Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Én a végére már kicsit sajnáltam is szegény CJ-t, embertelen sokat kapott tőlünk, a fiúk ütötték-vágták, ahol érték... lehet be volt ígérve néhány szelet Bounty csoki. Sosem láttam még ennyi drop-ot tőle.Go Vikings!
1 év eltiltás akkor az egész brigádnak, csak szólok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Delmas játszhat a Philly ellen.
Nem 100%os még, de megpróbálják.
DeSean a sasok returnere? Ne felejtsétek el betenni a fantasy csapatokba, nagy napja lesz.

Bazzani
Ha Delmas játszik, és nem 100%-os, akkor rögtön rá is sérül a már meglévőre, aztán pár hét out.Stez
Tök mindegy ki játszik.
Amíg az ST elbassza a meccseket addig semmi esélyünk.
Ha nem nyerünk akkor remélem kapunk egy KR és egy PR TD-t.
Azért nyerjünk csak.Bazzani
Ugyanott tartunk, mint 2 éve. Fix W-re vesz minden ellenfelünk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Delmas játszhat a Philly ellen.
Nem 100%os még, de megpróbálják.
DeSean a sasok returnere? Ne felejtsétek el betenni a fantasy csapatokba, nagy napja lesz.

Bazzani
Ha Delmas játszik, és nem 100%-os, akkor rögtön rá is sérül a már meglévőre, aztán pár hét out.Stez
Tök mindegy ki játszik.
Amíg az ST elbassza a meccseket addig semmi esélyünk.
Ha nem nyerünk akkor remélem kapunk egy KR és egy PR TD-t.
Azért nyerjünk csak.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Delmas játszhat a Philly ellen.
Nem 100%os még, de megpróbálják.
DeSean a sasok returnere? Ne felejtsétek el betenni a fantasy csapatokba, nagy napja lesz.

Bazzani
Ha Delmas játszik, és nem 100%-os, akkor rögtön rá is sérül a már meglévőre, aztán pár hét out.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Paint felhasználói jogosítvánnyal rendelkezik kedves Bazzani? 😀 😀 😀

Én nem tudom elképzelni, hogy a bye alatt ne szedték volna rendbe az ST-t. Ha mégse akkor az egész bagázst kikell csapni, HCval együtt.tüsi91
A képet egy amcsi kisgyerek csinálta, nem én. 😊
Tudod ők a legőszintébbek.
ST meg ugyanolyan szar lesz.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
nem lesz returner

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Paint felhasználói jogosítvánnyal rendelkezik kedves Bazzani? 😀 😀 😀

Én nem tudom elképzelni, hogy a bye alatt ne szedték volna rendbe az ST-t. Ha mégse akkor az egész bagázst kikell csapni, HCval együtt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Delmas játszhat a Philly ellen.
Nem 100%os még, de megpróbálják.
DeSean a sasok returnere? Ne felejtsétek el betenni a fantasy csapatokba, nagy napja lesz.


több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Én a végére már kicsit sajnáltam is szegény CJ-t, embertelen sokat kapott tőlünk, a fiúk ütötték-vágták, ahol érték... lehet be volt ígérve néhány szelet Bounty csoki. Sosem láttam még ennyi drop-ot tőle.Go Vikings!
A dropok csak azután kezdtek el jönni, miután visszangedték a pályára. Mondjuk agyrázkódással nem is csodálom, de még így is elkapott 1-2 elég szép lasztit, és azért az brutális, hogy még így is..

