Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szevasztok Oroszlánok. Csak annyi, hogy ugyan verjétek már cipóra a nagy önbizalommal rendelkező San Franciska csapatát...köszi! 😀Medvepapa
Ha ez csak így menne... 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3 kezdő secondary játékosunk nem játszik valószinűleg.
Eddig sem mi voltunk az esélyesek, most meg pláne nem.
Bazzani
Elmondom, senkit nem érdekel ez sem a túloldalon, sem nálunk. Így is meg kell oldani oszt kész. Ha a DL agyonbassza Kovács Sanyit, marad a futás, azt meg amúgy sem Houston oldaná meg.
MacPhisto
Legyen igazad, bár én nem vagyok olyan biztos ebben a DL agyonbassza dologban. A gyengécske Rams OL ellen sem működött 100%osan a dolog (főleg a DEk nem értek oda), akkor mi lesz a sokkal jobb Frisco ellen?
De hát én ugye az örök pesszimista vagyok...
Viszont ha meglátom ezt a CB felhozatalt (Lacey, Florence, Green, Barnes) akkor azonnal görcsbe rándul a gyomrom. Moss meg pacsizik valahol Manningham-el ugyanezért.

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szevasztok Oroszlánok. Csak annyi, hogy ugyan verjétek már cipóra a nagy önbizalommal rendelkező San Franciska csapatát...köszi! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
3 kezdő secondary játékosunk nem játszik valószinűleg.
Eddig sem mi voltunk az esélyesek, most meg pláne nem.
Bazzani
Elmondom, senkit nem érdekel ez sem a túloldalon, sem nálunk. Így is meg kell oldani oszt kész. Ha a DL agyonbassza Kovács Sanyit, marad a futás, azt meg amúgy sem Houston oldaná meg.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WR Calvin Johnson (Foot) - Probable
DE Lawrence Jackson (Calf) - Questionable
DT Corey Williams (Knee) - Questionable
LB Travis Lewis (Quad) - Doubtful
CB Chris Houston (Ankle) - Doubtful
CB Bill Bentley (Concussion) - Out
S Louis Delmas (Knee) - Doubtful


Kiemeltem a lényeget.
3 kezdő secondary játékosunk nem játszik valószinűleg.
Eddig sem mi voltunk az esélyesek, most meg pláne nem.
Nagyjából minden támadásunkból pontokat kellene szerezni, úgy lehet esélyünk.


Lions | Mikel Leshoure will get carries in Week 3

Detroit Lions offensive coordinator Scott Linehan said the team will give RB Mikel Leshoure carries Week 3 after he completes his two-game suspension. Linehan said he hopes Leshoure will be able to build on what he did during the preseason. Linehan said he has not thought about how he will split carries between Leshoure and RB Kevin Smith.

A Titans ellen viszont visszatér LeShoure, Houston és alighanem Bentley is (Delmas?).
Ott illene nyerni.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burleson Wired for Sound - Week 1
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Burleson-Wired-for-Sound---Week-1/7a2d685c-af27-4d22-9b05-7d931edca8e6

Tudom, hogy Stez nem szereti, de gondoltam hátha másnak érdekes. 😉

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Detroit Lions: Matthew Stafford saw less pressure than any other QB this week; pressured on just 16.3% of his throws.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Delmas és Bentley játékéra nagyon kicsi az esély.
Remek...

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Detroit Lions worked out at least six defensive backs on Tuesday.

The Lions brought in cornerbacks Byron Westbrook, David Jones, Morgan Trent and Syd'Quan Thompson and safeties Derrick Martin and Tyrell Johnson.

Ezek közül használható valaki?Bazzani
Martin volt nálunk két szezont, special teamben elég jó volt, ha jól emlékszem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk tavaly is voltak ilyen napok mikor nem edzett, csak altatunk hogy a friscot megzavarjuk. 😊
Houston nagyon fog kelleni hétvégén és Delmas is. Jó lenne meglepetést okozni.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs nála nagyobb gond, pihentetik.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Megatron nem edzett ma. Reméljük h minden ok lesz mert hétvégén nagyon kell majd.Blevi
Megatronnál évek óta achilles gikszert mondanak, de minden meccsen ott van, néha kihagy 1-1 edzést, vagyis igaziból kb. csak pihentetik egy kicsit. Nem nagyon volt nála ez sosem nagy gond, csak valamit kellett mondani mindig. 😀Stez
Ilyenkor meghúznak pár csavart, beállítják a felfüggesztést, lecserélik az szervóolajat, ezért kell a boxba betolni pihenőre. Aztán megy tovább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Megatron nem edzett ma. Reméljük h minden ok lesz mert hétvégén nagyon kell majd.Blevi
Megatronnál évek óta achilles gikszert mondanak, de minden meccsen ott van, néha kihagy 1-1 edzést, vagyis igaziból kb. csak pihentetik egy kicsit. Nem nagyon volt nála ez sosem nagy gond, csak valamit kellett mondani mindig. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
lábsérülést jeleztek nála, pontosabb diagnózis nincs egyelőre, de nem hiszem, hogy komoly.
több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Megatron nem edzett ma. Reméljük h minden ok lesz mert hétvégén nagyon kell majd.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions worked out at least six defensive backs on Tuesday.

