Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondom én,hogy Avrilnek nincs szerződése!Bazzani
Az RFA tendert csak ma írhatta alá (mint minden más ERFA és RFA játékos a tenderét - a lockout miatt), és jó eséllyel ez is új szerződésnek minősül, akárcsak az átstruktuált szerződés, és az UFA (vissza)igazolások. Az összes ebben érintett játékos csak az new league year kezdetével (aug. 4.) vehetn részt aktívan az edzőtábor edzésein a pályán.DoM
Én sejtettem,csak nem volt egyértelmű,hogy mennyi van még a szerződéséből.

Amúgy szted lenne értelme Spievey-t visszatenni CB-be ha nem igazolunk senkit? Érkezett ugyebár Coleman a posztjára.
Vagy mi lehet a megoldás?

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mondom én,hogy Avrilnek nincs szerződése!Bazzani
Az RFA tendert csak ma írhatta alá (mint minden más ERFA és RFA játékos a tenderét - a lockout miatt), és jó eséllyel ez is új szerződésnek minősül, akárcsak az átstruktuált szerződés, és az UFA (vissza)igazolások. Az összes ebben érintett játékos csak az new league year kezdetével (aug. 4.) vehetn részt aktívan az edzőtábor edzésein a pályán.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OL Tony Ugoh has restructured his contract w/ Lions. He hasnt been at Lions 1st 2 practes and ccannot practice until Aug 4. Still 1 yr deal

Gondolom nem véletlenül csináljuk a helyet.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Second-year player Jason Fox took the starting reps at left tackle for the injured Jeff Backus while Lawrence Jackson replaced the unsigned Cliff Avril at left defensive end. The starting linebackers had DeAndre Levy in the middle with Zack Follett and Isaiah Ekejiuba on the outside. Seventh-round pick Johnny Culbreath took reps at left tackle with the No. 2 offense.
topmodell!
Mondom én,hogy Avrilnek nincs szerződése!
Backus kihagyja a camp-et+a preszezont,a szezonra talán rendben lesz. Karrierje során (NFL) nem hagyott még ki meccset. Remélem Fox tudja majd pótolni ha kell.

With Alphonso Smith in a boot with a broken left foot and newly signed Eric Wright not available yet, the Lions lined up with Nathan Vasher and Aaron Berry as the starting corners on defense. The starting safeties were Louis Delmas and Amari Spievey - more on Spievey later today.
Nem jött jól ez a Phonso sérülés.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
TomKowalski36 RT @spartyskipp Any word on tulloch or Barnett? {} Yes, but I'm keeping it to myself for awhile #kidding
7 minutes ago

Remélem nem csak viccel és történik valami.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát én a Lions helyében durván rámennék Tulloch-ra...van helyetek a capben?Bear
Nyílván van,ha tettünk neki ajánlatot. 😉
Pontos adatokat nem tudok,azt talán gsn elmondja majd ha benéz ide véletlen.
Viszont Schwartz azt mondta,hogy nem fogunk senkit túlfizetni.
Több vasat tartunk a tűzben. Durant megvan,bár ahogy olvastam ő is sérülékeny. Levy-vel jó páros lesznek a doktornál...Bazzani
Átfogalmazom akkor: van arra elég pénz, h egy ilyen ember meglegyen? Vagy stexben és playában is muszáj leadni kicsit...Bear
Van rá keret elméletileg,de nyílván lesznek vesztesei a storynak. Véleményem szerint Fluellen DT/DE biztos. Mindenhol azt írják,hogy jön Tulloch,de én nem merem elhinni,majd ha aláír.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát én a Lions helyében durván rámennék Tulloch-ra...van helyetek a capben?Bear
Nyílván van,ha tettünk neki ajánlatot. 😉
Pontos adatokat nem tudok,azt talán gsn elmondja majd ha benéz ide véletlen.
Viszont Schwartz azt mondta,hogy nem fogunk senkit túlfizetni.
Több vasat tartunk a tűzben. Durant megvan,bár ahogy olvastam ő is sérülékeny. Levy-vel jó páros lesznek a doktornál...Bazzani
Átfogalmazom akkor: van arra elég pénz, h egy ilyen ember meglegyen? Vagy stexben és playában is muszáj leadni kicsit...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Carr,Clements,Cromartie,Rogers,Houston,Marshall

A legjobb FA CB-k. Közülük kell feltétlenül elhozni az egyiket.
Lehetőleg olcsón...
Az amcsi fórumokon már képzelegnek egy trade-ről Samuelért,de szvsz az baromság,mert a sasoknak pont LB kellene amiből nekünk sincs.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát én a Lions helyében durván rámennék Tulloch-ra...van helyetek a capben?Bear
Nyílván van,ha tettünk neki ajánlatot. 😉
Pontos adatokat nem tudok,azt talán gsn elmondja majd ha benéz ide véletlen.
Viszont Schwartz azt mondta,hogy nem fogunk senkit túlfizetni.
Több vasat tartunk a tűzben. Durant megvan,bár ahogy olvastam ő is sérülékeny. Levy-vel jó páros lesznek a doktornál...

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát én a Lions helyében durván rámennék Tulloch-ra...van helyetek a capben?


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Tulloch is idejön, akkor ez a csapat kezd nagyon komoly lenni...főképp a def oldalon...
Lassan a PO is realitás Detroitban...a CB-kérdést kellene valóban megoldani, és akkor a D-nek nem lesz durva gyenge pontja... ez az O. pedig már elég ahhoz, h meglepi legyen a csoportban....Bear
Reméljük,hogy jók leszünk.
Csak Stafford kiesésével megint borulhat minden.

Amúgy Dave Birkett szerint Barnett érkezésének van a legnagyobb esélye a Tulloch-Barnett-McIntosh hármasból.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha Tulloch is idejön, akkor ez a csapat kezd nagyon komoly lenni...főképp a def oldalon...
Lassan a PO is realitás Detroitban...a CB-kérdést kellene valóban megoldani, és akkor a D-nek nem lesz durva gyenge pontja... ez az O. pedig már elég ahhoz, h meglepi legyen a csoportban....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Istenes lenne. Én örülnek neki a legjobban. Csak attól tartok hogy nem fog :-/
De Lions drukker vagyok, nem optimista 😊
Bazzani: Hanson az első számú kicker. Ha egészséges marad (most az)
Nem mellesleg 20. Szezonja... Legenda nálunk 😉topmodell
Legenda,ezt aláírom.
Ettől függetlenül nem véletlen igazoltuk újra Raynert,aki sokkal jobb volt mint Hanson az év elején. Nagy harc lesz a kezdő posztért.
Punter poszton is érdekes a helyzet,remélem Donahue kiszorítja Harrist,aki nem valami nagy spíler,bár punt átlagokat nem szoktam nézegetni.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Houston nem marad... Márpedig nem igazán szeretne én ugy tudom akkor Berry lesz ott helyette a Depth chartodban!
Lévy pedig valszeg MLB lesz 😉
De ezek csak amatőr tippjeim.
Én sem azt mondtam hogy nem örülnèk ha jönne releváns játékos csak hogy nem nagyon fog.topmodell
Houston próbálgatja magát a piacon,de nem hinném,hogy tele lenne ajánlattal,főleg nem kap sehol no1CB fizetést. Sztem vissza fog jönni. Nyílván van forgatókönyv arra az esetre is,ha nem marad. Wright minden csak nem elsőszámú CB,nagy baj volna így nekivágni az évnek. Ha mégis így lenne akkor egyelőre inkább Vascher játszana mint a nullaperces Berry. Esetleg Phonso ha felépül (valami lábtörést írtak nála :o ).
MLB-t mindenképp hozni akarunk,ezt a csapathoz közeli szakírók is megerősítették. Nem véletlen volt a B.Johnson és Dizon cut. Igazából Levy-vel az a baj,hogy állandóan sérült. Nem lehet alapozni rá,cseréje meg L.Johnson akinek asszem szerződése sincs egyelőre.
Úgyhogy nyugi,jön még valaki csak nehéz ez a várakozás.
Viszont ami örömhír,Follett újra egészséges és harcol a roster helyért. Én nagyon kedvelem,brutális ütköző.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Istenes lenne. Én örülnek neki a legjobban. Csak attól tartok hogy nem fog :-/
De Lions drukker vagyok, nem optimista 😊
Bazzani: Hanson az első számú kicker. Ha egészséges marad (most az)
Nem mellesleg 20. Szezonja... Legenda nálunk 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért ne jönne? Szerintem pl. Tulloch itt fog kikötni.
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A Houston nem marad... Márpedig nem igazán szeretne én ugy tudom akkor Berry lesz ott helyette a Depth chartodban!
Lévy pedig valszeg MLB lesz 😉
De ezek csak amatőr tippjeim.
Én sem azt mondtam hogy nem örülnèk ha jönne releváns játékos csak hogy nem nagyon fog.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The list of exclusive rights free agents who were signed include linebacker Korey Bosworth, linebacker Caleb Campbell, tackle Corey Hilliard, receiver Stefan Logan, cornerback Prince Miller, linebacker Ashlee Palmer, safety Randy Phillips and cornerback Paul Pratt.

A legfontosabbakat kiemeltem.
Örülök,hogy Logan marad,Hilliard pedig akár kezdő is lehet Cherilus kárára.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ámen 😊Wyatt
Jim Schwartz had this to say about Aaron Berry on Friday:
"I thought Aaron Berry looked outstanding today; very, very quick and he’s a lot stronger than he was last year. He fell into that undrafted category last year where he didn’t know what to expect; he never really lifted before; he was skinny, he was quick and he could make a play but it was a lot different today. He told me that he’s been down training with (Jets CB Darrelle) Revis down in South Florida. I thought he looked very good."Bazzani
Süti 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ha nem is 53as roster,de kezdőcsapat:

QB Stafford
LT Backus (reméljük felépül kezdésre)
LG Sims
C Raiola
RG Peterman
RT Cherilus
WR Megatron
WR2 Burleson
RB Best
TE Pettigrew

DE Avril
DT Suh
DT Williams
DE KVB
OLB Levy
MLB remélem ide jön egy nagynevű FA (Tulloch pl)
OLB Durant
CB1 Houston (vissza kell igazolni!)
CB2 Wright
FS Delmas
SS Spievey

K és P poszton nagy csata lesz a TC alatt.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most biztos meglincselnél Bazzani, de szerintem meg van a csapatunk. Nem hiszek benne, hogy hozunk még valami nagy nevet.
Összeállítanál egy szerinted várható depth chartot?!topmodell
Nem lincsellek meg,de egy nagy (?) nevű LB még tuti,hogy jön és Houstont is vissza kell igazolni még mindenképp.
Mindjárt írok egy 53as rostert. 😉

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Most biztos meglincselnél Bazzani, de szerintem meg van a csapatunk. Nem hiszek benne, hogy hozunk még valami nagy nevet.
Összeállítanál egy szerinted várható depth chartot?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Leshoure


Young


Stafford állítólag 100%os állapotban van.


Cutlernek,Rodgersnek és McNabbnek szeretettel.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fairley első edzése a csapattal:








több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ámen 😊Wyatt
Jim Schwartz had this to say about Aaron Berry on Friday:
"I thought Aaron Berry looked outstanding today; very, very quick and he’s a lot stronger than he was last year. He fell into that undrafted category last year where he didn’t know what to expect; he never really lifted before; he was skinny, he was quick and he could make a play but it was a lot different today. He told me that he’s been down training with (Jets CB Darrelle) Revis down in South Florida. I thought he looked very good."