NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3&7-nél az a futáskajki
Van aki nyerni akar, mi nem ezt tettük.
Megérdemelt vereség, remélem következményekkel.

több mint 11 éve
kajki Detroit Lions 16
3&7-nél az a futás
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gruden vagy Billick?
Ezt a meccset amúgy Linehan bukta el meg a drop-oló WRek.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Goodell kell nekünk edzőnek.
Egy csapásra megjavulna minden !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
kajki Detroit Lions 16
Ez a gárda jobb edzői stábot érdemelne. A 16 éves fiam belenézve a meccsbe megállapította, hogy jobb játékokat tudna hívni 😊
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Én azért csak kibasznám most Schwartzot meg a bandáját.Bazzani
Mutatták a fejét a 00:00-ás TD után, szerintem már ő is azon gondolkodik, h mikor kötnek útilaput a lábára...
több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
legalább Logan két mecs óta minden labdát megfog és még értékelhető viszsahordásai is vannak

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azért csak kibasznám most Schwartzot meg a bandáját.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions WR coach Shawn Jefferson said he wants Ryan Broyles to be known as "the black Wes Welker by this time next year".
Ha ez így lenne és lenne egy használható 3.számú WR is melléjük, akkor szép évünk lehet!

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Raiola on Titus Young: "We've moved on from him. He wants to be an asshole, let him be an asshole. It's not my problem."
😊

Based on what Dominic Raiola said today, it'd be pretty surprising if Titus Young isn't released in the offseason.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
More Lions' Thanksgiving misery: J.J. Watt could be fined for hit to Stafford chin in 4Q. Wud have been 1st down at Texans 30,1 min left.

Valahogy ezt sem látták. De nem volt csalás, nem.Bazzani
Megtaláltam az esetet, igaz gyenge minőségben de minden látszik.

Ha ezt befújják megvan a meccs és egy győzelemre lennénk az uccsó wild card helyért harcoló csapatoktól.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Könnyen lehet. 😊

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Suh nem kapott eltiltást. Gondolom a főműsoridős ordas csalás után ehhez már nem volt pofájuk. Ha még versenyben vagyunk a PO-ért akkor tuti kapott volna. Így, hogy már nem vagyunk tényezők könnyebben játszák a pártatlant.Bazzani
vagy csak Goodell benézett fb-n a profilodra, aztán látta, hogy megmagyaráztam a szitut 😉

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Yardokban a szezon elején sem volt rossz, csak a TD-k nem jöttek.
Persze nyílván Ryan, Brady vagy valamelyik másik QB kapja.
Először legyen meg a rekord, aztán ráérünk ezen gondolkozni.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Calvin Johnson named NFC Offensive Player of the Month. He has 32 catches for 619 yards (154.8 per game) and 3 TDs over last four games.

Ha megdönti a rekordot akkor símán MVP esélyes. Persze nem lesz az, mert nem jutunk PO-ba. Azért elég rendesen alázza a Madden átkot.Bazzani
most igen. De a szezon első felében nem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Calvin Johnson named NFC Offensive Player of the Month. He has 32 catches for 619 yards (154.8 per game) and 3 TDs over last four games.

Ha megdönti a rekordot akkor símán MVP esélyes. Persze nem lesz az, mert nem jutunk PO-ba. Azért elég rendesen alázza a Madden átkot.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions RB Mikel Leshoure, S Louis Delmas, LT Jeff Backus, Avril & Corey Williams practicing today.
Amikor már tökmindegy...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Már több napja pedzegették, hogy Broyles kinyomta a kezdőből Titust és #2 WR lehet mostantól, remélem igaz. Sokkal jobb lesz, és sokkal nagyobb alázat, és küzdés van benne.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Exiled WR Titus Young returns to Lions practice today, taking second team reps for now

És állítólag nem megyünk rá Babin megszerzésére.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
9.ek vagyunk mert a Philly sztem nem számít ilyenkor.
Sztem amúgy a JAX behúzza.

több mint 11 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Én is örülnék Babin érkezésének, egy kis lendületet hozna szerintem és magára találna 😊
Amúgy a cikk szerint benne vagyunk abban az 5 csapatban akiknél landolhat!! Mondjuk a waiver listán 10.-ek vagyunk, de az 5ből egyik sincs elöttünk.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ovhjfqzphiw3cyu73xur
Jason Babin: Five potential landing spots
Jason Babin was cut loose by the Philadelphia Eagles on Tuesday, but don't expect him to be out of work for long. Dan Hanzus takes a look at five teams who might want the pass rusher.

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Babint kirúgták Phillyből.
Állítólag rá akarunk mozdulni.
Wide9be tökéletes. Ráadásul LoJack és Avril szabadügynök lesz és KVB sem megoldás már. Passrushban jó futás ellen nem annyira, akárcsak Avril.
Én örülnék neki. Nem tudom, hogy hányadik helyen vagyunk a waiver listán, de sztem úgyis elviszik előlünk.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Titus Young is still not with the team. Lions say Jim Schwartz will update his status after practice.

Érdekes feladat lesz rendet rakni a fejekben az offseasonben.

több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Én is, de ugyanakkor szembe jut, hogy simán nyom 200 yardot Megatron, ha olyan napja van.
Ez a Colts ellen is nagyon simán meglehetne, bár pont ilyenkor van koppanás, amikor azt gondolom, mennyire kedvez neki a Colts sec gyengesége.
A Packers ellen is fene tudja, benne van 100 yard, benne van 200 yard is a meccsben.
A Cards védelem jó, de hullámzó, benne van ott is egy jó meccs.
És ne felejtsd el, hogy a Falcons és a Bears elleni meccsen már mindkét csapat továbbjutása szinte biztosan meglesz, így lehet, hogy pihenni fog néhány játékos, főleg Tillmanékre gondolok... A Falcons védelme meg egyébként mostanság sokat tud hibázni, összejöhet a 100-150 yardos meccs Megatronnak.
Fene tudja, előzetesen én ismét olyan 1600-1700 yardos szezont mondok, de azért ha valaki, akkor ő az, aki megérdemelne egy rekordot. Szóval reménykedem benne, hogy ha a szezon elmegy, esetleg rásegítenek Linehanék a rekordra. 😛
Mondjuk a Colts elleni meccsre kíváncsi leszek, én mondjuk itt várnék több hosszú passzpróbálkozist is az irányába, az Indy védelme Vaughnnal és Butlerrel kifejezetten gyenge e téren, márpedig ők fognak kezdeni, Powers IR-en csücsül, Vontae pedig nem egészséges szinten.
De szinte Pettigrewnak is nagy meccset jósolok, és Broylesnak is, ha Titus helyén kezdene.
Ha Megatron elviszi minimum két védőt, akkor Broyles oktatni fog.Stez
Ha tényleg tét nélküli lesz már a meccsünk addigra, még szurkolni is fogok,hogy legyen meg neki. 😉
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pettigrew, Hilliard és Lacey buktak egy fogadást a Trawis Lewis&Ronnel Lewis páros ellen (gondolom az Oklahoma-Oklahoma State meccsel kapcsolatban):
 mobile.twitter.com/TravisLewis28/status/273484147308236800
Pettigrew 😊