The Lions brought in cornerbacks Byron Westbrook, David Jones, Morgan Trent and Syd'Quan Thompson and safeties Derrick Martin and Tyrell Johnson.

Ezek közül használható valaki?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy számunkra kedves stat:
Did you know? Stafford has 350+ pass yards in 4 consecutive games, tied with Drew Brees for longest streak in NFL history.

És két kevésbé kedves a hétvégére nézve:
In past 11 games at home, 49ers QB Alex Smith is 10-1 and has 19 TDs vs. 3 INTs with a 102 rating.

One more stat for you. This is amazing. Dating back to last season, the 49ers have not committed a turnover in 26 consectuive quarters.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Houston újra edzett!
Bentley és Delmas még nem. Delmas már futott a Rams meccs előtt, hamarosan ő is visszatér. Bentley agyrázkódását még vizsgálják, reméljük játszhat valamennyit a Frisco ellen.

több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Na szóval nekem is meg kellett emészteni ezt a tegnapi meccset.
Összességében simább meccsre számítottam és ahogy írtam is az o#től vártam jobb teljesítményt, nem így lett. A D# tényleg jó volt Suh állat, viszont Avril sehol nem volt tegnap kb, több kell ha nagy lét akar jövőre. A secondaryről nem mondanék semmit, mert nem voltak túl nagy feladat elé állítva, gyengécske volt a Rams O#, ettő függetenül simán üthettek volna minket.
Azt gondolom hogy ez a meccs arra jó lesz hogy kicsit visszajöjjünk a földre, mert sokszor úgy éreztem mintha azt gondolnánk hogy úgyis jobbak vagyunk és megoldjuk. 49ers ellen sokkal jobb és alázatosabb játék kell, de nem mi leszünk az esélyesek. Remélem kibeszélik Matték mik voltak a hibák és az offense is egy stabil jó játékot tud hozni. Mondjuk felőlem dobhat heti három picket ha nyerünk, bár ennek kicsi a valószínűsége 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Schwartz sajtotájékoztatót tartott. Érdekesebb dolgok:
Jouiqe Bell TDjénél Reiff TE poszton volt fenn.
Broyles rendben van egészségügyileg, de nem fog minden meccsen játszani csak ahol előnyt jelenthet a játéka.
Bentley rendben van.
Stafford 3INTje Matt hibája, túl agresszívan akarta belőni a labdát kis helyre.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody



Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Pettigrew hihetetlen elkapásokra és rookie szintű dropokra is képes.Bazzani
Pettigrew = Droptimus Prime

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahogy Suh egykézzel tartotta meg Jacksont az valami embertelen volt. Szerintem megint nagy éve lesz. Mellette Williams is brutálisan törte át a (nem túl erős) falat. Fairleynek is volt sackje, Sammie Hill pedig a futójátékoknál volt monster középen. A DL-al nem lesz gond valószinűleg. Csak a Frisconál passzjáték is van a brutális futójáték mellett.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bentley kisebb agyrázkódás, Delmas már edzegetett meccs előtt (térdműtét után), Houstonról semmit nem mondanak csak hogy napról napra jobb lesz...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ne unatkozz, én is írok külső szemlélőként (de persze szimpatizánsként 😛)
- Stafford legtöbbször tanári volt, mind a defense olvasásában, mind a playek megvalósításában, a 3 INT mondjuk így is az ő hibája volt, de több ilyen meccse szerintem nem lesz.
- az elkapókkal nem tudom mi volt, benne van egy-két drop, ez annál sokkal több volt, a 49ers ellen nem fér bele a negyede sem.
- a O-Line nem volt rossz, de a későbbiekben kelleni fog Reiff. (a run block különösen "érdekes" voltÖ
- a DE-k tényleg gyengé(bbe)k voltak, Suh mondjuk kompenzált, vadállat bazzeg. a front7 egésze is jó képet mutatott, Levynek sokkal kevesebb misstackleje van (meg úgy az egész csapatnak), ez mindenképp jó jel.
- a secondaryben kinek milyen súlyos a sérülése? mert az egészségesebb kezdőkkel ez is csak jobb lesz.

összességében nagyobb arányú győzelmet vártam (a védelmen nem is múlt), jövőhéten én is L-el számolok, de ha Stafford a 4. negyedes teljesítmény nyújtja, az elkapók pedig ott lesznek fejben akkor szoros lehet a meccs.