Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért van annyira 'szoros' ez a liga, hogy minden csapat magyarázhatja a vereséget egy-egy elvesztett labdával. Kis különbségek jönnek es valóban kikaptunk 3 nyerhető meccsen is, de a lényeg hogy 4-5 a mérlegunk es nem 7-2... Pedig az is lehetett volna. Ahogy egyébként 3-6 is de ebbe most ne menjünk bele.
Bem számít a mi lehetett volna es a lehettünk volna erősebbek.
Azt viszont a korábbi évek tapasztalata alapján mondom, hogy nem lesz itt semmilyen edző váltás...
Pláne nem HC

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A liga asszem második legjobb csapata vagyunk offense yardban, passzban meg első. Ezzel meccseket kellene nyerni. Nem tudom, hogy hol a hiba.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen Bazza, de megnézheted az elmúlt évek Chargersét, akiket mindenki PO-ba várt, mindenki szerint kurva erősek voltak, és szinte minden vereségüknél saját magukat verték el, rendre balfaszkodtak.
És akkor mi van? A lényeg a vereség. Az, hogy a Lions magát veri meg, szépítés, de előrébb nem lesz vele a csapat.
Valóban és így úgy gondolom, hogy bárkit képes lenne elverni egy a Lions, de nem ezzel az edzői stábbal. Baromira megnéznék itt egy Arianst például, hogy mire lenne képes ezzel az offenseel. Brutális lenne a csapatrész. De az, hogy Linehan így szétbarmol mindent, az elfogadhatatlan. És ha tavaly nem ugyanez lett volna, akkor nem lennék ennyire kritikus, de pontosan ugyanez volt. Annyi különbséggel, hogy akkor egy negyed mindig elég volt, hogy visszajöjjön a meccsbe a Lions, most meg már nem elég, ráadásul idén már sokszor még egy erős negyedet sem tud összehozni Linehan.
Jelenleg pont azt érzem, hogy az eredetileg bivalyerős offenset nagyon szépen kioltja.
Kellemetlen, hogy pont most, amikor a védelem még erőn felül is teljesít és jó.
Jöjjön ide Gruden és egy jó OC, aztán rendet tesz a sok fiatal fejében és megtanítja őket nyerni. 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem mindig a jobb csapat nyeri a meccset.
Rengeteget számít a coaching, ami most nálunk szar.
A csapat ettől még kurva erős.
De ez csak az én véleményem.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Most röhögtök rajtam, de sztem ebben a csapatban tényleg bármi benne van, akár 3 győzelem a 3 következő hazai meccsen. Ugyanaz az indok az optimizmusomra ami az ellenérvem Schwartz maradására.
5 meccset buktunk el, de ebből csak egyszer vertek meg minket. A Frisco meccs tiszta sor volt, bár ott sem aláztak meg. A Bears ellen két buta fumble pecsételte meg a sorsunkat, a Titans ellen az ST szopatott, a Vikings meg nem jobb csapat nálunk mégis kétszer megvert. Nem volt egyszer sem amikor azt mondtam, hogy na ezek levertek mint vak a poharat.
Itt érzem Schwartz felelősségét, hogy ezeket a meccseket nem tudtuk hozni, holott semmivel nem vagyunk rosszabb csapat mint a minket legyőzők.
A Packers most a leggyengébb az utóbbi évek meccsei közül, a Houston brutálisan jó de egy Thanksgiving meccset csak megnyerünk végre, a Coltsnál meg jobbak vagyunk.
Ha ez a csapat beindul, akkor akármi lehet. Csak kéne valaki aki ezt a motort beindítja.Bazzani
Ha egy nem jobb csapat elveri a jobb csapatot akkor nem lehet hogy ők a jobb csapat ?
Egyébként igen képesek lehetnétek sok mindenre de most amilyen formában vagytok...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Houston és Avril is edzett, alighanem játszanak a sajtosok ellen.
Ott tutira hiányzik Matthews, Jennings és Woodson.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most röhögtök rajtam, de sztem ebben a csapatban tényleg bármi benne van, akár 3 győzelem a 3 következő hazai meccsen. Ugyanaz az indok az optimizmusomra ami az ellenérvem Schwartz maradására.
5 meccset buktunk el, de ebből csak egyszer vertek meg minket. A Frisco meccs tiszta sor volt, bár ott sem aláztak meg. A Bears ellen két buta fumble pecsételte meg a sorsunkat, a Titans ellen az ST szopatott, a Vikings meg nem jobb csapat nálunk mégis kétszer megvert. Nem volt egyszer sem amikor azt mondtam, hogy na ezek levertek mint vak a poharat.
Itt érzem Schwartz felelősségét, hogy ezeket a meccseket nem tudtuk hozni, holott semmivel nem vagyunk rosszabb csapat mint a minket legyőzők.
A Packers most a leggyengébb az utóbbi évek meccsei közül, a Houston brutálisan jó de egy Thanksgiving meccset csak megnyerünk végre, a Coltsnál meg jobbak vagyunk.
Ha ez a csapat beindul, akkor akármi lehet. Csak kéne valaki aki ezt a motort beindítja.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Az ellenfeleink hibát vétettek. Nem számítottak arra, hogy a sarokba szorított oroszlán a legveszélyesebb. Hármat nyerünk otthon egymás után.Bazzani
Az a baj, hogy az elmúlt pár hetes pozitívkodásod után én is elhittem, hogy most majd oktatni fog a Lions és Linehan is valami god módba kapcsol, de az előző heti meccset szó szerint végigszenvedtem, és ezzel kapcsolban kb. minden reményemet elvesztettem.
És az történt egy Ponder ellen, egy jónak nem mondható offense ellen, ráadásul a támadócsapatuk legjobbja sérült is volt.
Most meg eszembe jut, hogy ezúttal valami Rodgers csávesz fog dobálni, aki fél szemmel is oktat, és aki már pár hete sima MVP formában játszik, a Packers offense pedig tele van komoly targetekkel, mivel idén Cobb is god módban van már, Finley hiába droppos, az a csávó bármikor villanhat, Jordy is már edzeget, a játékára nagy az esély, és Jones is azért a legjobb évét hozza eddig.
Ráadásul a Lions pass rush nem éli túl jó napjait, és akkor még Avril játéka is kérdéses.
Nekem ez most több, mint necces.
Hiába, tele van sérülttel és lyukakkal a Packers védelme, de előző héten is csődött mondott egy kritikán aluli secondary ellen Linehan és a Lions O#, szóval már egyik meccsre sem merem azt mondani, hogy na itt akkor 35 pontot fog csinálni Stafford.
Ezekben az adok-kapokban valahogy mindig a Lions húzza a rövidebbet.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Az ellenfeleink hibát vétettek. Nem számítottak arra, hogy a sarokba szorított oroszlán a legveszélyesebb. Hármat nyerünk otthon egymás után.Bazzani
LOL

Szólj ha leszel a Showder Klubban, bekapcsolom a TV-t.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az ellenfeleink hibát vétettek. Nem számítottak arra, hogy a sarokba szorított oroszlán a legveszélyesebb. Hármat nyerünk otthon egymás után.

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Mondjuk objektíven nézve a Vikings lényegesen jobb csapat a Lions-nál, szóval tőlünk kikapnotok nem szégyen, csak a realizmus győzelme a vágyálmok felett.

Én, az objektív szemlélet mintaalanya mondom ezt néktek.

😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én sok mindenben igazat adok nektek.
Csak nagyon nem tetszik, hogy rendszeresen nálunk gyengébb csapatok vernek meg minket. Ez pedig egyértelműen edzői hiba.
Ha meg nyerünk, akkor hihetetlen hajrával a 4.negyedben.
Schwartz sztem elérte a saját maximumát, innen csak lefele vezet az út.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions only team in the NFL to still be without a 20+ run this season. The Colts (6-3) have one. Bengals, Cowboys and Seahawks have 3.
Mondjuk nálunk évekig már a +yardos futás is elképzelhetetlen volt.

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Jaja, tavaly 12 év után újra PO-ban volt a Lions, ez azért valahol eredmény...😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez mind szép csak Alphonso is remek rotációs ember, nem mellesleg évek óta nálunk van, ismeri a rendszert. Nem mellesleg mostanában még jó is volt...

