Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 585 — Kinek mit intézett a kormánya
Figyelmesen az utcákon, ARod elv Pesten flangál
zacknorb
Lemaradtam. Ez honnan van?
nagylaza, főpohárnok
Arod magyar művésszel készíttetett tetoválást, aztán volt instasztori egyértelműen a Vörösmarty térről.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
Figyelmesen az utcákon, ARod elv Pesten flangál
zacknorb
Lemaradtam. Ez honnan van?
Ja, látom.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 585 — Kinek mit intézett a kormánya
Figyelmesen az utcákon, ARod elv Pesten flangál
több mint 1 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
akkor 07.26-tól lehet hivatalosan jegyet venni a londoni meccsre?
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
mivel már Arod is pedzegeti, hogy szögre akasztja a sportcsukákat, én annak örülnék, ha jövőre Mayfield jönne. nekem ez a 'kihaénnem' hozzáállás marha szimpi, LaFleur rendszerében tökéletes lenne, csórinak 4 év alatt 4 OC-je volt, egyikse MLF-hez fogható. he walks the walk, talks the talk and willing to die on the field. szerintem nagyon jó lenne.
Fontos_Vidra
Engem nem tölt el lelkesedéssel az ötlet.
nagylaza
Nekem tetszik, kicsit Favre-karakter, de mindenesetre Love-nál több potenciál, eredmény meg tapasztalat van mögötte.

Aztán persze lehet, hogy majd 2023-ban Love-ról mégis csak kiderül, hogy egy a sok padozás által eltemetett új Rodgers. Eddig azért nagyon emlékeztet a karrierje Aaronéra. Ledraftolják az első körben, rögtön beindul a "na mikor vonul már vissza a jelenlegi QB" narratíva. Ezt követően a kezdő QB durcizni kezd és elkezdi az évenként ismétlődő "akár ez is lehet az utolsó év, csak győzzétek kivárni a döntésemet" dumát. Persze még évekig nem vonul vissza és így lehetetlen a fiatal tehetséget érdemben kipróbálni. Favre mondjuk nem MVP szezonokkal búcsúzott, az is igaz.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
mivel már Arod is pedzegeti, hogy szögre akasztja a sportcsukákat, én annak örülnék, ha jövőre Mayfield jönne. nekem ez a 'kihaénnem' hozzáállás marha szimpi, LaFleur rendszerében tökéletes lenne, csórinak 4 év alatt 4 OC-je volt, egyikse MLF-hez fogható. he walks the walk, talks the talk and willing to die on the field. szerintem nagyon jó lenne.
Fontos_Vidra
Elkezdtem nézni a jövő évi prospecteket, ki lehet ez...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
mivel már Arod is pedzegeti, hogy szögre akasztja a sportcsukákat, én annak örülnék, ha jövőre Mayfield jönne. nekem ez a 'kihaénnem' hozzáállás marha szimpi, LaFleur rendszerében tökéletes lenne, csórinak 4 év alatt 4 OC-je volt, egyikse MLF-hez fogható. he walks the walk, talks the talk and willing to die on the field. szerintem nagyon jó lenne.
Fontos_Vidra
Engem nem tölt el lelkesedéssel az ötlet.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 270
mivel már Arod is pedzegeti, hogy szögre akasztja a sportcsukákat, én annak örülnék, ha jövőre Mayfield jönne. nekem ez a 'kihaénnem' hozzáállás marha szimpi, LaFleur rendszerében tökéletes lenne, csórinak 4 év alatt 4 OC-je volt, egyikse MLF-hez fogható. he walks the walk, talks the talk and willing to die on the field. szerintem nagyon jó lenne.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 270
Minden Áron mindenáron gyűrűt akar nyerni. Hogy mennyire elszánt, az mutatja, hogy most összejött egy (önjelölt) boszorkánnyal. (Utóbbit meg kell mérni, hogy annyit nyom-e, mint egy kacsa az ünnepi mérlegen. Ha igen, akkor tudjuk mi a szitu 😀 ).

iktriad
ennek az embernek tényleg kezd elmenni az esze 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden Áron mindenáron gyűrűt akar nyerni. Hogy mennyire elszánt, az mutatja, hogy most összejött egy (önjelölt) boszorkánnyal. (Utóbbit meg kell mérni, hogy annyit nyom-e, mint egy kacsa az ünnepi mérlegen. Ha igen, akkor tudjuk mi a szitu 😀 ).


Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rossz hír, hogy közeleg az időpont 😊

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Jó hír pacskerek, A-Rod azt nyilatkozta H innen vonul vissza hacsak a franchise el nem cseréli a jövőben.
 www.cbssports.com/nfl/news/aaron-rodgers-definitely-retiring-with-packers-discusses-nfl-future-entering-18th-season-in-green-bay/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Packers and Pro-Bowl CB Jaire Alexander are finalizing a 4-year, $84 million contract extension, per source. Deal includes $31 million in 2022 - a DB record of $30 million in signing bonus. Alexander will receive $42.5M by March
Beki
Ez nálam rendben van top3 posztján , nincsenek ügyei , korban is oké , örülök neki nagyon 😊

Az ide pénze a lehető legkevesebb alig több mint 1 milla , ezután várható még a piacról sztm 1-2 ember .
nando89
Bárki megadta volna neki, a Jags még az ötszörösét is Kirkből kiindulva. 😀
KeyG
Nem illik a képbe, ott középszerű játékosokat fizetnek sz*rrá, nem eliteket.
somoskovig
szeretne Kirk középszerű lenni 😀
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Packers and Pro-Bowl CB Jaire Alexander are finalizing a 4-year, $84 million contract extension, per source. Deal includes $31 million in 2022 - a DB record of $30 million in signing bonus. Alexander will receive $42.5M by March
Beki
Ez nálam rendben van top3 posztján , nincsenek ügyei , korban is oké , örülök neki nagyon 😊

Az ide pénze a lehető legkevesebb alig több mint 1 milla , ezután várható még a piacról sztm 1-2 ember .
nando89
Bárki megadta volna neki, a Jags még az ötszörösét is Kirkből kiindulva. 😀
KeyG
Nem illik a képbe, ott középszerű játékosokat fizetnek sz*rrá, nem eliteket.

