Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Majd nézd meg, hogy a sok beömlött csicska noob troll mind GB logoval tolta az eredménykövetőben.MacPhisto
jó, csak ne általánosíts, te is tudod, hogy elég jól megfért eddig is egymás mellett a fórumon a Lions - Packers keménymag. aki korlátozott az meg úgysem találja meg a helyét köztünk.

meccsről: sajnáltalak titeket, egyértelműen W-t érdemeltetek volna, még így is, hogy szerintem a TD-nél Schwartz volt a hülye, de amúgy tényleg voltak fura döntések. nem akarok okoskodónak tűnni, remélem nem is sül el visszafele a kommentem, de pont akkor tud a csapatotok is kiemelkedni, hogyha képesek vagytok felülemelkedni ezeken a hibákon. még ha ez nehéz is.
és ez igaz rátok szurkolókra is, nem szabadna 0-24 stresszelni és ennyire pesszimistának lennetek, mert kb minden vesztes meccs után 0-16-ról, meg liga szintű összeesküvésekről beszéltek. bőven elmúlt már az az időszak, az most a problémátok, hogy nem lesz meg a PO, jó csapat ez és sajna egyre jobb. én is szívesebben nézem a szoros és izgalmas meccseinket mintha sima alázás lenne, így a lelkem mélyén szurkolok kicsit minden NFC North csapatnak. összességében örülök, hogy nem ellenetek fogjuk játszani a következő meccset, mert vélhetően brutálisan felhúzzátok magatok.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Köszönöm mindenkinek, hogy ma ismét a szimpatikus vesztes pólóban fekhetek le, ez volt életem egyik nagy álma 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Meg kell mondanom, most tetszett a legjobban a Lions játéka, abszolút nem érdemelt a csapat vereséget. Ahogy davemayer is írta, nagyon nagy teljesítmény volt az egyik zászlóshajó ellen, az más kérdés, hogy a bíráskodás botrányos döntése kihatott a meccsre, sajnos. Küzdeni tudnak az oroszlánok, ezért soha le nem írt meccs az ellenetek játszandó.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy ki kapta a meccs legjobbja címet/díjat?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hidd el, hogy mi is tudjuk mekkora baj van a coaching-al.
De ilyenkor még nem ez fáj. Majd pár nap múlva leülepszik a csalás és jön az elemzés.

több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
részvétem a kimenetel miatt; és anélkül, hogy Schwartzra fognám, jövőre az ilyen meccseket jobban fogja hívni (és nem a fölös challenge-re gondolok, hanem inkább a play callingra; a rendes játékidőben amivel a végén kétszer kijátszották magukat FG távolságból, meg OT-ban, a Hou időkérés után én nem FG-t rúgtam volna, hanem megpróbáltam volna közelebb menni, volt még egy időkérés, még csak rohanni se kellett volna a felállással.)
kár érte, szerintem talán még nektek is ritka, hogy ennyi minden jöjjön össze a csapat ellen egy meccsen...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vitatható a TD?
Nagyjából csak a sisakja nem volt lenn.
Szánalom.
Várom már a GB elleni idegenbeli meccset, főleg ha nagyon kell nekik a W. Azt alighanem sárga zászlók között kell megvívni.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Erre mondják, hogy összenő ami összetartozik.
Ja és rögzítsük a szabályt: ha a könyök és a térd egyszerre van lenn akkor tovább lehet futni illetve ha a punt az ellenfél játékosáról pattan hozzád akkor az övék a labda.
Minden kétes esetet azonnal gondolkodás nélkül fújtak oda. Egy esetben sem nekik kellett cselendzselni. De legalább örülhet a sok Lions ellenes, újra szopóágon vagyunk.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
És az első recapek szerint a TD "vitatható" (WTF?) és Schwartz hibája az egész. A bírók nem hibáztak.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Lehet itt Schwartzra fogni, meg bárkire. Ezt a bírók vették el. A nevetséges TD, a visszavideózott punt utáni labdaszerzés, delay of game, Watt late hit fejre és még sorolhatnám. És ez nem egy szezonban, egy meccsen.
Nem mellékesen soha nem gondoltam volna, hogy a Texans fanok a legaljasabbak itt a fórumon. (Tisztelet a kevés kivételnek.)
Legalább lesz ki ellen szurkolni a POban.Bazzani
Majd nézd meg, hogy a sok beömlött csicska noob troll mind GB logoval tolta az eredménykövetőben.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet itt Schwartzra fogni, meg bárkire. Ezt a bírók vették el. A nevetséges TD, a visszavideózott punt utáni labdaszerzés, delay of game, Watt late hit fejre és még sorolhatnám. És ez nem egy szezonban, egy meccsen.
Nem mellékesen soha nem gondoltam volna, hogy a Texans fanok a legaljasabbak itt a fórumon. (Tisztelet a kevés kivételnek.)
Legalább lesz ki ellen szurkolni a POban.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez szívszorítóbb OT szopás volt mint a mienk 4 napja. Azért sok sikert a maradék 5 meccsre.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Így kikapni, respect. 😕
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
ha én Lions drukker lennék most azért kihúznám magam, gratulálok!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
respect srácok!

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Articles begging for taking the Thanksgiving game away start in 3 ... 2 ...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mocskos, retkes, szemét, rohadék, aljas csaló szarházi gecik.
Rohadjatok meg ott ahol vagytok.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Heartbreaker.
Same old lions
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ki adott hálát hogy Lions szurkoló? 😀
#thanksgivingtopmodell
én egy felet, azért a Colts a #1

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Respekt!
En is megtartom, legalább addig amíg nem nyerünk SuperBowlt 😊 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki adott hálát hogy Lions szurkoló? 😀
#thanksgivingtopmodell
Én egy csapatra sem cserélném. Akkor sem ha mindig szopunk.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ki adott hálát hogy Lions szurkoló? 😀
#thanksgiving

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mac nem szidta soha, csak a nagymamáját szerette volna játszani a helyén 😀
Vagy rosszul emlékszem?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Mondj meg valakit akit az elmúlt 8 évben (talán az elmúlt kettőben nem annyit) szidtunk
Mint őt.
Amúgy Nfl rekord hogy valaki ennyi meccsen kezdjen es ennyi sacket szopjon.
Ne féljünk a változàsból. Nem baj az ha jön az új a jövő. topmodell
Én nem szidtam soha. Szerintem top10 LT az elmúlt évtizedből.MacPhisto
Sztem ez a két véglet, de a stabilitás amit adott az hogy Ő mindig ott volt az is számít. Remelem Reiff jobb lesz mint Ő, de nekem is hiányozni fog.