Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 605 — Csodabogár
A 4. negyedben:
Off TD: 9 (ö11)
Total yards: 947 (ö2098)
Stafford passing yards: 714 (ö1493)

Érdekes kérdés, hogy miért megy valami a 4. negyedben, ami az előtte 3ban nem?Bazzani
Prevent D (Frisco, Vikings-ezt pont láttam), a Titans védelme "nem jó", az Eagles meg olyan kócsingot mutatott, hogy a kócs repült.
füligjimmy
Elméletileg az Eagles defsémát váltott a 4. negyedre, ami nem jött be. Ki is baszták az off.coordinatort (mi????).
Én az egészet abban keresem, hogy sokkal agresszívebb a playhívás hátrányban a 4.negyedben. Elővesszük azokat a játékokat amiket addig pihentettünk, főleg a hosszú passzokat. Kevesebb a futás, szinte csak passzok vannak. Tavaly ezzel domináltunk, idénre kitaláltuk, hogy lesz itt futójáték kéremszépen. Tény, hogy LeShoure és Bell jól dolgozik, de a passzjáték pontossága meg eltűnt a ködben.

(Amúgy mi az a prevent D? Ezt már máskor is kérdezni akartam.)Bazzani
Ma lesztek tvben?

A prevent d lényege hogy elvedd a nagy playeket. 8 db van fent általában. Röviden ennyi.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 4. negyedben:
Off TD: 9 (ö11)
Total yards: 947 (ö2098)
Stafford passing yards: 714 (ö1493)

Érdekes kérdés, hogy miért megy valami a 4. negyedben, ami az előtte 3ban nem?Bazzani
Prevent D (Frisco, Vikings-ezt pont láttam), a Titans védelme "nem jó", az Eagles meg olyan kócsingot mutatott, hogy a kócs repült.
füligjimmy
Elméletileg az Eagles defsémát váltott a 4. negyedre, ami nem jött be. Ki is baszták az off.coordinatort (mi????).
Én az egészet abban keresem, hogy sokkal agresszívebb a playhívás hátrányban a 4.negyedben. Elővesszük azokat a játékokat amiket addig pihentettünk, főleg a hosszú passzokat. Kevesebb a futás, szinte csak passzok vannak. Tavaly ezzel domináltunk, idénre kitaláltuk, hogy lesz itt futójáték kéremszépen. Tény, hogy LeShoure és Bell jól dolgozik, de a passzjáték pontossága meg eltűnt a ködben.

(Amúgy mi az a prevent D? Ezt már máskor is kérdezni akartam.)

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azt hiszem ezt a Macik egyértelmű győzelemnek veszik. Mi meg alap vereségre. A pozitívum hogy csalódás minket nem érhet, csak pozitív.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha Megatron jó formában lesz, akkor megint megmentheti az offense seggét, bár nekem inkább az lesz kérdéses, hogy Marshallt ki és hogy fogja majd meg. Jeffery gondolom nem lesz, egy Cutler targettel kevesebb.Stez
Bennett ellenben visszatér.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A 4. negyedben:
Off TD: 9 (ö11)
Total yards: 947 (ö2098)
Stafford passing yards: 714 (ö1493)

Érdekes kérdés, hogy miért megy valami a 4. negyedben, ami az előtte 3ban nem?Bazzani
Prevent D (Frisco, Vikings-ezt pont láttam), a Titans védelme "nem jó", az Eagles meg olyan kócsingot mutatott, hogy a kócs repült.
Ha Megatron jó formában lesz, akkor megint megmentheti az offense seggét, bár nekem inkább az lesz kérdéses, hogy Marshallt ki és hogy fogja majd meg. Jeffery gondolom nem lesz, egy Cutler targettel kevesebb.Stez
Visszajön Bennett, de ezzel Marshallt kiveszik a slotból, pedig ott pirított. Figyeljétek az újonc Rodriguezt, ha valaki ad új lökést a futójátéknak, akkor az ő, és lehet hogy passznál is előveszik, egyetemen jókezű játékosnak számított.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Olyan hullámzó teljesítmények vannak idén az NFLben. Simán elképzelhetőnek tartom hogy nyerünk. Ok nem ez a papírforma. Lehet négyszeres vagy hatszoros szórzó a győzelemünknél.
De én megis bízom a sikerben.
Nemzetileg televíziónált 😊)) meccseken egyébként is jók vagyunk.
Lásd; Chargers és Bears tavalyról 😉
Ja és ismét kepernyore kerul Magyarorszagon a Lions. topmodell
Ha Megatron jó formában lesz, akkor megint megmentheti az offense seggét, bár nekem inkább az lesz kérdéses, hogy Marshallt ki és hogy fogja majd meg. Jeffery gondolom nem lesz, egy Cutler targettel kevesebb.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olyan hullámzó teljesítmények vannak idén az NFLben. Simán elképzelhetőnek tartom hogy nyerünk. Ok nem ez a papírforma. Lehet négyszeres vagy hatszoros szórzó a győzelemünknél.
De én megis bízom a sikerben.
Nemzetileg televíziónált 😊)) meccseken egyébként is jók vagyunk.
Lásd; Chargers és Bears tavalyról 😉
Ja és ismét kepernyore kerul Magyarorszagon a Lions. topmodell
Alapszakasz meccset még nem veszítettünk amikor a Sport Tv közvetítette. 😊
De ahogy a felségem mondta amikor az otthon veretlen Rosenborg ellen tett tippmixen a tökutolsó ellen: a sorozatok azért vannak, hogy megszakadjanak. Jött is neki a cirka 8as odds. 😊

