Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem felesleges valakit előre leírni.
Egyetlen snap-et nem játszott még Lions mezben.
Ha szar lesz, majd szidom én is.
Állítólag ilyen Cobb/Harvin féle mindenes szerepben számítanak rá.
Amúgy Stez ha végiggondolod azt, hogy mennyire nem állunk jól WR poszton akkor indokolt volt a lépés. Megatron állandóan sérülten játszik, Young balhés, Broyles most épült fel, Robiskie minden csak nem jó, Logan a cut szélén.

The Lions reportedly worked out worked out several cornerback on Tuesday, including Frank Walker, Chris Johnson, Roy Lewis, Chris Hawkins, and Justin King, according to NFL reporter Adam Caplan.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Lions will owe Thomas a pro-rated $1.45 mil in 12. $1.45 mil in 13. Last two years of deal (2014 and 15) listed at $3.45 and $3.71 (base).

Nem olyan brutális ez szerintem.Bazzani
Nem olyan brutális egy olyan csapatnak, ahol jövőre több kulcsjátékos is UFA lesz, és kb. minden apró cent is számítani fog majd, annyira szarul fog állni cappel a Lions?
Nem olyan brutális egy olyan elkapóért, aki még a nevetséges Jaguars depthben sem tudta felküzdeni magát még 2-3. számú WR-nek sem?
Ja de, nálam ez pont hogy nagyon brutális. Thomas egy 2222-es 7. kört sem ér.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions will owe Thomas a pro-rated $1.45 mil in 12. $1.45 mil in 13. Last two years of deal (2014 and 15) listed at $3.45 and $3.71 (base).

Nem olyan brutális ez szerintem.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2014es 5.körös pick ment Thomasért, tehát nem idei.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Thomas trade egy baromság, mondjuk sztem Robiskie repülni fog.
Mondjuk a picket nem sajnálom, Mayhewék még nem húztak használható embereket a hátsó körökben.
Állítólag jön egy veterán safety is még maholnap.

Ja és topmodell! A vikingeket előzzük meg és harmadik helyen megyünk tovább a csoportból. 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy felvidítsalak valamivel titeket - Thomas kesztyűje és meze már Cantonban van. Ezért:
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tim Twentyman (Lions Insider) szerint megérte mert vissza hordani is tud.
Bazzani örülhetsz! Van returnerunk.
Azért nekem zsirosbak tűnik a szerződése. Van nekünk egyáltalán cap helyünk?!topmodell
Nincs returneretek.
Az utóbbi időben borzalmas volt mint PR, azért kellett új returnert igazolnunk (Spurlock). Plusz nincs jó formában. Egy sima TD passzt ejtett el vasárnap is.
De legalább sokat keres...

Komolyan Detroit lett a Jax szeméttelepe. iktriad
Stafforddal feltámadhat. Szerintem nem rossz trade.MacPhisto
Nem Gabbert játszott mostanság rosszul...
És ez most rossz trade. Nem mondom, hogy M-80 tehetségtelen, de Thomas 4. vagy 5. WRnek számít jelenleg a rotációban. És mi ugye köztudottan elkapó-powerhouse vagyunk(egyébként is mit keres nálatok 3 olyan WR is a rosteren, akikre mi nem tartottunk igényt)...

Plusz rohadt sokat is keres mellé, ami biztos csak jót tesz a cap roomotoknak...
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Tim Twentyman (Lions Insider) szerint megérte mert vissza hordani is tud.
Bazzani örülhetsz! Van returnerunk.
Azért nekem zsirosbak tűnik a szerződése. Van nekünk egyáltalán cap helyünk?!topmodell
Nincs returneretek.
Az utóbbi időben borzalmas volt mint PR, azért kellett új returnert igazolnunk (Spurlock). Plusz nincs jó formában. Egy sima TD passzt ejtett el vasárnap is.
De legalább sokat keres...

