Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Elkapora miert lenne szükségünk ?!
Ok, hogy Broyles nem 100% de Schwartz azt nyilatkozta hogy nem ezért nem fér a csapatba, hanem azért mert nem készült 4wr-es felállással a csapat a Frisco ellen. Ha négy 'elkapó' van a pályán, akkor abból 2 TE van a slotban.
Amúgy is szinte minden felálláshoz 2TE használunk.
Pedig szerintem ez az elszakadás dolog pont hogy jól menne a rookie-nak. Bar nem tudom hány százalékos formában van.
Nem lennék egyelőre kétségbe esve. Kikaptunk a Friscotol, de ki megy esélyesként ellenük?! Szerintem egy csapat sem. Amíg meg nem szerzik első vereségüket No.1 mindegyik power rankingsben.
Azért hétvégén a jó szorzó reményében ellenük fogadok. Ha meg buk meg mindig boldog leszek 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Make roster moves

Tue, 18 Sep 2012 13:18:48 -0700

The Detroit Lions claimed CB Jerome Murphy (Saints) off waivers Tuesday, Sept. 18. In a corresponding move, the team waived CB Kevin Barnes.

Nem tudom ki ez a Murphy, de tuti megoldás lesz...
Lassan az összes munkanélküli CB megfordul nálunk.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
LeShoure mellett Bentley is elkezdheti újra az edzéseket. A vikingek ellen már Houston és Delmas is játszhat.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Morgan Trent might be fill-in option

Mon, 17 Sep 2012 19:23:14 -0700

The Detroit Lions worked out free-agent CB Morgan Trent (Redskins) last week, and he might be an option if the team needs to add a cornerback this week with CBs Bill Bentley (concussion) and Chris Houston (ankle) stills sidelined.

Ha jól tudom akkor ő is sérülésből tér vissza.

több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Azért elég durva hogy két meccs óta a D# tarja életben a csapatot. Ráadásul ugye ott van több sérült is. Remélem az offense előrébb fog lépni mert ez így nagyon kevés lesz.
Amúgy én sem értem minek próbálgatunk futókat ha a fél secondary sérült.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Florencenek eltört a jobb keze.
-1 CB.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na de most tényleg minek még RB?
Smith ok, LeShoure visszatérhet szerdától, Bell bíztató nagyon, Logan meg a returner/RB. K.Williams meg cut lesz ha LeShoure jön. 4RB nem elég? Inkább jönne olyan WR aki el tud szakadni az emberétől, vagy valami normális DB...

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
nagyan fasza volt a front7, sokszor jól olvasták a futást.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Slaton mellett Grant is próbálkozik (újra).
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit fordítva ülünk a lovon mint tavaly.
Akkor bombaformában kezdtünk, nem volt ennyi sérülés. Majd a POra lett sérült a fél csapat és fogyott el a D# teljesen.
Remélem hétvégére a 3 sérültből legalább kettő visszatér az offense meg éledezni fog. Dominálni kell a Titanst akik eddig nagyon gyengék.
Ez a Frisco a macik torkán is meg fog akadni, a vikingekről nem is beszélve. Egy ilyen brutál meccsünk lesz még idén ahol semmi jóra nem számítok, a Houston elleni. A többiben a W és az L is benne van.
9-7nél jobbak nem leszünk szerintem.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem régiben érkeztem haza, egy harmadik világ beli országból ahol az internet még nem egy könnyen elérhető dolog. Így az első meccs nekem kimaradt( de már töltöm) szerencsére a tegnapi meccset már tudtam nézni. A No.1 csapat ellen játszottunk. Legalábbis az en Power rankingom a Packs elleni győzelmük után, odakerultek. Nem mondom, hogy brilliroztunk, de én sokkal rosszab teljesítményt vártam a D-től a secondaryt látva. Várom a felépüléseket és az eltiltásból való visszatérését Leshourenek.
Az első meccs kötelező W volt. A második meg kötelező L.
Most ismét jöhet egy győzelem. Olyan amiért mar mutatni is kell valamit 😉
A csoportot velemyezve pedig meg mindenki egyforma mutatóval rendelkezik. A Min gyengének látszik. A CHI-val nagy harcban lehetünk. És láttuk hogy idén a Pacs is verhető. Szerencsés körbe véresen eredményével, idén is szoríthatunk a PO-ért. És Lions fanként nekem már ez is nagy öröm.
Igaz én is az örök pesszimista volnék....