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Olyan hullámzó teljesítmények vannak idén az NFLben. Simán elképzelhetőnek tartom hogy nyerünk. Ok nem ez a papírforma. Lehet négyszeres vagy hatszoros szórzó a győzelemünknél.
De én megis bízom a sikerben.
Nemzetileg televíziónált 😊)) meccseken egyébként is jók vagyunk.
Lásd; Chargers és Bears tavalyról 😉
Ja és ismét kepernyore kerul Magyarorszagon a Lions.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 4. negyedben:
Off TD: 9 (ö11)
Total yards: 947 (ö2098)
Stafford passing yards: 714 (ö1493)

Érdekes kérdés, hogy miért megy valami a 4. negyedben, ami az előtte 3ban nem?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bentley doubtful, Lacey out.
Ez egyenlő azzal, hogy Jonte Green vagy Phonso Smith a kezdő CB a másikuk meg a nickel, csere nincs max Spievey.
Chicagoban meg dörzsölik a tenyerüket, van is miért.Bazzani
Dörzsölhetik a tenyerüket, de inkább a siralmas Lions O# miatt.Stez
Ez olyan érzés lehet amikor szülinapod van, megkapod a várva várt ajándékot (Lions O# vergődése) és mellé még valami fantasztikus másikat (Jonte Green).
Az az egy szerencse, hogy vereségre vettem ezt a meccset az év elején, úgyhogy csak nyerhetünk ha véletlen nem vereség (muahahahahaha persze) a vége.
Előre látom, hogy "overcoaching"-olja a Bears stáb a mi okos edzőinket.
Remélem jön majd megint a "mi csakazért sem rúgunk touchback-et" meg a "majd a mi DLine-unk szétgyalázza ezt az OL-t és nem is kell secondary" típusú okosságok.
Amúgy mi a faszomért sérül meg állandóan az összes secondary játékosunk?

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az Offense milyen sérülés hullám miatt ilyen gyenge idén. Mert nekem ok nélkülinek, tűnik.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Bentley doubtful, Lacey out.
Ez egyenlő azzal, hogy Jonte Green vagy Phonso Smith a kezdő CB a másikuk meg a nickel, csere nincs max Spievey.
Chicagoban meg dörzsölik a tenyerüket, van is miért.Bazzani
Dörzsölhetik a tenyerüket, de inkább a siralmas Lions O# miatt.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bentley doubtful, Lacey out.
Ez egyenlő azzal, hogy Jonte Green vagy Phonso Smith a kezdő CB a másikuk meg a nickel, csere nincs max Spievey.
Chicagoban meg dörzsölik a tenyerüket, van is miért.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Negyedosztály? Az szép. Akkor keveset is mondtam az egy év tanulóidővel.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Greenwood visszajött a PUP listáról az aktív keretbe. Állítólag sokkal ígéretesebb mint az előbb említett kettő. Csak kis egyetemről jött (másodosztály) ezért kell neki legalább egy év tanulóidő.Bazzani
negyedosztály az

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Huston, Delmas elengedhetetlen, Levy attól függ mennyit kér!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Staff még rookie szerződés. De valamikor módosítottak mar rajta. (Csökkentették)
Érdekes off season lesz majd.
Avril többet keres idén mint amennyit ér. Ergo vele nyerünk ha elmegy.
Mert hülyeség lenne neki csillagaszati szerződést Adni.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Staffordnak még rookie kontraktusa van?

Suhra azért nagyon figyelnek, sokszr kettőzik stb. Inkább a mellette lévő DT-k teljesítménye halovány, hogy ezt nem tudják kihasználni passz siettetésnél.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak mondom, hogy többek mellett év végén lejár Houston, Delmas, Avril és Levy szerződése is. 4 kezdő, akik nem könnyen pótolhatóak.
Nem mellesleg a sok szerződés módosítás miatt a jövő évi cap helyzetünk sem lesz valami rózsás. Ez az év volt a nagy esély a kiugrásra, de nem úgy néz ki, hogy itt PO lesz.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért azt szögezzük le, hogy más dimenziókról beszélgetünk.
Egy az egy értelmes kezdő szintű cornerunk van.
Az összes többi nevetséges, ha kezdő szintű élet keresünk.

