Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tulloch most nyáron írt alá 3 vagy 4 évre.
Cherilus mint elpazarolt pick? Szerintem nem. Stabil kezdő a draftolása óta, nem kiemelkedő játékos, de nem is szar. Igaz, hogy buta mint a tök, igazi néger falember, állandóan agresszív. Fox vagy Hilliard lehet a helyettese jövőre ha Reiff LT lesz.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Cherilus az igazi ellazarolt draft Pick ha jól
Emleksz első Körös volt! 😕
Nagyon nem vált be.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azt írtad hogy Tullochnak hosszú tanúja van. De mennyire?!
Én azt hittem idén lejár.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
butler nem rossz WR, seahawksban volt, pár éve 3.körös
vékony nagyon, de gyors és jó a keze. simán elférne a Lionsban, de a másik kettőre is igaz ez.
butlernek amugy volt egy lábtörése, ezért 2010-ben azóta nem volt a régi.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions worked out WRs yesterday, inc Legedu Naanee, Brian Robiskie & Deon Butler.

Kemény lista. Butlerról azt sem tudom, hogy ki. A másik kettő meg pár helyen megégett már. Mondjuk Naanee-t nagyon kedveltem a Chargerses idejében.
Robiskie-t meg nem bántam volna ha draftoljuk anno, jó nagy semmi lett belőle sajnos.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Cherilus fog menni. Nincs szerződése, szar, és ott van Reiff. Raiola a csapatért bőven marad akár egy évet semmi fizetésért, Backusnak meg tudtommal két éves szerződést kínáltak szezon előtt, talán nem véletlen, biztos előre gondolkoztak már, hogy mennyire fos helyzetben lesz a Lions offseasonban. Houston ha nem sérül, szerintem megpróbálják megtartani, Levyt is, Spievey megy, Avril meg végképp, arra nincs zsozsó.
Bár azért meg lehet nézni, a Houstonnál sokkal szarabb Wright milyen szerződést kapott a Bucstól, Houston akkor mit kaphatna a piacon...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Backus, Raiola, Cherilus hármasból sztem 2 biztos marad.
Túl jó ez a fal (detroiti mércével), hogy porig rombolják szinte.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Jövőre Backus LT, Reiff RT.
Azután Reiff LT, ? RT.
Bazzani
Nem hiszem, hogy lesz Backus jövőre.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jövőre Backus LT, Reiff RT.
Azután Reiff LT, ? RT.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Staffordnak ez a sophomore year. Nem tudom, mit kell csodálkozni. Benn kell hagyni, szenvedje keresztül, attól is csak jobb lesz.

Burleson hangadóként hiányozni fog, WRként nem igazán.

Én nem tartok az offseasontől, KVB, Backus, Raiola, Avril mehetnek, Houstont és Tulokot kell megtartani, a többi majd alakul.MacPhisto
Tullochnak hosszútávúja van.
Houston, Delmas, Spievey, Avril, Levy, Durant, Cherilus lesz FA a kezdőből.
Ebből Spievey, Cherilus és Avril mehet, a többi maradjon.
Raiola sztem marad még egy évet, bár az ő jövőbeli pótlására hozták Bill Nagyot (IR). Backus is utolsó éves lesz, sztem Reiff RT lesz jövőre. KvB-t nem fogják elengedni főleg ha Avril elmegy.
Bazzani
Reiff LT lesz. Cherilus alkalmatlan.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Vegig rágtam magam a salary cap témát.
Szerintem azokat akik ár érték aránynak nem felelnek meg el kell küldeni. Meg ha fájó szívvel is.
Ilyen KVB is, meg ilyen lesz Burlesson is ha Lehár a szerződése.
Avrilt megtartani 9ert is sok, nemhogy 12-ért. Szóval ő is mehet. C.Willams szinten.
A legborzasztobb a secondary helyzete.
Mozgalmas lesz az offseason az biztos.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Ha mennie kell, szívesen megnéztem volna, úgyis van kötődése Michiganhez.Gergőbácsi
huh én semmiképp nem nézném meg csoportriválisnál, főleg itt. Megatron + Jennings brrrr.


Viszont Drivernél hamarabb látok esélyt. Tapasztalt és már nem is drága.Bazzani
?
az öreg sose jönne ide, lehet mondani, hogy van az a pénz, de Driver tőlünk akar visszaigazolni ebben majdnem biztos vagyok..brk
Driver jövóre sztem már nem fog keretbe férni nálatok, viszont még játszani akar. Majd karrierje végén visszaigazol egy meccsre és visszavonul.Bazzani
Szerintem is így lesz, többször mondta hogy 40 éves koráig akar játszani. Mondjuk én sem tudom elképzelni más mezben...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha mennie kell, szívesen megnéztem volna, úgyis van kötődése Michiganhez.Gergőbácsi
huh én semmiképp nem nézném meg csoportriválisnál, főleg itt. Megatron + Jennings brrrr.