Komolyan Detroit lett a Jax szeméttelepe. iktriad
Stafforddal feltámadhat. Szerintem nem rossz trade.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tim Twentyman (Lions Insider) szerint megérte mert vissza hordani is tud.
Bazzani örülhetsz! Van returnerunk.
Azért nekem zsirosbak tűnik a szerződése. Van nekünk egyáltalán cap helyünk?!topmodell
Nincs returneretek.
Az utóbbi időben borzalmas volt mint PR, azért kellett új returnert igazolnunk (Spurlock). Plusz nincs jó formában. Egy sima TD passzt ejtett el vasárnap is.
De legalább sokat keres...

Komolyan Detroit lett a Jax szeméttelepe. iktriad
Nincs is jobb mint egy rossz csapatból igazolni.
Annak idején azt szerettem hogy a Cleveland és a Lions között volt játékos mozgás.
Tipikus csöbörből vödörbe.....topmodell
Vagy Clevelandből jött hozzánk Dennis Northcutt akit pedig eltradeltünk hozzátok Gerald Alexanderért. Micsoda win-win trade volt az is.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tim Twentyman (Lions Insider) szerint megérte mert vissza hordani is tud.
Bazzani örülhetsz! Van returnerunk.
Azért nekem zsirosbak tűnik a szerződése. Van nekünk egyáltalán cap helyünk?!topmodell
Nincs returneretek.
Az utóbbi időben borzalmas volt mint PR, azért kellett új returnert igazolnunk (Spurlock). Plusz nincs jó formában. Egy sima TD passzt ejtett el vasárnap is.
De legalább sokat keres...

Komolyan Detroit lett a Jax szeméttelepe. iktriad
Nincs is jobb mint egy rossz csapatból igazolni.
Annak idején azt szerettem hogy a Cleveland és a Lions között volt játékos mozgás.
Tipikus csöbörből vödörbe.....

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Igen, el tudom képzelni.
9-7 mindenképpen kell, de lehet az is kevés.
Ha Stafford így játszik és Megatron is beindul akkor bármi lehet.
De benne van egy 6-7 győzelmes szezon is.
Mondom, nyerjük meg a következő kettőt. Azután egy PO meccsel felérő csata a GB ellen. A legjobban a HOU meccstől tartok, azt nem nyerjük meg.Bazzani
Akkor melyik két csapatot tenned mogènk a csoportban.
Ki lesz 8-8 vagy 9-7 alatt?!
Min?! GB!? Chicago ra sem kérdezek. Az azért esélytelen, hogy őket megelőzzük. Tavaly is csak nagy mákunk volt a sérülés hullámukkal.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tim Twentyman (Lions Insider) szerint megérte mert vissza hordani is tud.
Bazzani örülhetsz! Van returnerunk.
Azért nekem zsirosbak tűnik a szerződése. Van nekünk egyáltalán cap helyünk?!topmodell
Nincs returneretek.
Az utóbbi időben borzalmas volt mint PR, azért kellett új returnert igazolnunk (Spurlock). Plusz nincs jó formában. Egy sima TD passzt ejtett el vasárnap is.
De legalább sokat keres...

Komolyan Detroit lett a Jax szeméttelepe.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Jobban örültem volna ha a secondaryt erősítsük.
Delmas is megsérült vasárnap. Tulajdonképpen nincs saftey és Corner, tehát kb 4 játékosra lenne ott szükség.
Erre hozunk egy 4.szamú wr-t?! Persze negyedik számának jó.
Valószínű 5.koroset adtunk érte. Állítólag 4.korosunk nincs is (whithead draft day Trade)
Tim Twentyman (Lions Insider) szerint megérte mert vissza hordani is tud.
Bazzani örülhetsz! Van returnerunk.
Azért nekem zsirosbak tűnik a szerződése. Van nekünk egyáltalán cap helyünk?!topmodell
Ha befér akkor pont leszarom mennyit keres.