több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Kutya legyek ha értem.
Ha van csapat ahonnan nem akarna CB-t az ember az a Raiders..Bazzani
Amúgy ez a Lee gyerek szarul kezdte a szezont nálunk de az utolsó 2-3 meccsén kifejezetten jól nyomta, kezdő volt Huff mellett (tudom ő fs de nálunk ez van...) itt a fórumon elég balfasz lépésnek látjuk hogy Bartell felépülése után őt küldte el a staff nem egy spec teamer 5.-6. cb-t, nem lesz egy Revis de ha ott folytatja ahol nálunk befejezte egy szolid rotációs ember simán lehet


több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
4 éve z a csapat mindenki kurvaja volt. Egy romhalmazt vett át és PO csapatot csinált belőlünk. Nem állítom hogy hibátlan, de folyamatosan fejlődik a csapat, jo idén konkrétan kicsit lelassult de volt honnan feljönni.
IDén az offense jóval elvárás alatt teljesít, míg a D az aki jobb. Schwartz nem ért az offensehez, igy azt neki nem ronám fel. Linehant küldenèm el jo messzire.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Azért ezt a HC váltást meg szídást nem értem.
Idejött Mayhew meg Schwartz egy 0-16! os csapathoz.
Tavaly sérülések nélkül (az RB-k hullottak de jó rég óta nem vagyunk mi futó csapat) sokezor szerencsével is bekerültünk a PO. Az előzőekben említett két ember volt az Isten, amiért ezt felepritettek.
Most 4-5 mérleg. Szerintem köv 3 meccsből 2bukó.
De akkor sem hiszem hogy a HC vagy GM váltás kellene.
Jo úton van a Lions, mégha idén nem is jut PO -ba!topmodell
én sem értem, tavaly még ő volt itt az isten. pl. pl. ha smithel jövőre 4-5el állnánk tutira nem követelném a lemondását! mondjuk más tészta, hogy nekünk volt merszünk a tavalyi szégyenletes PO bukás után kivágni az OC-t és DC-t is



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem a vezetőedző hibája, hogy a liga második legjobb offense-ével és egy átlagosnál jobb védelemmel negatív mérleget produkál? Nem az ő hibája, hogy nem képes gátat szabni a sok off field problémának? Nem az ő hibája, hogy a liga egyik legrosszabb ST-je a miénk és három éve nem változik benne semmi ráadásul hagy dolgozni egy idiótát? Nem az ő hibája, hogy a secondary problémáját nem oldjuk meg évek óta? Nem az ő hibája, hogy folyamatosan overcoachingolnak minket az ellenfelek? Nem az ő hibája a rossz draftpolitikánk? Soroljam még?
Nem egyedül ő a hibás, ezt aláírom.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Azért ezt a HC váltást meg szídást nem értem.
Idejött Mayhew meg Schwartz egy 0-16! os csapathoz.
Tavaly sérülések nélkül (az RB-k hullottak de jó rég óta nem vagyunk mi futó csapat) sokezor szerencsével is bekerültünk a PO. Az előzőekben említett két ember volt az Isten, amiért ezt felepritettek.
Most 4-5 mérleg. Szerintem köv 3 meccsből 2bukó.
De akkor sem hiszem hogy a HC vagy GM váltás kellene.
Jo úton van a Lions, mégha idén nem is jut PO -ba!topmodell
Nagyjából ezt akartam írni én is. Nem Jimbo a probléma, én azért hibáztatom, mert meg Linehant meg az ST edzőt nem kurta ki. Bízok Schwartzban és a munkában ami itt elvégez.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kutya legyek ha értem.
Ha van csapat ahonnan nem akarna CB-t az ember az a Raiders..

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hát baszdmeg ha ezt értem...
Phonso két meccsen játszott és kurva jó volt.
Erre idehozzák helyette ezt a Lee-t akiről azt sem tudom, hogy ki.
Remélem legalább sérülékeny de szar is.Bazzani
volt-Packers játékos, főleg spec teamer volt.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát baszdmeg ha ezt értem...
Phonso két meccsen játszott és kurva jó volt.
Erre idehozzák helyette ezt a Lee-t akiről azt sem tudom, hogy ki.
Remélem legalább sérülékeny de szar is.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Lions claimed former Raiders CB Patrick Lee on waivers today and waived CB Alphonso Smith.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért ezt a HC váltást meg szídást nem értem.
Idejött Mayhew meg Schwartz egy 0-16! os csapathoz.
Tavaly sérülések nélkül (az RB-k hullottak de jó rég óta nem vagyunk mi futó csapat) sokezor szerencsével is bekerültünk a PO. Az előzőekben említett két ember volt az Isten, amiért ezt felepritettek.
Most 4-5 mérleg. Szerintem köv 3 meccsből 2bukó.
De akkor sem hiszem hogy a HC vagy GM váltás kellene.
Jo úton van a Lions, mégha idén nem is jut PO -ba!

One Team
One Detroit
One Pride