Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vártam hátha más is ír pár szót a meccsről, de alighanem megint csak én írok magamnak.
A védelem remek volt, igazából ők nyerték meg a meccset. A secondary Houston és Delmas nélkül is remek volt, Bentley kiválása után Jonte Green szopta be a TD-t. Miért van ő a keretben???
A DL iszonyatosan jól fogta a futást és nyomta is rendesen az OL-t Bradfordra. Talán a DE-k játéka volt kicsit csalódás, tőlük több nyomást vártam. Az LB-k remekül segítettek be a futásnál. Összességében elégedett vagyok, de a Frisco ellen több kell.

Az offense egy hatalmas talány. Tökéletes drive-okkal jutottunk el a red zone-ig kétszer, majd jött a két INT. Sok volt a drop, Megatront elég jól kivette Finnegan a játékból, de így is száz yard felett termelt. Pettigrew hihetetlen elkapásokra és rookie szintű dropokra is képes. Young gyenge volt, de legalább megint volt egy balhéja amiből szoptunk 15yardot. Az OL jól dolgozott, bár Backus néha kurva lassúnak tűnt. Kevin Smith volt a nyerőember, jól futott és ő kapta el a győztes TD-t. J.Bell élete első NFL carry-jéből TD-t futott.
Frisco ellen nem szabad eladni a labdát mert akkor nulla esélyünk van. Reméljükk Matt idénre letudta a szar meccsét. Mondjuk az a game winning drive tanári volt.

Full esélytelenként megyünk a 49esekhez. Remélem legalább egy kicsit megnehezítjük a túlzott nyáltermelésű Hárbóék dolgát. Nagyon kemény csapat. Remélem Broyles, Houston, Delmas és Bentley is tud játszani, úgy nem teljesen reménytelen a dolog.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
1-0

Jövő héten basszuk meg az aranyásókat.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A győzelmet nem kell magyarázni, de ez elég gyenge volt. Részletesebben majd délután elemzem. Ha én Rams drukker lennék akkor most nagyon csalódott lennék, mert ezt be kellett volna húzniuk a végén.
Mondjuk akkor sem szólhattak volna semmit ha 30-0 a szünet ide, de az a 3 buta INT nagyon nem kellett volna.
Viszont a védelem Bentley kieséséig tökéletes volt.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem értem, hogy miért aggódtok annyira. Hiányzik két játékos, de ezt a meccset nélkülük is hozni kell. Ha kikapunk akkor be is lehet fejezni a PO álmok szövögetését.
Vicces, hogy tavalyi kezdő secondary (Houston, Wright, Phonso, Delmas, Spievey) egy ponton sem egyezik meg az ideivel (Bentley, Lacey, Florence, Wendling, Coleman). Vagy visszasírjátok Wright-ot?
A másik érdekesség, hogy az offseason során a Rams mindkét kezdő CBje szóba került nálunk. Finnegant le akartuk igazolni, míg Jenkins a draft előtt került a célkeresztbe. Végül egyik sem került hozzánk, cserébe most bírkózhatnak Megatronnal.

több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Hát nem jók az előjelek, az tuti. Ezt a meccset amúgy az offensenek kell hoznia így, amire azért képesek a srácok. Már várom hogy újra láthassam a Lionst is a Dallas után remélem hasonló eredménnyel 😊.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Delmas hiánya szerintem nem fog érződni. Nem akarom elkiabálni de a Wendling-Coleman S páros remekül működött eddig sőt a futás ellen is remekül segítettek be.
Houston hiányozni fog valóban, de a Rams nem a légitámadásairól híres. Kell a jó passrush, akkor a secondaryre nem hárul akkora teher. HA SJ-t megfogjuk akkor nagyobb baj nem lehet.
Azonban mindenkit óvok attól, hogy könnyű meccset várjon. A Rams ellen mindig megizzadunk.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért a Rams ellen nem hinném, hogy nagyon megfogtok izzadni...
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Houston és Delmas nélkül vasárnap?!
Ajjajj nagy a baj...
Schwartz szerint nem... optimistának érzem. A Secondary a csapat leggyengébb része és pont ott hiányzik két alap pillére a csapatnak. :/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
700k-al voltunk felette. De KVB segített. Belegyezett a fizika ujra struktulasaval így a probléma megoldva.
Hála érte 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem ez még a Florence igazolás előtti adat.