Viszont Drivernél hamarabb látok esélyt. Tapasztalt és már nem is drága.Bazzani
?
az öreg sose jönne ide, lehet mondani, hogy van az a pénz, de Driver tőlünk akar visszaigazolni ebben majdnem biztos vagyok..brk
Driver jövóre sztem már nem fog keretbe férni nálatok, viszont még játszani akar. Majd karrierje végén visszaigazol egy meccsre és visszavonul.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Staffordnak ez a sophomore year. Nem tudom, mit kell csodálkozni. Benn kell hagyni, szenvedje keresztül, attól is csak jobb lesz.

Burleson hangadóként hiányozni fog, WRként nem igazán.

Én nem tartok az offseasontől, KVB, Backus, Raiola, Avril mehetnek, Houstont és Tulokot kell megtartani, a többi majd alakul.MacPhisto
Tullochnak hosszútávúja van.
Houston, Delmas, Spievey, Avril, Levy, Durant, Cherilus lesz FA a kezdőből.
Ebből Spievey, Cherilus és Avril mehet, a többi maradjon.
Raiola sztem marad még egy évet, bár az ő jövőbeli pótlására hozták Bill Nagyot (IR). Backus is utolsó éves lesz, sztem Reiff RT lesz jövőre. KvB-t nem fogják elengedni főleg ha Avril elmegy.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na beleolvastam Schwartz sajtótájékoztatójába, kár volt.
Minden rendben van, minden jó volt, megyünk tovább. Logan marad a returner mert jó a ball securityje, meg tud big playeket csinálni. (mi???????)
Coaching rendben volt, egy picit jobban vigyázunk a labdára és happy minden. Burleson sérülésével mindenki step up egy szintet. Broyles már 100%os.
Én hülye meg úgy láttam, hogy kibaszott szarok voltunk a Bears ellen.

Az általunk kitett játékosok egyből találtak csapatot. K.Williams a Redskinshez míg Hogue a Pantershez ment. Újabb elpazarolt draftpick.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ha mennie kell, szívesen megnéztem volna, úgyis van kötődése Michiganhez.Gergőbácsi
huh én semmiképp nem nézném meg csoportriválisnál, főleg itt. Megatron + Jennings brrrr.


Viszont Drivernél hamarabb látok esélyt. Tapasztalt és már nem is drága.Bazzani
?
az öreg sose jönne ide, lehet mondani, hogy van az a pénz, de Driver tőlünk akar visszaigazolni ebben majdnem biztos vagyok.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Staffordnak ez a sophomore year. Nem tudom, mit kell csodálkozni. Benn kell hagyni, szenvedje keresztül, attól is csak jobb lesz.

Burleson hangadóként hiányozni fog, WRként nem igazán.

Én nem tartok az offseasontől, KVB, Backus, Raiola, Avril mehetnek, Houstont és Tulokot kell megtartani, a többi majd alakul.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Marshall said. "That was dirty. He can be one of the best defensive tackles that have ever done it, but he can't do it that way. If you look at it, this is not wrestling, you don't leg whip someone, pound them, you don't do that. That's not clean."

Valaki odaadhatná neki a Peppers féle sack videoját ahol Matt megsérült.Bazzani
Ki nem szarja le...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 070 — Steelers fan
Egyrészt nem mindig ilyen szarok a meccseink. Van, hogy sokkal rosszabb. Imádom a csapatot, de lassan már én sem bírom nézni ha mi támadunk. A D# viszont kellemes csalódás, jövöre egyben kellene tartani.
Browns? Hát hasonló. Hány csapat van aki még nem játszott SB-t? Nem sok sztem.

Egy dolog miatt örültem ennek a vereségnek. Tényleg eljött az idő a változásra, mert ez az edzői "teljesítmény" már tényleg nem tolerálható. Erre mit olvasok szinte mindenhol? A coaching nem volt olyan rossz, nem tehetnek a hibákról. Néhol jobb osztályzatott kaptak az edzőink mint az a védelem aki meccsben tartotta ezt a töketlen offense-t. Tehát alighanem marad minden a régiben.
Crossman és Linehan marad a helyén, Logan lesz a returner, Pettigrew majdcsak megtanulja megtartani a labdát stb.
Hétvégen trade deadline, remélem csak jó üzletbe megyünk bele.
Elég már a Hogue, Osgood, T.Lewis, R.Lewis, Whitehead, Logan féle ST töltelékekből.
Ja és lets go Lions. Egy elég pihent Seattle jön, a liga 6.legjobb védelmével.
Bazzani
Nem akarok nagyon beleugatni, mert nem ismerem az előzményeket, és is először láttam játszani a Lionst ebben a szezonban. De szerintem is inkább egyéni hibák voltak az O és ST részéről, nem a coaching tűnt a fő gondnak. Több mint 14 pontot hagytatok ebben a meccsben, főleg egyéni hibák miatt. Szerintem a play hívások nagyjából rendben voltak, arra alapesetben nem számíthat az OC, hogy a gólvonalon ütküzés nélkül kiejti a RB a lasztit.
(Viszont ezt a meccset látva, egyszerűen el sem tudom képzelni, tavaly hogy passzolhatott ez a srác 5000y-ot? Hogyan és kinek?)

De a védelmetek eléggé rendben volt, 13 pontot engedtek -abból ugye egy short field volt a ST bénázás után- szvsz ez igen jó teljesítmény volt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit hosszú, de Lions fanoknak kötelező olvasmány.
Nagyon kemény offseason előtt állunk.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
I will go through with 2013 cap hits position by position with a small analysis for each group as well.

note: data from thenetrat.com

Offense

QB Matthew Stafford: $20,151,250 Shaun Hill: $3,250,000 Kellen Moore: $480,000

Total Investment QB: $23,881,250 Diagnosis: Hard to see much changing here. Stafford is the guy, Hill is a great backup, Moore is the developmental replacement for Hill.

Note: Restructuring Stafford again would save $8 millionthisoffseason, increasinghis hitsin2014and2015toaround$23millionand$21 million, respectively.

RB Jahvid Best: $1,976,500 Keiland Williams: UFA Kevin Smith: UFA Mikel LeShoure: $823,998 Joique Bell: UFA

Total Investment RB: $2,800,498 Diagnosis: I think the Lions will most likely try to re-sign Joique Bell and make a decision on best long-term. Bell will likely come around 1 million.

Cutting Best will cost about a 300k increase to the cap - saving his 800k salary but penalizing the 1.1m signing bonus allocation of 2014. I'm not sure how injury/retirement settlements work against the cap but, at this point, I don't think he returns.

That being said, look for the Lions to try to acquire a speedster in the draft to take Best's role, preferably later in the draft somewhere. Stefan Logan will be included with the WR portion, but I don't see him back next year, either.

WR Calvin Johnson: $12,200,000 Nate Burleson: $6,074,583 Ryan Broyles: $557,205 Stefan Logan: UFA Titus Young: $1,244,166 Kassim Osgood: UFA

Total Investment: $20,075,594 Diagnosis: I don't see too much happening with this position group.

Nate Burleson might be looked at as a cap casualty as they would save about $3 million off the cap with his release in 2013 and have his $7 million 2014 hit entirely off the books. If Broyles steps up big in his absence this year, this becomes more of a likelihood than a possibility, in my opinion.

I can't see Logan coming back and Osgood has been almost unnoticeable on special teams. I'm not going to factor either of them into our future at this point.

Note: Restructuring Johnson would save apx. $3.5 millionthisseason andhave a minimal impactover the course ofthe contract. Hard to see this not happening.

TE Brandon Pettigrew: $2,912,750 Tony Scheffler: $2,450,000 Will Heller: UFA

Total Investment: $5,362,750 Diagnosis: I can see the Lions getting a developmental guy here although Heller has always been solid for us. Scheffler is getting older and Pettigrew is sloppy catching the football and after catching the football. Maybe he's an okay blocker, but the way our offense works, I'd rather have a couple of athletes here (think Gronk/Hernandez). I'm fairly close to giving up on 'grew at this point.

OL Dominic Raiola: $4,050,000 Dylan Gandy: UFA Stephen Peterman: $2,650,000 Rob Sims: $1,850,000 Gosder Cherilus: UFA Jeff Backus: $4,900,000 Corey Hilliard: UFA Jason Fox: RFA Riley Reiff: $1,816,600

Total Investment: $15,266,600 Diagnosis: The good news is that Raiola, Peterman, and Sims are all-salary and essentially, if we decide to replace them, that money comes off the books cleanly without a penalty. The bad news is we really don't have anyone in the pipeline to replace them so we will likely be looking at close to the same group next year. I can see Reiff starting at RT and letting Cherlius go so we don't have to commit to a long-term, medium-dollar contract on him. I could also see the opposite. Hard to tell.

