Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 831 — Kinek mit intézett a kormánya
Tyler Johnson-t krvgyorsan igazoljuk le. Tehetséges fiatal, aki csak a mélység miatt nem fért be a Bucs keretébe.
Fontos_Vidra
Kb. bármelyik WR-t, akit a Bucs kivág. Emlékezzünk Scotty Miller is hogy szarrá szopatta a csapatot 2 éve NFC döntőben (thx Kevin King)
zacknorb
Bradyt is leigazolnám cserének 😀 legalább kevés vizet zavarna a playoffban az öreg 😀
Fontos_Vidra
A legnagyobb esélyetek amúgy az, ha Lance nem válik be, és a 49ers nem jut playoffba 😀
Wyatt
Nyugi, akkor más ellen esünk ki 😀😕
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
7 db elkapó maradt szűkítés után: Lazard, Cobb, Amari Rodgers, Watkins, Toure, Watkins, Doubs. Miközben 2 futó: Jones és Dillon. Kylin Hill meg PUP listen van. Érdekes felállás, tekintve, hogy Rodgers abban bízik, hogy az futók lesznek azok, akik majd kisegítik a WR corps-t elkapásokkal. Inkább maradt volna akkor 2 plusz futó, hogy ne legyen sérült, hulla fáradt az év végére mindkettő és mondjuk Toure meg Watkins mehetett volna isten hírével. Johnsont leigazolnám még mindig.
A keret többi része jól néz ki, a defense elég bitang. Igaz EDGE poszton vékonynak tűnik a 2 sztár után. Ne legyen igazam. Az OL is akkor megnyugtató leginkább, ha Bahktiari és Jenkins is egészséges.

A fejemben nem tűnik stabilnak a csapat, 1 vagy 2 kulcs ember kiesésével dőlhet a kártyavár. Viszont bízok a coachingban, és érzésre a szezon második felére áll össze a csapat, nem fogunk hengerelni, inkább brusztolós, hosszú drive-okat fog vezetni az offense, a D# meg remélem harapni fog. Egy jó formaidőzítéssel és szerencsével a playoffban is mehetünk pár kört. Kicsit 9ers beütése van a dolgoknak.

Nem puntolunk, nem rúgunk field goalt mindenki nyugalmának megőrzése érdekében. 😀
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyler Johnson-t krvgyorsan igazoljuk le. Tehetséges fiatal, aki csak a mélység miatt nem fért be a Bucs keretébe.
Fontos_Vidra
Kb. bármelyik WR-t, akit a Bucs kivág. Emlékezzünk Scotty Miller is hogy szarrá szopatta a csapatot 2 éve NFC döntőben (thx Kevin King)
zacknorb
Bradyt is leigazolnám cserének 😀 legalább kevés vizet zavarna a playoffban az öreg 😀
Fontos_Vidra
A legnagyobb esélyetek amúgy az, ha Lance nem válik be, és a 49ers nem jut playoffba 😀

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Tyler Johnson-t krvgyorsan igazoljuk le. Tehetséges fiatal, aki csak a mélység miatt nem fért be a Bucs keretébe.
Fontos_Vidra
Kb. bármelyik WR-t, akit a Bucs kivág. Emlékezzünk Scotty Miller is hogy szarrá szopatta a csapatot 2 éve NFC döntőben (thx Kevin King)
zacknorb
Ne emlékezzünk!
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Tyler Johnson-t krvgyorsan igazoljuk le. Tehetséges fiatal, aki csak a mélység miatt nem fért be a Bucs keretébe.
Fontos_Vidra
Kb. bármelyik WR-t, akit a Bucs kivág. Emlékezzünk Scotty Miller is hogy szarrá szopatta a csapatot 2 éve NFC döntőben (thx Kevin King)
zacknorb
Bradyt is leigazolnám cserének 😀 legalább kevés vizet zavarna a playoffban az öreg 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 831 — Kinek mit intézett a kormánya
Tyler Johnson-t krvgyorsan igazoljuk le. Tehetséges fiatal, aki csak a mélység miatt nem fért be a Bucs keretébe.
Fontos_Vidra
Kb. bármelyik WR-t, akit a Bucs kivág. Emlékezzünk Scotty Miller is hogy szarrá szopatta a csapatot 2 éve NFC döntőben (thx Kevin King)
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Tyler Johnson-t krvgyorsan igazoljuk le. Tehetséges fiatal, aki csak a mélység miatt nem fért be a Bucs keretébe.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha a Bills nem túl combos rotációjába nem fért bele, akkor tényleg nem tudom, mit adhatna még. A Bucsnál is elférhetne, korábbi játékosként lehet, hogy tesznek vele egy próbát, de az a baj vele, hogy hiába van ott a tehetség, minden évben csak a szöveg van, hogy majd most kijöhet, aztán soha semmi

