NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Fairley és Lacey is megsérült.
Schwartz szerint nagyjából minden rendben van, nem kíván a mérleggel foglalkozni csak az Arizona meccsre koncentrál.
Komolyan ha a Baltimore-nál ki lehet baszni egy edzőt év közben akkor nálunk miért nem lehet takarítani???????Bazzani
Baltimoreban állítólag Harbaugh és Cameron között valami nagy vita volt, ezért is baszták ki. De hát feltételezem azért, mert abból az O-ból jóval többet kellene kihozni.
Schwartz meg persze, hogy nem foglalkozik a mérleggel, nem akar már most, hetekkel a szezon vége előtt, hogy miket baszott el idén ő és az edzői stáb közösen.
De remélem 3 hét múlva repül, Linehannel együtt minimum, de a ST-t sem ártana kitakarítani fullosra. 😀
Mondjuk ha Schwartz szerint minden rendben van, akkor kiíváncsi volnék rá, milyen mérleg vagy helyzet kell ahhoz, hogy azt mondja, itt valami bibi van. 😂
Még 2-14 is kevés lenne hozzá. 😀

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Három meccsel a szezon vége elott úgy hogy nincs esély PO-ra én nem látom értelmét. Szezon végen lehet takarítani.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fairley és Lacey is megsérült.
Schwartz szerint nagyjából minden rendben van, nem kíván a mérleggel foglalkozni csak az Arizona meccsre koncentrál.
Komolyan ha a Baltimore-nál ki lehet baszni egy edzőt év közben akkor nálunk miért nem lehet takarítani???????

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olvasgattam kicsit az éjszakai meccsről.
-Durham volt a 2.WR, gondolom látták Linehan-ék is, hogy mekkora szar Thomas. Kérdezném, hogy miért nem Durhamet hoztuk fel egyből és miért pazaroltunk el egy picket erre?
-Jonte Green kezdett Florence helyén, egyből pofásabb lett a secondary. Florence 4playben volt benn mint dime back, csináltak is róla egy kulcs 3&11et.
-Pettigrew megsérült, Heller játszott 64snapet a helyén

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszi Soldi!
Ezen a 3-4 dolgon már gondolkoztam én is. Az egész kezdő D-ből 4 embernek van szerződése (Suh, Fairley, Tulloch, KVB). Suh sztem jó 3-4DEnek, a többinél felejtős a 3-4. Mondjuk ha váltani akarunk, akkor ez az év ideális.
Amúgy futásmegállításban sokat fejlődtünk tavalyhoz képest.
Bazzani
Lehet fejlődött, de ez a big play engedése miatt nem feltűnő (számomra), s a kettő együtt gyilkos az eredményességre.

Van egy olyan győzelmi indikátor, ami a TO-kra és a big playekre épül. Ez 90 százalékban megmutatja egy adott meccsen ki nyer. Egy +40 yardos play (asszem) egy TO-val felérő.

Egyébként nagyon sajnálom a DET-ot, mert 2 éven át folyamatosan fejlődött, s ennek folytatását vártam idénre is. Kifejezetten tetszett a fizikálisan kemény D (és főleg DL), de idén ez az egység nagy csalódás - legalábbis nekem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi Soldi!
Ezen a 3-4 dolgon már gondolkoztam én is. Az egész kezdő D-ből 4 embernek van szerződése (Suh, Fairley, Tulloch, KVB). Suh sztem jó 3-4DEnek, a többinél felejtős a 3-4. Mondjuk ha váltani akarunk, akkor ez az év ideális.
Amúgy futásmegállításban sokat fejlődtünk tavalyhoz képest.

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi!
Szerinted mennyi esélye van, hogy Cowher visszatérjen az NFLbe mint HC?
Mi változna a csapat háza táján ha ő lenne a Lions főedzője?

Illetve te a Lionst jósoltad SB esélyesnek. Szerinted hol ment el a hajó?Bazzani
Én reálisnak tartom Cowher visszatérését. Korábban sem zárta ki, csak azt mondta, hogy közeljövőben nem valószínű (ennek már 3 éve), illetve megfelelő körülmények kellenek. Ergo nem egy totális nulláról rebuildingre váró feladatot szeretne, hanem egy kész vagy félig kész, reálisan PO-juttatható csapatot. Inkább az a kérdés, hogy mikor. És az nem biztos, hogy idén. Azt például nem tudom fejből, hogy meddig szól a szerződése szakkommentátorként. De ez komolyan befolyásoló tényező lehet. Ő a fizikális futballt szereti, tehát sztem nagyobb hangsúlyt kapna a futójáték, bírja a trükkös playeket és D-ben a 3-4-et preferálja, de sztem a DET kerete erre jelenleg nem alkalmas. (Én amúgy nem rúgnám ki Schwarzot)

