Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kitől származik ez a gyönyörű idézet?
"I’m a teacher. If you’re a teacher and half the kids are flunking your exams, you have to find a way to teach the kids better.”
Az első helyes megfejtő egy Lion csolit nyer ha Vásárhelyen jár.Bazzani
Rod Marinelli!!!!!!! Ha mégsem ő, akkor egy roppant alulértékelt segédedző, aki jelenleg is a Detroit Lions alkalmazásában áll, a vezetékneve C-vel kezdődik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kitől származik ez a gyönyörű idézet?
"I’m a teacher. If you’re a teacher and half the kids are flunking your exams, you have to find a way to teach the kids better.”
Az első helyes megfejtő egy Lion csolit nyer ha Vásárhelyen jár.

több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Jaja, 1 azaz egyetlen blitz-et küldtünk Stafford-ra egész meccsen (az sack is lett), de a Vikings megteheti, hogy csak 4 emberrel zúzza szét a zsebet, mert nálunk minőségi a DLine.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Szerintem Schwartznak mennie kell. Gyakorlatilag az 5-0 óta lófasz amit csinálunk. Linehan egy idióta, lassan kezdünk, futogatunk, aztán meg jajj hátrányban vagyunk, dobáljunk.MacPhisto
Azért ne viccelj már, fél évvel ezelőtt még félisten volt. Schwartz a 4. évében jár, most kell megtanulnia, hogy nem lehet mindent köpködéssel, meg ordítozással megoldani. Ez működött, amikor a béka segge alól kellett felhozni a csapatot, esélyesként nem. Arra kellett volna már rázizzennie, hogy a wide 9 egy vicc, ha nincs mögötte egy bulldózer back seven. És kezdje el menedzselni a szakmai stábját, ami biza azzal jár, hogy kirúgdosok embereket (bár év közben ennek semmi értelmét nem látom). Másrészt adhatnának a keze alá jobb játékosokat is. Megvannak a művészek, hiányoznak a zongoracipelők. Nemcsak Crossman a ludas, hogy évek óta nincs itt pl. egy tisztességes gunner. Ráadásul most az NFC-ben a 6 rájátszáshelyre eséllyel pályáznak vagy 12-en.
füligjimmy
Azért ez a keret nem olyan rossz, hogy ennyire gány játékot mutasson. Lehet ez Schwartz hibája, lehet csak fos playcalling, lehet Stafford lett bőven gyengébb, mint tavaly, lehet az összes együtt. Sőt, valószínűleg mindegyikkel baj van, de tavaly, amikor szinte szárnyalt a Lions, Schwartz gyengekezűsége akkor is kijött, és ez majdnem a PO-ba került. Akkor az offense, vagyis Megatron és Stafford kihúzta a szarból, de attól még szerintem nem lett jó edző. Az az érzésem van, hogy Ő egyáltalán nincs is egy hullamhosszon a játékosaival, nem is tudja őket motiválni, nem tudja, hogy beszéljen velük, nem tudja kordában tartani a fiatalokat. Amiben valami van, mert azért csak a Lions volt az a csapat, ahol hetente letartóztattak valakit, és nem is tudnak mit kezdeni ezekkel a játékosokkal. Arról nem is beszélve, hogy Titus 2-3 hetente verekszik, és még a csapaton belül sincs valami hatalmas összetartás.
A tavalyi O után nem ezt várná az ember ettől a csapatrésztől, eddig sem volt titok, hogy a meccseket nekik kellene nyerni, mert a védelem ehhez kevés. Most mégis a védelem az, ami miatt egyáltalán még úgy ahogy meccsben tud maradni folyton a Lions.
Az a D, ahol a secondaryben szinte egyetlen egészséges játékos sincs. Szerintem valami komolyabb szar van a háttérben.
Stez
Nem kell túlmisztifikálni. Mindenki videózik, visszanézték a tavalyi meccseinket és zónáznak ellenünk, plusz hátul ott figyel mélyen a két safety, sosem jönnek fel. Ezért lenne jó ha lenne futás, mert dobni mélyre nem engednek, csak az ilyen 5-10 yardos rövidpasszokra van lehetősége Staffordnak, de azzal meg nem lehet mínuszból meccseket hozni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Schwartznak mennie kell. Gyakorlatilag az 5-0 óta lófasz amit csinálunk. Linehan egy idióta, lassan kezdünk, futogatunk, aztán meg jajj hátrányban vagyunk, dobáljunk.MacPhisto
