Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pettigrew újra edzett.
Mackóóó.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én nem értek hozzá, nem hogy ennyire, de semennyire, de Cutler eredetileg is azt mondta, hogy nem volt dirty. Szerintem egyébként Suh akkora darab és mellé olyan gyors, hogy vele bármilyen fizikai kontakt egyben sérülésveszély.MacPhisto
ezért kezdtem azzal, hogy nem dirtyzésből írtam.
és ráadásul ez egy rohadt gyors játék, ahol nem feltétlenül úgy történnek a dolgok, ahogy az ember tervezi.
annyit mondok, hogy szándékosan, megtervezetten (amiről nem tudjuk, így volt-e) így levinni valakit kimondottan csúnya dolog.
(és nem is villogni akartam, csak a történethez tartozik)

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Nem, a különbség az, hogy Peppers elérte a dobókarját, Suh meg csak a bal vállát érte el teljes kinyújtott karral.

De majd megkérjük szépen a DTinket, hogy ne üssék a QBt hanem szedjenek virágot.

Megjegyzem nincs olyan szabály, hogy a labdára kell menni. Nincs. Focsiban, ott.MacPhisto
nem azért mondom ezt, hogy dirtyzzek, csak érzékeltetésnek. párszor vittem már le embert földre (sőt, tanítottam meg pár embert, hogyan kell), de így csakis akkor tenném (nem volt rá még példa), ha azt akarnám, hogy megsérüljön. a második legjobb módszer rá
ettől függetlenül nem állítom én, hogy szándékos volt, csak ahogy Jimmy is mondta, labdát szerezhetett volna..Szobi22
Én nem értek hozzá, nem hogy ennyire, de semennyire, de Cutler eredetileg is azt mondta, hogy nem volt dirty. Szerintem egyébként Suh akkora darab és mellé olyan gyors, hogy vele bármilyen fizikai kontakt egyben sérülésveszély.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stefan Logan: “I’m mad, but at the same time there’s nothing I can do about that. That’s coach’s decision. I blame myself."
Logan-nél csak az a hülyébb aki csapatba rakta.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem, a különbség az, hogy Peppers elérte a dobókarját, Suh meg csak a bal vállát érte el teljes kinyújtott karral.

De majd megkérjük szépen a DTinket, hogy ne üssék a QBt hanem szedjenek virágot.

Megjegyzem nincs olyan szabály, hogy a labdára kell menni. Nincs. Focsiban, ott.MacPhisto
nem azért mondom ezt, hogy dirtyzzek, csak érzékeltetésnek. párszor vittem már le embert földre (sőt, tanítottam meg pár embert, hogyan kell), de így csakis akkor tenném (nem volt rá még példa), ha azt akarnám, hogy megsérüljön. a második legjobb módszer rá
ettől függetlenül nem állítom én, hogy szándékos volt, csak ahogy Jimmy is mondta, labdát szerezhetett volna..

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Four LIons made ESPN's All-NFC North team: WR Calvin Johnson, G Rob Rims, T Gosder Cherilus and DT Ndamukong Suh.

Stefan Logan said he doesn't expect to be returning kicks or punts this week.
Jeeeeeeeeee. Az offenseben tőlem fenn lehet, pár meglepetést lehet okozni vele.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
10 pontos hátrányban, az ellenfél 20-asán se kell labdára menni. Nem kötelező. De lehet okosan is játszani, és lehet ostobán is játszani. Mindenki dönt, hogy mit választ. füligjimmy
Suh biztosan nem atomfizikus, de nézd vissza, abban a szituban hamarabb lerántja minthogy elérje a lasztit.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Jövőre, ha nem hat már a madden átok, talán a 24 TD is meglehet. 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja amiről még nem esett szó, csak Calvin került a PB keretbe.
Suh és Stafford cserék ha lemondja valaki.
Amúgy Suh minden statban veri McCoyt aki bekerült, de mint tudjuk ez nem a teljesítményre megy.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Thomas gyakorolja a KR-t.
Nagyon megharagudhatott Schwartzunk Logan-re hamár más is gyakorol.
PR-ben marad ő abban láttuk, hogy gecijó. Ja.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csináljunk egy össznépi Lions-Bears szurkolói bunyót. Valami eldugott erdőszélen, szerintem mehetünk egy kocsival. füligjimmy
Hehe, hirdessük meg, Bears-Lions ustawka. Tuti főcím leszünk minden amerikai lapon xDMacPhisto
Kell vagy 100 rohamrendőr, hogy nyolcunkat elszeparáljanak. Ilyen kemények vagyunk. Ha nem lesz túl hideg, és eső vasárnap, össze is hozhatjuk.

