmodell
A D-nktől és az ST-nktől kaptatok ki és az nem szégyen 😊 Ha a támadósoron múlott volna akkor simán nyertek. Ja és ha ez vígasztal, nem tudok örülni ennek a győzelemnek.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Azért azt nehezen tudom mondani, hogy élveztem a meccset.
Tudtam hogy ki kell kapni, de mégis nehezen viseltem 😊
De ha annak ellenére nem b@***uk ki a stábot, hogy ezer éve nem nyertünk es sikerül a Cardinals ellen is kikapni, akkor nagyon nagy a baj.
topmodell
Mindenképpen új edző kell. Valami nagyon elbaszódott az öltözőben, azt meg Schwart már nem tudja helyrerakni. Az mondjuk nem meglepő, hogy a backupok backupjaival a receivingben és a secondaryban kikapunk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért azt nehezen tudom mondani, hogy élveztem a meccset.
Tudtam hogy ki kell kapni, de mégis nehezen viseltem 😊
De ha annak ellenére nem b@***uk ki a stábot, hogy ezer éve nem nyertünk es sikerül a Cardinals ellen is kikapni, akkor nagyon nagy a baj.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tökéletes nap.
Kiszoptunk, Megatron 100yard felett.
Márcsak Linehant kéne kibaszni és imádnék élni. 😊Bazzani
Igen az lett amit kértem. A védelmet nem hibáztatnám azért, mert 5 meg 3 yardról TDt kapunk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tökéletes nap.
Kiszoptunk, Megatron 100yard felett.
Márcsak Linehant kéne kibaszni és imádnék élni. 😊

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Sajna ma semmi nem ment meg minket a győzelemtől, pedig a draft miatt nem ártana kikapni.
Remélem az egy az egyben védekezés nagy napot eredményez Calvin Johnsonnak k*rv@ra megérdemli a rekordot!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
En nem hiszek benne.
Nálunk nem történnek ilyen cibderella sztorik.
Azt hiszem nálunk Bell az év felfedezettje es pont.
Persze én is örülnék, ha hatodik Körös szerzemények elő lépnének nálunk, de ilyenre tényleg nem szokott nálunk példa lenni. Nálunk mar a harmadik Körös Pick is általában kuka... 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mennyi esély van arra, hogy Kris Durham él a lehetőséggel és megragad a 2.WR poszton?
Első meccsen bíztató volt, néztem róla college videókat ott remek volt, ismerik egymást Stafford-al.
Jó lenne ha végre egyszer véletlenül kukáznánk egy kezdőjátékost.
Broyles jó lenne slotban, Thomas meg maradna a 4.WR és Edwards (akiben én valamiért kibaszottul bízok) jó lenne 5.nek.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó lenne, ha a mackók ellen márcsak 50yard kéne csak.
Ellenük soha nem megy neki túl jól, Tillman jól védekezik rajta.
PP állítólag 1az1ben jatszik majd rajta, reméljük ezt símán megoldja.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaaaaaaj, tényleg, buta voltam, úgy rémlett, az utolsó héten van a Falcons elleni meccs, de az a Bears lesz. 😊
Ettől függetlenül egyébként benne lehet, azért ne feledjük, hogy ha olyanja van, lazán 200 yardos meccseket tol Megatron. 😊
Örülnék, ha már a Falcons ellen megdöntené, akkor akár egy 2000 yardos szezon is benne lenne a pakliban. 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát nem hinném, hogy az Atlanta meccsen már meglenne a rekord. 2meccs alatt nagyon kemény a 303yard. Azért adják a meccset mert MNF, igaz előrehozva.