Amúgy a Friscót akartam SB-re írni, de annyian írták a Friscót, hogy DET mellett döntöttem, mert további fejlődést vártam, ahogy az az elmúlt 2 évben tapasztalható volt. (Ha ez bekövetkezik, domináns csapatról beszélhetnénk). Pontos statot nem néztem, de benyomásom szerint hiába halad jól az O, szar a Red Zone-ban. Tehát hiába jó yardokban, átlagos a TD-kben, és bizony pickek terén is úgy gondolom, hogy a mezőny közepén lehet a DET. De ami számomra qrva nagy csalódás, az a D. A futást engedik, ami számomra totál meglepő, mert én totálisan domináló DL-t vártam a DET-tól. A pass védekezésben pedig az a leggázabb, hogy rengeteg big playt engednek, ami döntő faktor a meccseken. Azok ingyen 40-50-60 yardok, ami megengedhetetlen egy jó csapattól. Amúgy elsősorban sztem éppen ez és a futójáték engedése a DET idei, számomra csalódástkeltő szezonjának kulcsa. Továbbá számomra meglepő, hogy a CHI ennyire jó volt idén, nyilván ez is közrejátszott abban, hogy a DET lemarad a PO-ról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Negyedik körös nincs a Whitehead feltrade miatt. Az is mekkora baklövés te atyaég... Minden más van és Wright miatt kapunk kompenzációs picket.

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
hány pickünk van egyáltalán jövőre?

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És akkor nem beszéltünk arról, hogy Raiolanak is lefőtt a kávé, Peterman is szar és öreg, Backusban sincs egy évnél több, Corey Williams-t Fairley beelőzte a depth charton, nincs secondarynk (mindenki FA), az elkapóink elfogytak, LB-k közül csak Tullochnak van szerződése.
Ez megint legalább 5év építkezés...

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jövőre uj csapatunk lesz, szinte teljesen.
Építkezhetunk majdnem elorol.
Leszámítva hogy van egy franchise QB nk
Aki csak jobb es jobb lesz. Fiatal még 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Delmas ebben az évben tényleg állandóan sérült.
Avril nem ér annyit amennyit kér.
KVB szinten kifújt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze, első a rekord. Mondjuk egy későbbi pickel el lehet hozni a legjobb CB-t Houston mellé. Bár félek, hogy Houstonnak beígér valaki valami giga lóvét.
Delmas viszont mehet a picsába, minden 5ik meccsen tud játszani. Avril sem nálunk fogja megkapni a várva-várt nagy pénzt.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább minimum 303 elkapott yard legyen benne Megatrontól 😊
Top10-ben szerintem lesz még elég sok jó pass rusher, akár OLB, akár DE.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha ma lenne a draft akkor a 6.helyen húznánk. Sanszos, hogy két irányító is kimenne legalább előttünk. Úgyhogy nagyon jó helyen lennénk domináns passrusher DE ügyben. De nagyon félek, hogy nyerünk még két meccset. Arizona-t nagyon nehéz lesz alulmúlni, a biztos PO résztvevő Atlanta sem fogja magát összetörni, a Bears ellen meg menni fogunk mint a mérgezett egér. Ebben símán benne van 2W. Fene.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Soldi!
Szerinted mennyi esélye van, hogy Cowher visszatérjen az NFLbe mint HC?
Mi változna a csapat háza táján ha ő lenne a Lions főedzője?Bazzani
Nemcsak ordítozás hanem tekintély és fegyelem is lenne 😛 meg tisztelet az ellenfelek részéről.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Soldi!
Szerinted mennyi esélye van, hogy Cowher visszatérjen az NFLbe mint HC?
Mi változna a csapat háza táján ha ő lenne a Lions főedzője?

Illetve te a Lionst jósoltad SB esélyesnek. Szerinted hol ment el a hajó?

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Te'o nem is lesz bent ahol mi húzunk 😉topmodell
Ahogy a dolgok alakulnak...
Három nevet dobott be az Mlive.
Cowher, Gruden, Reid.
Cowhernek örülnék, Gruden sztem nem jönne ide, Reid meg ne is jöjjön.Bazzani
Reidet kivéve bármelyiknek örülnék. Eddgi védtem Jimbot de úgy tűnik túlnőtt rajta a feladat.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Te'o nem is lesz bent ahol mi húzunk 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kb 303yard kell 3 meccsen a rekord döntéshez.
Azaz 101yardos átlag.
Még simán elérhető!
1546 y nàl jàr Johnson.
1848 a rekord.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Három nevet dobott be az Mlive.
Cowher, Gruden, Reid.
Cowhernek örülnék, Gruden sztem nem jönne ide, Reid meg ne is jöjjön.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Te'o mint 4-3 OLB?
Inkább legyen DE, hamár top 10es a pick.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Gondoltam hogy visszaesés lesz a tavalyi után, de ekkora nyomorúságra nem számítottam. Érdekes offseason elé nézünk, sok lejáró szerződés játékos, sok need. Azt hiszem elkeztem a draft Te'o kampányt 😀. Megatron hogy áll most a rekorddal?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem baj az, kell a jó drafthely, legalább lehet húzni top5-ben egy DT-t.
Például Lotuleleit. 😀

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Zsinórban a 22. Vereségünk a Lembón.
Ahogy mondani szokták még egy olyan óra ami áll is napi kétszer legalább pontosan mutatja az időt.
Nyert a browns. Lehet még őket is beelőzzük a jó draft helyért

One Team
One Detroit
One Pride