NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hanem kié tüsi?
A szurkoloké? Esetleg az öreg Fordé?
Schwartz nem tudja kordában tartani a csapatot, pláne nem tud nyerni velük.
A keret összeállítása (főleg az, hogy a gyengeségeket nem orvosolta) szintén az övé és a GM-é, ez a BPA draft faszság detto.Bazzani
Játékosok is bőven benne vannak. Tavaly is volt balhé, de a csapat képes volt egymásért küzdeni. Idén nem. De inkább ne keressük, hogy a tyúk vagy a tojás volt-e előbb. 😀.

Kit látnál szívesen? Milyen típusú HC-t? Tapasztalt, egykoron már edzősködő? Fiatal HC, aki koordinátorként tevékenykedett eddig (lásd Schwartz), vagy collegeből vkit átcsábítani?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions coach Jim Schwartz said more news about Titus Young coming today or maybe tomorrow.
Remélem nem basszuk ki, hanem elcseréljük.
(Ilyenkor nincs erre lehetőség csak márciustól ugye?)

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hanem kié tüsi?
A szurkoloké? Esetleg az öreg Fordé?
Schwartz nem tudja kordában tartani a csapatot, pláne nem tud nyerni velük.
A keret összeállítása (főleg az, hogy a gyengeségeket nem orvosolta) szintén az övé és a GM-é, ez a BPA draft faszság detto.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Schwartzot régen egy idegbeteg fas*nak tartottam, de jó edzőnek, aki jól összefogta ezt a csapatot. Ellenben az, hogy gyakorlatilag ebben a szezonban ennyire szétesett a csapat és az egész körítés, az nem hiszem, hogy teljes mértékben a stáb hibája.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Schwartz on if Lions have choked last 3 wks "I don’t know how to look at it. We haven’t made the plays at the end, I think that’s for sure"
Ez megy baszdmeg, a süketelés.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na asszem akkor róla is lemondhatunk, megy Titus mellé.

Schwartz said Titus Young will not be part of the mix to replace Broyles. Still not with team.
Jó vagy Fekete, basszál szét mindent magad körül mielőtt eltakarodsz az anyádba innen.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
hát baszki, két év alatt mindkét térde szakadt

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a jobb lábában, ez legalább "jó hír" (az egyetemen a balban volt ilyen sérülés)
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Broyles torn ACL

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy Mac miért Harris és miért nem Donahue?
Ok, hogy jó holder de a puntjai meg szarok.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálam most jönne el az az idő, hogy sokkal több játékidőt adnék a fiataloknak. A két Lewis, Whitehead, Jonte Green, Reiff.
Szerezzenek tapasztalatot, hátha valamelyikükről kiderül, hogy jó.
Csak ez nem fog megtörténni, mert Schwartz a seggét fogja menteni.
Meg a haverjaiét.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Szerintem is marad a vezetőség, bár még azt is kinézem a vezetőségből, hogy kivágják Cunninghamet, amikor idén pont a védelem teljesít teljesen erőn felül.Stez
Elmegy nyugdíjba magától szerintem.MacPhisto
Vihetne magával pár embert.
Főleg mr.25yardospunt Harrist, meg Backust és KVB-t.Bazzani
Harris csak szükségmegoldás, tudjuk, KVB szerintem menni fog a fizu miatt (amúgy mint a csapatban rendet tartó veterán sem használható ezek szerint), Backus még kell jövőre. Egyébként Leshoure TD-jénél is kurva nagyot blokkolt...

Backus <3

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem is marad a vezetőség, bár még azt is kinézem a vezetőségből, hogy kivágják Cunninghamet, amikor idén pont a védelem teljesít teljesen erőn felül.Stez
Elmegy nyugdíjba magától szerintem.MacPhisto
Vihetne magával pár embert.
Főleg mr.25yardospunt Harrist, meg Backust és KVB-t.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Szerintem is marad a vezetőség, bár még azt is kinézem a vezetőségből, hogy kivágják Cunninghamet, amikor idén pont a védelem teljesít teljesen erőn felül.Stez
Elmegy nyugdíjba magától szerintem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem is marad a vezetőség, bár még azt is kinézem a vezetőségből, hogy kivágják Cunninghamet, amikor idén pont a védelem teljesít teljesen erőn felül.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ja és még annyit, hogy ennek a szezonnak már mindegy, nem jöhet be minden utolsóperces TD nekünk. Majd jövőre visszakapjuk. (HAHAHA, nem.)
Ahogy akartuk, hogy ne hátrányból játsszunk, tessék, három vezetés után három vereség.