Azért ne viccelj már, fél évvel ezelőtt még félisten volt. Schwartz a 4. évében jár, most kell megtanulnia, hogy nem lehet mindent köpködéssel, meg ordítozással megoldani. Ez működött, amikor a béka segge alól kellett felhozni a csapatot, esélyesként nem. Arra kellett volna már rázizzennie, hogy a wide 9 egy vicc, ha nincs mögötte egy bulldózer back seven. És kezdje el menedzselni a szakmai stábját, ami biza azzal jár, hogy kirúgdosok embereket (bár év közben ennek semmi értelmét nem látom). Másrészt adhatnának a keze alá jobb játékosokat is. Megvannak a művészek, hiányoznak a zongoracipelők. Nemcsak Crossman a ludas, hogy évek óta nincs itt pl. egy tisztességes gunner. Ráadásul most az NFC-ben a 6 rájátszáshelyre eséllyel pályáznak vagy 12-en.
füligjimmy
Azért ez a keret nem olyan rossz, hogy ennyire gány játékot mutasson. Lehet ez Schwartz hibája, lehet csak fos playcalling, lehet Stafford lett bőven gyengébb, mint tavaly, lehet az összes együtt. Sőt, valószínűleg mindegyikkel baj van, de tavaly, amikor szinte szárnyalt a Lions, Schwartz gyengekezűsége akkor is kijött, és ez majdnem a PO-ba került. Akkor az offense, vagyis Megatron és Stafford kihúzta a szarból, de attól még szerintem nem lett jó edző. Az az érzésem van, hogy Ő egyáltalán nincs is egy hullamhosszon a játékosaival, nem is tudja őket motiválni, nem tudja, hogy beszéljen velük, nem tudja kordában tartani a fiatalokat. Amiben valami van, mert azért csak a Lions volt az a csapat, ahol hetente letartóztattak valakit, és nem is tudnak mit kezdeni ezekkel a játékosokkal. Arról nem is beszélve, hogy Titus 2-3 hetente verekszik, és még a csapaton belül sincs valami hatalmas összetartás.
A tavalyi O után nem ezt várná az ember ettől a csapatrésztől, eddig sem volt titok, hogy a meccseket nekik kellene nyerni, mert a védelem ehhez kevés. Most mégis a védelem az, ami miatt egyáltalán még úgy ahogy meccsben tud maradni folyton a Lions.
Az a D, ahol a secondaryben szinte egyetlen egészséges játékos sincs. Szerintem valami komolyabb szar van a háttérben.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Sziasztok!
Kevin Smith-ről tudtok valamit, hogy miért lett ennyire mellőzött?hayden
Leshoure eltiltása lejárt. Ő az első számú RB. topmodell
Az addig ok, de azt nem hittem volna, hogy Bell is beelőzi...hayden
Nem előzte be, mert ha Leshoure lesérül, KSmith lesz a feature back, Bell a power szituációkban megy be.MacPhisto
Értem, köszi!
több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
tegnap megnéztem a texans titans elleni meccsét összehasonlításképp a lions meccshez!!!!háááát,én ugy látom hogy belölunk pont az hiányzik ami bennük most nagyon megvan és szerintem ez az egység!!!!ha csak az egyéniségeket nézzük bennünk is meg lenne a potenciál,de valahogy nem tudjuk kihozni magunkból!ebben persze benne vannak az edzők és természetesen maguk a játékosok is.....
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem Schwartznak mennie kell. Gyakorlatilag az 5-0 óta lófasz amit csinálunk. Linehan egy idióta, lassan kezdünk, futogatunk, aztán meg jajj hátrányban vagyunk, dobáljunk.MacPhisto
Azért ne viccelj már, fél évvel ezelőtt még félisten volt. Schwartz a 4. évében jár, most kell megtanulnia, hogy nem lehet mindent köpködéssel, meg ordítozással megoldani. Ez működött, amikor a béka segge alól kellett felhozni a csapatot, esélyesként nem. Arra kellett volna már rázizzennie, hogy a wide 9 egy vicc, ha nincs mögötte egy bulldózer back seven. És kezdje el menedzselni a szakmai stábját, ami biza azzal jár, hogy kirúgdosok embereket (bár év közben ennek semmi értelmét nem látom). Másrészt adhatnának a keze alá jobb játékosokat is. Megvannak a művészek, hiányoznak a zongoracipelők. Nemcsak Crossman a ludas, hogy évek óta nincs itt pl. egy tisztességes gunner. Ráadásul most az NFC-ben a 6 rájátszáshelyre eséllyel pályáznak vagy 12-en.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Eddig is vicc volt a secondary.
Van olyan QB a ligában aki nem tudna szétdobni minket?! topmodell
Ponder nem dobta szét a védelmet. Két FG az lófasz, a D egész jó volt tegnap.MacPhisto
3 perccel a vége előtt 20-6 volt nekünk, és hibáztunk egy mezőnygólt, felesleges lett volna elhitetni vele, hogy ő Tom Brady, és muszáj 300+ yardot dobnia, hogy tutira menjünk...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Jim Schwartz says firing special teams coordinator Danny Crossman is not a consideration.