szerk.: Így is van.
Lions did a simple cap restructuring with DE Kyle Vanden Bosch, saving $3 million against the cap. Detroit is now under cap.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.profootballbusiness.com/2012/09/fizetesi-sapka-szeptember-3.html

Eszerint alatta vagytok 2.3-mal.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
700.000$-al a cap fölött vagyunk. Szerdáig kell vagy szerződéseket modositanunk vagy játékost kidobni.
Meglátjuk...topmodell
Majd jól kibasszák Megatront, mert sokat eszik, nigger és ráadásul öreg is, aztán Avril meg végre megkaphatja az évi 10 milláját.

több mint 12 éve
deee 290
Nem tudom közöttünk vagy-e de köszönjük:
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/04/Detroit__Ravens__Szimpatikus_csapatok_testkozelbol/
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem csak mi vagyunk fölötte.
Mondjuk sztem ez nagyjábol egy kétperces könyvelői dolog lesz.
Annyira nem nagy gond ez remélem.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
700.000$-al a cap fölött vagyunk. Szerdáig kell vagy szerződéseket modositanunk vagy játékost kidobni.
Meglátjuk...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Drayton Florencet idekerült?! Shack Harris tényleg minden szemetét összegyűjti ide. Anno 2008ban ő vágott hozzá egy 36 milliós szerződést 13 millió garantálttal. Következő évben kiraktuk...

Remélem itt jobb lesz, kivéve mikor ellenünk játszotok persze. 😊iktriad
Shack Harrisnek itt nagyjából semmi döntési joga nincs. Itt mindent Mayhew dönt el. Florence Cunningham DC ajánlására jött ha jól olvastam. Gondolom főleg Houston sérülése miatt kellett egy tapasztalt CB.
Amúgy ki még "Shack Harris szemete" nálunk? Mert egyet sem találtam a mostani keretben.
Bazzani
Atóta már mindet kiselejteztétek. Kivéve Durantet. De feltünően sok ex-jaguár fordul meg itt(Hughes, Dillard, Don Carey, Drew Coleman).
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Drayton Florencet idekerült?! Shack Harris tényleg minden szemetét összegyűjti ide. Anno 2008ban ő vágott hozzá egy 36 milliós szerződést 13 millió garantálttal. Következő évben kiraktuk...

Remélem itt jobb lesz, kivéve mikor ellenünk játszotok persze. 😊iktriad
Shack Harrisnek itt nagyjából semmi döntési joga nincs. Itt mindent Mayhew dönt el. Florence Cunningham DC ajánlására jött ha jól olvastam. Gondolom főleg Houston sérülése miatt kellett egy tapasztalt CB.
Amúgy ki még "Shack Harris szemete" nálunk? Mert egyet sem találtam a mostani keretben.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak Houston és Delmas nem edzett ma, Bentley játszani fog a Rams ellen.
Florence érkezésével Ricardo Silva S -t vágtuk ki. Jonte Green maradt te atyaég...
Azért érdekes, hogy a tavalyi cornereink közül csak Houston maradt. Kérdés, hogy jobbak leszünk e? Jobban érezném magam ha Houston biztosan játszana az első héttől.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Drayton Florencet idekerült?! Shack Harris tényleg minden szemetét összegyűjti ide. Anno 2008ban ő vágott hozzá egy 36 milliós szerződést 13 millió garantálttal. Következő évben kiraktuk...

Remélem itt jobb lesz, kivéve mikor ellenünk játszotok persze. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha jól tudom akkor térdsérülése van, de nagy a titkolózás körülötte. Amúgy Houston-Bentley a kezdő.
Ha olvasok valamit akkor majd beírom ide.
Amúgy Kevin Smith holnap újra edz, ő lesz a kezdő vasárnap.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Houstonnak mi baja, és mennyire komoly a sérülés?
Akkor gondolom borítékolható a Bentley-Houston kezdő tandem, amennyiben egészségesek.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bentley elméletileg lesz, Houston és Delmas viszont sztem nem.
Ezért kellett nagyon Florence, mert Jonte Green szörnyű gyenge.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Bazza, Bentleyről mi hír van? A sérülése rendben van már, kezdeni fog az alapszakaszban?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CB Drayton Florence is now a Lion, according to league source. Team has not announced a transaction to make room for him on roster.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Update: Reports had veteran cornerback Drayton Florence, released Friday by the Broncos, signing with the Lions. Nothing final was expected until Sunday, but Florence’s starting experience works in his favor.

Florence minden csak nem jó ahogy olvastam róla, de valaki majd megerősít ebben.