Mac: senki nem mondta, hogy labdára kell menni. Senki. 10 pontos hátrányban, az ellenfél 20-asán se kell labdára menni. Nem kötelező. De lehet okosan is játszani, és lehet ostobán is játszani. Mindenki dönt, hogy mit választ.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Csináljunk egy össznépi Lions-Bears szurkolói bunyót. Valami eldugott erdőszélen, szerintem mehetünk egy kocsival. füligjimmy
Hehe, hirdessük meg, Bears-Lions ustawka. Tuti főcím leszünk minden amerikai lapon xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Az összes Lions drukker ráférne egy oldalkocsis motorra kb.
Amúgy ez a Cutler hit egy vicc, Peppers ugyanígy verte földhöz Staffordot amikor megsérült.Bazzani
Dirty, nem dirty..... azt nem rója fel neki senki, hogy Cutler lóbálta a labdát, mikor már fogta, visítottam is teli tüdőből, hogy fumbliiiiiiii. Suh meg se próbálta megütni a kezét. Labdaszerzés az ellenfél térfelén, vagy egy cselgáncsdobás? Az a gond, hogy a kettes választotta.

És Peppers mit csinált? Lecsapta a kezét, megszerezte a labdát, kiütötte az irányítót a meccsből, és fel se merült, hogy nem labdára ment. Na ez a különbség

 www.youtube.com/watch?v=_CkORRd1I6kfüligjimmy
Nem, a különbség az, hogy Peppers elérte a dobókarját, Suh meg csak a bal vállát érte el teljes kinyújtott karral.

De majd megkérjük szépen a DTinket, hogy ne üssék a QBt hanem szedjenek virágot.

Megjegyzem nincs olyan szabály, hogy a labdára kell menni. Nincs. Focsiban, ott.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az összes Lions drukker ráférne egy oldalkocsis motorra kb.
Amúgy ez a Cutler hit egy vicc, Peppers ugyanígy verte földhöz Staffordot amikor megsérült.Bazzani
Dirty, nem dirty..... azt nem rója fel neki senki, hogy Cutler lóbálta a labdát, mikor már fogta, visítottam is teli tüdőből, hogy fumbliiiiiiii. Suh meg se próbálta megütni a kezét. Labdaszerzés az ellenfél térfelén, vagy egy cselgáncsdobás? Az a gond, hogy a kettes választotta.

Tessék, Mac, előre gondolkodtam 😀
Az 50. másodperc körül látszik, hogy Cutler lóbálja még a labdát, Suh már a másik kezét is a vállára tette, tehát nem a csuklójára ütött, ahogy azt mondjuk kellett volna, és szépen, csípőből aláfordul
 www.youtube.com/watch?v=qpXdtWUdqVg

És Peppers mit csinált? Lecsapta a kezét, megszerezte a labdát, kiütötte az irányítót a meccsből, és fel se merült, hogy nem labdára ment. Na ez a különbség

 www.youtube.com/watch?v=_CkORRd1I6k

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg majd videózom a bunyót, aztán elküldöm Schwartznak, hogy ő is szét lesz baszva, ha Logant nem tanítja meg repülni.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az összes Lions drukker ráférne egy oldalkocsis motorra kb.
Amúgy ez a Cutler hit egy vicc, Peppers ugyanígy verte földhöz Staffordot amikor megsérült.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Melton nyilatkozgatott valamit asszem.Bazzani
Nem csak ő. Még mindig azon a szaros Cutler-hiten sírnak, szánalmas egy hisztipunci banda, remélem kitapossuk a belüket, dirty módon.MacPhisto
Mi van veled? Bementél az oviba, aztán nyakon vágtál pár kisgyereket? Nem voltál te ilyen......csi77
De abszolút ilyen voltam. Itt ülünk a divízió alján, minden bajunk van, a medvék a playoffért harcolnak és tényleg minket kell rugdosni a sajtóban? pitiáner viselkedés.MacPhisto
De nem velünk van bajod, mégis az eredménykövetőben is minket ekéztél (mármint a fórumos Bears drukkereket), pedig mi nem szemétkedünk veletek. Ha mégis, az a határokon belül van.... 😊csi77
Nem emlékszem ilyenre, szurkolókkal nincs bajom, kivéve az amerikai Green Bay rajongókat, azokat mind kardélre hányatnám xDMacPhisto
Csináljunk egy össznépi Lions-Bears szurkolói bunyót. Valami eldugott erdőszélen, szerintem mehetünk egy kocsival. füligjimmy
Gurulós foci érzetem van. 😀 😛 Azért remélem szívnak a macik, nekünk az igen jól jönne. 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Melton nyilatkozgatott valamit asszem.Bazzani
Nem csak ő. Még mindig azon a szaros Cutler-hiten sírnak, szánalmas egy hisztipunci banda, remélem kitapossuk a belüket, dirty módon.MacPhisto
Mi van veled? Bementél az oviba, aztán nyakon vágtál pár kisgyereket? Nem voltál te ilyen......csi77
De abszolút ilyen voltam. Itt ülünk a divízió alján, minden bajunk van, a medvék a playoffért harcolnak és tényleg minket kell rugdosni a sajtóban? pitiáner viselkedés.MacPhisto
De nem velünk van bajod, mégis az eredménykövetőben is minket ekéztél (mármint a fórumos Bears drukkereket), pedig mi nem szemétkedünk veletek. Ha mégis, az a határokon belül van.... 😊csi77
Nem emlékszem ilyenre, szurkolókkal nincs bajom, kivéve az amerikai Green Bay rajongókat, azokat mind kardélre hányatnám xDMacPhisto
Csináljunk egy össznépi Lions-Bears szurkolói bunyót. Valami eldugott erdőszélen, szerintem mehetünk egy kocsival.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Melton nyilatkozgatott valamit asszem.Bazzani
Nem csak ő. Még mindig azon a szaros Cutler-hiten sírnak, szánalmas egy hisztipunci banda, remélem kitapossuk a belüket, dirty módon.MacPhisto
Mi van veled? Bementél az oviba, aztán nyakon vágtál pár kisgyereket? Nem voltál te ilyen......csi77
De abszolút ilyen voltam. Itt ülünk a divízió alján, minden bajunk van, a medvék a playoffért harcolnak és tényleg minket kell rugdosni a sajtóban? pitiáner viselkedés.MacPhisto
De nem velünk van bajod, mégis az eredménykövetőben is minket ekéztél (mármint a fórumos Bears drukkereket), pedig mi nem szemétkedünk veletek. Ha mégis, az a határokon belül van.... 😊csi77
Nem emlékszem ilyenre, szurkolókkal nincs bajom, kivéve az amerikai Green Bay rajongókat, azokat mind kardélre hányatnám xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 664 — Bears & Illinois fan
Melton nyilatkozgatott valamit asszem.Bazzani
Nem csak ő. Még mindig azon a szaros Cutler-hiten sírnak, szánalmas egy hisztipunci banda, remélem kitapossuk a belüket, dirty módon.MacPhisto
Mi van veled? Bementél az oviba, aztán nyakon vágtál pár kisgyereket? Nem voltál te ilyen......csi77
De abszolút ilyen voltam. Itt ülünk a divízió alján, minden bajunk van, a medvék a playoffért harcolnak és tényleg minket kell rugdosni a sajtóban? pitiáner viselkedés.MacPhisto
De nem velünk van bajod, mégis az eredménykövetőben is minket ekéztél (mármint a fórumos Bears drukkereket), pedig mi nem szemétkedünk veletek. Ha mégis, az a határokon belül van.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Melton nyilatkozgatott valamit asszem.Bazzani
Nem csak ő. Még mindig azon a szaros Cutler-hiten sírnak, szánalmas egy hisztipunci banda, remélem kitapossuk a belüket, dirty módon.MacPhisto
Mi van veled? Bementél az oviba, aztán nyakon vágtál pár kisgyereket? Nem voltál te ilyen......csi77
De abszolút ilyen voltam. Itt ülünk a divízió alján, minden bajunk van, a medvék a playoffért harcolnak és tényleg minket kell rugdosni a sajtóban? pitiáner viselkedés.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 664 — Bears & Illinois fan
Melton nyilatkozgatott valamit asszem.Bazzani
Nem csak ő. Még mindig azon a szaros Cutler-hiten sírnak, szánalmas egy hisztipunci banda, remélem kitapossuk a belüket, dirty módon.MacPhisto
Mi van veled? Bementél az oviba, aztán nyakon vágtál pár kisgyereket? Nem voltál te ilyen......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Melton nyilatkozgatott valamit asszem.Bazzani
Nem csak ő. Még mindig azon a szaros Cutler-hiten sírnak, szánalmas egy hisztipunci banda, remélem kitapossuk a belüket, dirty módon.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Melton nyilatkozgatott valamit asszem.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Medvék minek pofáznak? Remélem kiejtjük őket a picsába valami ot-heartbreakerrel. MacPhisto
még ettől sem lettetek kevésbé SZIMPATIKUSAK 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal