Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az elsődleges információk alapján a skins kivágta a keretszűkítés alatt Kevin Barnest, most találtam egy infót miszerint ide tradelték inkább. vmi hátsó körös pickért nem lenne rossz üzlet.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez pontosan mit jelent?
Bazzani
én is be akartam tenni de fogalmam sincs mi lehet ez. vagy ha tényleg véredény (van ilyen? 😀) azt, hogy lehet eltörni? (látszik, hogy bioszból örültem a kettesnek 😀) mindenesetre ha jól lesz az első meccsre akkor csak nem súlyos.

egyébként itt a távozók teljes listája:FB Bryant, WR Dillard, K Dimke, RB Green, S Jones, G McClendon, LB Norris, G Oram, DT Skinner, WR Toliver - eddig meglepetés nélkül, bár Bryantet sajnálom, TC alatt elvileg nem volt rossz, de hát úgy látszik fent is észrevették, hogy nem kell fullback ha a fal úgyse blokkol.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions QB Matthew Stafford (hand) broke a blood vessel in his left hand; however, he still expects to be ready for Week 1.

Ez pontosan mit jelent?

Amúgy Derek Dimke K, James Bryant FB, Stephfon Green RB és Jarrett Dillard WR már repült.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem örülök az itteni változásoknak... Hónapokig tartott rávenni magam hogy ujra regisztráljak.
Azért üdvözletem mindenkinek.
Most új user lettem. A régi felhasználói fiokommal nem sikerült belepnem. De tekintve a buzis felhasználó nevemet, nem nehéz kitalálni hogy ki vagyok 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor még a cutok előtt csinálok egy 53as roster tippet.

Offense(24):
QB(3) Stafford, Sh.Hill, Moore
RB(4) Smith, LeShoure, Logan, K.Williams
WR(5) Megatron, Burleson, Titus, Broyles, Stovall
TE(3) Pettigrew, Scheffler, Heller
OL(9) Backus, Sims, Raiola, Peterman, Cherilus, Reiff, Hilliard, Fox, Gandy

Defense(26):
CB(5) Houston, Bentley, Lacey, Phonso, Miller
S(4) Delmas, Wendling, Coleman, Spievey
LB(7) Levy, Tulloch, Durant, Palmer, Hogue, T.Lewis, Whitehead
DL(10) Avril, KVB, Young, Jackson, R.Lewis, Fluellen, Suh, C.Williams, Fairley, Sa.Hill

ST(3)
K Hanson
P Donahue
LS Muhlbach

PUP/IR Best, Greenwood, Nagy

Amíg LeShoure eltiltását tölti addig J.Bell lesz helyette rosteren.

PS tipp (8):
Gerberry C
J.Green CB
Edwards WR
Austin G
Archer QB
Messina LB
Green RB
Silva S

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olyan a csapatunk mint az én régi BMW-m. Megjavítunk valamit rajta rögtön elromlik valami más.
Mindent elmond a meccsről, hogy Pryorból igazi sztárt csináltunk. A secondarynk botrányos. A kezdő még elmegy (a két safety Wendling és Coleman kellemes meglepetés) a két kezdő corner is okés azon kívül, hogy mindkettő megsérült, de depth az nulla. Phonso, Miller, Green, Spievey mind kuka.
A meccs egyetlen igazi pozitívuma a ST játéka.
RunD borzalom, futásaink nincsenek már egy 0yardos futásért is vért kell izzadnia az RB-inknek.
Passrush mint olyan nem létezett. A DTinket csak akkor lehet észrevenni ha véletlen offside-ot csinálnak.
Az paszjátékunkal nem lesz gond, az igazi nagy játékainkat okosan rejtegettük ma. Mondjuk Hill botrányosan gyenge volt, Moore meg egy ügyetlen törpe. Nem lennék meglepve ha a végén csak 2 QB lenne a rosteren vagy hoznánk helyette valakit.
Tudom, hogy ez csak premeccs, de sokkal többet vártam.
Remélem a 4.premeccsen a kezdők pályára sem lépnek.

Ja és kérjük vissza az eredeti bírókat, mert ezek a helyettesek viccnek is rosszak.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Matthew Stafford's injury not considered serious

Sat, 25 Aug 2012 18:43:02 -0700

Updating a previous report, Detroit Lions head coach Jim Schwartz said he thinks QB Matthew Stafford (hand) will be fine after suffering a left hand injury in the third preseason game Saturday, Aug. 25.