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha az előző szezonban még nem mondtam volna eleget, akkor Linehan takarodj!
Madden átokról meg nem ebszélnék, egyszerűen elég kellemetlen, hogy melletted senkis em képest egy elkapásra sem, mert a fényesre nyalt seggű Titus Young lassan bármit próbálhat, nem képes elszakadni még egy Jarrett Bush szintű CB-től sem, Burleson a tavalyi alibit is alulmúlja, Pettigrew meg szintén 1-2 villanáson kívül lófasz. Szóval igen, kellemetlen, amikor a védelem fele inkább leszarja ezt a sok szerencsétlent, és rád vált ki. Na meg kellemetlen, amikor ilyen playeket hív az elmebeteg OC.
Stafford meg egy beszari pöcs, már a legeleje óta látszott, hogy nem meri megdobni a labdákat igazán, próbál óvatoskodni.
Pedig Staffordban pont a vakmerősége és a nagy labdái az extra, amikel meg mert dobni és amikkel meccseket lehetett nyerni. Ez jelenleg kibaszottul kevés.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma megmutattok, hogy miért nem vagyunk SB esélyes csapat.
Láthatatlan elkapók, gyenge playcalling, üres secondary, millió misstackle.
Nevetséges, hogy a defense tartja a csapatot már másodszor meccsben. megatron 0Td két meccsen, csak hat valamit az a Madden átok.
Mondjuk ennél csak könnyebb meccseink lesznek, ez a Frisco defense tényleg az egyik legjobb a ligában, ha nem a legjobb...
Reméljük felépülnek a sérültjeink, a következő két meccset nyerni kell. Aztán jön a neheze.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel nagyon kevésszer vagyunk a 10órási műsorsávban (asszem talán egyszer) így nagy esély van, hogy csak a MNF lesz képernyőn. Mondjuk ha a Cards és mi is jól szereplünk akkor az egymás elleni esélyes még, mert az abban az időpontban van amikor közvetítenek. Én még az utolsó fordulóbeli Bears meccsre is látok esélyt, mert akkor már variálhatják a meccsek kezdését. Lenne még egy MNF-unk a Falcons ellen, de azt előrehozták szombatra.
Hajnalban leszek én is, már kivettem a szabit holnapra.
Tartok egy nagy NFL nézést 7től holnap reggelig. 😊

több mint 12 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Sziasztok!! SZerintetek idén a sport1-2 hány detroit meccset fog adni?? Ha jól néztem lesz egy MNF Chicago ellen de aztán kb ennyi lesz?? 😊
Ma meg GO LIONS!!! ESPN America este 02:20kor 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Lions, who as i have been reporting looking to beef up at RB, will work out Steve Slaton next week. Slaton worked out for Bears today.

Ki látta utoljára Slatont játszani?
Nagyjából sztem ez azt jelenti (amit eddig is tudtunk), hogy Best már nem játszik idén(?).Bazzani
Ryan Grant iránt nem érdeklődtetek?Gergőbácsi
Erről megoszlanak az infók.
Mindenesetre ő tuti nem lesz oroszlán.Bazzani
Jobb is, nehogy ellenünk támadjon fel 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions, who as i have been reporting looking to beef up at RB, will work out Steve Slaton next week. Slaton worked out for Bears today.

Ki látta utoljára Slatont játszani?
Nagyjából sztem ez azt jelenti (amit eddig is tudtunk), hogy Best már nem játszik idén(?).Bazzani
Ryan Grant iránt nem érdeklődtetek?Gergőbácsi
Erről megoszlanak az infók.
Mindenesetre ő tuti nem lesz oroszlán.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions, who as i have been reporting looking to beef up at RB, will work out Steve Slaton next week. Slaton worked out for Bears today.

Ki látta utoljára Slatont játszani?
Nagyjából sztem ez azt jelenti (amit eddig is tudtunk), hogy Best már nem játszik idén(?).Bazzani
Visszahoztuk helyette Bellt. Így azért belőheted a szintjét. füligjimmy
Persze, olvastam. Igazából nem is értem, hogy mit akarunk tőle.
Smith jó, LeShoure visszatérhet. 3.-5. RBnek meg bőven alkalmas a Logan, Williams, Bell hármas.

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Lions, who as i have been reporting looking to beef up at RB, will work out Steve Slaton next week. Slaton worked out for Bears today.

Ki látta utoljára Slatont játszani?
Nagyjából sztem ez azt jelenti (amit eddig is tudtunk), hogy Best már nem játszik idén(?).Bazzani
Ryan Grant iránt nem érdeklődtetek?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lions, who as i have been reporting looking to beef up at RB, will work out Steve Slaton next week. Slaton worked out for Bears today.

Ki látta utoljára Slatont játszani?
Nagyjából sztem ez azt jelenti (amit eddig is tudtunk), hogy Best már nem játszik idén(?).Bazzani
Visszahoztuk helyette Bellt. Így azért belőheted a szintjét.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions, who as i have been reporting looking to beef up at RB, will work out Steve Slaton next week. Slaton worked out for Bears today.

Ki látta utoljára Slatont játszani?
Nagyjából sztem ez azt jelenti (amit eddig is tudtunk), hogy Best már nem játszik idén(?).