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Én a végére már kicsit sajnáltam is szegény CJ-t, embertelen sokat kapott tőlünk, a fiúk ütötték-vágták, ahol érték... lehet be volt ígérve néhány szelet Bounty csoki. Sosem láttam még ennyi drop-ot tőle.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Írtuk is eredménykövetőbe, hogy szerintünk tuti agyrázkódás. Akkorát kapott, hogy másnak le esett volna a feje. Csak hát ugye a győzelemért mindent megkellett tenni, de az egyértelmű volt, hogy Megatron nem teljesen "ép".tüsi91
Én is láttam, én is azt írtam. De a helyzet nem ezért érdekes, hanem, mert én úgy gondolom, hogy ennek lesz még folytatása, hogy a Lions így visszaengedte a meccsbe Megatront, miután a liga roppantul ki lett hegyezve most már ezekre a fejsérülésekre, főleg az agyrázkódásokra. Aztán ha esetleg kiderül, hogy a Lions azért küldte vissza Megatront, mert csak ő értelmes ebben az offenseben, vagy pedig akár véletlenül tévesen diagnosztizálták, és tényleg agyrázkódása volt és visszaengedték, abból még nagy balhé lehet, és szerintem lesz is.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem értem a vége a szezonnak jellegű elkeseredést. Hónapokat várunk hogy szezon legyen. Aztán egy hónap után feladjuk. Láttunk mar csúnya sérülés hullámot sokszor sok csapatnál ebben a ligában. És most egyik csoport ellenfelunk sem tűnik verhetetlennek.
Én 1-5ig vagy 2-6ig nem temetem a csapatot. Kikaptunk olyan meccseken ahol nyerni kellett Vlna. Most az a kényelmetlen helyzet állt elő, hogy nyerni kell olyan meccseken is ahol vereséget predesztináltunk.
Go Lions!
És Go Tigers!
Idén nincs NHL, a Pistons gyengécske, a Lions már temetjük, szóval a Tigersnek kell hoznia a városi sikereket. (és minden eselYe meg is van)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Írtuk is eredménykövetőbe, hogy szerintünk tuti agyrázkódás. Akkorát kapott, hogy másnak le esett volna a feje. Csak hát ugye a győzelemért mindent megkellett tenni, de az egyértelmű volt, hogy Megatron nem teljesen "ép".
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszondják, Megatron fejsérülést szenvedett két hete, és úgy tolta végig a meccset. ROssz nyelvek szerint agyrázkódása volt, de Schwartz ezt tagadta, mondván, hogy tiszta volt Megatron és teljesen épnek tűnt, ezért engedték vissza játszani. Szóval mondjuk a két csúnya dropja emiatt volt a meccs vége felé.

több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Komolyan annak szurkolok, hogy rommá szopasson minket a Philly ST. Közben szép hagyománytiszteletből el is kezdhetünk készülni a draftra, ahogy ilyenkor szoktunk.
Crossman takarodj!Bazzani
Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak mi szoktuk zsenivé tenni a béka segge alatt lévő csapatrészeket az ellenfélnél, lásd Kolb- Fitz páros a Cardsnál, Giants ST 😀 és Steelers Oline+futójáték úgyhoggy sok reményt ne fűzz a dologhoz, esetleg Boykin meg a nálatok lévő returner felváltva futkároz át a pályán s akkor a többi csapatrészeknek nem kell nagyon elfáradni 😛. Amúgy sanszosnak tartom, hogy Stafford szana szét dobál minket és Suh is kioszt néhány sacket (halkan mondom, hogy senki meg ne hallja nem biztos, hogy bánnám, ha munkálkodása nyomán Foles kipróbálhatná magát...mondjuk egy negyedre)dande
Ne haragudj de gusztustalannak tartom, hogy annak szurkolsz, hogy sérüljön meg a csapatod irányítója...Ezt abba hagyhatnád már, Foles egy rookie!Szerinted mi lenne ha beállna?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Alex Karras elhunyt. Nyugodjék békében... 😕
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan annak szurkolok, hogy rommá szopasson minket a Philly ST. Közben szép hagyománytiszteletből el is kezdhetünk készülni a draftra, ahogy ilyenkor szoktunk.
Crossman takarodj!Bazzani
Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak mi szoktuk zsenivé tenni a béka segge alatt lévő csapatrészeket az ellenfélnél, lásd Kolb- Fitz páros a Cardsnál, Giants ST 😀 és Steelers Oline+futójáték úgyhoggy sok reményt ne fűzz a dologhoz, esetleg Boykin meg a nálatok lévő returner felváltva futkároz át a pályán s akkor a többi csapatrészeknek nem kell nagyon elfáradni 😛. Amúgy sanszosnak tartom, hogy Stafford szana szét dobál minket és Suh is kioszt néhány sacket (halkan mondom, hogy senki meg ne hallja nem biztos, hogy bánnám, ha munkálkodása nyomán Foles kipróbálhatná magát...mondjuk egy negyedre)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Komolyan annak szurkolok, hogy rommá szopasson minket a Philly ST. Közben szép hagyománytiszteletből el is kezdhetünk készülni a draftra, ahogy ilyenkor szoktunk.
Crossman takarodj!

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Interesting -- Lions rank in top 10 in total offense (3rd) and defense (9th) and yet have 1-3 record. Special teams/drops/penalties costly.

Neeeeeeeeem kell kirúgni Crossmant neeeeeeeeeem.
Schwartz te idióta barom.
Bazzani
Ennek az évnek már lőttek, utána meg el kell küldeni, tényleg nem tudom, mire várunk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Én azért remélem Crossman még sokáig marad, kell ő oda!!

😊Go Vikings!
Tavaly merre jártál? Nem voltál ily aktív. 😊

Nem fogunk sztem ki baszni senkit sajnos.
0-16 óta folyamatosan fejlődik a csapat Jimbo alatt, várható volt h lesz visszaesés. Az igazi kérdés az hogy a csapat és a HC hogy tudja a megnövekedett elvárásokat és ezt a visszaesést kezelni. Sajnos egyenlőre sehogy. Én bízok Schwartzban és a munkában amit itt elvégzett az évek során, de ez az idei év egyenlőre csalódás.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Én azért remélem Crossman még sokáig marad, kell ő oda!!

😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Interesting -- Lions rank in top 10 in total offense (3rd) and defense (9th) and yet have 1-3 record. Special teams/drops/penalties costly.

Neeeeeeeeem kell kirúgni Crossmant neeeeeeeeeem.
Schwartz te idióta barom.
Bazzani
Ebből a legfaszább ugye az asszem 2 évvel ezelőtti Chargers volt, akik 1. voltak O és D kategóriában is, aztán sikerült összehozni egy büszke 8-8-at és nem bejutni a PO-ba... ST kills...😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Interesting -- Lions rank in top 10 in total offense (3rd) and defense (9th) and yet have 1-3 record. Special teams/drops/penalties costly.

Neeeeeeeeem kell kirúgni Crossmant neeeeeeeeeem.
Schwartz te idióta barom.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy jó dolog van a bye weekben. Ilyenkor legalább nem rajtunk röhög az egész liga. Kicsit csalódás volt rájönnöm arra,hogy amit eddig egy lassan felépített erős várnak hittem az csak egy rozoga kerti budi.
Megint visszakerültünk a minket megilletò helyre,az NFC North aljára. Örüljünk ha lesz 4 győzelmünk.
Gyenge idegzetűeknek nem ajánlom a következő két meccsünket. DeSean Jacksonnak és Devin Hesternek már szinte zsebben lehet a ST player of the week titulus

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kitől származik ez a gyönyörű idézet?
"I’m a teacher. If you’re a teacher and half the kids are flunking your exams, you have to find a way to teach the kids better.”
Az első helyes megfejtő egy Lion csolit nyer ha Vásárhelyen jár.Bazzani
Rod Marinelli!!!!!!! Ha mégsem ő, akkor egy roppant alulértékelt segédedző, aki jelenleg is a Detroit Lions alkalmazásában áll, a vezetékneve C-vel kezdődik.füligjimmy
A válasz (második fele) helyes.
Mivel gondolom nem mostanában jössz felénk (ha igen akkor vendégem vagy a csokira) így egy másik Crossman idézetet kapsz ajándékba:
"This game is only fun if you win."