Comment (0) | Share: | Source: The Detroit News - Chris McCosky


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Kevin Smith injury update

Sat, 25 Aug 2012 18:41:51 -0700

Updating a previous report, Detroit Lions RB Kevin Smith (ankle) suffered an ankle injury in the third preseason game Saturday, Aug. 25, and is questionable to return.

Comment (0) | Share: | Source: DetroitLions.com - Tim Twentyman


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Two CBs injured in preseason game

Sat, 25 Aug 2012 18:22:49 -0700

Detroit Lions CBs Bill Bentley (shoulder) and Chris Houston (ankle) suffered injuries during the third preseason game Saturday, Aug. 25

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Írtad a jags topicban h nem oda való, ezért itt válaszolok. Ha Mojo egészséges hasznára lesz a csapatnak. Leshoureból még semmit sem láttunk, bár tény hogyha odaadjuk, akkor az érte adott első kör kuka.Blevi
Egyrészt második körös volt, másrészt nem kuka mert ott van (lenne) ugye MoJo.
Érdekes akkor lesz igazán a kérdés, ha LeShoure valami pazar teljesítményt hoz le este.

Én sokkal nagyobb értelmét látnám, ha Avrilt adnánk oda Mojo-ért egy az egyben.Bazzani
Nem voltam biztos az első körben. Sztem Mojo mellé K Smith elèg lenne, és nem is lenne annyi ideje megsérülni. Persze az Avril Mojo trade jobb es logikusabb lenne.
Leshoure mondjuk egy percet nem játszott itt másfél év alatt, szoval nem tudhatjuk Vele mit veszítenénk ha menne.Blevi
Egy Mojo, LeShoure, Smith hármas ideális lenne, ha Avrilt cserélnénk el.
Avril év végén elmegy amúgy is, ha jól néztem akkor a Jaxnél éppen passrusher hiány van sérülések miatt. Avril és MoJo is megkapná a hosszútávú szerződést amit akar.
Nálunk pedig KVB, L.Jackson, Young, E.Brown, Fluellen elvinné a DE posztot, wide9ben könnyebb dolguk van.

több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Írtad a jags topicban h nem oda való, ezért itt válaszolok. Ha Mojo egészséges hasznára lesz a csapatnak. Leshoureból még semmit sem láttunk, bár tény hogyha odaadjuk, akkor az érte adott első kör kuka.Blevi
Egyrészt második körös volt, másrészt nem kuka mert ott van (lenne) ugye MoJo.
Érdekes akkor lesz igazán a kérdés, ha LeShoure valami pazar teljesítményt hoz le este.

Én sokkal nagyobb értelmét látnám, ha Avrilt adnánk oda Mojo-ért egy az egyben.Bazzani
Nem voltam biztos az első körben. Sztem Mojo mellé K Smith elèg lenne, és nem is lenne annyi ideje megsérülni. Persze az Avril Mojo trade jobb es logikusabb lenne.
Leshoure mondjuk egy percet nem játszott itt másfél év alatt, szoval nem tudhatjuk Vele mit veszítenénk ha menne.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Írtad a jags topicban h nem oda való, ezért itt válaszolok. Ha Mojo egészséges hasznára lesz a csapatnak. Leshoureból még semmit sem láttunk, bár tény hogyha odaadjuk, akkor az érte adott első kör kuka.Blevi
Egyrészt második körös volt, másrészt nem kuka mert ott van (lenne) ugye MoJo.
Érdekes akkor lesz igazán a kérdés, ha LeShoure valami pazar teljesítményt hoz le este.

