Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | X-rays negative for Stefan Logan

Fri, 17 Aug 2012 21:32:20 -0700

Updating a previous report, X-rays were negative for Detroit Lions WR Stefan Logan (ankle), according to head coach Jim Schwartz. Logan will be re-evaluated Saturday, Aug. 18, but he was on crutches after the game.

Reméljük nincs nagyobb baj.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na nemcsak én láttam szarnak a ST munkáját. Sőt én még el is felejtettem a Ravens sikeres onside kickjét.

Detroit's special teams unit played poorly during a 27-12 victory against the Baltimore Ravens, and Schwartz appeared ready to make roster changes after enduring another painful performance.

"We got to find better players to be able to execute," Schwartz said. "You can do all the drills you want, but if a guy can't make a play, he can't make a play. We got to find guys who can kickoff cover and punt cover. We were poor in those areas.

"We got lucky because of a couple of penalties, but we were lucky."

The Lions' special teams unit gave up a 55-yard yard kickoff return, 85-yard punt return for a touchdown, but both runs were negated by Ravens penalties. Baltimore also recovered an onside kick in the fourth quarter against Detroit.

Lions receiver Maurice Stovall failed to retrieve the ball on Baltimore's onside kick. He accepted full responsibility after the game.

"I'm supposed to jump and get the ball, but their kicker had a good kick," Stovall said. "I have to use it as a learning tool. Watch it on film and make the corrections."

Schwartz also appears ready to make corrections.

Stovallt a remek ST játéka miatt igazoltu. Most WRként is gyenge de legalább az STben is használhatatlan...
Remélem időben észreveszik, hogy a fejétől (is) bűzlik a hal és odapirítanak ennek a szerencsétlen edzőnek akin már Carolina-ban is röhögött mindenki...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Túl vagyunk a második premeccsen, sikerült végignéznem majd gyorsan a melót is letudtam és most jöttem némi összefoglalóval.

Elég lassan kezdtünk, mind az O mind a D nehezen pörgött bele a meccsbe. Leginkább a hülye büntetések jellemezték a játékunkat, nyeltük a yardokat előrefelé meg nem sikerült haladni. Hála az égnek mindkét részen -főleg offense oldalon- felébredtünk, így valamennyire pozitív szájízzel álltam fel a gép elöl a meccs végén. Nézzük kicsit részletesebben.

Pozitívumok:
-Megatron, Megatron és újra csak Megatron. Sokszor leírtuk, hogy nem ember a pali,de úgy néz ki,hogy az új szerződés ellenére sem lankad a teljesítménye. Stafford első 117 passzolt yardjából 111et Calvin kapott el.
-Sok yardot nyelt a D# de a fontos pillanatokban mindig megállítottuk a hollókat. Tegyük azért hozzá, hogy Flacco kb egy negyedet játszott. Nem kaptunk TD-t ami azért szép teljesítmény, mégha csak előszezon meccsről is van szó.
-Stafford nehezen lendült játékba, de amikor beindult akkor lenyűgöző volt. Hill is megbízható volt, nem semmi ahogy agyonütés közben is jó helyre tud passzolni, bár néha úgy repül a labdája mintha egy kiló kenyeret hajítana el. A múlt heti teljesítményéhez képest Kellen Moore is sokkal jobb volt, de továbbra sem közelíti meg Stanton szintjét.
-Bemutatkozott -mégpedig remekül- Ryan Broyles. Két elkapás (26yard) jutott neki, elég bíztatóan mozgott nem látszott rajta a sérülés.
-Stephfon (a szülei tuti rosszul írták le a nevét) Green meglepően jól futott. 92yard (közte egy 76yardos TD) futásból és 11 yard elkapásból, mellé brutál speed.
-Reiff alighanem remek pick lesz. Elég sokat foglalkoztak kiemelten vele. Igaz egyelőre csak a második sorban játszott, ott is csak RT-t, de látszik rajta, hogy erős és jól mozog. Bánhatja a Bears,hogy meghagyták nekünk, sztem máris jobb mint a faluk többsége..
-A védelemből nem tudnék igazán senkit kiemelni, de van egy játékos aki remélem legalább egy PS helyet kap a szezon előtt: Carmen Messina (LB). Az első premeccsen asszem a legtöbb tacklet csinálta, most meg a meccseldöntő INT volt az övé. Már collegeban is tacklegyár volt, remélem nem cutoljuk mégha elég telített is az LB korp.
-Hanson elég jó formában van. A kickoffjai jók voltak, bevert egy 50yardos FG-t meg két XP-t. A punter csatában nekem ma Donahue puntjai tetszettek jobban, van erő a lábában.


Negatívumok:
-Rengeteg balfasz büntetés. Főleg Fairley jeleskedett benne. Tegyük hozzá, hogy ez a bírói gárda is egy tragédia, de ettől függetlenül oda kellene erre figyelni.
-Nem tudom, hogy mit látunk ebben a Crossman-ben, de az ST továbbra is iszonyatosan gyenge. Volt egy 75yardos (kb) return TDje a Ravensnek amit hálisten (?) visszafújtak, de az összes visszahordásuknál komoly nehézségekbe ütköztünk. Eközben nálunk lényegében nulla a KR/PR játék. Nagy bajban leszünk ha a Bears ST egysége beindul.
-Misstackle parádé volt megint. Hihetetlen, hogy gyakran 2-3 ember is elvéti a szerelést.
-A védelemnek ugyanaz a gyenge pontja(i) mint tavaly. RunD és screen passzok. Ezeket rendszeresen benyeljük.
-Továbbra sem találjuk az ellenszert az olyan irányítók ellen akik futni is hajlandóak néha. Tavaly Webb, előtte Vick szopatott minket, most Taylor rohangálhatott nyugodtan.
-A futójátékunk továbbra is esetleges, de inkább nevezzük gyengének. Van olyan, hogy a védő hamarabb ér az RBhez, mint a labda. Ráadásul Logan megsérült, Stafford ütötte le egy futójátéknál, ami nem sikerült éppen tökéletesre. K.Smith nem rossz, de blokkok nélkül neki sem fog menni.
-Nagyon nem volt passrush. ezt most leginkább a kezdőkre mondom, mert az a lényeg. Ennél sokkal nagyobb nyomás kell, főleg ha a secondary továbbra is ilyen sérülésektől tüzedelt lesz.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagy Béla jött a Dallas waiverről, akik alighanem IR-re akarták tenni a hétfői műtétje után. Érdekes manőver.

Cserébe Drew Coleman tényleg IR-re került.Höri
Régóta követem a Lionst, de ezt a Bill nagy igazolást marhára nem értem.
Sorban esnek ki a DB-k, erre hozunk egy sérült G-t.Bazzani
Hát ki lesz Raiola utódja? Egy évig kúrálják, aztán hasznosítják azt a 4 meccs kezdőrutint, amit Dallasban összekapirgált.

Szerintem ez itt az ultimate tervHöri
Lions | Bill Nagy could compete for starting job in 2013

Fri, 17 Aug 2012 12:12:12 -0700

Detroit Lions OG Bill Nagy (ankle) could compete for a starting job next season if he remains with the team. The team appears to like Nagy's long-term potential since he has the ability to play center or offensive guard.

Jaja.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nagy Béla jött a Dallas waiverről, akik alighanem IR-re akarták tenni a hétfői műtétje után. Érdekes manőver.

Cserébe Drew Coleman tényleg IR-re került.Höri
Régóta követem a Lionst, de ezt a Bill nagy igazolást marhára nem értem.
Sorban esnek ki a DB-k, erre hozunk egy sérült G-t.Bazzani
Hát ki lesz Raiola utódja? Egy évig kúrálják, aztán hasznosítják azt a 4 meccs kezdőrutint, amit Dallasban összekapirgált.

Szerintem ez itt az ultimate terv

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2:00 (magyar idő szerint holnap hajnal) Lions @ Ravens (tv: FOX, ESPN America)
Ha esetleg valaki szintén nézni akarja.
Én megnézem, aztán irány a meló...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagy Béla jött a Dallas waiverről, akik alighanem IR-re akarták tenni a hétfői műtétje után. Érdekes manőver.

Cserébe Drew Coleman tényleg IR-re került.Höri
Régóta követem a Lionst, de ezt a Bill nagy igazolást marhára nem értem.
Sorban esnek ki a DB-k, erre hozunk egy sérült G-t.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nagy Béla jött a Dallas waiverről, akik alighanem IR-re akarták tenni a hétfői műtétje után. Érdekes manőver.

Cserébe Drew Coleman tényleg IR-re került.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ws: From Aug - 15 - 2012 thru Aug - 15 - 2012 Go

Lions | Jahvid Best likely to start season on PUP list

Wed, 15 Aug 2012 09:07:10 -0700

Detroit Lions RB Jahvid Best (concussion) is expected to start the season on the Physically Unable to Perform list, which would sideline him for the first six games.

Miért nem vagyok meglepve?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Mikel Leshoure to practice next week

Detroit Lions RB Mikel Leshoure (hamstring) is expected to return to practice next week.

Van egy tippem arra, hogy péntekig megsérül és nem játszik a Ravens ellen.

Lions | Kellen Moore struggles in first pro game

Detroit Lions QB Kellen Moore struggled in his first professional appearance in the preseason game Friday, Aug. 10, against the Cleveland Browns. He misfired on 10 of his 14 pass attempts, posting just 40 yards and a quarterback rating of just 9.8. Moore and QB R.J. Archer are battling for the No. 3 job behind starter QB Matthew Stafford and No. 2 QB Shaun Hill.

Kár elhamarkodott kijelentést tenni, de sztem sokkal gyengébb mint Stanton.

Lions | Reshard Langford signed

The Detroit Lions have signed free-agent CB Reshard Langford (Chiefs). Terms of the contract were not disclosed. In a corresponding move, the team released Korey Bosworth.

Egy újabb rostertöltelék.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na megvolt az első preseason meccsünk,amit biztos vezetésről Kellen Moore hathatós segítségével a végére csak sikerült elbukni.
Nézzük mit vettem észre:
+remek volt az OLine, főleg a második számú sor, reiff nagyon dominált, mind passznál mint futásnál jól dolgoztak
+futójáték, mintegy 200yardot haladtunk így, főleg Williams (71yard+TD) és J.Bell (89yard) volt elemében
+passrush,igaz csak 3sack jött össze, de állandóan a QB nyakában voltunk, domináltuk a Browns OL-t pedig KVB és Avril nem is játszott, különösen Young és E.Brown volt elemében, de R.Lewis is omlasztotta a zsebet rendesen
+Megatron továbbra is zseniális
+Nem voltam túlságosan elégedett a secondaryvel, de Dwigt "Bill" Bentley remek volt, benyelte ugyan az első hosszú passzt (bár a cover ott is jó volt), de aztán meglepően jó volt, behúzott egy INTet Weeden passzánál

-a Stafford vezette elsőszámú offense 3 drive-ot volt fenn a pályán, 3&out, INt és punt eredménnyel, Matt nem tűnt valami meggyőzőnek
-a secondary depth nem tűnik valami erősnek, sőt...
-Kellen Moore szörnyű volt, pontatlan, erőtlen, picike, meg sem közelíti Stanton szintjét aki ilyenkor mindig hozta a preseason wineket
-Logan nem lesz jó futóként, bár elkapásokban meg egyéb trükkös játékokban remekül alkalmazható

Nem volt vészesen rossz az összkép, de ennél sokkal több kell ha akarunk valamit.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Láttad a tegnapi Bears OL-t? Szerintem a tietek 5 klasszissal jobb 😀.
Hogy lesz nálatok a kezdő 5ös?
tüsi91
Tavalyi felállás.
Backus-Sims-Raiola-Peterman-Cherilus

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább legyen védele jó védelem, akkor a futójátékot le se szarom. 😀
Ennél a csapatnál az kell, hogy az ilyen Saints-Packers-Giants féle csapatokat el tudja verni a PO-ban, amikor szükség lesz rá.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább legyen védele jó védelem, akkor a futójátékot le se szarom. 😀
Ennél a csapatnál az kell, hogy az ilyen Saints-Packers-Giants féle csapatokat el tudja verni a PO-ban, amikor szükség lesz rá.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Láttad a tegnapi Bears OL-t? Szerintem a tietek 5 klasszissal jobb 😀.
Hogy lesz nálatok a kezdő 5ös?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk azért annyira nem nagy tragédia, ha nincs jó futójátékotok. Ártani nem árt, de azért ahol olyan célpontok akadnak, mint Megatron, Burleson, Young, Pettigrew vagy Scheffler nem lehet gond egy silány futójáték sem. tüsi91
A mínusz yardos futásainkal max. a POba kerülés lehet a cél. Komolyabb eredményhez kell futójáték. Nem azt mondom, hogy valami hajde durva, de létezzen. Stafford helyzetét is könnyítené, ha némileg a futásoktól is félnie kéne a védelemnek. Mondjuk ahhoz kéne némi runblock az OLtől.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mondjuk azért annyira nem nagy tragédia, ha nincs jó futójátékotok. Ártani nem árt, de azért ahol olyan célpontok akadnak, mint Megatron, Burleson, Young, Pettigrew vagy Scheffler nem lehet gond egy silány futójáték sem. tüsi91
Ennek az ellenkezőjét bizonyítja a Saints. 2008-ban hiába döntötte meg majdnem a Marino rekordot Brees, közel sem volt a PO, rá egy évre, lett futójáték és a többi már történelem.

Egyszerűbb lenne a Lions helyzete is, ha lenne futójáték. Kicsit lehet, hogy sok párhuzamot látok bele a helyzetbe, de pl. tavaly is kevésbé lett volna egyoldalú a Saints elleni PO meccs, ha van futás is.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mondjuk azért annyira nem nagy tragédia, ha nincs jó futójátékotok. Ártani nem árt, de azért ahol olyan célpontok akadnak, mint Megatron, Burleson, Young, Pettigrew vagy Scheffler nem lehet gond egy silány futójáték sem.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Inkább jöjjön valami UDFA fiatal, akiben még véletlenül lehet némi potenciál.Bazzani
hát ilyenkor ilyen már nem nagyon van, szal sztem is valami veterán lenne jó, Ryan Grantről már volt szó, csak ugye sokat kért, kérdés, hogy lesz-e még rá igény valahol... de amúgy mindegy is, tavaly a Giantsnél is szar volt a futójáték aztán látjuk meddig vitték, Staffordnak idén is kinéz 5000+ yardkristof
Majd az 53as keretszűkítésnél kipotyog jópár RB.
Akkor lehet válogatni, Bestet meg IR-re rakni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Inkább jöjjön valami UDFA fiatal, akiben még véletlenül lehet némi potenciál.Bazzani
hát ilyenkor ilyen már nem nagyon van, szal sztem is valami veterán lenne jó, Ryan Grantről már volt szó, csak ugye sokat kért, kérdés, hogy lesz-e még rá igény valahol... de amúgy mindegy is, tavaly a Giantsnél is szar volt a futójáték aztán látjuk meddig vitték, Staffordnak idén is kinéz 5000+ yard
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bentley lesz a kezdő CB Houston párjaként a mai meccsen.
Bazza, én ezeknek a híreknek már nem hiszek, itt akárki lesérült, naponta jöttek a nyilatkozatok, hogy jól van, nem komoly a baj, rendbe jön x-edik hétre, és utána ez így ment szezon végéig, és senki sem javult.
Best persze, az orvosok szerint játszhat, mégsem edzett egyszer sem. Vicc.Stez
Persze, hogy én is fenntartásokkal kezelem ezeket a dolgokat. Én lélekben felkészültem arra, hogy sem Best sem LeShoure nem fog játszani idén. Smith lesz a kezdő pár hétig, aztán aki épp nem sérült.Bazzani
Majd pár héten belül úgy is jön Benson, vagy valami veterán szerintem, de a Lions megint meccs/50 passzos csapat lesz.Stez
Legutoljára amikor megmentő veterán exBengals RB jött a csapathoz, akkor csináltuk a 0-16ot. Rudi Johnson volt. Inkább jöjjön valami UDFA fiatal, akiben még véletlenül lehet némi potenciál.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Bentley lesz a kezdő CB Houston párjaként a mai meccsen.
Bazza, én ezeknek a híreknek már nem hiszek, itt akárki lesérült, naponta jöttek a nyilatkozatok, hogy jól van, nem komoly a baj, rendbe jön x-edik hétre, és utána ez így ment szezon végéig, és senki sem javult.
Best persze, az orvosok szerint játszhat, mégsem edzett egyszer sem. Vicc.Stez
Persze, hogy én is fenntartásokkal kezelem ezeket a dolgokat. Én lélekben felkészültem arra, hogy sem Best sem LeShoure nem fog játszani idén. Smith lesz a kezdő pár hétig, aztán aki épp nem sérült.Bazzani
Majd pár héten belül úgy is jön Benson, vagy valami veterán szerintem, de a Lions megint meccs/50 passzos csapat lesz.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bentley lesz a kezdő CB Houston párjaként a mai meccsen.
Bazza, én ezeknek a híreknek már nem hiszek, itt akárki lesérült, naponta jöttek a nyilatkozatok, hogy jól van, nem komoly a baj, rendbe jön x-edik hétre, és utána ez így ment szezon végéig, és senki sem javult.
Best persze, az orvosok szerint játszhat, mégsem edzett egyszer sem. Vicc.Stez
Persze, hogy én is fenntartásokkal kezelem ezeket a dolgokat. Én lélekben felkészültem arra, hogy sem Best sem LeShoure nem fog játszani idén. Smith lesz a kezdő pár hétig, aztán aki épp nem sérült.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Bentley lesz a kezdő CB Houston párjaként a mai meccsen.
Bazza, én ezeknek a híreknek már nem hiszek, itt akárki lesérült, naponta jöttek a nyilatkozatok, hogy jól van, nem komoly a baj, rendbe jön x-edik hétre, és utána ez így ment szezon végéig, és senki sem javult.
Best persze, az orvosok szerint játszhat, mégsem edzett egyszer sem. Vicc.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Best nem úgy volt, hogy abbahagyja?Asbee
Nem. Visszatért, állítólag teljesen gyógyult, mégsem edzett egyszer sem a TC alatt.

Lions | Jahvid Best could be out for a while

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said the status of RB Jahvid Best (concussion) is still uncertain. "The only thing I will say is we're measuring Jahvid in weeks, not days. He's not day-to-day."

Fantasy Tip: This news puts Best's Week 1 availability in question; his early-season workload will be light even if he returns in the next few weeks. He was cleared for organized team activities only to be put on the shelf for contact drills this summer. Fantasy footballers should downgrade him in their rankings and view Best as a very risky RB3 or a worthwhile gamble as a fourth back.