Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
kajki Detroit Lions 16
Nem volt olyan TD, amit visszanézés nélkül megadtak. MINDEN TD-t vissza néznek. Maximum nem fordították vissza, mert nem volt elég bizonyíték. Itt azért, amint látszik, volt.Gyurma Pappa
Nem vagyok régi nfl követő, de sport tv-s meccsen is volt már olyan mikor nem néztek vissza kétes TD-t, nem jól emlékszem? Ott kiabált a Ricsi is, hogy ezt nem hiszem el, stb.

steroid stewie
 sport365.hu/amerikai-sportok,nfl,nfl-luck-es-a-colts-elintezte-a-jaguars-t,40055

2.bekezdés vége
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Állítólag a tegnapi események miatt már jövőre megváltoztatják ezt a szabályt amit tegnap beszoptunk. Szabalyváltoztatásban jók vagyunk. Lásd Megatron catch a Bears ellen anno. Kár, hogy előtte bukunk egy meccset miatta...Bazzani
ha jól tudom a Megatron szabály még mindig él csak a névadója miatt került felszínre anno.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag a tegnapi események miatt már jövőre megváltoztatják ezt a szabályt amit tegnap beszoptunk. Szabalyváltoztatásban jók vagyunk. Lásd Megatron catch a Bears ellen anno. Kár, hogy előtte bukunk egy meccset miatta...

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Teljesen nyilvánvalóm, ez nem is volt kérdés. Mondjuk az más kérdés, hogy a play addig tart, amíg nem fütyülnek a zebrák. Az megint más kérdés, hogy itt nem tudom, hogy mit nem láttak.Gyurma Pappa
Így van, addig. Aztán ha fütyülnek, és te közben már ráugrottál az emberre, akkor repül a sárga a roughingért és 15 yd. Így aztán ha megvan a down, megállnak. 22 játékos volt a pályán, 21 megállt, a maradék egy nem. Biztos nem volt egyértelmű...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A játékvezetők kb. olyan, mint a szél. Néha szembefújnak, néha összevissza, néha hátszél van.
Egy biztos, ők is, a szél is "Part of the Game".Sobri Jóska
Ühüm. Hát jöhetne egy kis hátszél, mert kibaszottul szembeszél van van 10 éve.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Nem volt olyan TD, amit visszanézés nélkül megadtak. MINDEN TD-t vissza néznek. Maximum nem fordították vissza, mert nem volt elég bizonyíték. Itt azért, amint látszik, volt.Gyurma Pappa
Nem vagyok régi nfl követő, de sport tv-s meccsen is volt már olyan mikor nem néztek vissza kétes TD-t, nem jól emlékszem? Ott kiabált a Ricsi is, hogy ezt nem hiszem el, stb.


steroid stewie
Azt is visszanézik, csak annyire egyértelmű, hogy megvan pikk-pakk, és mivel nincs változás nem igazán értesülsz a visszanézés tényéről.Sobri Jóska
Ja, bocs, én azt hittem csak akkor van visszanézés amikor hosszabban áll a játék és ki is írják. Jó tudni, köszi!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Nem volt olyan TD, amit visszanézés nélkül megadtak. MINDEN TD-t vissza néznek. Maximum nem fordították vissza, mert nem volt elég bizonyíték. Itt azért, amint látszik, volt.Gyurma Pappa
Nem vagyok régi nfl követő, de sport tv-s meccsen is volt már olyan mikor nem néztek vissza kétes TD-t, nem jól emlékszem? Ott kiabált a Ricsi is, hogy ezt nem hiszem el, stb.


steroid stewie
Azt is visszanézik, csak annyire egyértelmű, hogy megvan pikk-pakk, és mivel nincs változás nem igazán értesülsz a visszanézés tényéről.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Volt már olyan kétes TD, amit visszanézés nélkül megadtak (Colts-Jaguars), lehet a Lions is így járt volna, mivel maga a TD nem is volt kérdéses. Így csak a chellenge lehetőségét vették el a HC-től.kajki
Nem volt olyan TD, amit visszanézés nélkül megadtak. MINDEN TD-t vissza néznek. Maximum nem fordították vissza, mert nem volt elég bizonyíték. Itt azért, amint látszik, volt.
Szabad szemmel, bélyegméretben is nyilvánvaló, hogy lenn van.
MacPhisto
Teljesen nyilvánvalóm, ez nem is volt kérdés. Mondjuk az más kérdés, hogy a play addig tart, amíg nem fütyülnek a zebrák. Az megint más kérdés, hogy itt nem tudom, hogy mit nem láttak.Gyurma Pappa
Nem, nem így van. Már mondtam az eredménykövetőben is, nézd meg a Panters első TD-jét ellenünk. Ott fütyült a bíró, mégis tovább ment a játék.apeszos
Így volt.
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Nem volt olyan TD, amit visszanézés nélkül megadtak. MINDEN TD-t vissza néznek. Maximum nem fordították vissza, mert nem volt elég bizonyíték. Itt azért, amint látszik, volt.Gyurma Pappa
Nem vagyok régi nfl követő, de sport tv-s meccsen is volt már olyan mikor nem néztek vissza kétes TD-t, nem jól emlékszem? Ott kiabált a Ricsi is, hogy ezt nem hiszem el, stb.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Volt már olyan kétes TD, amit visszanézés nélkül megadtak (Colts-Jaguars), lehet a Lions is így járt volna, mivel maga a TD nem is volt kérdéses. Így csak a chellenge lehetőségét vették el a HC-től.kajki
Nem volt olyan TD, amit visszanézés nélkül megadtak. MINDEN TD-t vissza néznek. Maximum nem fordították vissza, mert nem volt elég bizonyíték. Itt azért, amint látszik, volt.
Szabad szemmel, bélyegméretben is nyilvánvaló, hogy lenn van.
MacPhisto
Teljesen nyilvánvalóm, ez nem is volt kérdés. Mondjuk az más kérdés, hogy a play addig tart, amíg nem fütyülnek a zebrák. Az megint más kérdés, hogy itt nem tudom, hogy mit nem láttak.Gyurma Pappa
Nem, nem így van. Már mondtam az eredménykövetőben is, nézd meg a Panters első TD-jét ellenünk. Ott fütyült a bíró, mégis tovább ment a játék.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
most azért lehet birózni...Janek
Bírózni, csalózni mindig lehet.
És mindig ugyanannyi értelme van...Sobri Jóska
Igen. GB vagy a Pecc ellen fújnak faszságot? Hetekig erről zeng a sajtó. Ellenünk? ja, megszokott, Schwartz a fasz, bíró a játék része, jó csapatok legyőzik a bírókat is és egyéb közhelyek. 10 éve ez megy, mióta rendesen nézem. 10 kibaszott éve.MacPhisto
Év elején volt egy Seattle-GB meccs, ahol a GB véleményes körülmények között veszített. Akkor azt is sokan faszságnak tartották.
Itt van róla videó:  www.youtube.com/watch?v=Bf_XGQQdYVM

A játékvezetők kb. olyan, mint a szél. Néha szembefújnak, néha összevissza, néha hátszél van.
Egy biztos, ők is, a szél is "Part of the Game".

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.


kérdés van-e?kovi470
Nincs kérdés, nem volt, teljesen szabályos TD volt.
Az a zöld egyébként nem a pálya, az csak azt jelzi, hogy fél méterrel alatta kezdődik a pálya. Az is yardvonal, csak a magasságot jelöli.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt egyszerűen nem tudom megemészteni.
Akkorát csalódtam most az NFLben, hogy el sem hiszem.
Ki lehet kapni szépen meg csúnyán, de ez így gyalázat.

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343


kérdés van-e?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Volt már olyan kétes TD, amit visszanézés nélkül megadtak (Colts-Jaguars), lehet a Lions is így járt volna, mivel maga a TD nem is volt kérdéses. Így csak a chellenge lehetőségét vették el a HC-től.kajki
Nem volt olyan TD, amit visszanézés nélkül megadtak. MINDEN TD-t vissza néznek. Maximum nem fordították vissza, mert nem volt elég bizonyíték. Itt azért, amint látszik, volt.
Szabad szemmel, bélyegméretben is nyilvánvaló, hogy lenn van.
MacPhisto
Teljesen nyilvánvalóm, ez nem is volt kérdés. Mondjuk az más kérdés, hogy a play addig tart, amíg nem fütyülnek a zebrák. Az megint más kérdés, hogy itt nem tudom, hogy mit nem láttak.

több mint 11 éve
kajki Detroit Lions 16
Volt már olyan kétes TD, amit visszanézés nélkül megadtak (Colts-Jaguars), lehet a Lions is így járt volna, mivel maga a TD nem is volt kérdéses. Így csak a chellenge lehetőségét vették el a HC-től.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Szabad szemmel, bélyegméretben is nyilvánvaló, hogy lenn van.


Az elvett turnoverről nem is szólva.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én nem szeretek bírózni, de tegnap nagyon gyenge minőségű volt a zebrateam. Abban nem foglalok állást, hogy a képességeik ennyire rosszak vagy lejtett-e a pálya. De hatalmas indulatokat keltettek még a semleges vagy viszonylag semleges nézőben is.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Günther dropkick


Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
most azért lehet birózni...Janek
Bírózni, csalózni mindig lehet.
És mindig ugyanannyi értelme van...Sobri Jóska
Igen. GB vagy a Pecc ellen fújnak faszságot? Hetekig erről zeng a sajtó. Ellenünk? ja, megszokott, Schwartz a fasz, bíró a játék része, jó csapatok legyőzik a bírókat is és egyéb közhelyek. 10 éve ez megy, mióta rendesen nézem. 10 kibaszott éve.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
most azért lehet birózni...Janek
Bírózni, csalózni mindig lehet.
És mindig ugyanannyi értelme van...

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nekem semleges szurkolokent is sikerult jol felidegesitenem magam ezen a piros zaszlot dobnak akkor nincs visszanezes szabalyon. Egyszeruen hihetetlen,hogy ekkora ordas nagy hibara lehetoseget add a szabalyrendszer.Roth
Nem akarom szétoffolni a topikot, és védeni sem szeretném az nfl-t, de ez azért van így, mert egységesek a szabályok. Tavalyig csak 2min-en belül volt kötelező visszanézés, most az egész meccsen megnéznek minden TO-t és TD-t. Eddig is, a kötelező visszanézésekre dobott pirosért járt a 15 yard és a visszanézés tilalma. Most ez a szabály maradt, csak a kötelező visszanézések száma nőtt meg. Az, hogy a bírók mennyi kétes TO-t vagy TD-t adnak meg, szerintem nem lehet összehasonlítani.

Nem mondom, hogy jó a szabály, csak azt mondom, hogy így van. A tegnapi meccsen is, ha nincs a piros, visszanézik, visszamegy, kész. Közben meg nem lehet Schwarzot hibáztatni a piros zászlóért, abban a felfokozott helyzetben tuti 10-ből 9 HC dobja a zászlót.

több mint 11 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Nekem semleges szurkolokent is sikerult jol felidegesitenem magam ezen a piros zaszlot dobnak akkor nincs visszanezes szabalyon. Egyszeruen hihetetlen,hogy ekkora ordas nagy hibara lehetoseget add a szabalyrendszer. Plane az nflben ahol azert erosen probaljak kiszurni a biroi hibakat.

Egy masik hozomanya annak,hogy minden turnovert,td-t vissza kell nezni,szerintem az hogy a birok ketes helyzetekben inkabb megitelik a turnovert,td mondvan majd ugyis vissza kell nezni. Aztan pedig jon hogy nincs egyertelmu kamera allas es call stand lesz belole. Ez se nagyon tetszik...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
.brk!
Schwartz fasz volt, nem tagadja senki, nem is ezzel van baj.
Hanem azzal, hogy a meccs minden kétes szituációját gondolkodás nélkül fújták ellenünk. Az a nevetséges TD meg fizikai képtelenség is volt, 10 centire megállni a föld felett.... Mondjuk persze én is nyugodtabb tudnék maradni ha minden 10. jó szezon után jönne egy rosszabb nem pedig fordítva.
Majd ha egyszer ti is ilyen szopórollerre kerültök megnézem hogy viseltek el egy nyílvánvaló csalást.
Aztán meg csak lessük, hogy a csapat szétszéled az eredménytelenség miatt vagy a FA-k nagy része ide sem akar jönni. A végén még ezt a Hálaadás napi meccset is elveszik tőlünk.
Hiába aludtam rá nem lett jobb.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
most azért lehet birózni...