NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Medvék minek pofáznak? Remélem kiejtjük őket a picsába valami ot-heartbreakerrel. MacPhisto
??? 😮? Hol történt ilyen?
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Medvék minek pofáznak? Remélem kiejtjük őket a picsába valami ot-heartbreakerrel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Már a Lionsnek is van controllerje 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én mondom, hogy nem rossz ez a D#.
Legtöbb TD-t úgy kaptuk, hogy (a pick6eken és visszahordott TDken kívül) saját térfelünkről indult az ellen. Mondjuk a szezon végére a sok sérülés miatt ők is leeresztettek (lásd Atlanta meccs) de összességében elégedett vagyok Gun munkájával.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Persze lehet itt okolni a védelmet, csak meg kell vizsgálni, hogy milyen field position-ből indul állandóan az ellenfél. Saját térfél, vagy saját RZ. Bazzani
Erre szerencsére van stat. A Seattle ellen támadnak a legmesszebbről, ami saját 24 yardot jelent. Ti ezen a listán 23-dik helyen vagytok (28.45 yardról támadnak ellenetek). A mezőny első felében vagytok azzal, hogy csak szűk 31 yardot haladnak ellenetek. Mindezt úgy, hogy csak 25. helyen vagytok a szerzett labda/támadás mutatóban.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Melyik világhülyéje csinálta azt az összeállítást?
Esküszöm nem volt 30yardosnál nagyobb puntja.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
a punterünket körberöhögi a liga, Bazzani
Na azt add össze, hogy az nfl.com-on volt olyan összeállítás amiben PB volt. LOL.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag vissza lehet hordani, csak mi még nem láttunk olyat. Illetve láttunk, csak ellenünk.
Erdekes lesz az ST kérdés is nyáron. Crossman posztja erősen labilis, bár sztem belé is szerelmes Schwartz. Nincs visszahordónk, a punterünket körberöhögi a liga, Hanson 42 éves. Remélem egy teljes nagytakarítás jön.
Ronnel Lewist is azért hoztuk, hogy milyen jó lesz STben, erre annyi meccsen volt aktív mint én.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
KR?!
Micsod a kirúgást is vissza lehet hordani?!?
LOGAN PuntReturner?! Max PuntFairCatcher 😊
Ha egy reptéren jönne a punt egy leszálló pályányi üres hely van előtte ez a hülye akkor is integet.
De biztos biztos, hogy Mac öreganyjanak integetet aki remélhetőleg a helyére érkezik.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze lehet itt okolni a védelmet, csak meg kell vizsgálni, hogy milyen field position-ből indul állandóan az ellenfél. Saját térfél, vagy saját RZ. Nincs punterünk vagy Logan-ék balfaszkodnak és ejtik el, esetleg az ő visszahordójuk hozza vissza félpályáig vagy az offense nem tud megcsinálni egy kibaszott first downt sem. Ugyanez a védelem egy halom labdát szerzett tavaly nem hiszem ,hogy rosszabbak lettek.
Logan meg egy rakás szar. Állítólag azért nem basszák ki mert jelenleg nincs más alternatíva. Thomas tud PR lenni egyedül, Bell meg KR. Ennyi.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Sokkal jobb a mackó védelem és az ST. Azért több, mint 27 kapott ponttal átlagban nem lehet meccseket nyerni, főleg ha a labdaszerzések se jönnek. Logan pedig túl van már a fénykorán.füligjimmy
Logan fénykora két egymás utáni fair catch volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tüsi azért sztem ne hasonlítsuk a két csapatot.
Ti POba jutottatok mi meg a top5be, igaz hátulról.
Linehan-nek menni kell ez nem vitás.

Nektek egyébként Bates-t jósolja Tice helyett.Bazzani
Sokkal jobb a mackó védelem és az ST. Azért több, mint 27 kapott ponttal átlagban nem lehet meccseket nyerni, főleg ha a labdaszerzések se jönnek. Logan pedig túl van már a fénykorán.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tüsi azért sztem ne hasonlítsuk a két csapatot.
Ti POba jutottatok mi meg a top5be, igaz hátulról.
Linehan-nek menni kell ez nem vitás.

Nektek egyébként Bates-t jósolja Tice helyett.Bazzani
Valóban igazad van. Viszont, ha azt nézzük, hogy mi egyelőre 7-1ről nem jutunk POba... Így meg nekem van igazam.

Bates? Hmmm. Annyira nem sírnám teli a lepedőt. Ő csak akkor, ha Lovie marad, ha ő is repül, akkor teljesen új éra kezdődik.

Amúgy Kellemes Karácsonyt Lions fanok. Vasárnap azért remélem jó kis trash lesz meccsen.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tüsi azért sztem ne hasonlítsuk a két csapatot.
Ti POba jutottatok mi meg a top5be, igaz hátulról.
Linehan-nek menni kell ez nem vitás.

Nektek egyébként Bates-t jósolja Tice helyett.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ugyan srácok. Tice munkanélküli lesz hamarosan remélhetőleg. Lekell rá csapnotok. 😀. A liga legjobb offenzív fal edzője. 😂 😂 😂

Viccet félretéve kár, hogy így alakult mindkét csapat szezonja. Meglátjuk az utolsó forduló mit hoz.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions offensive coordinator Scott Linehan: The yardage is still there for the Lions,but the touchdowns have dried up, Matt Stafford has taken steps backward and the running game remains an enigma. Much like with AP in Minnesota, even Calvin Johnson's record yardage for the Lions is not expected to be enough to stave off this change. Stafford's ability alone is enough to attract top candidates and when Browns head coach Pat Shurmur is let go by the Browns, league sources would not be surprised to see him get consideration in Detroit (Shurmur is a Detroit native and worked well with another former No. 1 draft pick, Sam Bradford,in St. Louis).
LaCanfora

Hát Shurmur talán még rosszabb választás lenne mint Linehan.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
pedig az nagy szó azért TJ Rushingék után 😀Stez
óóó, az NFL koronázatlan muff és fumblekirálya 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Sammie Hill is megsérült, könnyen lehet, hogy Fluellen lesz Suh párja a macik ellen. Vicc, hogy mennyi sérültünk van, más csapatoknál állítom fele ennyi sincs. Fél csapat IRen a másik fele éppenhogy nem.Bazzani
most már tök mindegy szerintem
nem ezen múlik a Bears meccs, sok esélyt így sem adok a Lionsnak amúgy, de ha búcsúzásként tényleg annyira oda akar baszni majd a csapat, azt meg fogják tenni így is 😊
de az egész meccs nem is izgat, egyedül az izgat, hogy a Linehan-Schwartz duó maradni fog-e a csapatnál.. ha igen, az számomra a lehető legnagyobb vicc, egyszerűen minimum az egyiknek mennie kellene, és változásnak kell jönnie
csak az a baj, hogy én mindkettőnél nagyon nagy felelősséget érzek ebben a negatív szezonban, de egyre jobban tartok tőle, hogy maradni fog mindenki, és kb. semmi változás sem lesz
az meg számomra garancia a csapat jövőbeni sikertelenségére :/Stez
Schwartz állása védett 2013ra. Linkeltem korábban.Bazzani
igen, de mint ha valaki írta volna, hogy még nem biztos azért, és pont, hogy nem döntöttek róla
de lehet rosszul emlékszem 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sammie Hill is megsérült, könnyen lehet, hogy Fluellen lesz Suh párja a macik ellen. Vicc, hogy mennyi sérültünk van, más csapatoknál állítom fele ennyi sincs. Fél csapat IRen a másik fele éppenhogy nem.Bazzani
most már tök mindegy szerintem
nem ezen múlik a Bears meccs, sok esélyt így sem adok a Lionsnak amúgy, de ha búcsúzásként tényleg annyira oda akar baszni majd a csapat, azt meg fogják tenni így is 😊
de az egész meccs nem is izgat, egyedül az izgat, hogy a Linehan-Schwartz duó maradni fog-e a csapatnál.. ha igen, az számomra a lehető legnagyobb vicc, egyszerűen minimum az egyiknek mennie kellene, és változásnak kell jönnie
csak az a baj, hogy én mindkettőnél nagyon nagy felelősséget érzek ebben a negatív szezonban, de egyre jobban tartok tőle, hogy maradni fog mindenki, és kb. semmi változás sem lesz
az meg számomra garancia a csapat jövőbeni sikertelenségére :/Stez
Schwartz állása védett 2013ra. Linkeltem korábban.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Sammie Hill is megsérült, könnyen lehet, hogy Fluellen lesz Suh párja a macik ellen. Vicc, hogy mennyi sérültünk van, más csapatoknál állítom fele ennyi sincs. Fél csapat IRen a másik fele éppenhogy nem.Bazzani
Ezek szerint én vagyok a szűk keresztmetszet 😕 Dallasban is dögrovás van.
Aludtam párat és azt mondom folytassa Schwartz a munkát, Linehant basszuk ki és tegyük rendbe az ST-t (kezdve Logannel). Tudom hogy Jimbo az ideivel nem szolgált rá, de két éve is sokan a fejét követelték, és meghálalta a bizalmat tavaly.Blevi
jó, na Logan kivágása és az ST rendbetétele az azt hiszem kötelező, azt amiatt nem is említettem, én Colts fanként bazdmeg rosszul vagyok ettől az ST-től, pedig az nagy szó azért TJ Rushingék után 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Sammie Hill is megsérült, könnyen lehet, hogy Fluellen lesz Suh párja a macik ellen. Vicc, hogy mennyi sérültünk van, más csapatoknál állítom fele ennyi sincs. Fél csapat IRen a másik fele éppenhogy nem.Bazzani
most már tök mindegy szerintem
nem ezen múlik a Bears meccs, sok esélyt így sem adok a Lionsnak amúgy, de ha búcsúzásként tényleg annyira oda akar baszni majd a csapat, azt meg fogják tenni így is 😊
de az egész meccs nem is izgat, egyedül az izgat, hogy a Linehan-Schwartz duó maradni fog-e a csapatnál.. ha igen, az számomra a lehető legnagyobb vicc, egyszerűen minimum az egyiknek mennie kellene, és változásnak kell jönnie
csak az a baj, hogy én mindkettőnél nagyon nagy felelősséget érzek ebben a negatív szezonban, de egyre jobban tartok tőle, hogy maradni fog mindenki, és kb. semmi változás sem lesz
az meg számomra garancia a csapat jövőbeni sikertelenségére :/

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Sammie Hill is megsérült, könnyen lehet, hogy Fluellen lesz Suh párja a macik ellen. Vicc, hogy mennyi sérültünk van, más csapatoknál állítom fele ennyi sincs. Fél csapat IRen a másik fele éppenhogy nem.Bazzani
Ezek szerint én vagyok a szűk keresztmetszet 😕 Dallasban is dögrovás van.
Aludtam párat és azt mondom folytassa Schwartz a munkát, Linehant basszuk ki és tegyük rendbe az ST-t (kezdve Logannel). Tudom hogy Jimbo az ideivel nem szolgált rá, de két éve is sokan a fejét követelték, és meghálalta a bizalmat tavaly.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sammie Hill is megsérült, könnyen lehet, hogy Fluellen lesz Suh párja a macik ellen. Vicc, hogy mennyi sérültünk van, más csapatoknál állítom fele ennyi sincs. Fél csapat IRen a másik fele éppenhogy nem.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ezek után azt kell mondanom milyen jo hogy nem közvetítenek, Lions mérkőzéseket es eredeti kommentárral nézegetem a meccseket.
Fájdalmas volt amit szakértés címén előadott.
topmodell
jó, hát Hollai botrányos, vele tényleg nem szabad (semmilyen) meccset nézni

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ezek után azt kell mondanom milyen jo hogy nem közvetítenek, Lions mérkőzéseket es eredeti kommentárral nézegetem a meccseket.
Fájdalmas volt amit szakértés címén előadott.

One Team
One Detroit
One Pride