Defense

DT Sammie Lee Hill: FA (unsure of restriction) Ndamukong Suh: $18,388,333 Corey Williams: UFA Nick Fairley: $2,696,500

Total Investment: $21,084,833 Diagnosis: Due to the immense amount of money already owed to Suh, it's hard to see us realistically resigning Corey Williams and Sammie Hill unless one of them takes a discount. I really think we'd be remiss to let Sammie go, a guy who is just starting to come through on his potential whereas Corey is probably over the hill. Priority has to be resigning Sammie here while attempting to get Corey back as more of a locker room leader but at a fixed maximum budget.

Note: Restructuring Suh would save apx. $5 millionthisseason andballoonhis 2014hit from$19mto$24m.

DE Cliff Avril: UFA Lawrence Jackson: UFA Kyle Vanden Bosch: $9,248,750 Willie Young: RFA Ronnell Lewis: $480,000

Total Investment: $9,827,750 Diagnosis: Big area of need here for the Lions. Not sure what Avril's status is going to be, but if I'm the Lions I'm not forking over 12m a year for the guy. He is solid yet unspectacular. I would love to target a guy like William Gholston in the draft while trying to tag/trade Avril for a reasonable price.

Releasing Vanden Bosch is a possibility and would save $3 million this offseason and $9 million for each of two years after that. This could be looked at more of a necessity for the future. Needless to say, lots of uncertainty here that we will have to look at mitigating somehow.

Note: Restructuring Vanden Bosch would save apx. $2.7 millionthisseason andwouldballoonhis caphit to$10.3mfor the lasttwoyears.

LB DeAndre Levy: FA (not sure if R or U) Ashlee Palmer: UFA Justin Durant: UFA Stephen Tulloch: $4,800,000 Travis Lewis: $480,000 Tahir Whitehead: $480,000

Total Investment: $6,360,000 Diagnosis: We need to make DeAndre Levy's resigning a priority this offseason with the way he's played this year. Justin Durant I am not sold on long-term due to a concussion history; I would not be ready to dish him a big bonus, at the very least.

With the Lions' BPA philosophy, someone like Manti Te'o could be a possibility in the draft. Likely we'll have to add a player or two here.

S Louis Delmas: UFA Amari Spievey: RFA John Wendling: $988,333 Erik Coleman: UFA Ricardo Silva: UFA

Total Investment: $988,333 Diagnosis: Without overreacting, this is obviously the Lions' biggest area of need this offseason. Spievey may be the next Best with regards to concussions and Delmas has always been a liability regarding injury. Big area to watch this offseason as there are several free agents-to-be (Jairus Byrd, William Moore, Patrick Chung, LaRon Landry) as well as some solid safety options in the draft.

CB Chris Houston: UFA Jacob Lacey: UFA Dwight Bentley: $480,000 Chris Greenwood: $480,000 Jonte Green 😊480,000 Drayton Florence: UFA Alphonso Smith: UFA Justin Miller: UFA

Total Investment: $1,440,000 Diagnosis: We must look to resign Chris Houston as our veteran presence here. I'm excited to see how our rookies look over the course of the rest of the season. Needless to say, pretty thin as things stand. Might have to look at tagging Houston over Avril if it makes sense.

ST Jason Hanson: UFA Don Muhlbach: UFA Nick Harris: UFA

Total Investment: $0 Diagnosis: Yeah... maybe in a little more trouble next year than we thought.

Total Cap Hit Salary on the Books for 2013: $106,988,969 Percentage of that belonging to Megatron, Suh, Vanden Bosch, and Stafford: 56% Total Players on the Books for 2013: 28 Projected Team Cap: $128,000,000

Good luck, and most importantly, have fun! With your feedback, we can improve the thread througho

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions' Nate Burleson needs surgery, could miss up to 8 months with broken leg

8 hónap, nagyon kemény.
Így még a következő szezon is necces neki.
Maradt 3WR a keretben + Osgood aki elkapásoknál felejtős (ST)

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Woodsonnak is van. Szívattak is minket évekig rendesen... 😊
Viszont Drivernél hamarabb látok esélyt. Tapasztalt és már nem is drága.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
A válaszom az, hogy nem.
Olyan szar a cap helyzetünk, hogy nem fog telni igazolásokra.
Örülünk ha a sajátjainkat meg tudjuk tartani.Bazzani
No ezt nem tudtam. Ha mennie kell, szívesen megnéztem volna, úgyis van kötődése Michiganhez.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A válaszom az, hogy nem.
Olyan szar a cap helyzetünk, hogy nem fog telni igazolásokra.
Örülünk ha a sajátjainkat meg tudjuk tartani.