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 989
Packers and Pro-Bowl CB Jaire Alexander are finalizing a 4-year, $84 million contract extension, per source. Deal includes $31 million in 2022 - a DB record of $30 million in signing bonus. Alexander will receive $42.5M by March
Beki
Ez nálam rendben van top3 posztján , nincsenek ügyei , korban is oké , örülök neki nagyon 😊

Az ide pénze a lehető legkevesebb alig több mint 1 milla , ezután várható még a piacról sztm 1-2 ember .
nando89
Bárki megadta volna neki, a Jags még az ötszörösét is Kirkből kiindulva. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers and Pro-Bowl CB Jaire Alexander are finalizing a 4-year, $84 million contract extension, per source. Deal includes $31 million in 2022 - a DB record of $30 million in signing bonus. Alexander will receive $42.5M by March
Beki
Ez nálam rendben van top3 posztján , nincsenek ügyei , korban is oké , örülök neki nagyon 😊

Az ide pénze a lehető legkevesebb alig több mint 1 milla , ezután várható még a piacról sztm 1-2 ember .
nando89
Rotoworld-nek legyen igaza:
"...Free agency and draft additions could make the Packers defense an elite unit in 2022. "

több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 135
Packers and Pro-Bowl CB Jaire Alexander are finalizing a 4-year, $84 million contract extension, per source. Deal includes $31 million in 2022 - a DB record of $30 million in signing bonus. Alexander will receive $42.5M by March
Beki
Ez nálam rendben van top3 posztján , nincsenek ügyei , korban is oké , örülök neki nagyon 😊

Az ide pénze a lehető legkevesebb alig több mint 1 milla , ezután várható még a piacról sztm 1-2 ember .
nando89
Plusz a signing bonus 1/4-e is idenre szamit 😊
De igy is kb. 5millio szabadult fel a fizetesi plafon alatt.
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 614
Packers and Pro-Bowl CB Jaire Alexander are finalizing a 4-year, $84 million contract extension, per source. Deal includes $31 million in 2022 - a DB record of $30 million in signing bonus. Alexander will receive $42.5M by March
Beki
Ez nálam rendben van top3 posztján , nincsenek ügyei , korban is oké , örülök neki nagyon 😊

Az ide pénze a lehető legkevesebb alig több mint 1 milla , ezután várható még a piacról sztm 1-2 ember .

Szerkesztette: nando89
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Packers and Pro-Bowl CB Jaire Alexander are finalizing a 4-year, $84 million contract extension, per source. Deal includes $31 million in 2022 - a DB record of $30 million in signing bonus. Alexander will receive $42.5M by March
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Ebben a menetrendben én egy 12-5-ös mérleget látok.

Fura lesz egy Patriots ellen egyértelmű esélyesként játszani.

Rengeteg dome/déli csapat a hidegben fog majd játszani a Lambeau-n, ami már rég nem garancia semmire, de mondjuk érdekes.
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Londoni meccs után nem kérték a bye weeket és utána meg 3 idegenbeli meccs zsinórban az jó 😊
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 288
Az idei menetrend:

iktriad
Igazából - jelen erőviszonyok mellett - 4-5 kemény meccsünk lesz (TB, BUF,TEN,LAR és esetleg a DAL), a többin mi vagyunk az esélyesek. Mindent összevetve nem mondható nehéznek a sorsolás (különösen összehasonlítva a KC-vel, akinek 2-3 kivételével az összes meccse kőkemény...), aztán persze láttunk már sérüléseket és meglepetéseket...de azért egy 13-4/12-5 és vele a csoportgyőzelem reálisnak tűnik. (a rangadókat nem fogjuk mind elveszíteni, de a másik oldalon a Vikingstól vagy a Patriotstól azért becsúszhat egy vereség)
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 270
Az idei menetrend:

iktriad
Első héten megejtjük a kötelező Vikings idegenbeli vereséget, utána bears ellen kötelező prime time W, Bucs ellen szintén nyalóka, a szezon többi részében már csak a Rams lesz L mert 1. kurvajó csapat egy remek edzővel, 2. mi meg bye-ról jövünk, ami eddig több vereséget hozott, mint győzelmet.
Menetrendszerű 13-4 😀 Kikapunk a főcsoportdöntőn. 😀

Szerk.: Nem jön ki a matek, főnök! (Ti meg nem is szóltok 😕 ) 3 L-t számoltam csupán miközben a jóslat 13-4 lett. Szóval még valahol belefutunk a késbe, mert azt muszáj. Mondjuk utolsó héten megint kikapunk a Lionstól, így meg is van a 4 L.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei menetrend:
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 135
Ehhez mit szólnátok??

Én támogatnám, csak nem tudom miből.

 kepkuldes.com/image/LMLonL
gerappa
Landry es Cobb ugyanaz a poszt (slot), es utobbinak eros “hatszele” van
OBJ ki tudja, jatszik-e iden, egy ilyen serules utan a felepules lehet akar egy ev is
Jones az utobbi idoben tobbet serult, mint nem, de o akar megerne egy probat, ha hajlando viszonylag olcson jatszani. Alexander uj szerzodesevel lehetne penzt szerezni ra.