több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
O.J. Howard vajon nem érne meg egy vet. minimumot? (valahogy nagyon nem vagyok kibékülve a TE depth-el, főleg hogy Tonyan még nem 100%-os..)
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 342
Az utolsó előszezon meccs után ismét nagyon dicsérték a védelmet (most már nagyon jónak kell lenniük!) s ismét nagyon nem dicsérték a ST-t..... pedig azt hittem, a tavalyinál rosszabb már nem lehet..
El vagyunk átkozva? 😉
esz-ki-mo
Csak az első félidőt néztem (meg a második elején a TD-t), de nem tűnt jobbnak a védelem, mint a támadósor. A ST pedig tényleg kaka. Abban bízhatunk, hogy kicsit kevésbé kaka, mint tavaly...
gbol
R
Félve írom le, de JL mintha kezdene életjeleket mutatni.
nagylaza, főpohárnok
Szerintem pedig végképp nyomatékosította, hogy ilyen kezdő QB-t senki nem szeretne látni a kedvenc csapatában...
twitch(4thline)
Na, megnéztem a Chiefs elleni összefoglalót is. Lehet, hogy túl alacsonyra tettem a lécet, de nem tartom tragikusnak a teljesítményét. Rögtön hozzáteszem: nem vagyok vitaképes, csak a 14 perc zanzát láttam a meccsből.
nagylaza, főpohárnok
Én is így érzem. Sokat fejlődött, de hogy ez mire lehet elég...az biztos, hogy sok olyan dolgot nem tudhatunk, hogy egy aluldobott labda a pontatlanság vagy a rossz útvonalfutás számlájára írandó (volt ilyen, meg olyan is, hogy a wr visszalépett egy adott pillanatban a labdáért). Az biztos, hogy a karerejével soha nem volt gond, az edzésvideók alapján a pontossága sokat fejlődött, sokkal nyugadtabb a zsebben. MLF többször nyilatkozta, hogy hibáinak egy jó része a rossz útvonalfutásokból eredt. Szerencsére semmi jelenetősége nincs. Még remélhetőleg min. 2 évig ARod játékát nézzük.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Egyébként pedig értékeljük az előrelépést, tavaly mindhárom preseason meccset elvesztettük, a Bills ellen ráadásul nulláztunk.😊
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Az utolsó előszezon meccs után ismét nagyon dicsérték a védelmet (most már nagyon jónak kell lenniük!) s ismét nagyon nem dicsérték a ST-t..... pedig azt hittem, a tavalyinál rosszabb már nem lehet..
El vagyunk átkozva? 😉
esz-ki-mo
Csak az első félidőt néztem (meg a második elején a TD-t), de nem tűnt jobbnak a védelem, mint a támadósor. A ST pedig tényleg kaka. Abban bízhatunk, hogy kicsit kevésbé kaka, mint tavaly...
gbol
R
Félve írom le, de JL mintha kezdene életjeleket mutatni.
nagylaza, főpohárnok
Szerintem pedig végképp nyomatékosította, hogy ilyen kezdő QB-t senki nem szeretne látni a kedvenc csapatában...
twitch(4thline)
Na, megnéztem a Chiefs elleni összefoglalót is. Lehet, hogy túl alacsonyra tettem a lécet, de nem tartom tragikusnak a teljesítményét. Rögtön hozzáteszem: nem vagyok vitaképes, csak a 14 perc zanzát láttam a meccsből.
több mint 1 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Az utolsó előszezon meccs után ismét nagyon dicsérték a védelmet (most már nagyon jónak kell lenniük!) s ismét nagyon nem dicsérték a ST-t..... pedig azt hittem, a tavalyinál rosszabb már nem lehet..
El vagyunk átkozva? 😉
esz-ki-mo
Csak az első félidőt néztem (meg a második elején a TD-t), de nem tűnt jobbnak a védelem, mint a támadósor. A ST pedig tényleg kaka. Abban bízhatunk, hogy kicsit kevésbé kaka, mint tavaly...
gbol
R
Félve írom le, de JL mintha kezdene életjeleket mutatni.
nagylaza, főpohárnok
Szerintem pedig végképp nyomatékosította, hogy ilyen kezdő QB-t senki nem szeretne látni a kedvenc csapatában...
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Az utolsó előszezon meccs után ismét nagyon dicsérték a védelmet (most már nagyon jónak kell lenniük!) s ismét nagyon nem dicsérték a ST-t..... pedig azt hittem, a tavalyinál rosszabb már nem lehet..
El vagyunk átkozva? 😉
esz-ki-mo
Csak az első félidőt néztem (meg a második elején a TD-t), de nem tűnt jobbnak a védelem, mint a támadósor. A ST pedig tényleg kaka. Abban bízhatunk, hogy kicsit kevésbé kaka, mint tavaly...
gbol
Régóta tudatosan hanyagolom az előszezont, most azonban nem bírtam megállni, és legalább az összefoglalót megnéztem. Félve írom le, de JL mintha kezdene életjeleket mutatni. Az alapján, amit láttam, az ST-vel van még munka bőven. Megnyugtat a tudat, hogy rosszabb már nem lehet.
Ja: amit írtam, az a Saints elleni meccsre vonatkozik.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 342
Az utolsó előszezon meccs után ismét nagyon dicsérték a védelmet (most már nagyon jónak kell lenniük!) s ismét nagyon nem dicsérték a ST-t..... pedig azt hittem, a tavalyinál rosszabb már nem lehet..
El vagyunk átkozva? 😉
esz-ki-mo
Csak az első félidőt néztem (meg a második elején a TD-t), de nem tűnt jobbnak a védelem, mint a támadósor. A ST pedig tényleg kaka. Abban bízhatunk, hogy kicsit kevésbé kaka, mint tavaly...
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Az utolsó előszezon meccs után ismét nagyon dicsérték a védelmet (most már nagyon jónak kell lenniük!) s ismét nagyon nem dicsérték a ST-t..... pedig azt hittem, a tavalyinál rosszabb már nem lehet..
El vagyunk átkozva? 😉
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Ezek szerint Bakh rendben van.
James007
Ez inkabb csak azt jelenti, hogy az ujoncok jobbak nala. Marmint CVL-nel.
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ezek szerint Bakh rendben van.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött tőlünk egy 2023/7.kör Van Lenenért.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cole Van Lanent elcseréltétek hozzánk. Egyelőre nem ismert milyen picket adtunk érte (tippre valami 7. kört esetleg kondíciósan).
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Lassan csak hadra fogható lesz mindenki...
Kíváncsi vagyok az 53-as rosterre, különösen, hogy ki marad bent a WR-ek közül..
Lazard-Cobb-Watkins-Watson-Doubs biztosnak tűnik, de hogy a Winfree-Toure-Rodgers-Fulgham-Hyman ötösből hányan és kik kerülnek vajon be...

TE poszton bezzeg nincs bőség zavara, örülünk, ha összevadászunk 3-4 játékra kész embert...
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Bakhtiari lekerült PUP listától. Egyelőre ez annyit jelent hogy nem hagyja ki biztosan az első 6 meccset. Jenkins-szel a jobb szélen azért adhatnak egy löketet a támadósodnak. God knows we need it.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Jenkins felépülése sokkal jobban halad a vártnál, úgy néz ki, hogy már Week 1-en is kezdhet, óriási erősítés lenne! 😀 Tonyan is jó formában van, fogyott, gyorsnak tűnik, ő is kezdhet akár a W1-en!
Clark mellé reméljük valaki fel tud lépni a védőfalban, elvileg most lesz mélység is(hiszem ha látom 😀), de ha ő többször maradhat 1v1-ben az nagy királyság lenne, állat a fickó 😀
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaire 1v1-ben lenullázta Doubs-t, komoly formában van a top Cornere a csapatnak 😎 Viszont csak ő tudja fogni az újonc WR-t állítólag, ami nem rossz előjel 😁 Toure meg elvileg nagyon pontos route runner, ezt általában minden QB szereti, ARod meg főleg 😁 Watson is egész jól mozog mar , talán láthatjuk már az első előszezon meccsen, de a másodikon biztosan. Úgyhogy a fiatal WR-ek közül talán robbant is valaki ténylegesen 😁
Bakhtiari is jól nézett ki a videókon, van esély rá , hogy mar az első meccsen játszon a szezonban, Jenkins viszont még nem terhelte ugyanúgy mind a két lábát, ez látszódott a felvételeken, ő talán a szezon 5. fordulója körül terhet vissza , ami elég komoly erősítés lesz a falnak. Több fontos info most így hirtelen nem jut eszembe.
Go Pack Go!
Pep71
Nekem ez ilyen "elmozdíthatatlan test vs. ellenállhatatlan erő" témakör, mert mi a jobb, ha van egy foghatatlan elkapód, vagy egy shut down cornered? Mert mindkettő ugye nem lehet egyszerre, akármennyire is két klasszisról lenne szó.. 😉
esz-ki-mo
Azért egy kupp vs ramsey párharcot megnéznék edzésen. Ott vajon ki nyer?
Fontos_Vidra
Valszeg Kupp, ha csak azt nézzük, hogy lesz-e elkapás. Az más kérdés, hogy hiába lenne 10 playből mondjuk 7-8 elkapás, ha ebből lenne kb 3 first downt érő, a 2-3 kivédekezett play meg az RZ-ben jön és csak FG-t érne a támadóknak 😊

De amúgy biztosan látványos lenne, igen (bár mire Stafford passzolhatna, úgyis jönne Donald 😀 )

több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
 www.thescore.com/nfl/news/2396364/nfl-rodgers-use-of-ayahuasca-didnt-violate-drug-policy
steelwolf
Ezen már gondolkoztam, hogy miért nem büntetik meg. Faguriga legyek, ha megértem, főleg hogy saját maga vallotta be. Innentől már csak az nem világos, hogy a rekreációs vagy fájdalom csillapításra használt füvet miért tiltják? Az is egy növény. Csak azért, mert ezzel szemben azt ki tudják mutatni?
Főleg, hogy a fickó MVP lett a szezonban, amihez az elmondása alapján nagyban hozzájárult a trip és megvilágosodás. Hogy nem ez a legnagyobb dopping amit benyomott valaki az elmúlt pár évben?
Mondom az egészet úgy, hogy felőlem mindenki drogozzon, aki akar, csak értetlenül állok a kivételezés előtt.
Fontos_Vidra
Ayahuascat hasznalni nem gondolnam hogy bun. Egeszen mas a celja mint a "normal" drogoknak. A gyakorisag is mas, evente vagy tobb evente vagy egy eletben egyszer. Meg egy spanglival sem osszehasonlithato, hozzateszem azt sem kene szankciokalni ebben a sportban.
JéBé
Illetve az egy dolog, hogy o ezt mondta, buntetes akkor van, ha ki is mutatnak valamit a szervezeteben. Hiszen ha indul egy vizsgalat, ott mar mondhatja azt is, hogy “ja, vicceltem”.

(Es amugy ja, a nem teljesitmenyfokozo, hanem rekreacios cuccok buntetese minimum alszent)