Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
én még az O falba is húznék belülre. Viszont az a fura helyzet állt elő hogy ezek a problémák már egy drafttal megoldhatóak, amivel azért sok csapat cserélne.
Mondjuk nálam ami nagyon kritikus az a DE, hisz Avril valószínűleg elmegy és KVB már nagyon nem emlékeztet önmagára. Minő szerencse, ez a draft mind DE-ben mind S-ben elég izgalmas lesz.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burleson nem marad ez szinte 100%. Asszem volt is egy tweetje ami előre jelezte ezt. Én hoznék draftról egy olyan WR-t aki remek visszahordó és elkapásokban is használható. 5.-6.körben símán megér egy próbát.
Első kör DE, második S, harmadik szintén DB. Kellene új K és P. Sok a baj.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fene tudja...
Megatron, Broyles, Burleson, Thomas ... ha húztok is max késői körben szerintem, sőt Staff képes lehet ezzel az állománnyal UDFA-ból is kinevelni valakit.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Broyles draftját én sem értettem. Aztán megnéztem róla pár videót és tátva maradt a szám. Mondjuk alighanem a 3.-4.körben is elérhető lett volna.
Ha Young megy akkor megint lehet WR-t húzni, Mayhew nagy örömére.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De mit kaphatunk egy problémás WR-ért akit könnyedén helyettesített egy rookie? Sztem egy 4.-5.köröst maximum. Az meg olyan mintha egy az egyben Mike Thomasra cseréltük volna. Annál meg jobb Titus. Ehhh.Bazzani
Ezt azért annyiban kiegészíteném, hogy Broyles (bár ezt itt többen vitatták) az első körbe várt nagyon tehetséges elkapó volt. A sérülése miatt tudtátok ott megszerezni ahol. Elképesztően jó kezei vannak technikás és jól szabadul örzőjétől.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De mit kaphatunk egy problémás WR-ért akit könnyedén helyettesített egy rookie? Sztem egy 4.-5.köröst maximum. Az meg olyan mintha egy az egyben Mike Thomasra cseréltük volna. Annál meg jobb Titus. Ehhh.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
sztem trade lesz amivel ő se jár rosszul és a klub se veszít annyira sokat.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze ez tagadhatatlan. Négyszer voltunk az ellen negyvenesén és egyszer sem tudtunk belőle pontot csinálni. Linehan elfelejtette a 4.negyedre és az OTre a futójátékot. Brutális ez a 61 passzkisérlet amitt Matt csinált, holott LeShoure és Bell is jól mozgott. Ennek ellenére gusztustalan volt a bíráskodás és kellő pillanatokban törték meg a csapat lendületét.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a Backus kérdést hogyan oldják meg. Itt van mögötte egy fiatal aki legalább olyan jó mint ő. A medvék elalélnának egy ilyen falembertől. Nálunk meg padozik mégegy évet? Nem hiszem.

Mi lesz Titus-al? Kivették a csapatból erre Broyles olyat játszott, hogy elaléltam tőle, Thomas sem tűnt rossznak (biztos marhára hiányolta Gabbert passzait...). Tradeljük el? Mit kapnánk érte? Cut? Akkor meg kuka egy második körös pick. Megváltozik? Nem hiszem.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Lenne egy szakmai kérdésem is. Látva Cherilus bénázását (és lejáró szerződését) szerinted van esély arra, hogy Backust utolsó évére(jövőre) átteszik RTbe és Reiff marad az LT?Bazzani
Nem hiszem, hogy ennek értelme lenne. Legfeljebb akkor, ha idén már egyáltalán nem fog játszani, de erre kicsi az esély. Backus egész életében LT volt, nem? Ha nem válik be Reiff a későbbiekben, akkor nem amiatt az egy év miatt fog besülni.

Még egy dolog a Texans meccshez a bíráskodáson kívül.. még véletlenül se Soldi elméletét húzom elő a kalapból ha jó csapat lenne Lions a nyilvánvaló zebra ellenszél ellenére is behúzza a meccset (ahogy a mighty Steelers tette a Giants ellen) de annyi öngólt és ki nem kényszerített hibát egyszerűen nem engedhet meg magának egy csapat, ha hosszabbtávon átlag feletti erőt akar jelenteni. Például a KVB által "elejtett" interception, amivel megnyerték volna a meccset a rájátszásban.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dom!
Ne érts félre én nem akarok eltiltást Wattnak.
Csak nézd meg az NFL.com összefoglalóját a meccsről. Az első Lions TD-t kihagyták, hogy rögtön a Suh rugást lássa a néző majd ugye nemsokkal ezután láthatjuk amikor a védőfelszerelésénél fogva földre viszi Schaubot. Bezzeg Watt fejelése nincs benne, ha Suh csinálja akkor tuti ezt is belerakják.
Köcsög módon tud viselkedni, de rá is van állva a média rendesen a dologra.

Lenne egy szakmai kérdésem is. Látva Cherilus bénázását (és lejáró szerződését) szerinted van esély arra, hogy Backust utolsó évére(jövőre) átteszik RTbe és Reiff marad az LT?

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Megérdemli amit kapni fog, de undorító ha ő csinál valamit akkor százszor megmutatják míg Watt late hitjét fejre meg nem is elemezgették...Bazzani
Watt hithez hasonlókért senkit nem fognak eltiltani (ettől még jogos lett volna a zászló), az utólagos pénzbüntetésnek meg az égvilágon semmi értelme. A játékost nem tartja vissza, legfeljebb az NFL mondja ki a bírójáról nyilvánosság előtt, hogy elbasztad pajtás. Ilyet meg tényleg csak a komolyabb eseteknél fognak meglépni.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Teljesen nyilvánvalóm, ez nem is volt kérdés. Mondjuk az más kérdés, hogy a play addig tart, amíg nem fütyülnek a zebrák. Az megint más kérdés, hogy itt nem tudom, hogy mit nem láttak.Gyurma Pappa
Így van, addig. Aztán ha fütyülnek, és te közben már ráugrottál az emberre, akkor repül a sárga a roughingért és 15 yd. Így aztán ha megvan a down, megállnak. 22 játékos volt a pályán, 21 megállt, a maradék egy nem. Biztos nem volt egyértelmű...
MacPhisto
Ne érts félre, veletek értek egyet.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nem volt olyan TD, amit visszanézés nélkül megadtak. MINDEN TD-t vissza néznek. Maximum nem fordították vissza, mert nem volt elég bizonyíték. Itt azért, amint látszik, volt.Gyurma Pappa
Nem vagyok régi nfl követő, de sport tv-s meccsen is volt már olyan mikor nem néztek vissza kétes TD-t, nem jól emlékszem? Ott kiabált a Ricsi is, hogy ezt nem hiszem el, stb.

steroid stewie
 sport365.hu/amerikai-sportok,nfl,nfl-luck-es-a-colts-elintezte-a-jaguars-t,40055

2.bekezdés végekajki
Ez itt teljesen off, de visszanézték, csak nem fordították vissza. Elég sokáig állt a játék a TD után. Ráadásul egyébként TD volt, van egy olyan pillanatfelvétel, ahol látszik. Mularkey azért üvöltözött, mert nem fordították vissza, nem azért mert nem nézték vissza.

De itt az NFL Rule Book:

 static.nfl.com/static/content/public/image/rulebook/pdfs/2012%20-%20Rule%20Book.pdf

Rule 15 Section 9 Instant Replay. Linkelem, mert nem tudom kimásolni, de a lényeg, hogy "All scoring plays" automatikus visszanézésre kerül.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh egy meccses eltiltásra számíthat.
Bazzani
Na ne basszunk, ugyan miért???MacPhisto
Mert féreg módon játszik és asszem finom voltam. Ok hogy kell az agresszivitás de amit művel soxor az már túllépi a szabályosság fogalmát.silent7939
Idén ez volt az első hülyesége, elég fegyelmezett volt eddig.
Megérdemli amit kapni fog, de undorító ha ő csinál valamit akkor százszor megmutatják míg Watt late hitjét fejre meg nem is elemezgették...

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Suh egy meccses eltiltásra számíthat.
Bazzani
Na ne basszunk, ugyan miért???MacPhisto
Mert féreg módon játszik és asszem finom voltam. Ok hogy kell az agresszivitás de amit művel soxor az már túllépi a szabályosság fogalmát.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions QB Matthew Stafford joined former St. Louis Rams QB Kurt Warner as the only two players in NFL history to throw for 11,000-plus yards in their first 40 games.

Biztos vagyok benne, hogy jövőre megbaszunk mindenkit.
Alig várom az offseasont meg a draftot.

Ja és igen Suh a tökönrúgásért kaphatja az egy meccset.
A GB meccsünket meg alighanem kimozgatják a főműsoridős sávból hálisten.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Suh egy meccses eltiltásra számíthat.
Bazzani
Na ne basszunk, ugyan miért???MacPhisto
Gondolom a Diótörő-improvizációért

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Suh egy meccses eltiltásra számíthat.
Bazzani
Na ne basszunk, ugyan miért???

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Mac! Itt vannak a jövő évi legnagyobb esélyesek ellenfélnek Hálaadásra:
-top favoritok: Giants, Ravens, Packers
-másodvonal: Bears, Bengals, Vikings
Tipp?

Bazzani
Amióta 3 meccs van Hálaadáskor, minden második évben divízióbéli az ellenfél. Pacskerek most voltak, úgyhogy vagy a brumik, vagy a szokolrádiósok jönnek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
A tegnapiról pár gondolat, ha megengeditek egy "elfogulatlan" mackódrukkernek.
1. A bírók menjenek a pi...-ba
2. A bírók menjenek a pi...-ba
3. A bí.. Hansen is menjen a pi..ba, hányadik kihagyott Fg-je idén? Nem 32 yardról?
4. A HC-tok is menjen a pi..ba, piros kendő, 3.-ra rúgni stb.
5. A csapat tartásáért és a drukkerekért viszont hatalmas riszpekt. Jól és szépen játszani tudtok, ezt a két szoros meccset behúzni még nem. Igaz hátszélben nehéz....csi77
én vitorlázom. A hátszelet szeretjük, gyors, és a legrövidebb úton juthatsz el A-ból B-be 😀

A szembeszelet nem szeretjük. Lassú, és hosszú út eljutni A-ból B-be.

Szóval helyesen :

5. A csapat tartásáért és a drukkerekért viszont hatalmas riszpekt. Jól és szépen játszani tudtok, ezt a két szoros meccset behúzni még nem. Igaz szembeszélben nehéz.... (mint a hugyozás) 😀

Amúgy korrekt, mint az 5 pontra +1
kovi470
Jogos, Hansen-nél pedig 62 yardot akartam írni

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
A tegnapiról pár gondolat, ha megengeditek egy "elfogulatlan" mackódrukkernek.
1. A bírók menjenek a pi...-ba
2. A bírók menjenek a pi...-ba
3. A bí.. Hansen is menjen a pi..ba, hányadik kihagyott Fg-je idén? Nem 32 yardról?
4. A HC-tok is menjen a pi..ba, piros kendő, 3.-ra rúgni stb.
5. A csapat tartásáért és a drukkerekért viszont hatalmas riszpekt. Jól és szépen játszani tudtok, ezt a két szoros meccset behúzni még nem. Igaz hátszélben nehéz....csi77
én vitorlázom. A hátszelet szeretjük, gyors, és a legrövidebb úton juthatsz el A-ból B-be 😀

A szembeszelet nem szeretjük. Lassú, és hosszú út eljutni A-ból B-be.

Szóval helyesen :

5. A csapat tartásáért és a drukkerekért viszont hatalmas riszpekt. Jól és szépen játszani tudtok, ezt a két szoros meccset behúzni még nem. Igaz szembeszélben nehéz.... (mint a hugyozás) 😀

Amúgy korrekt, mint az 5 pontra +1

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh egy meccses eltiltásra számíthat.
Watt late hitje fejre pedig szabályos.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. és 2.pont korrekt.
3. Hanson nevét szádra ne vedd, ha mindenki annyit hibázna mint ő akkor SB-t nyernénk. 😊
4. Schwartz hibázott, ez tény.
5. Korrekt.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
A tegnapiról pár gondolat, ha megengeditek egy "elfogulatlan" mackódrukkernek.
1. A bírók menjenek a pi...-ba
2. A bírók menjenek a pi...-ba
3. A bí.. Hansen is menjen a pi..ba, hányadik kihagyott Fg-je idén? Nem 32 yardról?
4. A HC-tok is menjen a pi..ba, piros kendő, 3.-ra rúgni stb.
5. A csapat tartásáért és a drukkerekért viszont hatalmas riszpekt. Jól és szépen játszani tudtok, ezt a két szoros meccset behúzni még nem. Igaz hátszélben nehéz....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac! Itt vannak a jövő évi legnagyobb esélyesek ellenfélnek Hálaadásra:
-top favoritok: Giants, Ravens, Packers
-másodvonal: Bears, Bengals, Vikings
Tipp?