ÚGY IS VAN!!!
Minden héten -14!MacPhisto
ezt mondjuk sosem értettem az NFL-ben, több helyen előfordul hogy azt ami nyilvánvalóan szar azt sem változtatják meg még időben, inkább megvárják pl a szezon végét vagy azt hogy lecsengjen. Többször több helyen is előfordult már ez, nem értem. Ha HC lennék és tudom hogy az állásom a tét azért ezeket jobban megfontolnám. Bár lehet csak mert socceren nevelkedtem 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Csak meg kell nézni, mit művelt nálunk anno Crossman, mint ST coordinator. Érthetetlen miként lehet helye még a ligában. Baszki és nálunk is éveken keresztül ragaszkodtak hozzá, annak ellenére, hogy egy rakás fos volt a ST két jó rúgóval.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Jim Schwartz says firing special teams coordinator Danny Crossman is not a consideration.

ÚGY IS VAN!!!
Minden héten -14!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a meccs mondjuk talán nem a secondaryn ment el, hanem Staffordon, az O-n és legfőképp az ST-n.
Mondjuk kíváncsian várom, hogy Stafford mikor tanul meg korrektül kimozogni a zsebből, és vajon mikor meri majd eldobni a labdákat, és nem ilyen beszari módon tolja, mert kibaszott szar manapság. Tegnap az utolsó hail marynél is kiszalad a zsebből, és inkább nem dobta el, mert nem látott üres WR-t ez a fasz, erre inkább lefeküdt, és kikapott.
Esze bazdmeg az semmi.Stez
Hát nem tudom, biztos nem Stafford dropolt kétszer az endzoneban...MacPhisto
Ettől még Stafford ugyanúgy folyamatosan szar döntéseket hoz, belefut a védőkbe, amikor ki akar mozdulni a zsebből, és beszarian játszik idén szinte minden héten, egyáltalán nem meri megdobni azokat, amiket tavaly, és amikből jöttek azok az igazán plusz nagy játékok, amik a győzelemhez kellettek.
Lehet utálni, de ezt jelenleg majdhogynem Hill is le tudná hozni, amit idén Staff.
És mondom ezt én, aki nagyon bírja Őt, nem pedig azért, mert folyton fikáznám, vagy utálnám. De ez rohadtul kevés.
Mellette meg még nyugodtan kiemelhetjük Titus Youngot, aki valami olyan felháborítóan fos, hogy ha válastaném kéne közte és Burleson között, szó nélkül az utóbbi, egyébként alibis öreget választanám.
Féltem tőle, hogy ez lesz azok után, hogy Titusra nyálazott az egész FO, és szakértői brigád, és odavoltak, hogy mennyire brutális szezonja lesz. Elszakadni alig tud a védőtől, és meg lehet nézni ezt a Lions secondaryt, hát nem annyira veretes, hogy ennyire halvány legyen valaki. Amikor meg nagy nehezen tisztára játssza magát, elejti a labdákat.
Leginkább egy kérdés jut eszembe az ideieket látva, hogy mégis mi a lófasz van a fejekben, hogy ennyire szét van esve ez az offense, de úgy szinte a komplett csapat?
És igen, Schwartznak kell kipofozgatnia Staffordékból ezeket a problémákat, jelenleg pont úgy érzem, hogy megint fingja sincs róla, miért van káosz a csapatnál, a fejekben, pont ahogy tavaly a védelem volt totál szétesve, és meccs/100 yard büntiket szedtek mindig.
Mert nem, nem a többi csapat olyan jó, egyszerűen az offense ennyire gyenge.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Szerintem Schwartznak mennie kell. Gyakorlatilag az 5-0 óta lófasz amit csinálunk. Linehan egy idióta, lassan kezdünk, futogatunk, aztán meg jajj hátrányban vagyunk, dobáljunk. Bazmeg RÉG azzal kéne kezdeni, mert ha ritmusba kerül az O akkor tényleg nagyon tudják a passzjátékot. Ehelyett rendszeresen még az öltözőben vagyunk az első negyedben. Az STről nem beszélek, botrány. Nem tudom, nekünk mikor volt bármilyen return TDnk, de ha tippelnem kell, akkor Eddie Drummond 2005.