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3 kezdő secondary játékosunk nem játszik valószinűleg.
Eddig sem mi voltunk az esélyesek, most meg pláne nem.
Bazzani
Elmondom, senkit nem érdekel ez sem a túloldalon, sem nálunk. Így is meg kell oldani oszt kész. Ha a DL agyonbassza Kovács Sanyit, marad a futás, azt meg amúgy sem Houston oldaná meg.
MacPhisto
Legyen igazad, bár én nem vagyok olyan biztos ebben a DL agyonbassza dologban. A gyengécske Rams OL ellen sem működött 100%osan a dolog (főleg a DEk nem értek oda), akkor mi lesz a sokkal jobb Frisco ellen?
De hát én ugye az örök pesszimista vagyok...
Viszont ha meglátom ezt a CB felhozatalt (Lacey, Florence, Green, Barnes) akkor azonnal görcsbe rándul a gyomrom. Moss meg pacsizik valahol Manningham-el ugyanezért.Bazzani
tavaly sem működött ez az agyonszexualizálás, de az tavaly volt 😊
pedig ha nem érnek oda Smith-hez akkor szétkapja a secondaryt.
láttam az nfl.com-on a playbookot, a Rams WR-ek egész meccsen szinte szabadon voltak, az máés kérdés hogy Bradford vagy túldobta őket vagy rossz helyre ment.
remélem nagyon jó meccs lesz.petey
Egyrészt ez egy kurva nagy túlzás, másrészt egy olyan secondarynél ami most tevődött össze nem meglepő.
A Rams ellen két kezdő hiányzott a Frisco ellen 3 fog.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Snap számok a Rams ellen:

Offense:
•QB Matthew Stafford, LT Jeff Backus, LG Rob Sims, C Dominic Raiola, RG Stephen Peterman, RT Gosder Cherilus, WR Calvin Johnson, TE Brandon Pettigrew - 69/69 (100%)
•WR Nate Burleson - 55/69 (80%)
•RB Kevin Smith - 49/69 (71%)•TE Tony Scheffler - 45/69 (65%)
•WR Titus Young - 40/69 (58%)•TE Will Heller - 8/69 (12%)
•RB Stefan Logan - 5/69 (7%)
•RB Keiland Williams - 3/69 (4%)
•RB Joique Bell, OT Riley Reiff - 1/69 (1%)

Defense:
•S Erik Coleman - 58/58 (100%)
•CB Jacob Lacey - 57/58 (98%)
•LB Stephen Tulloch, S John Wendling - 56/58 (97%)
•LB DeAndre Levy - 50/58 (86%)
•LB Justin Durant - 48/58 (83%)
•DT Ndamukong Suh - 41/58 (71%)
•CB Bill Bentley - 39/58 (67%)
•DE Cliff Avril - 38/58 (66%)
•DE Kyle Vanden Bosch - 37/58 (64%)
•DT Corey Williams - 35/58 (60%)
•CB Drayton Florence - 32/58 (55%)
•DT Nick Fairley - 20/58 (34%)
•DE Willie Young, DT Sammie Hill - 19/58 (33%)
•DE Lawrence Jackson - 18/58 (31%)
•CB Jonte Green - 8/58 (14%)
•S Amari Spievey - 4/58 (7%)
•LB Ashlee Palmer - 2/58 (3%)

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
3 kezdő secondary játékosunk nem játszik valószinűleg.
Eddig sem mi voltunk az esélyesek, most meg pláne nem.
Bazzani
Elmondom, senkit nem érdekel ez sem a túloldalon, sem nálunk. Így is meg kell oldani oszt kész. Ha a DL agyonbassza Kovács Sanyit, marad a futás, azt meg amúgy sem Houston oldaná meg.
MacPhisto
Legyen igazad, bár én nem vagyok olyan biztos ebben a DL agyonbassza dologban. A gyengécske Rams OL ellen sem működött 100%osan a dolog (főleg a DEk nem értek oda), akkor mi lesz a sokkal jobb Frisco ellen?
De hát én ugye az örök pesszimista vagyok...
Viszont ha meglátom ezt a CB felhozatalt (Lacey, Florence, Green, Barnes) akkor azonnal görcsbe rándul a gyomrom. Moss meg pacsizik valahol Manningham-el ugyanezért.Bazzani
tavaly sem működött ez az agyonszexualizálás, de az tavaly volt 😊
pedig ha nem érnek oda Smith-hez akkor szétkapja a secondaryt.
láttam az nfl.com-on a playbookot, a Rams WR-ek egész meccsen szinte szabadon voltak, az máés kérdés hogy Bradford vagy túldobta őket vagy rossz helyre ment.
remélem nagyon jó meccs lesz.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 612 — Csodabogár
Szevasztok Oroszlánok. Csak annyi, hogy ugyan verjétek már cipóra a nagy önbizalommal rendelkező San Franciska csapatát...köszi! 😀Medvepapa
mi? 😊
inkább azon izgulj hogy Ware ne ölje meg Mr.Preseasont holnap 😀