Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Packers and Pro-Bowl CB Jaire Alexander are finalizing a 4-year, $84 million contract extension, per source. Deal includes $31 million in 2022 - a DB record of $30 million in signing bonus. Alexander will receive $42.5M by March
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Ebben a menetrendben én egy 12-5-ös mérleget látok.

Fura lesz egy Patriots ellen egyértelmű esélyesként játszani.

Rengeteg dome/déli csapat a hidegben fog majd játszani a Lambeau-n, ami már rég nem garancia semmire, de mondjuk érdekes.
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Londoni meccs után nem kérték a bye weeket és utána meg 3 idegenbeli meccs zsinórban az jó 😊
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Az idei menetrend:

iktriad
Igazából - jelen erőviszonyok mellett - 4-5 kemény meccsünk lesz (TB, BUF,TEN,LAR és esetleg a DAL), a többin mi vagyunk az esélyesek. Mindent összevetve nem mondható nehéznek a sorsolás (különösen összehasonlítva a KC-vel, akinek 2-3 kivételével az összes meccse kőkemény...), aztán persze láttunk már sérüléseket és meglepetéseket...de azért egy 13-4/12-5 és vele a csoportgyőzelem reálisnak tűnik. (a rangadókat nem fogjuk mind elveszíteni, de a másik oldalon a Vikingstól vagy a Patriotstól azért becsúszhat egy vereség)
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Az idei menetrend:

iktriad
Első héten megejtjük a kötelező Vikings idegenbeli vereséget, utána bears ellen kötelező prime time W, Bucs ellen szintén nyalóka, a szezon többi részében már csak a Rams lesz L mert 1. kurvajó csapat egy remek edzővel, 2. mi meg bye-ról jövünk, ami eddig több vereséget hozott, mint győzelmet.
Menetrendszerű 13-4 😀 Kikapunk a főcsoportdöntőn. 😀

Szerk.: Nem jön ki a matek, főnök! (Ti meg nem is szóltok 😕 ) 3 L-t számoltam csupán miközben a jóslat 13-4 lett. Szóval még valahol belefutunk a késbe, mert azt muszáj. Mondjuk utolsó héten megint kikapunk a Lionstól, így meg is van a 4 L.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei menetrend:
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
Ehhez mit szólnátok??

Én támogatnám, csak nem tudom miből.

 kepkuldes.com/image/LMLonL
gerappa
Landry es Cobb ugyanaz a poszt (slot), es utobbinak eros “hatszele” van
OBJ ki tudja, jatszik-e iden, egy ilyen serules utan a felepules lehet akar egy ev is
Jones az utobbi idoben tobbet serult, mint nem, de o akar megerne egy probat, ha hajlando viszonylag olcson jatszani. Alexander uj szerzodesevel lehetne penzt szerezni ra.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 700 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Ehhez mit szólnátok??

Én támogatnám, csak nem tudom miből.

 kepkuldes.com/image/LMLonL
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 700 — Kinek mit intézett a kormánya
Tervez valaki jönni a londoni meccsre? Van érdeklődés közös szurkolást illetően?
Fontos_Vidra
Én mennék
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 621
Tervez valaki jönni a londoni meccsre? Van érdeklődés közös szurkolást illetően?
Fontos_Vidra
Én mindenképp ha jegyhez jutok , 2 haverom szintén , ha sikerül miért ne 😊
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tervez valaki jönni a londoni meccsre? Van érdeklődés közös szurkolást illetően?
Fontos_Vidra
Én igen, ha számít csapaton kívüli is 😊

