NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
minden elismerésem srácok.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hadd gratuláljak, uraim

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor Linehan helyett jöhetne valaki, bár Schwartz állandóan dícséri.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jól. Ráadásul eredménytől függetlenül maradhat a helyen.

The three-year extension all but guarantees Schwartz's job is safe, no matter how the Lions finish out the season.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 mobile.mlive.com/advannarbor/pm_105108/contentdetail.htm?contentguid=vagwBKsd

Jól olvasom, hogy Schwartz mégiscsak aláirt 3 újabb évre a nyáron???
Mert akkor már csak OC cserében reménykedhetünk.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
C.Willams is cut, ha mèg nem jàr le a szerződése.
Átalakul teljesen a vedelmunk a következő szezonra.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford új hosszútávút fog kapni, az 10+ milla könnyebséget jelent.
KVB, Burleson cut. Raiola és Backus helyzete is érdekes. Az a baj, hogy Houstonnak kellene adni egy brutál szerződést, mert ő tényleg kurva jó. Delmas, Avril mehet amerre lát. Suh szerződésén meg tuti variálnak valamit.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Köszi empty!
Ami nagyon nincs meg nálunk évek óta ebből és én is nagyon hiányolom az a FB. Sokat javíthatna a futójátékunkon. Most vagy Heller a FB vagy Reiff jön be extra tackle-nek. Egyik sem a legjobb megoldás.
Jó és magas WR-t nem tudom honnan szerzünk. A drafton a védelmet kellene erősíteni FA-n meg nulla lóvé van.Bazzani
Megnézve a szerződéseiteket tényleg balhés a helyzet FA-n. Ahol lehet spórolni az Avril tagje annyit nem ér, meg én KVB-t is lehet cutolnám ezzel az 5 milliós fizuval, átstrukturálni meg Suh-ét lehet egyedül relatíve könnyen a big dealek közül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi empty!
Ami nagyon nincs meg nálunk évek óta ebből és én is nagyon hiányolom az a FB. Sokat javíthatna a futójátékunkon. Most vagy Heller a FB vagy Reiff jön be extra tackle-nek. Egyik sem a legjobb megoldás.
Jó és magas WR-t nem tudom honnan szerzünk. A drafton a védelmet kellene erősíteni FA-n meg nulla lóvé van.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hogy jó lenne e azt nem tudom. Nálam mint HC megbukott, mert azzal a San Diegoval sokkal többet kellett volna elérnie. De mint OC nagyon sok helyen dícsérik, gondolom ezért ugrott ez a gondolat a fejembe.
A nálam hozzáértőbbek azt írták, hogy egy másik magas WR hiányzik csupán az offense-ünkbe, hogy Turner rendszeréhez tökéletes legyen.
Remélem majd betéved ide valaki szakértő és elmondja az okosságokat Turner-ről.
Bazzani
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL kérdések - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is gondolkoztam ezen már, de ő alighanem marad PS játékos. Nem véletlenül volt ott eddig. Legalább Burleson szintű WR-t akarok a másik oldalra. Legjobb lenne ha ő maradna némi fizetéscsökkentéssel. Igaz ő nem a magas kategória, de sztem az új OC vele is megoldaná.
Rakjunk össze egy brutál D#-t ez most a lényeg. Remélem a draft első 3 köre oda megy. Állítólag Eric Wright miatt kapunk egy 4.körös kompenzációs picket. Jó lenne.

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Sajnos láttam az Arizona elleni mecset, hiába szerettem volna kikapni csak hogy linehanél szopjanak, de szánalmas volt amit műveltek.
A linket köszi, majd meglátjuk mi lesz ezzel az edzői stábbal, legalább jó látni kiket jósólnak hozzánk.
Amit én még várok a mai mecstől hátha Kris Durham mutat valamit ha már múlt héten esélye se volt rá. Ha beválna jó lenne másik magas WRnek?

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani korábban irtad hogy hozznk álmodtad Norv Turnert, jó lenne nekünk? meg én jobban örülnék egy 150 yardnak este, de majd meglátjukvalakis
Hogy jó lenne e azt nem tudom. Nálam mint HC megbukott, mert azzal a San Diegoval sokkal többet kellett volna elérnie. De mint OC nagyon sok helyen dícsérik, gondolom ezért ugrott ez a gondolat a fejembe.
A nálam hozzáértőbbek azt írták, hogy egy másik magas WR hiányzik csupán az offense-ünkbe, hogy Turner rendszeréhez tökéletes legyen.
Remélem majd betéved ide valaki szakértő és elmondja az okosságokat Turner-ről.

Én 100+ yardos meccset írtam, ebben benne van a 150 is. Schwartz agyondícsérte Linehant a Cards elleni meccs után, merthogy a duplázás ellenére ennyi yardot tudott csináltatni vele. Igaz, hogy közben a hülyeségei (Linehan) miatt elbuktuk a meccset olyan csúnyán ahogy én még Lionst nem láttam kikapni, de az tökmindegy. Majd együtt repülnek.
Amúgy ha ebben a topikba beleolvasol akkor nem is olyan rég pont a Lionsról volt szó edzőügyben:
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/kibol_lehet_2013-ban_nfl_vezetoedzo

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bazzani korábban irtad hogy hozznk álmodtad Norv Turnert, jó lenne nekünk? meg én jobban örülnék egy 150 yardnak este, de majd meglátjuk

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Még mindig aktuális.

Ja és a hardcore fanoknak nem elfelejteni, hogy hajnalban meccs van. 2óra30kor jöhet az újabb zakó és egy Megatron 100+os meccs.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én meg nem érzem annyira nehéznek.
NFC East bármelyik csapatát meg tudjuk verni, az AFC North topcsapatai meg idén is bukogattak rendesen.
Aztán lesz megint egy 0-16...

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A sorsolásunk: NFC North 6 meccs, Steelers csoport 4meccs, Giants csoport 4meccs, Arizona, Carolina. Én nem tartom borzalmasan nehéznek. (Schwartzék kihoznának belőle 4-5 győzelmet.)Bazzani
Facepalm. NFC East és AFC North kurva nehéz csoportok...az idei schedule könnyű volt ahhoz képest...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A Macik amúgy mit csinálnak hogy miden évben bukják a szezon második felét?!
Tavaly sérülések miatt..
De idén van Cutler!?
Nem értem...topmodell
Az offense csőd, amiért a legnagyobb felelős Mike Tice és Lovie Smith.tüsi91
A rájátszás meglesz így is, ahol meg jön a kijózanító pofon.
De még így is jobb mint a mi szar semmink.Bazzani
Ugyan ez nem a Bears topik, de a sorsa már nincs a csapat kezében. Persze ha nyernénk 2/2-t akkor vélhetően ott lennénk. Aminek mérhetetlenül örülnék, ha Ticet kivágnák. Ha nem lesz PO akkor ő tuti megy, s akkor Big Love helyében nem terveznék sokáig.

De mondtam már, hogy az utolsó fordulóban a Lions - Bears meccs abszolút nem lefutott.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Macik amúgy mit csinálnak hogy miden évben bukják a szezon második felét?!
Tavaly sérülések miatt..
De idén van Cutler!?
Nem értem...topmodell
Az offense csőd, amiért a legnagyobb felelős Mike Tice és Lovie Smith.tüsi91
A rájátszás meglesz így is, ahol meg jön a kijózanító pofon.
De még így is jobb mint a mi szar semmink.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Várom a draft2013 es az offseason 2013 topicokat 😊
Valamint érdemes lesz a rajatszast nézni, mert az mindig jó.
Es persze lehet tippelni ki szopja jövőre a legkeményebb schedule-t.
(A tippem: mi)topmodell
Draft topik már van.
A sorsolásunk: NFC North 6 meccs, Steelers csoport 4meccs, Giants csoport 4meccs, Arizona, Carolina. Én nem tartom borzalmasan nehéznek. (Schwartzék kihoznának belőle 4-5 győzelmet.)

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A Macik amúgy mit csinálnak hogy miden évben bukják a szezon második felét?!
Tavaly sérülések miatt..
De idén van Cutler!?
Nem értem...topmodell
Az offense csőd, amiért a legnagyobb felelős Mike Tice és Lovie Smith.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A Macik amúgy mit csinálnak hogy miden évben bukják a szezon második felét?!
Tavaly sérülések miatt..
De idén van Cutler!?
Nem értem...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Várom a draft2013 es az offseason 2013 topicokat 😊
Valamint érdemes lesz a rajatszast nézni, mert az mindig jó.
Es persze lehet tippelni ki szopja jövőre a legkeményebb schedule-t.
(A tippem: mi)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én sem értem, hogy minek adunk két éves szerződést bárkinek már ilyenkor. Ráadásul olyannak aki még szar is...
Tényleg legyen vége csak még verjük meg a macikat. 😊

Alig várom már az offseasont, ez mindig sokkal érdekesebb nekünk mint maga a szezon. Komolyan jobban élvezem a premeccseket mint az éleseket.

Most amúgy éppen Foxot dícséri halálra Linehan. Nagy jövő előtt áll a srác állítólag. Igaz, hogy 3 szezonból kettőt IR-en töltött. Kipróbáljuk még idén? Minek, akkor kiderülne, hogy milyen.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ronald Bartell, who signed after working out yesterday for the Lions, got a 2-yr deal with $1M due next year.Bazzani
Valaki magyarázza mar meg, hogy egy ilyen elkurt szezon végén ilyenekre mi szükség?!
Annyira várom hogy vége legyen a szezonnak!

One Team
One Detroit
One Pride