Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Előtte csak az eredményeket néztem az nfl.com-on.
A csapat mindig kikapott, de Kevin Jones jó volt. Ő volt a kedvencem akkoriban. 😊
A Megatron draftot láttam először élőben, onnan indult az igazi szerelem. Emlékszem, hogy Mac nagyon akarta Stantont, be is húztuk.
Most azért könnyebb beleszeretni a csapatba mint akkoriban.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szerencsés vagy hogy nem láttad Harringtont. Több éven keresztül gyönyörködhettem az 50% alatti passz kísérleteiben.
Sőt még bíztam benne es szerettem is 😀 meggyőződésem volt hogy no huddleben meg jó is.
De gyenge volt istenem...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja azt vágjátok amúgy, hogy pass blockban a Lions OL a legjobb a ligában?
(Igaz futásblokkolásban utolsó...)
Elég érdekes ez annak fényében, hogy a 0-16os csapatból 3an is itt vannak benne (ha Peterman is itt volt már akkor 4en) még mindig. Akkor pedig nagyjából utolsók voltunk ebben a statban.
Ha Reiff Backus szintjén tud majd teljesíteni passzoknál (futásnál egyértelműen jobb) akkor jövőre is jók lehetünk OL terén.
Emlékszem amikor NFL-t kezdtem nézni Kitna volt az irányítónk, gyakran hamarabb ért oda a védőfalember mint a labda. Egyedül több sacket kapott mint a többi QB összesen.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindent le tudok győzni, de a Stez faktorral nem tudok mit kezdeni. 😊

Amúgy ha ma nem verjük meg őket akkor mikor???
Jennings, Matthews, Woodson, Bulaga, Perry, Quarless stb out.
Cobb,Jones,Finley őket KELL megfogni.
Ha ez a meccs megvan akkor már "csak" a Texanst kell megverni, hogy a surranópályán újra észrevegyenek minket.
Nyert az Újpest. Tudom ez itt off, de mégsem annyira ha megnézzük, hogy a csapataim általában egyszerre nyernek vagy cumiznak. Tehát most egy Doria és egy Lions sikernek kellene jönnie este. :/

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Bazzani előre szólok, hogy biztos végignézem a mai meccset, ami eddig sok szerencsét nem hozott. 😀
Készülj valami ellenoodooval, törd meg az átkot, de valamit mindenképp alkoss.

több mint 11 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Remélem jó meccs lesz a mai és Lions győzelemmel a végén!! Úgy érzem sok pontos meccs lesz a mai!!😊
Megatron és Leshoure is TD-zik ma😊😊
Ja és a legjobb hogy 19:00kor adja az ESPN America élőben 😀

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valóban fontos lesz, hogy azonnal ott legyünk Rodgers nyakában. Eszébe sem jusson mélyeket passzolni, mert majdhogynem safetyk nélkül állunk fel.
A futójátékukat teljesen meg kell ölni, mondjuk abban nem is túl erősek.
Nagyon nehéz meccs lesz, de sztem lehet esélyünk.

A legnagyobb bajom, hogy csütörtökön lesz a következő meccs. Az egész család programját át kell szerveznem, hogy láthassam.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
kvb szerez 2db-ot

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Meccs nap!
Na végre.
Lassan telt a hét a vereség után.
De attól tartok a jövő het sem lesz jobb.
Hiú ábránd ha sackeket szeretnek látni a vedelemtől ?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Spievey is ugyanazzal küzd mint Best.
Neki sem jósolok túl nagy jövőt nálunk.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Volt ilyen felállás, elemezték is valamelyik meccsen.
Viszont tényleg kellene egy elit passrusher.
CWill, Delmas, Spievey out.
Florence viszont visszatér az IRről ezért valakit ki kell rakni.
Lee vagy Robiskie?Bazzani
Spievey -t raktuk ki (IR)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt ilyen felállás, elemezték is valamelyik meccsen.
Viszont tényleg kellene egy elit passrusher.
CWill, Delmas, Spievey out.
Florence viszont visszatér az IRről ezért valakit ki kell rakni.
Lee vagy Robiskie?

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Avril az igazi nagy csalódás, elvégre ő épp a nagy lóvéra hajt. Hát így sehol nem fogja megkapni. Sok helyen pedzegetik, hogy jobb lenne 3-4 OLBnek.
KVB öreg, LoJack backupnak okés, Willie Young meg több offside-ot csinált mint tackle-t. Akárhonnan nézem legalább két kezdő szintű DE kell úgy, hogy marhára nem lesz rá keret...
Bazzani
Avril sérült, de tény, hogy szar. A két backup backupnak pont jó. Néha kitehetnénk Suht szélre úgy hogy CWill és Fairley marad középen...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Delmas-ról mi a hír ?!
Mikor játszhat legközelebb?!
topmodell
Delmas visszatérése már csak inch-ek kérdése ahogy ők fogalmaztak.
Símán benne van egy Silva, Carey kezdő a hétvégére...

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Delmas-ról mi a hír ?!
Mikor játszhat legközelebb?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Milyen szerencse hogy Avril nem kapta meg a hosszútávú szerződését!
Mert a tavalyi idény nagyon összejött neki.

Nem hiszek benne hogy harmat nyerhetünk zsinórban otthon, de örülnék 'legalább' egy Packers verésnek 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril az igazi nagy csalódás, elvégre ő épp a nagy lóvéra hajt. Hát így sehol nem fogja megkapni. Sok helyen pedzegetik, hogy jobb lenne 3-4 OLBnek.
KVB öreg, LoJack backupnak okés, Willie Young meg több offside-ot csinált mint tackle-t. Akárhonnan nézem legalább két kezdő szintű DE kell úgy, hogy marhára nem lesz rá keret...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Fairley láthatatlan???
Szerintem nagyon sok erényét csillantotta meg idén.
Én is amondó vagyok, hogy DE poszton megújulásra van szükség. Ha nem DB az első körös pickünk akkor DE legyen.Bazzani
Én többet várok tőle.MacPhisto
Fairley most kezdett rendesen játszogatni. De ha megnézed, ő is azért hétről-hétre jobb, ahogy szokja a ritmust. Erre tavaly nem voltlehetősége, de szerintem fasza lesz, ha nem sérül ismét.
De kéne két jó pass rusher DE, mert mindenki zavartalanul dobálhat, pedig még a secondary is sokkal jobb lenne, ha lenne valami siettetés..

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Fairley láthatatlan???
Szerintem nagyon sok erényét csillantotta meg idén.
Én is amondó vagyok, hogy DE poszton megújulásra van szükség. Ha nem DB az első körös pickünk akkor DE legyen.Bazzani
Én többet várok tőle.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fairley láthatatlan???
Szerintem nagyon sok erényét csillantotta meg idén.
Én is amondó vagyok, hogy DE poszton megújulásra van szükség. Ha nem DB az első körös pickünk akkor DE legyen.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Levy tényleg jó. Durant szar. Tulok picit gyengébb.

A falban a DEk gyengék, igen. Suh sztem jó, Fairley láthatatlan, CWill jó. Avril és KVB pocsék.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Tavaly sokszor szerencsénk volt, pl. a Cowboys ellen. Ami akkor kijött, az most nem, ennyi. Reálisan nézve az megengedhetetlen, hogy minden meccsen hátrányból játszunk. Ez nem egy erős csapatot sejtet...

A secondary amúgy messze papírforma felett teljesít, főleg ha azt nézzük, hogy kb. college szintű játékosokkal kezdünk.

Az LB sor szerintem idén szarabb mint tavaly, a d-fal meg egyenesen trágya.MacPhisto
Szerintem az LB sor jobb a tavalyinál, és itt főleg Levyt vélem húzóembernek, mert ebben az évben nagyon feljavult szvsz. Kevesebb missed tackle, viszont több nagyon fontos szerelés, több TFL, több nagy védekezés, jobb lett futás ellen, és jobban olvassa a játékokat. A gond szerintem a DL-el van, mert a pass rush ingadozó, és ha van, azt is a DT-k adják. A DE-k jelenleg szarok.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A liga asszem második legjobb csapata vagyunk offense yardban, passzban meg első. Ezzel meccseket kellene nyerni. Nem tudom, hogy hol a hiba.Bazzani
Adott meccsen a több (passzolt) yard alig 50 százalékban jelent győzelmet. Ellenben a passer rating már 80%-ban.

Részletesen:  www.coldhardfootballfacts.com/content/40-and-fabulous-praise-passer-rating/14959/

A Detroit passzjátéka az OPR (támadó passer rating) alapján a tizennegyedik. A támadó és védő passer rating különbsége alapján tizenkilencedik. Itt a hiba.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tavaly sokszor szerencsénk volt, pl. a Cowboys ellen. Ami akkor kijött, az most nem, ennyi. Reálisan nézve az megengedhetetlen, hogy minden meccsen hátrányból játszunk. Ez nem egy erős csapatot sejtet...

A secondary amúgy messze papírforma felett teljesít, főleg ha azt nézzük, hogy kb. college szintű játékosokkal kezdünk.

Az LB sor szerintem idén szarabb mint tavaly, a d-fal meg egyenesen trágya.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért van annyira 'szoros' ez a liga, hogy minden csapat magyarázhatja a vereséget egy-egy elvesztett labdával. Kis különbségek jönnek es valóban kikaptunk 3 nyerhető meccsen is, de a lényeg hogy 4-5 a mérlegunk es nem 7-2... Pedig az is lehetett volna. Ahogy egyébként 3-6 is de ebbe most ne menjünk bele.
Bem számít a mi lehetett volna es a lehettünk volna erősebbek.
Azt viszont a korábbi évek tapasztalata alapján mondom, hogy nem lesz itt semmilyen edző váltás...
Pláne nem HC

One Team
One Detroit
One Pride