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Tervez valaki jönni a londoni meccsre? Van érdeklődés közös szurkolást illetően?
több mint 1 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
2022. október 9.
Giants @ Packers
London, Tottenham Hotspurs Stadium
Fontos_Vidra
Még csak a bérleteseknek látok jegyeladást, szerintem utána jön majd az NFLes infó.
pecsi92
Hol kell nézni? Úgy tudtam még nincs eladás.
Köszi
ozibozi
Csak a packersös hírben volt hogy limitált számban adnak majd a bérleteseknek, akik jelezzék az igényüket. Eladásról még én sem tudok semmit, nincs info.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 415
2022. október 9.
Giants @ Packers
London, Tottenham Hotspurs Stadium
Fontos_Vidra
Még csak a bérleteseknek látok jegyeladást, szerintem utána jön majd az NFLes infó.
pecsi92
Hol kell nézni? Úgy tudtam még nincs eladás.
Köszi
több mint 1 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
2022. október 9.
Giants @ Packers
London, Tottenham Hotspurs Stadium
Fontos_Vidra
Még csak a bérleteseknek látok jegyeladást, szerintem utána jön majd az NFLes infó.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
2022. október 9.
Giants @ Packers
London, Tottenham Hotspurs Stadium
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 621
OFFENSE
A WR1 needre nem biztos, hogy érkezett megoldás, de erről nem tehetünk, olyan nagy volt az első körös WR run, hogy még a lehetséges 13-15. helyre történő felcserével sem tudunk volna igazán nagyot húzni. Így logikus volt a 2-3. napra hagyni az elkapókat, ahhoz képest kihoztuk belőle kb. a maximumot.
Ettől függetlenül még reménykedem valami leeeső trade-ben...
Oline - ez kb. A+, a 2 magasabb pickünk kiegészülve a meglevő corpsal, elég kell hogy legyen.
TE - hát ez a legnagyobb talány, nem húztunk senkit (mondjuk pechünk is volt, mert pont előttünk húztak ki több esetben is TE-ket), szóval ide kell hozni valakit, csak nem igazán látom, hogy honnan....

DEFENSE
Ez nagyon jól sikerült, a Front 7-es needeket kb. teljesen megoldottuk, DT-Edge-LB - jött minden, megfelelő minőségben, szóval számomra a Clark - Wyatt - -Reed - Lowry - Campbell - Walker - Barnes - Smiths - Gary - Enagbare váz több, mint ígéretes!
A secondaryba sok erősítés nem jött (talán Carpenter?) , oda még kellene egy kis mélység.

Összességében B+/A- körüli lett a draft szerintem, a legnagyobb kérdőjel pedig a TE.....
esz-ki-mo
Felkészül Kyle Rudolph 😀
SGBP
Hát vele nem sokra mentek..
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tru Hollywood Story 😊

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Bocs, nem ide szántam.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 700 — Kinek mit intézett a kormánya
Történelmi esemény:
Július 23-án Manchester City VS Bayern München soccer game lesz a Lambeau Fielden
több mint 1 éve
SGBP 241
OFFENSE
A WR1 needre nem biztos, hogy érkezett megoldás, de erről nem tehetünk, olyan nagy volt az első körös WR run, hogy még a lehetséges 13-15. helyre történő felcserével sem tudunk volna igazán nagyot húzni. Így logikus volt a 2-3. napra hagyni az elkapókat, ahhoz képest kihoztuk belőle kb. a maximumot.
Ettől függetlenül még reménykedem valami leeeső trade-ben...
Oline - ez kb. A+, a 2 magasabb pickünk kiegészülve a meglevő corpsal, elég kell hogy legyen.
TE - hát ez a legnagyobb talány, nem húztunk senkit (mondjuk pechünk is volt, mert pont előttünk húztak ki több esetben is TE-ket), szóval ide kell hozni valakit, csak nem igazán látom, hogy honnan....

DEFENSE
Ez nagyon jól sikerült, a Front 7-es needeket kb. teljesen megoldottuk, DT-Edge-LB - jött minden, megfelelő minőségben, szóval számomra a Clark - Wyatt - -Reed - Lowry - Campbell - Walker - Barnes - Smiths - Gary - Enagbare váz több, mint ígéretes!
A secondaryba sok erősítés nem jött (talán Carpenter?) , oda még kellene egy kis mélység.

