Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pletyka (bár Osgood már megerősítette twitteren):
Florence oroszlán lett.
Jonte Green-nél jobb....

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Lions also added linebacker Carmen Messina, cornerback Ross Weaver, running back Stephfon Green and receiver Patrick Edwards to their practice squad Saturday.

Edwards, Messina, Green mindmind jeeeeeeah.
Sérülések esetén (ne legyen!) jók lesznek rosterre simán.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ross Weaver DB az első PS tag.

RT @SMWW: Congrats to SMWW Client Ross Weaver for signing to practice squad of Detroit Lions! #NFL #Lions”

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eltiltás miatt nincs rajta.
Ha visszajönn akkor alighanem Bell cut.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Leshoure kimaradt a listáról...már csodálkoztam, h kitették...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions 53-Man Roster

QB Matthew Stafford QB Shaun Hill QB Kellen Moore

RB Kevin Smith RB Joique Bell RB Keiland Williams RB Stefan Logan

WR Calvin Johnson WR Nate Burleson WR Titus Young WR Ryan Broyles WR Kassim Osgood

TE Brandon Pettigrew TE Tony Scheffler TE Will Heller

OT Jeff Backus OT Riley Reiff OT Gosder Cherilus OT Jason Fox OT Corey Hilliard

OG Rob Sims OG Stephen Peterman OG Dylan Gandy

C Dominic Raiola

DE Cliff Avril DE Kyle Vanden Bosch DE Lawrence Jackson DE Willie Young DE Ronnell Lewis

DT Ndamukong Suh DT Corey Williams DT Nick Fairley DT Sammie Hill

LB Stephen Tulloch LB DeAndre Levy LB Justin Durant LB Doug Hogue LB Ashlee Palmer LB Travis Lewis LB Tahir Whitehead

CB Chris Houston CB Jacob Lacey CB Bill Bentley CB Kevin Barnes CB Jonte Green

S Louis Delmas S Amari Spievey S John Wendling S Erik Coleman S Ricardo Silva

K Jason Hanson

P Ben Graham

LS Don Muhlbach

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
If replacement referees remain entrenched by Week 1 of the regular season, Shannon Eastin will make NFL history once again.

Earlier this month, Eastin, 42, became the first female to work on an officiating crew in the preseason. On Sept. 9, she's scheduled to be on the field when the Detroit Lions host the St. Louis Rams, according to Mike Jurecki of Xtra Sports 910 (via ProFootballTalk.com).

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
1oran belül kezdődik az utolsó pre meccs.
Meglepő módon kezd Staff.. Reiff pedig nem. Remelem a kezdő 1drive-ot lesz fent.
 www.detroitlions.com/team/starters.html

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions Anthem
Kid Rock-In Detroit
 www.pepsianthems.com/artists/kid-rock#

Jobb felső sarokban meghallgatható.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nagy kedvencem a fickó...nemhiába lóg - többek között - Urlacher és Jay meze mellett egy oroszlános 81-es a szekrényben... 😀

Mondjuk Staffordon mindig meglepődöm...pont úgy néz ki, mint az első hörcsögünk... 😛 😀 (Lehet, h rokonok, a hörcsög is 88-as volt... 😀 )Bear
Staffordon úgy érzem, hogy valahol természetes vagy mesterséges úton, de megszaladt benne a tesztoszteron, de csak állra ment 😀

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nagy kedvencem a fickó...nemhiába lóg - többek között - Urlacher és Jay meze mellett egy oroszlános 81-es a szekrényben... 😀

Mondjuk Staffordon mindig meglepődöm...pont úgy néz ki, mint az első hörcsögünk... 😛 😀 (Lehet, h rokonok, a hörcsög is 88-as volt... 😀 )


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Calvin Johnson E:60
 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/45503/e60-profile-calvin-johnsontopmodell
Elképesztő ember.
Számomra hihetetlen, hogy egy ilyen játékos (top5 player, dúsgazdag) úgy viselkedik mint egy gyerek.
És akkor vannak ilyen aaron Berry félék, akik ezredannyira nincsenek jók mint Calvin és mégis úgy viselkednek mint a királyok.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Calvin Johnson E:60
 espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/45503/e60-profile-calvin-johnson

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
deee 290
OFF Ez velem mikor történhetik meg mán indulásnál kértem mikor elrontottam némi neműleg a dolgot s azt ígérték javítva lészen? Köszönöm ON
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
OFF
Most vettem észre, hogy közben visszakaptam magam 😀 😊
Innen üzenem az adminisztrátoroknak, hogy KÖSZÖNÖM!
ON

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jeleztem a problémádat a megfelelő helyen. Elméletileg PM-ben segíteni fognak.
Amúgy meg jó, hogy előkerültél végre. 😊Bazzani
Olvastam én a fórumot, csak nem tudtam beleböfögni 😀
Kaptam amúgy egy mail-t, de sajna használhatatlan. A nem megfelflő paraméter üzenetű oldalra irányít 😕

MA AZ ESPN-EN MOST KEZDŐDIK A YEAR BOOK 2011 DETROIT LIONS. AJÁNLOM MINDENKI FIGYELMÉBE !!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions traded for CB Kevin Barnes Mon and may not be deal dealing. Teams say Detroit GM Martin Mayhew making calls looking for a RB.

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Detroit Lions QB Matthew Stafford (hand) broke a blood vessel in his left hand; however, he still expects to be ready for Week 1.

Ez pontosan mit jelent?

Amúgy Derek Dimke K, James Bryant FB, Stephfon Green RB és Jarrett Dillard WR már repült.Bazzani
megütötte a kezit, bekékült, azt jegelik, mikor már sárga jácchat 😀sutianap
Ha zöld, akkor meg? Vágják?! 😀
Amúgy semmi túl komoly, kb. elpattant egy ér a kezében...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jeleztem a problémádat a megfelelő helyen. Elméletileg PM-ben segíteni fognak.
Amúgy meg jó, hogy előkerültél végre. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Off
Nagyhatalmu Bazzani: hol tudnám elintézni hogy vissza kapjam eredeti profilomat?! akár privátban is megírhatod!
Előre is
Köszi.
On
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vègülis pont a mélységet hiányoltad a secondary-ből.
Arra pont jó.
 www.freep.com/article/20120827/SPORTS01/120827064/detroit-lions-trade-washington-redskins-kevin-barnes?odyssey=mod%7Cnewswell%7Ctext%7CFRONTPAGE%7Cp
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Barnes-ért valami 7. kör körüli picket adunk,azt is akkor ha megcsinálja az 53as rostert. Mondjuk pont láttam a Skins Bears elleni pre meccsét ahol pocsék volt a secondary. És onnan jön egy majdnem cutolt player. Ehh...

A kinti fórumokon írják, hogy most indul a Mayhewing. Ilyenkor tud elég jól halászgatni.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez pontosan mit jelent?
Bazzani
én is be akartam tenni de fogalmam sincs mi lehet ez. vagy ha tényleg véredény (van ilyen? 😀) azt, hogy lehet eltörni? (látszik, hogy bioszból örültem a kettesnek 😀) mindenesetre ha jól lesz az első meccsre akkor csak nem súlyos.
kristof
Véredény = ér, eltörni az angol töri, a magyarban szakad, az egész hóbelevancot ("broke a blood vessel") hívd egyszerűen véraláfutásnak. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Detroit Lions QB Matthew Stafford (hand) broke a blood vessel in his left hand; however, he still expects to be ready for Week 1.

Ez pontosan mit jelent?

Amúgy Derek Dimke K, James Bryant FB, Stephfon Green RB és Jarrett Dillard WR már repült.Bazzani
megütötte a kezit, bekékült, azt jegelik, mikor már sárga jácchat 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak