NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is, de ugyanakkor szembe jut, hogy simán nyom 200 yardot Megatron, ha olyan napja van.
Ez a Colts ellen is nagyon simán meglehetne, bár pont ilyenkor van koppanás, amikor azt gondolom, mennyire kedvez neki a Colts sec gyengesége.
A Packers ellen is fene tudja, benne van 100 yard, benne van 200 yard is a meccsben.
A Cards védelem jó, de hullámzó, benne van ott is egy jó meccs.
És ne felejtsd el, hogy a Falcons és a Bears elleni meccsen már mindkét csapat továbbjutása szinte biztosan meglesz, így lehet, hogy pihenni fog néhány játékos, főleg Tillmanékre gondolok... A Falcons védelme meg egyébként mostanság sokat tud hibázni, összejöhet a 100-150 yardos meccs Megatronnak.
Fene tudja, előzetesen én ismét olyan 1600-1700 yardos szezont mondok, de azért ha valaki, akkor ő az, aki megérdemelne egy rekordot. Szóval reménykedem benne, hogy ha a szezon elmegy, esetleg rásegítenek Linehanék a rekordra. 😛
Mondjuk a Colts elleni meccsre kíváncsi leszek, én mondjuk itt várnék több hosszú passzpróbálkozist is az irányába, az Indy védelme Vaughnnal és Butlerrel kifejezetten gyenge e téren, márpedig ők fognak kezdeni, Powers IR-en csücsül, Vontae pedig nem egészséges szinten.
De szinte Pettigrewnak is nagy meccset jósolok, és Broylesnak is, ha Titus helyén kezdene.
Ha Megatron elviszi minimum két védőt, akkor Broyles oktatni fog.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meccsenként 120 yard az sok. Főleg, hogy benne van a Bears védelem akik ellen nem szokott menni Megatronnak. Colts és Packers ellen meglehet a 120, Cards D nem rossz, Atlanta ellen nem sokat lesz nálunk a labda. Most arra szavaznék, hogy nem lesz meg.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg remélem, hogy Staffordban van annyi, hogy ha már a szezon elment, akkor legalább hozzásegíti Megatront ahhoz, hogy Rice rekordját megdöntse, és tömni fogja lasztival. 😛
592 yard kell még hozzá, 5 meccsen. Nála bármi lehet, ha olyanja van, elkap 200 yardot simán.
Colts, Packers, Cardinals, Falcons, Bears védelem ellen tolja még, so-so, nem lesz egyszerű, de bízom benne, hogy meglehet a rekord, hála a Madden borítónak. 😛

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kikapni sohasem jó, de a draftpozíció miatt nem bánnám.
Legalább nem kell izgulni. Remélem megint lesz valami szabály ami miatt szopunk és meg kell változtatni. Vagy legalább legyen valami szarházi ítélet ellenünk.
Titusról semmi hír, pedig csak 1 hetes eltiltásról volt szó.
Remélem még pihen egy picit.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Te meg feldühítetted Luckot ezzel a beszólással, oktatni fog. 😛

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyerünk, ráadásul símán.
Van egy olyan érzésem, hogy nagyon feldühítették a csapatot a mocskos csaló bírók.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsian várom a Megatron vs. Colts secondary elleni meccset. Bár simán kinézem Linehanből, hogy a futást erőlteti majd, és addig szórakozik, hogy a Colts még meccsben is marad a végéig. 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh nem kapott eltiltást. Gondolom a főműsoridős ordas csalás után ehhez már nem volt pofájuk. Ha még versenyben vagyunk a PO-ért akkor tuti kapott volna. Így, hogy már nem vagyunk tényezők könnyebben játszák a pártatlant.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Lions-Packers meccs marad a helyén a 14. héten, hétfő hajnali 02:30-kor, NBC.

több mint 11 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Valaki megtudná mondani nekem hogy ez mit jelent pontosan??
Week 14 Lions at Packers game retains Sunday Night spot
Posted 27 minutes ago

The final Week 14 and Week 15 NFL schedules were announced today with the originally scheduled Week 14 Detroit Lions at Green Bay Packers and Week 15 San Francisco 49ers at New England Patriots games remaining in place on NBC's Sunday Night Football.

Week 14:

Detroit at Green Bay 7:20 PM (CT) NBC
Week 15:

Detroit at Arizona 2:05 PM (MT) FOX
San Francisco at New England 8:20 PM (ET) NBC
The NFL utilizes "flexible scheduling" on Sundays in Weeks 11-17. Flexible scheduling will ensure quality matchups in all NFL Sunday time slots in those weeks and give teams a chance to play their way onto primetime and into the late-afternoon 4:25 PM ET time slot on CBS and FOX.

For each of the flexible scheduling weeks with the exception of Week 17, the NFL will announce the start times of games on Sundays no laterthan 12 days prior to that weekend. To ensure a Sunday night game and doubleheader games with playoff implications in Week 17, the flexible scheduling decision for that Sunday may be made on six days notice.

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Hát egy ilyen szép blokkról nem szoktak beszélni.Toca
A blokk az olyan, hogy védtelen ember fejét nekifutásból letépjük, ja. Textbook.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Tök érdekes hogy ha Suh csinál valamit, az egyből címlap, hogy na, megint.

Tökönrúgós Jared Köcsög Allen mai mutatványáról sehol semmi.
MacPhisto
Hát egy ilyen szép blokkról nem szoktak beszélni.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
More Lions' Thanksgiving misery: J.J. Watt could be fined for hit to Stafford chin in 4Q. Wud have been 1st down at Texans 30,1 min left.

Valahogy ezt sem látták. De nem volt csalás, nem.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tök érdekes hogy ha Suh csinál valamit, az egyből címlap, hogy na, megint.

Tökönrúgós Jared Köcsög Allen mai mutatványáról sehol semmi.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
OLine gyengélkedik? Én ezt nem érzem. Passznál az egyik legjobb a ligában (bár a Houston meccsen voltak hibák) a futójátékoknál gyenge, viszont nálunk ez nem annyira prioritás. Sok csapat elcserélné a falát a miénkre.
DE, S és CB kell a drafon meg P és K.
És ez a hű de nem olyan jó védelem minden meccsen meccsben tartotta a csapatot. Gun mester a titok nyitja.Bazzani
Nem kell mindent aggresziven lereagalni. En is pot ezt mondom hogy azert annyira senki nem varta nevek alapjan hogy ennyire popec lesz a D. Inkabb az O docog iden. Tavalyi Offensel siman versenyben lennetek playoffert. Raadasul most futojatekot is tudtok felmutatni. O-t taktikailag(edzoileg?) illetve fejben ossze sikerul rakni akkor szerintem az is belefer ha 1-2 nevet elvesztetek a D-ből.
Nelem nem kene az ofalatok akkor se 😊 . Bar teny hogy valamitbeneztem , valamiert rosszabbra emlekeztem sorry.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OLine gyengélkedik? Én ezt nem érzem. Passznál az egyik legjobb a ligában (bár a Houston meccsen voltak hibák) a futójátékoknál gyenge, viszont nálunk ez nem annyira prioritás. Sok csapat elcserélné a falát a miénkre.
DE, S és CB kell a drafon meg P és K.
És ez a hű de nem olyan jó védelem minden meccsen meccsben tartotta a csapatot. Gun mester a titok nyitja.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Azert tegyuk hozza hogy ez a vedelem annak ellenere hogy iden sokszor kihuzta a csapatot a szarbol csoppet sem olyan hudejo. O-nak kellene vinnie (normalis fal) es 2-3 embert is ha mar visszahoztok + ertelmes draft azert mar kozel hasonlot ki lehet hozni.
Mondjuk itt megint az a kerdes hogy BPA-s DT-falembert mennyire eri meg huzni mikor az O-fal gyengelkedik. Bar az a pick se vallt be mikor odahutatok.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze szar a vereség, de legalább ez már nem a 0-16os fos játék. Az offense úgy nyomta a 3.negyedig, hogy csak ámulta és sztem nemcsak én. Ebben a Megatron-Broyles kettősben sok örömünket leljük még évekig.
Nagy kérdés, hogy milyen védelmet sikerül összerakni jövőre.
Illetve, hogy a tavalyi 5 defense draft pickből beválik e valaki. Jonte Green jól játszott erre kitették a csapatból a visszatérő és azóta betliző Lacey és Florence miatt.
Amúgy nálam is a Lions élvez prioritást egész héten, természetesen a család után.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
En sokat aludtam a vereségre mégsem hevertem ki.
Ennek ellenére hihetetlenül izgalmas meccs volt.
Es a szimpatikus vesztes helyett en büszke vagyok a csapatra.
Ha az elmúlt években így lettünk volna szopóágon, ilyen meccsekkel nem lettünk volna ennyire elkeseredve.
Azért az előző évekhez képest hálaadásokon simán szoptunk ki.
Persze tudom hogy csak a W számít elvileg egy szurkolónak. De nekem nagyon nem mind1 élvezetes e a meccs hamár minden heten ez az elsőszámú prioritást élvező program az életemben.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát jobb volna ha észhez térne, mert az offensere tényleg nem tudunk majd időt (főleg nem picket) pazarolni.
Mégegyszer leírom azokat a játékosokat akik FA- k lesznek a defense-ből:
C.Williams, Avril, Levy, Durant, Houston, Lacey, Florence, Delmas, Spievey, Silva, Sa.Hill, Willie Young és asszem Coleman is. (Remélem nem hagytam ki senkit.) Brutális. Ezt így egyben tartani (pláne megerősíteni) nagyon nehéz lesz.

Suh rugása meg sztem szándékos volt, azt nem hiszem, hogy pélóra ment de el akarta találni. Sajnos van egy rúgómozdulat.Bazzani
Öhm, majd az egész D
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Abban egyetertek hogy akarmilyen kis alattomos Suh most ugy kivan emelve mint anno Harrisonnal csinaltak.
Majd megunjak itt is.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát jobb volna ha észhez térne, mert az offensere tényleg nem tudunk majd időt (főleg nem picket) pazarolni.
Mégegyszer leírom azokat a játékosokat akik FA- k lesznek a defense-ből:
C.Williams, Avril, Levy, Durant, Houston, Lacey, Florence, Delmas, Spievey, Silva, Sa.Hill, Willie Young és asszem Coleman is. (Remélem nem hagytam ki senkit.) Brutális. Ezt így egyben tartani (pláne megerősíteni) nagyon nehéz lesz.

Suh rugása meg sztem szándékos volt, azt nem hiszem, hogy pélóra ment de el akarta találni. Sajnos van egy rúgómozdulat.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Broyles draftját én sem értettem. Aztán megnéztem róla pár videót és tátva maradt a szám. Mondjuk alighanem a 3.-4.körben is elérhető lett volna.
Ha Young megy akkor megint lehet WR-t húzni, Mayhew nagy örömére.Bazzani
Szerintem nem megy, megpróbálják még, hátha észhez tér.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Suh egy meccses eltiltásra számíthat.
Bazzani
Na ne basszunk, ugyan miért???MacPhisto
Mert féreg módon játszik és asszem finom voltam. Ok hogy kell az agresszivitás de amit művel soxor az már túllépi a szabályosság fogalmát.silent7939
Nem tudom mit nézel, de nem így van. Ez a rúgás meg egyszerűen kizárt, hogy irányított legyen.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
én még az O falba is húznék belülre. Viszont az a fura helyzet állt elő hogy ezek a problémák már egy drafttal megoldhatóak, amivel azért sok csapat cserélne.
Mondjuk nálam ami nagyon kritikus az a DE, hisz Avril valószínűleg elmegy és KVB már nagyon nem emlékeztet önmagára. Minő szerencse, ez a draft mind DE-ben mind S-ben elég izgalmas lesz.