Egyedül Günther végez értelmes munkát ezzel a trágya secondaryval, de az ún. sztárok közül csak Staffordon látom, hogy akarja. Calvin olyan, amilyen, nem kell leadernek lennie, de a Madden-átok megfogta. Droptimus Prime ennyit tud, törődjünk bele, de hogy a védelemben a két elsőkörös DT-ből hogy nem taposta ki az eredményt, az Schwartz sara. (Most nem beszélve az ostoba penaltykról és a nyári börtönturnéról.)

Lehet készülni a draftra.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Eddig is vicc volt a secondary.
Van olyan QB a ligában aki nem tudna szétdobni minket?! topmodell
Ponder nem dobta szét a védelmet. Két FG az lófasz, a D egész jó volt tegnap.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Ez a meccs mondjuk talán nem a secondaryn ment el, hanem Staffordon, az O-n és legfőképp az ST-n.
Mondjuk kíváncsian várom, hogy Stafford mikor tanul meg korrektül kimozogni a zsebből, és vajon mikor meri majd eldobni a labdákat, és nem ilyen beszari módon tolja, mert kibaszott szar manapság. Tegnap az utolsó hail marynél is kiszalad a zsebből, és inkább nem dobta el, mert nem látott üres WR-t ez a fasz, erre inkább lefeküdt, és kikapott.
Esze bazdmeg az semmi.Stez
Hát nem tudom, biztos nem Stafford dropolt kétszer az endzoneban...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a meccs mondjuk talán nem a secondaryn ment el, hanem Staffordon, az O-n és legfőképp az ST-n.
Mondjuk kíváncsian várom, hogy Stafford mikor tanul meg korrektül kimozogni a zsebből, és vajon mikor meri majd eldobni a labdákat, és nem ilyen beszari módon tolja, mert kibaszott szar manapság. Tegnap az utolsó hail marynél is kiszalad a zsebből, és inkább nem dobta el, mert nem látott üres WR-t ez a fasz, erre inkább lefeküdt, és kikapott.
Esze bazdmeg az semmi.

több mint 12 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Erre nehéz bármit is mondani.
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Eddig is vicc volt a secondary.
Van olyan QB a ligában aki nem tudna szétdobni minket?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
The Lions will start safety Ricardo Silva one day after promoting him from the practice squad. He'll replace Amari Spievey, who apparently had earned his starting job back but is inactive Sunday because of a groin injury.

Anyám...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Sziasztok!
Kevin Smith-ről tudtok valamit, hogy miért lett ennyire mellőzött?hayden
Leshoure eltiltása lejárt. Ő az első számú RB. topmodell
Az addig ok, de azt nem hittem volna, hogy Bell is beelőzi...hayden
Nem előzte be, mert ha Leshoure lesérül, KSmith lesz a feature back, Bell a power szituációkban megy be.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Sziasztok!
Kevin Smith-ről tudtok valamit, hogy miért lett ennyire mellőzött?hayden
Leshoure eltiltása lejárt. Ő az első számú RB. topmodell
Az addig ok, de azt nem hittem volna, hogy Bell is beelőzi...
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Sziasztok!
Kevin Smith-ről tudtok valamit, hogy miért lett ennyire mellőzött?hayden
Leshoure eltiltása lejárt. Ő az első számú RB.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Sziasztok!
Kevin Smith-ről tudtok valamit, hogy miért lett ennyire mellőzött?
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Ryan Donahue alárt valahová? Ő volt a másik punter campben nem?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM