Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezért jött Reiff, nem? 😛
Lehet ő rúgta leHöri
Végül ezért. Mondjuk Hilliard és Fox ugrott be helyette.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezért jött Reiff, nem? 😛
Lehet ő rúgta le

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lions: Hamstring kept Mikel Leshoure out of end of camp; He said, 'I'll be good, I'm fine, I'm straight.'28 Jul 12

Szerencsére nem olyan sérülékeny LeShoure...Bazzani
Akkor a menetrend szerint most füveznie kell majd?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jeff Backus Injures Thumb On Day 2 Of Lions Training Camp

Jeeee. Mégmégmég. Faszom.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions: Hamstring kept Mikel Leshoure out of end of camp; He said, 'I'll be good, I'm fine, I'm straight.'28 Jul 12

Szerencsére nem olyan sérülékeny LeShoure...

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Habár nem tudom kívülről Wyatt rosterét, de feltételezem nem keveri, csak Erik Coleman nála van GM játékban. 😀

Más:

Lehet én vagyok nagyon hülye, de nekem kibaszottul nem hiányzik Avril ebből a csapatból. Szerintem Suh és Fairley mellett egy kicsit is korrektebb LE hasítani fog, ráadásul talán valaki olyan játszhat, aki run defenseben segítség is lehet. Mert Avril nem volt az.Stez
Akkor én értettem félre, úgy értelmeztem hogy CB helyett safetyben lehetne kipróbálni.

Állítólag Everette Brown egyre jobb, ő lehet a 4.DE ha Avril nem lesz a szezonra.
Willie Young amúgy tök ugyanazt le tudja hozni, mint Avril. Bazzani
Nem, te értetted jól, én meg nem néztem, hogy több is van itt 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Habár nem tudom kívülről Wyatt rosterét, de feltételezem nem keveri, csak Erik Coleman nála van GM játékban. 😀

Más:

Lehet én vagyok nagyon hülye, de nekem kibaszottul nem hiányzik Avril ebből a csapatból. Szerintem Suh és Fairley mellett egy kicsit is korrektebb LE hasítani fog, ráadásul talán valaki olyan játszhat, aki run defenseben segítség is lehet. Mert Avril nem volt az.Stez
Akkor én értettem félre, úgy értelmeztem hogy CB helyett safetyben lehetne kipróbálni.

Állítólag Everette Brown egyre jobb, ő lehet a 4.DE ha Avril nem lesz a szezonra.
Willie Young amúgy tök ugyanazt le tudja hozni, mint Avril. Bazzani
Szerintem itt a nagyobb kérdés úgysem a másik end lesz, hanem az, hogy Fairley mire lesz képes Suh mellett, egyáltalán egészséges tud-e maradni?
Nekem legalábbis ez lesz fontos, mert ha a Suh-Fairley duó hozza azt, amit vár tőlük mindenki, akkor retteghetnek az ellenfelek. És ha rájuk folyton figyelni kell, akkor Van Den Bosch, és a másik oldalon bárki sorra hozhatja a sackeket, és odaérhet a QB-hoz.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Habár nem tudom kívülről Wyatt rosterét, de feltételezem nem keveri, csak Erik Coleman nála van GM játékban. 😀

Más:

Lehet én vagyok nagyon hülye, de nekem kibaszottul nem hiányzik Avril ebből a csapatból. Szerintem Suh és Fairley mellett egy kicsit is korrektebb LE hasítani fog, ráadásul talán valaki olyan játszhat, aki run defenseben segítség is lehet. Mert Avril nem volt az.Stez
Akkor én értettem félre, úgy értelmeztem hogy CB helyett safetyben lehetne kipróbálni.

Állítólag Everette Brown egyre jobb, ő lehet a 4.DE ha Avril nem lesz a szezonra.
Willie Young amúgy tök ugyanazt le tudja hozni, mint Avril.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Habár nem tudom kívülről Wyatt rosterét, de feltételezem nem keveri, csak Erik Coleman nála van GM játékban. 😀

Más:

Lehet én vagyok nagyon hülye, de nekem kibaszottul nem hiányzik Avril ebből a csapatból. Szerintem Suh és Fairley mellett egy kicsit is korrektebb LE hasítani fog, ráadásul talán valaki olyan játszhat, aki run defenseben segítség is lehet. Mert Avril nem volt az.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
lehetne próbálni Colemant safetyben 😀Wyatt
Ez nem az a Coleman.
Ez Erik, akire Te gondolsz (exJags) meg Drew.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már jó ideje azt mondják, hogy Spievey csak idő kérdése, és visszaszorul backupnak. Ez legkésőbb szerintem jövőre így is lesz, de az se lepne meg, ha már idén kiszorítaná valaki a kezdőből.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Defense:

DE

Avril kihagyta az edzést, helyette L.Jackson került a kezdőcsapatba. Willie Young és everette Brown volt a második számú páros.
Vanden Bosch still running downfield 40 yards chasing ball carriers. The guy is a machine.

DT

Nem volt semmi meglepetés. Suh és Williams a kezdő, Fairley és Hill a csere.

LB

Itt sincs nagy változás,a Durant-Tulloch-Levy hármas maradt a kezdő.
Cseresor: OLB Tahir Whitehead, MLB Ashlee Palmer és OLB Doug Hogue.

CB

A legérdekesebb posztunk. Berry kiesésével Phonso Smith került a 2. Cb szerepbe. Bentley volt a nickel, néhány játékban fellépett Phonso helyére. Bentleyt nagyon dícsérték.
CB Dwight Bentley's cover skills are impressive so far
Lacey a második csapatban játszott.

S
Delmas és Coleman volt a két kezdő, ez nekem nagy meglepi (mármint Coleman).
Spievey csak csere, Careyvel párban.Bazzani
Na, akkor nem csak én gondoltam rá, hogy ki lehetne próbálni Colemant safetyben 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Defense:

DE

Avril kihagyta az edzést, helyette L.Jackson került a kezdőcsapatba. Willie Young és everette Brown volt a második számú páros.
Vanden Bosch still running downfield 40 yards chasing ball carriers. The guy is a machine.

DT

Nem volt semmi meglepetés. Suh és Williams a kezdő, Fairley és Hill a csere.

LB

Itt sincs nagy változás,a Durant-Tulloch-Levy hármas maradt a kezdő.
Cseresor: OLB Tahir Whitehead, MLB Ashlee Palmer és OLB Doug Hogue.

CB

A legérdekesebb posztunk. Berry kiesésével Phonso Smith került a 2. Cb szerepbe. Bentley volt a nickel, néhány játékban fellépett Phonso helyére. Bentleyt nagyon dícsérték.
CB Dwight Bentley's cover skills are impressive so far
Lacey a második csapatban játszott.

S
Delmas és Coleman volt a két kezdő, ez nekem nagy meglepi (mármint Coleman).
Spievey csak csere, Careyvel párban.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elkezdődött a Tc. Írok egy kis beszámolót az első napról:

Offense:
QB

Stafford fantasztikusan kezdte a gyakorlásokat, Megatronnal foghatatlan párost alkottak
I don't think Matthew Stafford has thrown an incomplete pass all practice. He's working like a surgeon.
A legnagyobb harc itt ugye a 3.QB posztért van. R.J. Archer (ki???) jobb volt az első napon, mint Moore aki nem elég erős és pontos.

RB

Mivel Best PUP-n kezdi a TC-t így Kevin Smith kapta a legtöbb carryt (LeShoure eltiltása miatt), de LeShoure is az első csapattal készül. jó hír,hogy 100%os állapotban van, rengeteg elemző dícsérte az első napi teljesítményét.
RB Mikel Leshoure looks stronger than I thought he would. Speed. Good strong cuts. Shame he's suspended for 2 games
Logan is kapott pár carryt mint RB.

FB
James Bryant az első csapattal gyakorolt, állítólag nem elképzelhetetlen, hogy újra lesz klasszikus FB a csapatban.

WR

Megatron zseniális volt. Senki nem tudta tartani, az első hosszú játékból egy 69yardos TD-t csinált Phonson és Delmason.
Calvin Johnson (predictably) schooling DBs. Lacey, Green, Smith all fell victim to his skill. Nobody's stopped him yet
Titus is nagyon jó volt.
OK fantasy geeks. #Lions WR Titus Young continues to look good. Watch him in #NFL preseason

OLine
A kezdő OL: LT Jeff Backus, LG Rob Sims, C Dominic Raiola, RG Stephen Peterman and RT Gosder Cherilus.
A második csapatban Hilliard volt az LT, Fox az RT.
Reiff a 3. sorral gyakorolt.
Riley Reiff finally in at third string LT

A TE-ekről egyelőre nem találtam infót.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
No, jött komolyabb erősítés is,  www.nfl.com/player/drewcoleman/2506961/profile slotban marhajó, évente van bőven sackje, forced fumble-je is, int is akad persze, de az nem kiemelkedő, deflectionben nem rossz
Jaxben is jó volt, nem is kellett odaWyatt
Nálunk nickelként vették számításba, és létszám fölöttivé vált. Nem játszott rosszul, volt 2 game winning pickje is. De a csapat akkor sem használta normál CBként, mikor már kiesett 5 normál kezdőcorner is, és UDFA rookiek kezdtek a helyén. Szerintem jó igazolás, ha jól használjátok és ellenünk tuti nagyon motivált lesz majd idén....iktriad
Köszi Ik az infót.
Mindenhol csak jókat olvastam róla.
Hatalmas harc lesz az 5-6 roster helyért a CB-k között.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No, jött komolyabb erősítés is,  www.nfl.com/player/drewcoleman/2506961/profile slotban marhajó, évente van bőven sackje, forced fumble-je is, int is akad persze, de az nem kiemelkedő, deflectionben nem rossz
Jaxben is jó volt, nem is kellett odaWyatt
Nálunk nickelként vették számításba, és létszám fölöttivé vált. Nem játszott rosszul, volt 2 game winning pickje is. De a csapat akkor sem használta normál CBként, mikor már kiesett 5 normál kezdőcorner is, és UDFA rookiek kezdtek a helyén. Szerintem jó igazolás, ha jól használjátok és ellenünk tuti nagyon motivált lesz majd idén....
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, jött komolyabb erősítés is,
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/gezlrkv5tzhd4f8f2azs
Drew Coleman Stats, News and Video - DB | NFL.com
Latest on DB Drew Coleman including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com
slotban marhajó, évente van bőven sackje, forced fumble-je is, int is akad persze, de az nem kiemelkedő, deflectionben nem rossz
Jaxben is jó volt, nem is kellett oda

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Lions | Justin Miller agrees to terms

Wed, 25 Jul 2012 11:23:59 -0700

The Detroit Lions have agreed to terms with free-agent CB Justin Miller (Cardinals) on a one-year deal. Financial terms were not disclosed.

Ki?Bazzani
inkább returnerként jó, mintsem CB-ként
utoljára 2006-ban volt kezdő CB (a Jetsben) NFL-meccsen, a 26.1-es KR átlaga viszont kif jó, más kérdés h az új KO-szabállyal ez a skill háttérbe szorult.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kellett valaki Berry kivágása után a CB-sor végére

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Justin Miller agrees to terms

Wed, 25 Jul 2012 11:23:59 -0700

The Detroit Lions have agreed to terms with free-agent CB Justin Miller (Cardinals) on a one-year deal. Financial terms were not disclosed.

Ki?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
T
Szerintem kicsit eltúlzott ez az aggodalom.
Mivel rosszabb Scott mint Culbreath?
Stafford meg max a 3.-4. Premeccsen fog játszani, Scott meg akkor nem fog. Backus vagy Reiff lesz az LT.Bazzani
Nem komoly, csak eddig mi szívtunk vele, érezzétek át egy kicsit ti is. 😛 Sokáig úgysem rontja Detroitban a levegőt.vassadi
Tökre megérdemeljük.
Úgysem szívtunk mostanában eleget.
Főleg nem LT poszton.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Szerintem kicsit eltúlzott ez az aggodalom.
Mivel rosszabb Scott mint Culbreath?
Stafford meg max a 3.-4. Premeccsen fog játszani, Scott meg akkor nem fog. Backus vagy Reiff lesz az LT.Bazzani
Nem komoly, csak eddig mi szívtunk vele, érezzétek át egy kicsit ti is. 😛 Sokáig úgysem rontja Detroitban a levegőt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reiff, Backus, Cherilus és Hilliard mellet nem fogja megélni a végső rostert.Bazzani
Ennek örülök, mert szimpi a Lions, nem kéne, hogy ilyen playák lerontsák az esetleges kiugró csapatteljesítményt.Soldados
Jason Foxot még ki is hagytam.
Amúgy nem hinném, hogy Scott rosszabb 4.-5.OT lenne mint füves Johny. Állítólag runblockban nem olyan rossz.Bazzani
Kár, hogy nem futtok.

Viszont ha a preseasonban véletlenül egy snapben egyszerre lesz fenn Stafford és Scott, akkor az tuti IR... 😊somoskovig
Szerintem kicsit eltúlzott ez az aggodalom.
Mivel rosszabb Scott mint Culbreath?
Stafford meg max a 3.-4. Premeccsen fog játszani, Scott meg akkor nem fog. Backus vagy Reiff lesz az LT.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Reiff, Backus, Cherilus és Hilliard mellet nem fogja megélni a végső rostert.Bazzani
Ennek örülök, mert szimpi a Lions, nem kéne, hogy ilyen playák lerontsák az esetleges kiugró csapatteljesítményt.Soldados
Jason Foxot még ki is hagytam.
Amúgy nem hinném, hogy Scott rosszabb 4.-5.OT lenne mint füves Johny. Állítólag runblockban nem olyan rossz.Bazzani
Kár, hogy nem futtok.

Viszont ha a preseasonban véletlenül egy snapben egyszerre lesz fenn Stafford és Scott, akkor az tuti IR... 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reiff, Backus, Cherilus és Hilliard mellet nem fogja megélni a végső rostert.Bazzani
Ennek örülök, mert szimpi a Lions, nem kéne, hogy ilyen playák lerontsák az esetleges kiugró csapatteljesítményt.Soldados
Jason Foxot még ki is hagytam.
Amúgy nem hinném, hogy Scott rosszabb 4.-5.OT lenne mint füves Johny. Állítólag runblockban nem olyan rossz.