NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenesetre köszönet Hollai mesteréknek, nagyon korrektül hajnalban jól kiokoskodták, hogy Megatron rekordja szart sem ér, mert a Lions 4-11-es mérleggel áll, Rice meg 11-5-ös évet zárt 95-ben a rekordjánál.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tüsi!
Ha Suh átmozog DEbe, akkor need lesz a DT hisz csak Fairley marad a poszton. Williams és Hill FA. Mondjuk jobban örülnék ha mindenki maradna a helyén és egy brutál passrusher jönne első körben.
Bazzani
Jó. Viszont megint ott tartunk ezesetben, hogy a legutóbbi 4 első körös picketekből 3 megy az DLre. Ebből Suh mondjuk bejött. Fairley szó-szó nem láttam az összes Lions meccset, bennem maradandót nem hagyott. S futás ellen még csak annyira nem is hatékonyak. Ellenben ahogy állandóak krákogsz teljes joggal a secondaryn. Húzhatsz most egy olyan CB-t, aki évekig tényező lehet. (Marshall, GB elkapói). Houston szerintem nem első számú CB. Akár le is tradelhetsz, mert 1/ 4-5re nem feltétlenül kell választania a Lionsnak. Az OL belsején is lehetne javítani minimum 2 helyen.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tüsi!
Ha Suh átmozog DEbe, akkor need lesz a DT hisz csak Fairley marad a poszton. Williams és Hill FA. Mondjuk jobban örülnék ha mindenki maradna a helyén és egy brutál passrusher jönne első körben.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok vele elégedett, de soha nem akartam elcserélni. Ő a mi emberünk hosszú távra. Kellene mellé egy jó QB edző, egy pszichomókus, meg egy normális playcall. Szerintem Brady és Brees sem tartott előrébb 24évesen, max dobómozdulatban.
Az biztos, hogy a következő szezonban sokkal koncentráltabb játék kell tőle.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Na pontosítsunk:
Staffordnak 305 yard kell az 5000hez.
Megatronnak 108 kell a 2000hez.

Ha nem lesz meg egyik sem de verjük a macikat engem az sem zavar. Amennyire szarozzák páran Matt-et ahhoz képest nem rossz, hogy 24 évesen már a második 5000yardos szezonja lehet, ráadásul most fél szezonban PS szintű elkapókkal (+Megatron).Bazzani
Érdekes, én a legtöbb negatív véleményt pont tőled olvastam róla 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Egyre többször merül fel ötletként (amcsi fórumokon), hogy Suh-t át kellene mozgatni DE-be.
Én nem vagyok nagy szakértő de ebben van bármiféle ráció? Nem túl nagy ő ehhez? Kellően gyors DE-nek?
KVB-Fairley-Lotulelei-Suh? 😊Bazzani
Szerintem 3-4be állat lenne DE-nek, Fairley-Lotulelei-Suh fal, csak LBek nincsenek hozzá...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egyre többször merül fel ötletként (amcsi fórumokon), hogy Suh-t át kellene mozgatni DE-be.
Én nem vagyok nagy szakértő de ebben van bármiféle ráció? Nem túl nagy ő ehhez? Kellően gyors DE-nek?
KVB-Fairley-Lotulelei-Suh? 😊Bazzani
Egy jó DE játéka nem csak a gyorsaságból áll. Persze Suh itt már hendikeppel indulna, de az erejével okozhatna gondot az összes vakoldali tacklenek. Oda is rendszeresen kellene a besegítés.
De komolyan mondom, ha Lotulelei lesz a Lions pickje annak minden csoport ellenfél örülni fog. A mai ligában persze egy jó pass rush elengedhetetlen, de ezzel ismét egy olyan pick lenne, amivel nem needre érkezne ember.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyre többször merül fel ötletként (amcsi fórumokon), hogy Suh-t át kellene mozgatni DE-be.
Én nem vagyok nagy szakértő de ebben van bármiféle ráció? Nem túl nagy ő ehhez? Kellően gyors DE-nek?
KVB-Fairley-Lotulelei-Suh? 😊

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 664 — Bears & Illinois fan
Nana! 😊

Megatron riszpekt, atöbbiek meg menjenek a p-ba. Logan cut, edzők cut, rebuild. Én ezt látom kintről.
Ja és pszichológus is kellene a negyedik negyed előtt, aki elmondja, hogy ez már megvan csak húzzátok ki.....


Bocs, hogy bepofátlankodtam. 😊csi77
Én azt látom, hogy van egy csapat aminek megvannak az alapkövei.
Stafford, LeShoure, Megatron, egy közepesnél jobb OL, Suh, Fairley, Tulloch, Hanson.
Csak vannak problémák amiket évek óta nem tudunk megoldani és ez tönkreteszi a csapatot: ST, secondary, fegyelem, draft.
Hiába próbálom más helyről megközelíteni a dolgot mindig ott lyukadok ki, hogy Mayhew és Schwartz a hibás. Egy normális csapatnál nem engednének meg ennyi fegyelmezetlenséget, nem draftolnának BPA-t amikor sorozatban bukta játékosok jönnek, nem alkalmazzák Crossmant aki konstansan utolsó ST-t rak össze és így tovább.

De megint sírok és megkapom a magamét...Bazzani
Én is így látom, de amikor 4-11 nél valaki azt mondja, hogy amúgy jó csapat vagytok, meg SZIMPTIKUSAK 😊, akkor jogosan kiakadtok, mert már rohadt uncsi ezt hallgatni. Az viszont igaz, hogy egy jó edzői stábbal ebből lehetne egy évekig meghatározó csapatot építeni, ami korábban nem volt igaz.

A divízió is erős, ki a bánat gondolta a Minnesota idei tündöklését? Fel a fejjel, nincs remény.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nana! 😊

Megatron riszpekt, atöbbiek meg menjenek a p-ba. Logan cut, edzők cut, rebuild. Én ezt látom kintről.
Ja és pszichológus is kellene a negyedik negyed előtt, aki elmondja, hogy ez már megvan csak húzzátok ki.....


Bocs, hogy bepofátlankodtam. 😊csi77
Én azt látom, hogy van egy csapat aminek megvannak az alapkövei.
Stafford, LeShoure, Megatron, egy közepesnél jobb OL, Suh, Fairley, Tulloch, Hanson.
Csak vannak problémák amiket évek óta nem tudunk megoldani és ez tönkreteszi a csapatot: ST, secondary, fegyelem, draft.
Hiába próbálom más helyről megközelíteni a dolgot mindig ott lyukadok ki, hogy Mayhew és Schwartz a hibás. Egy normális csapatnál nem engednének meg ennyi fegyelmezetlenséget, nem draftolnának BPA-t amikor sorozatban bukta játékosok jönnek, nem alkalmazzák Crossmant aki konstansan utolsó ST-t rak össze és így tovább.

De megint sírok és megkapom a magamét...

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 664 — Bears & Illinois fan
Na pontosítsunk:
Staffordnak 305 yard kell az 5000hez.
Megatronnak 108 kell a 2000hez.

Ha nem lesz meg egyik sem de verjük a macikat engem az sem zavar. Amennyire szarozzák páran Matt-et ahhoz képest nem rossz, hogy 24 évesen már a második 5000yardos szezonja lehet, ráadásul most fél szezonban PS szintű elkapókkal (+Megatron).Bazzani
Nana! 😊

Megatron riszpekt, atöbbiek meg menjenek a p-ba. Logan cut, edzők cut, rebuild. Én ezt látom kintről.
Ja és pszichológus is kellene a negyedik negyed előtt, aki elmondja, hogy ez már megvan csak húzzátok ki.....


Bocs, hogy bepofátlankodtam. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Logan fair catch. Félt, hogy a rengeteg ellenfél letarolja. Igaza is van, még megütné magát.

De nem, akkor sem baszom ki a csapatból, mert szerelmes vagyok bele.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Grat gyerekek, jó meccs volt!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na pontosítsunk:
Staffordnak 305 yard kell az 5000hez.
Megatronnak 108 kell a 2000hez.

Ha nem lesz meg egyik sem de verjük a macikat engem az sem zavar. Amennyire szarozzák páran Matt-et ahhoz képest nem rossz, hogy 24 évesen már a második 5000yardos szezonja lehet, ráadásul most fél szezonban PS szintű elkapókkal (+Megatron).

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Na igy kialudva magamat,soha többet magyar közvetitést nem nézek.
Még mindig nem tudunk azzal mit kezdeni ha egy Qb fut. Playhyvások nagyjából rendben voltak kivéve hogy néhol érthetetlenül voltak erőltetve a futások. Td-t nem igazán tudunk szerezni. Sec hozta szokásos formáját, Logan meg csak körözött, bár Schwartz feje a végén amikor nem indult meg az jó volt. Mondjuk a Thomas, Logan futást is csak egyszer próbáltuk be. Stafford takle-je jó volt, beférne a D-be is. Megatron miden várakozáson felül teljesitett

Remáljük a Bears mecs jó lesz, aztán lehet szoritani egy új OC-ért.

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
108 yard hiányzik. Kevesebb mint amennyit ma csinált meg.apeszos
Igen, csakhogy most Tillman jön... 😊 Nem véletlenül volt annyira sürgős ez a rekord még a héten 😊 10 Bears elleni meccséből csak kétszer ért el 100 yardot Calvin és ha jól emlékszem azok is 1-1 nagy play miatt, mikor nem Tillman fogta 😊

Persze kitelik tőlünk, hogy akkor kúrjuk el, mikor leginkább nem kéne, szóval akár még sikerülhet is :/
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Sőt, nekünk is... 😊apeszos
nektek 2 w és tök mindegy

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
sima ügy, Megatronnak meg lesz a 2000 Staffordnak meg az 5000 yard 😛 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sőt, nekünk is... 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
nyerjetek az nekünk jó!

😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
108 yard hiányzik. Kevesebb mint amennyit ma csinált meg.apeszos
Medvéknek élethalál meccs lesz és a secondary-jük sokkal jobb sztem mint a Falconsé. Tillman tudja hogy kell védekezni Megatron ellen.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnapi negatívumok:
-RZ játékhívások
-secondary
-labdavesztések
-a legnagyobb bohózat újfent Logan ST játéka

Pozitívumok:
-Megatron
-Stafford jól játszott
-Suh aprított középen

Mostantól nem kell figyelni a rekordra. Állítsunk össze egy jó gameplant és verjük meg a medvéket. Nem kellenek nagy játékok, konzervatív playhívással jól tudtunk haladni most is. Mondjuk ennyi hiányzót egy csapat sem tudna pótolni. Reméljük Pettigrew tud játszani.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
meglesz az

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
108 yard hiányzik. Kevesebb mint amennyit ma csinált meg.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos az elfogultságom mondatja velem, de van/volt 3 alltime top3 játékosunk (saját posztján). Megatron, Sanders, Hanson.
Ha más örömünk nincs is, ezt nem veszi el senki.

Gratula Megatronnak, sajnos a 2000 yard sztem nem lesz meg de közel lehet. Reméljük ezt jó darabig nem dönti meg senki.