NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Gyors emésztéssel..

WR pickért kár, viszonylag gyorsan kiment a top 6 első körre értékelt. Az nyugtat, hogy Rodgi minden lépésről tudott elvileg. WR picken kívül offense-be max O-line ba lehetett volna húzni??!, de nálunk jó az O-line képzés, ezért én úgy gondolom ez azért lett későbbi körre halasztva.

1/22 - Quay Walker : Nem ismerem, nem is foglalkoztam vele, de mivel Campbell max 1 év (Szerintem) , ezért kell az utánpótlás.

Azért fáj a szívem Jermaine Johnson II miatt, kedveltem őt. De majd a második körben jön Edge.

1/28- Devonte Wyatt : Ezzel a pickkel elégedett vagyok, feltúrbóztuk a D-line-t és a védelem nyeri a bajnokságot amúgy is , vagy nem ??? 😊
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Nyugi ugy is d line-ba draftolunk valakit eloszor.


JéBé
Hat bazdmeg😀
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Telexen írnak egy punterről: Matt Araiza a neve. Tényleg akkora sztár mint írják?
Ha igen, akkor simán megérne nekünk egy 3. vagy 4. kört.
Fontos_Vidra
Punterért?? Kickerért is meredek, nem h punterért… nincs az a csapat ahol nem fér el a 3. v 4. körös erősítés, barhova…
ricsiii83
Láttad a puntereinket az elmúlt kb 7 évben? Meccsek mentek el rajtuk.
Ha most jönne egy jó kb 10-re, akkor engem az se érdekel, ha 3. körös pick az ára.
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ha ma nem tradel fel Gute, akkor WR2 szintű elkapót sem fog iden(sem) szerezni a csapat. Mire mi növünk ujra a BAP marad...
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Telexen írnak egy punterről: Matt Araiza a neve. Tényleg akkora sztár mint írják?
Ha igen, akkor simán megérne nekünk egy 3. vagy 4. kört.
Fontos_Vidra
Punterért?? Kickerért is meredek, nem h punterért… nincs az a csapat ahol nem fér el a 3. v 4. körös erősítés, barhova…

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Telexen írnak egy punterről: Matt Araiza a neve. Tényleg akkora sztár mint írják?
Ha igen, akkor simán megérne nekünk egy 3. vagy 4. kört.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Hát... AJ Brown a kedvenc nem Packers elkapóm, komolyan nem hiszem el, hogy mi nem adtunk volna érte ennyit. A fakezű Hurts-nek sokkal kevesebb szüksége van egy ilyen elkapóra, ha az az első gondolata, hogy 'Na, akkor fussunk!'. Persze Rodgers majd dobál magának.

Amit meg Gute a drafttal már megint csinált, skandallum! 😀 De hát én vagyok a hülye, hogy elhittem, hogy húz minimum egy top elkapót.
Fontos_Vidra
Gute szerint még sok a jó WR benn.
Mondjuk szerintem egyik sem WR1 talent, de én nem értek hozzá.
Bazzani
Nagyon úgy tűnik, hogy ő sem.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát... AJ Brown a kedvenc nem Packers elkapóm, komolyan nem hiszem el, hogy mi nem adtunk volna érte ennyit. A fakezű Hurts-nek sokkal kevesebb szüksége van egy ilyen elkapóra, ha az az első gondolata, hogy 'Na, akkor fussunk!'. Persze Rodgers majd dobál magának.

Amit meg Gute a drafttal már megint csinált, skandallum! 😀 De hát én vagyok a hülye, hogy elhittem, hogy húz minimum egy top elkapót.
Fontos_Vidra
Gute szerint még sok a jó WR benn.
Mondjuk szerintem egyik sem WR1 talent, de én nem értek hozzá.

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Hát... AJ Brown a kedvenc nem Packers elkapóm, komolyan nem hiszem el, hogy mi nem adtunk volna érte ennyit. A fakezű Hurts-nek sokkal kevesebb szüksége van egy ilyen elkapóra, ha az az első gondolata, hogy 'Na, akkor fussunk!'. Persze Rodgers majd dobál magának.