Összességében B+/A- körüli lett a draft szerintem, a legnagyobb kérdőjel pedig a TE.....
esz-ki-mo
Felkészül Kyle Rudolph 😀
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
OFFENSE
A WR1 needre nem biztos, hogy érkezett megoldás, de erről nem tehetünk, olyan nagy volt az első körös WR run, hogy még a lehetséges 13-15. helyre történő felcserével sem tudunk volna igazán nagyot húzni. Így logikus volt a 2-3. napra hagyni az elkapókat, ahhoz képest kihoztuk belőle kb. a maximumot.
Ettől függetlenül még reménykedem valami leeeső trade-ben...
Oline - ez kb. A+, a 2 magasabb pickünk kiegészülve a meglevő corpsal, elég kell hogy legyen.
TE - hát ez a legnagyobb talány, nem húztunk senkit (mondjuk pechünk is volt, mert pont előttünk húztak ki több esetben is TE-ket), szóval ide kell hozni valakit, csak nem igazán látom, hogy honnan....

DEFENSE
Ez nagyon jól sikerült, a Front 7-es needeket kb. teljesen megoldottuk, DT-Edge-LB - jött minden, megfelelő minőségben, szóval számomra a Clark - Wyatt - -Reed - Lowry - Campbell - Walker - Barnes - Smiths - Gary - Enagbare váz több, mint ígéretes!
A secondaryba sok erősítés nem jött (talán Carpenter?) , oda még kellene egy kis mélység.

Összességében B+/A- körüli lett a draft szerintem, a legnagyobb kérdőjel pedig a TE.....
esz-ki-mo
A TE pick elmaradása miatt bennem is van hiányérzet, de hajlok arra, hogy ezúttal tényleg nem a GM töketlenkedett, hanem a „külső körülmények” alakultak rosszul. Tonyan remélhetőleg 100 százalékosan meggyógyul, Deguara talán beérik és formába lendül. Bizakodjunk.
Kétesélyes, hogy a három rookie WR + Watkins – Cobbal, Lázárral és a rosteren lévő többi elkapóval kiegészülve – pótolni tudja-e a távozókat. (Nem ragozom, hogy Adams mekkora űrt hagy maga után. MVS-nek viszont nagyobb volt arca, mint a teljesítménye. St. Brown statjait nem böngésztem át, de vele kapcsolatban olyan érzésem van, mintha nem kapott volna elég lehetőséget. Persze, én nem láttam, mit produkál az edzéseken. Arról már letettem, hogy WR1-nek hozunk egy nagy nevet.)
A futás rendben lesz, a D pofásan néz ki. Összességében: az O lutri, a D kifejezetten jól mutat, az ST pedig csak jobb lehet annál, amilyen tavaly volt.
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
OFFENSE
A WR1 needre nem biztos, hogy érkezett megoldás, de erről nem tehetünk, olyan nagy volt az első körös WR run, hogy még a lehetséges 13-15. helyre történő felcserével sem tudunk volna igazán nagyot húzni. Így logikus volt a 2-3. napra hagyni az elkapókat, ahhoz képest kihoztuk belőle kb. a maximumot.
Ettől függetlenül még reménykedem valami leeeső trade-ben...
Oline - ez kb. A+, a 2 magasabb pickünk kiegészülve a meglevő corpsal, elég kell hogy legyen.
TE - hát ez a legnagyobb talány, nem húztunk senkit (mondjuk pechünk is volt, mert pont előttünk húztak ki több esetben is TE-ket), szóval ide kell hozni valakit, csak nem igazán látom, hogy honnan....

DEFENSE
Ez nagyon jól sikerült, a Front 7-es needeket kb. teljesen megoldottuk, DT-Edge-LB - jött minden, megfelelő minőségben, szóval számomra a Clark - Wyatt - -Reed - Lowry - Campbell - Walker - Barnes - Smiths - Gary - Enagbare váz több, mint ígéretes!
A secondaryba sok erősítés nem jött (talán Carpenter?) , oda még kellene egy kis mélység.

Összességében B+/A- körüli lett a draft szerintem, a legnagyobb kérdőjel pedig a TE.....
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 700 — Kinek mit intézett a kormánya
UDFA-k semmi extra eddig