Calvin Johnson nem kapott annyi snapet a második harmadik mecsen mint Bentley.
Nem Azért játszik ennyit mert ekkora ász. Hanem
Mert mindenki sérült az amúgy is gyatra secondarybol.
De én látok ra esélyt hogy beválljon hosszútávon.
Majd hétfőn bizonyít is 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
EgYetertek Suh staton felüli erejében, de az első éve miatt túlértékelt. Vagy még azon is túl...
Ez a fal alap problémája. A tavalyi éve miatt Avril is túl van értékelve. Bár talán kezd magára találni
Bentleyt szerintem sem verik hülyére. Csak elkapják mellette. De jobb
Mint alphonso Smith, aki az egyik kedvencem kent tud 10meteren 4 méter hatranYt kapni 😉)))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Lenne két kérdésem:
1. Mi alapján tartjátok Bentleyt ígéretesnek?
2. Mitől lenne Suh a liga egyik legjobb DT-je? Az egyik legtúlértékeltebb az biztos.Bazzani
Hát nézd, amit én láttam belőle, az alapján nem rossz. Még újonc, sokat hibázik, és ne feledd el, hogy corner poszton pont kell 1-2 év, hogy valaki bivaly legyen. Bentley jól mozog, és habár az elkapást most megcsinálják róla gyakrabban, nem verik fossá. A DPI-ket ha nem totál hülye, akkor majd megtanulja elkerülni, és beleszokik az NFL szintjébe. De ehhez idő kell, meg persze tapasztalatszerzés, sok játék, de ha folyton sérül, akkor baromi nehéz lesz... Meg az se segít rajta, ha folyton valami gebasszal játszik, és az is visszavet a teljesítményéből.

Suh letolt egy bivaly évet, majd egy szar évet. Idén amikor én néztem, nem volt rossz, voltak brutál stopjai, és mondjuk rendre két ember fogja. Most az, hogy nem hoz 9-10 sacket, az más tészta, ettől függetlenül szerintem a posztján a jobbak között van. Ráadásul fiatal...

De mondjuk azt mondom, egyszer nézzünk meg egy Lions meccset nélküle, majd vele, hogy mennyit ér ennek a védelemnek. Szerintem rohadt sokat.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lenne két kérdésem:
1. Mi alapján tartjátok Bentleyt ígéretesnek?
2. Mitől lenne Suh a liga egyik legjobb DT-je? Az egyik legtúlértékeltebb az biztos.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Volt kettő vagy három faultja (pl def. Encroachment-je) azért 😊
Szerintem Fairleyben sok van, csak kevés lehetőséget kap. Tavaly alapszakasz Saints meccsükön mar hasonlóan nyomta.
Nem tudom hogy csak egy mecsen e, de Delmas jelenlétével ég és föld a védekezésben a különbség.
Spievey meg maradjon csak safteyben. Együtt nem rossz páros.
Nekem Bentley ígéretesnek tűnik. Csak elkövet jó pár rookie hibát. De végülis, rookie 😀))topmodell
Hogy őszinte legyek, szerintem Spievey szar SS, az más kérdés, hogy nincs jobb a Lionsban.
Bentley ígéretes, csak sérülékeny. :/
Fairleynak meg most már robbantania is kell, mert ha még a liga egyik legjobb DT-je mellől sem tud robbantani így 1,5 év után, és a kezdőbe alig tudja beverekedni magát, az gáz.
Szóval most már állatkodjon csak. 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Volt kettő vagy három faultja (pl def. Encroachment-je) azért 😊
Szerintem Fairleyben sok van, csak kevés lehetőséget kap. Tavaly alapszakasz Saints meccsükön mar hasonlóan nyomta.
Nem tudom hogy csak egy mecsen e, de Delmas jelenlétével ég és föld a védekezésben a különbség.
Spievey meg maradjon csak safteyben. Együtt nem rossz páros.
Nekem Bentley ígéretesnek tűnik. Csak elkövet jó pár rookie hibát. De végülis, rookie 😀))topmodell
Hogy őszinte legyek, szerintem Spievey szar SS, az más kérdés, hogy nincs jobb a Lionsban.
Bentley ígéretes, csak sérülékeny. :/
Fairleynak meg most már robbantania is kell, mert ha még a liga egyik legjobb DT-je mellől sem tud robbantani így 1,5 év után, és a kezdőbe alig tudja beverekedni magát, az gáz.
Szóval most már állatkodjon csak. 😊