Amit meg Gute a drafttal már megint csinált, skandallum! 😀 De hát én vagyok a hülye, hogy elhittem, hogy húz minimum egy top elkapót.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
Green Bay Weownrodgers

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
A védelem lassan kész.
Az offense? Végül is pár mezőnygóllal is lehet nyerni....
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Csak sikerült Gutenak éjszaka is felcsesznie , nem rossz Walker de itt ? ilyen needek mellett ,ugy h Campbell nagy pénzt kapott ...nem értem ..
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 137
Edge es S se lenne meglepo az elso ket korben. Nem azonnali need egyik se, de egy-ket ev mulva, illetve akar mar jovore az lehet.
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Valahogy azt érzem, hogy vagy felmegyünk az első körben egy TOP WR-ért, vagy pedig lecserélünk az egyik első körössel, s akkor viszont nem lesz első körös WR pick, hanem a második-harmadik körből szerzünk 1-2 elkapót.
Bár a szívem az első verzió felé húz, utóbbiban is lenne ráció, sűrű a class idén, simán lehet találni jó játékost a 2. nap is, s akkor jutnak magas pickek a többi (OL, DL, CB, LB) pozícióra is.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
Egy Olave/Burks és Wyatt első kör álom lenne
több mint 1 éve
SGBP 240
Nyugi ugy is d line-ba draftolunk valakit eloszor.
JéBé
Igen, ezt a csapatot utoljára kb. 2009-ben láttam értelmesen, legnagyobb needre draftolni az 1. körben.
Kampman
Sztm feljövünk 5-6 helyet Olave-ért , és 1/28 ra meg jön egy T .
nando89
Jó lenne, vagy Burks. Aztán jöhet Dax Hill vagy Cine 28-ra.
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Nyugi ugy is d line-ba draftolunk valakit eloszor.
JéBé
Igen, ezt a csapatot utoljára kb. 2009-ben láttam értelmesen, legnagyobb needre draftolni az 1. körben.
Kampman
Sztm feljövünk 5-6 helyet Olave-ért , és 1/28 ra meg jön egy T .
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Nyugi ugy is d line-ba draftolunk valakit eloszor.
JéBé
Igen, ezt a csapatot utoljára kb. 2009-ben láttam értelmesen, legnagyobb needre draftolni az 1. körben.
Kampman
A WR most tényleg kötelező, olyan nincs, hogy nem. "Valahol az elején" számítok egy TE-re is, két évvel ezelőtt bejött.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 347
Nyugi ugy is d line-ba draftolunk valakit eloszor.
JéBé
Igen, ezt a csapatot utoljára kb. 2009-ben láttam értelmesen, legnagyobb needre draftolni az 1. körben.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Nyugi ugy is d line-ba draftolunk valakit eloszor.

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 347
Csávót elküldöd Wisconsinba, azt' ijedtében v unalmában Mexikóig fut
Willie Parker
Ezért nem hoztuk OBJ-t sem.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Most olvasom, hogy Slayton is elado, 2.5 M-t es egy hatso kort o is megerne, a Giants szerintem nagyon alulhasznalta ot, s hat Joneshez kepest nalunk a QB is komoly upgrade lenne szamara... siman benne lehet 700-800 yard es jopar TD.
esz-ki-mo
Most olvasom, hogy Slayton is elado, 2.5 M-t es egy hatso kort o is megerne, a Giants szerintem nagyon alulhasznalta ot, s hat Joneshez kepest nalunk a QB is komoly upgrade lenne szamara... siman benne lehet 700-800 yard es jopar TD.
esz-ki-mo
Én is így gondolom, de - ha összejönne is a trade - a WR1 továbbra is lóg a levegőben. Hajlok rá, hogy WR fronton "sok lúd disznót győz" alapon fogunk nekivágni a szezonnak.
Toney-ról írjon már valaki valamit (azon túl, hogy első körös, sérülékeny és balhés). Tavaly alig láttam valamit a Giantsből, és akkor se rémlik, hogy pályán lett volna.
nagylaza
A srác a labdával a kezében életveszély az ellenfél védőinek. Jelenleg jobban és többet nem tudok mondani én se, mert sérült is volt, eltiltották stb
Fontos_Vidra
Kb. össze is foglaltad.Ha pályán van és épp a focival foglalkozik,akkor igazi clutch playa.Routefutásba még van hova fejlődnie,de elkapás után már igazi állat ahogy mozog a srác,nem volt sok dropja,10 meccsen 39 elkapásból (a mi tavalyi offense-be) 420yard.Ami aggasztó az részben pont ez,hogy ahhoz,hogy javuljon az útvonalakban nem árt edzésre járni,playbookot tanulni,stb.A draft előtt is az volt a legnagyobb redflag vele kapcsolatban,hogy nem lehetett tudni focizni akar vagy zenélni (Yung Joka néven rappel)
Vobox
Csávót elküldöd Wisconsinba, azt' ijedtében v unalmában Mexikóig fut

Ja és találó rapperneve lehetne a tundrán: Fat Frozen Fóka

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Most olvasom, hogy Slayton is elado, 2.5 M-t es egy hatso kort o is megerne, a Giants szerintem nagyon alulhasznalta ot, s hat Joneshez kepest nalunk a QB is komoly upgrade lenne szamara... siman benne lehet 700-800 yard es jopar TD.
esz-ki-mo
Most olvasom, hogy Slayton is elado, 2.5 M-t es egy hatso kort o is megerne, a Giants szerintem nagyon alulhasznalta ot, s hat Joneshez kepest nalunk a QB is komoly upgrade lenne szamara... siman benne lehet 700-800 yard es jopar TD.
esz-ki-mo
Én is így gondolom, de - ha összejönne is a trade - a WR1 továbbra is lóg a levegőben. Hajlok rá, hogy WR fronton "sok lúd disznót győz" alapon fogunk nekivágni a szezonnak.
Toney-ról írjon már valaki valamit (azon túl, hogy első körös, sérülékeny és balhés). Tavaly alig láttam valamit a Giantsből, és akkor se rémlik, hogy pályán lett volna.
nagylaza
A srác a labdával a kezében életveszély az ellenfél védőinek. Jelenleg jobban és többet nem tudok mondani én se, mert sérült is volt, eltiltották stb
Fontos_Vidra
Kb. össze is foglaltad.Ha pályán van és épp a focival foglalkozik,akkor igazi clutch playa.Routefutásba még van hova fejlődnie,de elkapás után már igazi állat ahogy mozog a srác,nem volt sok dropja,10 meccsen 39 elkapásból (a mi tavalyi offense-be) 420yard.Ami aggasztó az részben pont ez,hogy ahhoz,hogy javuljon az útvonalakban nem árt edzésre járni,playbookot tanulni,stb.A draft előtt is az volt a legnagyobb redflag vele kapcsolatban,hogy nem lehetett tudni focizni akar vagy zenélni (Yung Joka néven rappel)

Szerkesztette: Vobox
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Most olvasom, hogy Slayton is elado, 2.5 M-t es egy hatso kort o is megerne, a Giants szerintem nagyon alulhasznalta ot, s hat Joneshez kepest nalunk a QB is komoly upgrade lenne szamara... siman benne lehet 700-800 yard es jopar TD.
esz-ki-mo
Most olvasom, hogy Slayton is elado, 2.5 M-t es egy hatso kort o is megerne, a Giants szerintem nagyon alulhasznalta ot, s hat Joneshez kepest nalunk a QB is komoly upgrade lenne szamara... siman benne lehet 700-800 yard es jopar TD.
esz-ki-mo
Én is így gondolom, de - ha összejönne is a trade - a WR1 továbbra is lóg a levegőben. Hajlok rá, hogy WR fronton "sok lúd disznót győz" alapon fogunk nekivágni a szezonnak.
Toney-ról írjon már valaki valamit (azon túl, hogy első körös, sérülékeny és balhés). Tavaly alig láttam valamit a Giantsből, és akkor se rémlik, hogy pályán lett volna.
nagylaza
Ha nem jön Deboo (amit remélek), akkor a WR1 marad a draftra, pl. egy felcserével, az 1/22 + valamelyik 2. körrel fel tudunk menni a 13-14-ik helyre (vagy a 3. körösünkkel a 15-re, legalábbis a pff value chart alapján), ott pedig jó eséllyel bent lesz még az 5-6 WR1-nek várt elkapó közül valaki (Olave, Pickens, vagy ha mázlink van, akkor a sérülése miatt csúszó Williams, aki nekünk a PO-ra tökéletes lenne, addig meg nélküle is elevickélnénk valahogy)

Rookie WR1 + Watkins + Lazard + Cobb + A. Rodgers + veterán igazolás (pl. Slayton) + esetleg még egy használható TE Tonyan mellé, ez így már nem nézne ki rosszul....
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Most olvasom, hogy Slayton is elado, 2.5 M-t es egy hatso kort o is megerne, a Giants szerintem nagyon alulhasznalta ot, s hat Joneshez kepest nalunk a QB is komoly upgrade lenne szamara... siman benne lehet 700-800 yard es jopar TD.
esz-ki-mo
Most olvasom, hogy Slayton is elado, 2.5 M-t es egy hatso kort o is megerne, a Giants szerintem nagyon alulhasznalta ot, s hat Joneshez kepest nalunk a QB is komoly upgrade lenne szamara... siman benne lehet 700-800 yard es jopar TD.
esz-ki-mo
Én is így gondolom, de - ha összejönne is a trade - a WR1 továbbra is lóg a levegőben. Hajlok rá, hogy WR fronton "sok lúd disznót győz" alapon fogunk nekivágni a szezonnak.
Toney-ról írjon már valaki valamit (azon túl, hogy első körös, sérülékeny és balhés). Tavaly alig láttam valamit a Giantsből, és akkor se rémlik, hogy pályán lett volna.
nagylaza
A srác a labdával a kezében életveszély az ellenfél védőinek. Jelenleg jobban és többet nem tudok mondani én se, mert sérült is volt, eltiltották stb