Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani optimista.
3 hete még temette a Lionst. A Viking meccs után kijelentette hogy nincs PO.
Erre most 10 gyoztes meccset is tud prognoztizalni.
Nem lehet hogy az asszony megtudta a jelszót?! Teljesen érted ül állok az optimizmus elott.
Bár megjegyzem a Lions drukkerek alapjában véve nem pesszimisták csak realisták.
A rengeteg jó szezon tette. Évek óta gyűjtom a győztes meccsek videó anyagát. De mindig elfér egy Vinyón 😀
Es min tudjuk van olyan év aminek mappat sem kellett létrehozni :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Topmodi ezt neked küldöm (meg mindenkinek aki szereti): It was the first time a Lions running back had scored three rushing touchdowns in the first half since 1931, according to the NFL. MacPhisto
Köszönöm. Továbbra is szívesen várom a 4futott TD / egesz meccs statot!de ez se semmi 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Fiúk!
Mi lenne ha (oroszlán)farokra rántanánk egymás után a vikingeket meg a sajtzabálókat? Nézegettem a csoportunkat. A medvék bombaformában vannak, pontosan a POra fognak kipukkadni. A vikingek nagyjából már összeestek, pár győzelmet még összekaparnak de nem ellenünk. Packersnél most érzem először, hogy elkaphatjuk őket ha a legjobb formánkat hozzuk.
Meglehet a csoport harmadik helye és egy 9-10 győzelemmel a PO is.
Ami aggasztó az a Tampa formája, ők még keresztbe tehetnek nekünk.
Még a Seattle-t kell nagyon figyelni.
Oroszlááááááán!!!!!Bazzani
Nem hiszem hogy tul sok gyozelmunk lesz meg de azert titeket meg elpicsazunk. Aztan visszaesel a szar a Lions pesszimista allapotodba 😊
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Fiúk!
Mi lenne ha (oroszlán)farokra rántanánk egymás után a vikingeket meg a sajtzabálókat? Nézegettem a csoportunkat. A medvék bombaformában vannak, pontosan a POra fognak kipukkadni. A vikingek nagyjából már összeestek, pár győzelmet még összekaparnak de nem ellenünk. Packersnél most érzem először, hogy elkaphatjuk őket ha a legjobb formánkat hozzuk.
Meglehet a csoport harmadik helye és egy 9-10 győzelemmel a PO is.
Ami aggasztó az a Tampa formája, ők még keresztbe tehetnek nekünk.
Még a Seattle-t kell nagyon figyelni.
Oroszlááááááán!!!!!Bazzani
A D van bombaformában, az O pont a Po-ra LESZ bombaformában. Mit iszol egyébként ,mostanában? Valami elfújta a pesszimizmusodat. 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Fiúk!
Mi lenne ha (oroszlán)farokra rántanánk egymás után a vikingeket meg a sajtzabálókat? Nézegettem a csoportunkat. A medvék bombaformában vannak, pontosan a POra fognak kipukkadni. A vikingek nagyjából már összeestek, pár győzelmet még összekaparnak de nem ellenünk. Packersnél most érzem először, hogy elkaphatjuk őket ha a legjobb formánkat hozzuk.
Meglehet a csoport harmadik helye és egy 9-10 győzelemmel a PO is.
Ami aggasztó az a Tampa formája, ők még keresztbe tehetnek nekünk.
Még a Seattle-t kell nagyon figyelni.
Oroszlááááááán!!!!!Bazzani
Érdekes mondjuk, én a Packerstől biztosan tartanék, amikor Rodgers sorra hozza a 3-4-5 TD-s meccseket.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Topmodi ezt neked küldöm (meg mindenkinek aki szereti): It was the first time a Lions running back had scored three rushing touchdowns in the first half since 1931, according to the NFL.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Fiúk!
Mi lenne ha (oroszlán)farokra rántanánk egymás után a vikingeket meg a sajtzabálókat? Nézegettem a csoportunkat. A medvék bombaformában vannak, pontosan a POra fognak kipukkadni. A vikingek nagyjából már összeestek, pár győzelmet még összekaparnak de nem ellenünk. Packersnél most érzem először, hogy elkaphatjuk őket ha a legjobb formánkat hozzuk.
Meglehet a csoport harmadik helye és egy 9-10 győzelemmel a PO is.
Ami aggasztó az a Tampa formája, ők még keresztbe tehetnek nekünk.
Még a Seattle-t kell nagyon figyelni.
Oroszlááááááán!!!!!Bazzani
Valaki megfújta Bazzani accountját xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron mennyit játszott? Ma sima 200 yardja lett volna szerintem, ha nem sérült, és végig fent van, de csak a statokat nézem, Indy meccset követtem élőben. 😊Stez
90%át az első félidőben csinálta a yardjainak. Második halfban sokat pihent.
Broyles volt még jó, imádom a csókát.
LeShoure meg egy állat. Milyen állat? Oroszlááááán!

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fiúk!
Mi lenne ha (oroszlán)farokra rántanánk egymás után a vikingeket meg a sajtzabálókat? Nézegettem a csoportunkat. A medvék bombaformában vannak, pontosan a POra fognak kipukkadni. A vikingek nagyjából már összeestek, pár győzelmet még összekaparnak de nem ellenünk. Packersnél most érzem először, hogy elkaphatjuk őket ha a legjobb formánkat hozzuk.
Meglehet a csoport harmadik helye és egy 9-10 győzelemmel a PO is.
Ami aggasztó az a Tampa formája, ők még keresztbe tehetnek nekünk.
Még a Seattle-t kell nagyon figyelni.
Oroszlááááááán!!!!!

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megatron mennyit játszott? Ma sima 200 yardja lett volna szerintem, ha nem sérült, és végig fent van, de csak a statokat nézem, Indy meccset követtem élőben. 😊Stez
Az elején sokat, és azt csinált amit akart.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Megatron mennyit játszott? Ma sima 200 yardja lett volna szerintem, ha nem sérült, és végig fent van, de csak a statokat nézem, Indy meccset követtem élőben. 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem idegeskedés volt, hanem méreg a beleszarás miatt.
A csapat meg jó volt, vikingvér szagot érzek.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a teljesen megérdemelt Whez. Sok sikert a 2. félidőhöz.

Bazzani, te meg nyugodj meg! Az az idegeskedés amit produkáltál, mikor a meccsnek már lényegében rég vége volt komikus volt a külső néző számára. 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
4-4
Vikingeket ütjük.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Sajnos dolgoznom kell közbe...
Szép drive.
További jót uraim !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hihetetlen. Nincs ennyi kombinációja es permutacioja ennek a 4posztnak 😊topmodell
Van még.
Jövő hétre az is meglesz. 😊

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Stafford needs 52 pass yds to reach 10,000 in 37th @nfl game. Only Kurt Warner did it faster (36)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hihetetlen. Nincs ennyi kombinációja es permutacioja ennek a 4posztnak 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
8.meccs 8.féle secondary. 😀
CB Chris Houston
CB Jonte Green
SS Erik Coleman
FS Ricardo Silva

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Lions inactives: QB Moore, S Delmas, S Spievey, LB Levy, T Fox, T Hilliard and WR Robiskie.

Mike Thomas aktív.

Ez viszont aggasztó lehet: Calvin Johnson is active. His knee is a concern, however, & he may not be in there for the volume of snaps he usually is (LaCanfora)iktriad
Már napok óta tudni lehetett, hogy sok esetben valszeg csak 3rd downoknál lesz a pályán, ezek után várható volt, hogy Mike Thomas is rögtön pályát láthat, attól tartok nem is keveset. 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lions inactives: QB Moore, S Delmas, S Spievey, LB Levy, T Fox, T Hilliard and WR Robiskie.

Mike Thomas aktív.

Ez viszont aggasztó lehet: Calvin Johnson is active. His knee is a concern, however, & he may not be in there for the volume of snaps he usually is (LaCanfora)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
semmi gond, fél szemmel én is ezt a meccset fogom követni, most mutathatja meg Stafford meg az offense, hogy melyik az igazi arca 😊
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hánykor kezdünk?!
Volt mar oraatAllitas a tengerentúlon?!topmodell
ha elolvasod a beharangozót látod, hogy rendes időben kezdenek, ma már ott is átállították.kristof
Pedig már olvastam is.
Látod milyen figyelmes vagyok?!
Biztosra akartam menni 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hánykor kezdünk?!
Volt mar oraatAllitas a tengerentúlon?!topmodell
ha elolvasod a beharangozót látod, hogy rendes időben kezdenek, ma már ott is átállították.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hánykor kezdünk?!
Volt mar oraatAllitas a tengerentúlon?!

One Team
One Detroit
One Pride