Viszont secondary help nagyon kéne.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jobban örültem volna ha a secondaryt erősítsük.
Delmas is megsérült vasárnap. Tulajdonképpen nincs saftey és Corner, tehát kb 4 játékosra lenne ott szükség.
Erre hozunk egy 4.szamú wr-t?! Persze negyedik számának jó.
Valószínű 5.koroset adtunk érte. Állítólag 4.korosunk nincs is (whithead draft day Trade)
Tim Twentyman (Lions Insider) szerint megérte mert vissza hordani is tud.
Bazzani örülhetsz! Van returnerunk.
Azért nekem zsirosbak tűnik a szerződése. Van nekünk egyáltalán cap helyünk?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atyaég, legalja.
Thomasért tradelni? Baromi szánalom... 😂
Főleg amikor még nem is minimumokat keres.Stez
Ráadásul nagyon valószinű hogy 5. körös picket adtak érte. Ez lopás.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Atyaég, legalja.
Thomasért tradelni? Baromi szánalom... 😂
Főleg amikor még nem is minimumokat keres.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az biztos, hogy NEM kondiciónális picket adtatok Thomasért, valószinű 5. körös lesz az a cetli.

Ezt a szerződést vettétek át. Thomas többet keres, mint Jordy Nelson...

Early during the 2011 season they signed him to a five-year, $19 million extension with $9 million guaranteed including a $6 million signing bonus. The contract amounted to a bigger annual average than Jordy Nelson got from Green Bay at roughly the same time. Thomas’ production hasn’t approached, Nelson’s.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tradeltetek a Jags-es Mike Thomas-ért, Schefter szerint középső körös pickért cserébe jön (ami gyanítom, hogy legfeljebb 5., de inkább csak 6. körös). Nem csak a WR, hanem a hétvégi meccsre való tekintettel a Jaguars playbook is jól fog jönni.vassadi
A 6. mióta számít középső körösnek? 😊
Shack Harris már Gene pickjeit is odacsábítja?...
Hát az első két éve nem volt rossz, de mióta megkapta az új szerződését, nem az igazi.
Azért picit gáz, hogy már 3 ex-Jaguár WR is ott van (Osgood, Robiskie és most M-80).
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tradeltetek a Jags-es Mike Thomas-ért, Schefter szerint középső körös pickért cserébe jön (ami gyanítom, hogy legfeljebb 5., de inkább csak 6. körös). Nem csak a WR, hanem a hétvégi meccsre való tekintettel a Jaguars playbook is jól fog jönni.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igen, el tudom képzelni.
9-7 mindenképpen kell, de lehet az is kevés.
Ha Stafford így játszik és Megatron is beindul akkor bármi lehet.
De benne van egy 6-7 győzelmes szezon is.
Mondom, nyerjük meg a következő kettőt. Azután egy PO meccsel felérő csata a GB ellen. A legjobban a HOU meccstől tartok, azt nem nyerjük meg.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Eltudod képzelni, hogy csoport harmadikként PO-ba jutunk ?!
Mert én nem látok esélyt annál jobb helyezésére.
De egyelőre a csoportban is csak az utolsók vagyunk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem sokat adok ezekre a PR-ra.
Én csak a mérlegre adok ami most 3-4.
Jussunk bármilyen úton PO-ba. Ahhoz pedig legalább 2meccset meg kell nyerni a hazai GB, HOU, ATL, CHI meccsekből és nem elbukni a JAX, MIN, IND, ARI meccseket.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nagyot ugrottunk a power rankingekben!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zle7vxfu5btcnaatqbe5
NFL Power Rankings, Week 9: Lions, Buccaneers fly into top half
Doug Martin carried the Tampa Bay Buccaneers to a surprisingly easy road win last week, but the Bucs didn't stop there. Greg Schiano's team makes a big jump in Elliot Harrison's Power Rankings.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.prideofdetroit.com/2012/10/29/3570238/lions-seahawks-player-comments

Pár játékos meccs utáni nyilatkozata.
Olyan érzésem van, hogy a szezon eleji bukdácsolás és Nate sérülése nagyon összekovácsolta a csapatot. Nagyon fel kell kötnie a gatyát annak aki meg akar minket verni. Most még két győzelem jön tutira.
Nem szoktam ilyen bizakodó lenni, de most elkapott ez az érzés.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a yds/game mutatót nézzük akkor a miénk a 2. legjobb offense 407.6 yard-al meccsenként (Pats az első). D#-ben a 9.ek vagyunk.

Szerintetek trade-elünk a csütörtöki deadline előtt?
Én egy normális visszahordót elfogadnék...