Kócc rebuild = 1 szezon
Lions rebuild = 52 years and counting

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Gratulálok!Nagyszerű meccsen maradtatok alul, amit ha ti nyertek meg egy rossz szavunk se lehetett volna.Sok szerencsét és Megatron rekordot kívánok nektek a későbbiekben.aztec
HA felvágtam az ereimet, a szájbabaszott sírkövemre ezekből egy válogatást tegyetek fel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Most megmondom, hogy jövőre ugyanezt a töketlen edzőbrigádot fogjuk bámulni. Mayhew is egyre nagyobb hülyeségeket csinál.
Top5 pick esélyesek vagyunk.Bazzani
Részemről ezzel betelt a pohár. Fire Schwartz. Ezzel a csapattal ez kritikán aluli, plusz az állandó botrányok, plusz Titus szabadon engedése - elég volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most megmondom, hogy jövőre ugyanezt a töketlen edzőbrigádot fogjuk bámulni. Mayhew is egyre nagyobb hülyeségeket csinál.
Top5 pick esélyesek vagyunk.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Erre mind1 hogy hányat alszom. Nem fog segíteni :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
S(h)ame old Lions

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam viszont ezt a meccset Linehan bukta el.
Az utolsó 5-6-7 percben bazmeg tisztán látszott, hogy csak futtatni akarja az órát, és konkrétan nem akar előre haladni sem.
Az utolsó két driveban meg végképp szánalmas volt a játékhívása. Ezt a csávót is egyedül Megatron mentette meg eddig, de most, amikor ő sem tud meccset nyerni, akkor látszik, mekkora a szar.
Broylest viszont baromira sajnálom, mert vele azért sokkal komolyabb támadógépezet ez, remélem nem sérült rá az ACL-jére és semmi komoly.
Fura ezt mondani, de 35 kapott pont, az utolsó 3,5 percben Luck kétszer ment végig a pályán, de mégsem tudok fújni a védelemre.
Szedtek egy rakat picket, Luckot szinte végig tartani tudták, megvolt a kellő nyomás is, de hát basszameg, ha annyi segítséget nem kapsz az O-tól, hogy 2:40-el a vége előtt, amikor kapsz egy DPI-t is, így elherdálod a labdát... Oké, az utolsó pillanatokban kapituláltak, de bárkivel megeshet ez. Ne felejtsük el, hogy a secondaryben kis túlzással kb. csak Houston standard kezdőjátékos, a többiek mind kukázva lettek valahonnan.
És tegnap a ST még nem is volt olyan szánalom, így kikapni a legidegőrlőbb.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felébredtem és senkit nem basztak még ki.
Mondjuk olyan szempontból jófelé tartunk, hogy a következő edzőnek jó draftpozíciója lesz.
Amúgy azt se tudom kit hibáztassak. 3 labdát szerzett a D#, amiből alig tudtunk pontot tenni a táblára, a végén viszont a seconndary kapitulált.
Ebből a sec-ből egyedül Houstont akarom jövőre a csapatban látni, az edzők közül meg senkit. Új irány kell, mert ez nem vezet sehova.
Igazából örülök a vereségnek, remélem mostmár a csapat vezetői is látják, hogy hányszor alázzák meg tudásban az ellen edzői a mieinket.
Sok év után a GB elleni meccs lesz az amit meg sem nézek. Ezért a szarért nem kelek fel. Ennél a 0-16os csapat is szerethetőbb volt.
Ja és az meg szopjon lovat aki ezt a Thomast idehozta a jaguároktól. Volt vagy 5 dropja.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Gratulálok!Nagyszerű meccsen maradtatok alul, amit ha ti nyertek meg egy rossz szavunk se lehetett volna.Sok szerencsét és Megatron rekordot kívánok nektek a későbbiekben.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3&7-nél az a futáskajki
Schwartz on running on third and five on Lionis last possession" "It was the right call."
Tényleg az volt. Takarodjál vissza oda ahonnan jöttél.