Én sokkal nagyobb értelmét látnám, ha Avrilt adnánk oda Mojo-ért egy az egyben.

több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Írtad a jags topicban h nem oda való, ezért itt válaszolok. Ha Mojo egészséges hasznára lesz a csapatnak. Leshoureból még semmit sem láttunk, bár tény hogyha odaadjuk, akkor az érte adott első kör kuka.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Holnap állítólag először láthatjuk LeShoure-t meccsen.
16+1 bajnoki és 6 előszezon meccset hagyott ki.
Szerintem bemelegítésnél meghúzódik.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Drew Coleman cut, sérülés miatt.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A ST gyengélkedése miatt leigazoltuk Kassim Osgood WR-t. Többszörös ST Pro Bowler.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.detroitlions.com/news/ohara/article-1/OHara-Johnson-is-the-best-today-but-is-he-better-than-Jerry-Rice-the-best-of-all-time/fd46ae3e-2bea-4a45-8be6-27a22fc91bf6

Egy kis összehasonlítás Megatronról és Riceról.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Smith tényleg nem Foster szint ezt nem is állítottam, de ahhoz ami nekünk kell tökéletes ha a fal jól dolgozik. Csak 2 meccset nem tud egészséges maradni. Véleményem szerint (az NCAA meccsekből kiindulva) LeShoure tökéletes lenne ide, ha végre pályára tudna lépni. Ő azért tud utat is törni magának.

2. Hallottam én is pletykákat egy MoJo-Avril traderől. Mindkét csapat jól járna, ezért nem lesz belőle semmi.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
ez kicsit úgy jön le, hogy kb tökm1 milyen képességű futód van, úgyis a falon múlik minden. amiben persze van igazság, de pl az említett foster v mojo teljesen más szont mint smith, azért ők többre mennének a falatok mögött...peach
Részben igaz, hogy egy gyengébb képességű futó egy jó fal mögött tud teljesíteni, de egy jó képességű futó egy szar fal mögött tud szenvedni. Szerintem inkább a falon kb. az első 5 yard múlik, openfielden/2nd lvl-en már inkább a futó képességei számítanak (persze ott sem ártanak a jó blokkok a WR-ektől, TE-ektől).

A felsorolt játékosok közül mindegyiknek egy baja van: összetörnek 3 meccsenként. Tök mindegy a fal, ha állandóan sérültek. Smith szerintem még lehetne normális futó is, ha kibírna egy szezont. Mojo és Foster sokat tudna ebben a csapatban teljesíteni, de szerintem úgy van vele az itteni FO is, hogy:
Inkább legyen védele jó védelem, akkor a futójátékot le se szarom. 😀
Ennél a csapatnál az kell, hogy az ilyen Saints-Packers-Giants féle csapatokat el tudja verni a PO-ban, amikor szükség lesz rá.Stez
Ami szerintem csak féligazság, mert el lehet jutni így a PO-ig, de egy kiegyensúlyozott O-val azért könnyebb, nem beszélve a PO-ról, amikor meg baromi nehéz balance nélkül a szoros meccseket megnyerni.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Ki fog futni?
Reményeim szerint az ellen irányítói a mi passrushereink elől. 😊
Viccet félretéve.
Teljesen mindegy, ha a fal jól dolgozik akkor Kevin Smith is remek számokat hozhat. Ha nincsenek blokkok, akkor Arian Foster sem menne sokra.
Smith, LeShoure, K.Williams, J.Bell, S.Green a választék most.Bazzani
ez kicsit úgy jön le, hogy kb tökm1 milyen képességű futód van, úgyis a falon múlik minden. amiben persze van igazság, de pl az említett foster v mojo teljesen más szont mint smith, azért ők többre mennének a falatok mögött...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mojo keményen összerúgta a port a jaguars-el. Vsz a mi falunk van olyan jó mint a jaxé, Ő tudna javítani az offensen. Persze ez csak álom kategória egyenlőre.Blevi
nincs rá pénz. jelenleg is 4.5 milliót keres, amin jelentősen szeretne emelni, ha új csapathoz megy akkor nekik "muszáj" elé tolni egy megadealt.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
ÜVEG mind az a baj.

több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Mojo keményen összerúgta a port a jaguars-el. Vsz a mi falunk van olyan jó mint a jaxé, Ő tudna javítani az offensen. Persze ez csak álom kategória egyenlőre.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki fog futni?
Reményeim szerint az ellen irányítói a mi passrushereink elől. 😊
Viccet félretéve.
Teljesen mindegy, ha a fal jól dolgozik akkor Kevin Smith is remek számokat hozhat. Ha nincsenek blokkok, akkor Arian Foster sem menne sokra.
Smith, LeShoure, K.Williams, J.Bell, S.Green a választék most.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Ki fog futni ez a nagy kérdés megmaradt tavalyról

több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 vimeo.com/47796068#

Egy kis lassított video a Ravens elleni meccs legjobb jeleneteiről.