Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
dande
Jól látom? Tavaly 13 meccs, 1 TD? Meg vagyunk mentve!
nagylaza
Baltimore-ban, ahol talán 47-49 targetje volt egész szezonban

Gute pedig kihúzta a "nincs első körös WR" érvelés meregfogát 😀
Gergőbácsi
Így igaz. 45 tgts, 27 elkapás, 394 yard. MVS tavalyi számait hozta a pff-nel, csak MVS-nek ez csúcs év volt, Watkisnak pedig kb. ez az átlag, az elmúlt években (persze neki nem Rodgers dobált). A rosteren bőven van helye (értékén is van megfizetve), de majd ha kialakul a végleges wr keret, akkor lehet megítélni, milyen szerződés volt.
gbol
Ne csináljuk már ezt. Én vagyok az utolsó, aki sírni fog az MVS trade miatt, de azért, no… MVS tavaly 11 meccsből 3 TD (48 target). És nem ez volt a csúcséve.
Lehet mondani, hogy egyéni szocprobléma, de én bizalmatlan vagyok a vándormadarakkal szemben. Watkins 2014 óta négy csapatban is megfordult. Meglepetések mindig történhetnek, előfordulhat, hogy Rodgers kihozza belőle a régi formáját, az évi 8-9 TD-t. Legyen így! Mégis azt gondolom reálisabbnak, hogy vele nem erősödünk, hanem jó esetben csak pótoljuk MVS-t.
Adams távozása miatt ennél több kell. Annyi nem elég, hogy valakinek „van helye” a rosteren. Ha így folytatjuk, tényleg minimum 2 WR-re lesz szükség a drafton, de még akkor se biztos, hogy elérjük legalább a tavalyi szintet.
nagylaza
Adamst nem lehet egy az egyben pótolni mert bőven top3 sőt ..jött Watkins második de inkább harmadik szamú elkapónak tök egyértelmű ,sztm annak oké ennyi pénzért . Az is egyértelmű h azzal próbálkozunk h jobban szét dobjuk a terheket jönni fog draftról nem egy ember és csere útján esetleg egy veterán , nem igen van más utunk 11 milla körül lehetünk Watkins után sapkával , ide draftoltak nem fognak önmagában egyelőre beférni, várok egy Jaire hosszabitást .
Láttuk azért többször is h Adams nélkül is volt élet ,sőt asszem mindig nyertünk mikor nem volt ..jönni fog draft elejéről sztm akár 2 ember is , és amig Aaron Rodgers az irányító hiszek is benne h elég lesz egy jó szezonhoz .
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 028 — beers & Packers
Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
dande
Jól látom? Tavaly 13 meccs, 1 TD? Meg vagyunk mentve!
nagylaza
Baltimore-ban, ahol talán 47-49 targetje volt egész szezonban

Gute pedig kihúzta a "nincs első körös WR" érvelés meregfogát 😀
Gergőbácsi
Így igaz. 45 tgts, 27 elkapás, 394 yard. MVS tavalyi számait hozta a pff-nel, csak MVS-nek ez csúcs év volt, Watkisnak pedig kb. ez az átlag, az elmúlt években (persze neki nem Rodgers dobált). A rosteren bőven van helye (értékén is van megfizetve), de majd ha kialakul a végleges wr keret, akkor lehet megítélni, milyen szerződés volt.
gbol
Ne csináljuk már ezt. Én vagyok az utolsó, aki sírni fog az MVS trade miatt, de azért, no… MVS tavaly 11 meccsből 3 TD (48 target). És nem ez volt a csúcséve.
Lehet mondani, hogy egyéni szocprobléma, de én bizalmatlan vagyok a vándormadarakkal szemben. Watkins 2014 óta négy csapatban is megfordult. Meglepetések mindig történhetnek, előfordulhat, hogy Rodgers kihozza belőle a régi formáját, az évi 8-9 TD-t. Legyen így! Mégis azt gondolom reálisabbnak, hogy vele nem erősödünk, hanem jó esetben csak pótoljuk MVS-t.
Adams távozása miatt ennél több kell. Annyi nem elég, hogy valakinek „van helye” a rosteren. Ha így folytatjuk, tényleg minimum 2 WR-re lesz szükség a drafton, de még akkor se biztos, hogy elérjük legalább a tavalyi szintet.
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
dande
Jól látom? Tavaly 13 meccs, 1 TD? Meg vagyunk mentve!
nagylaza
Baltimore-ban, ahol talán 47-49 targetje volt egész szezonban

Gute pedig kihúzta a "nincs első körös WR" érvelés meregfogát 😀
Gergőbácsi
Így igaz. 45 tgts, 27 elkapás, 394 yard. MVS tavalyi számait hozta a pff-nel, csak MVS-nek ez csúcs év volt, Watkisnak pedig kb. ez az átlag, az elmúlt években (persze neki nem Rodgers dobált). A rosteren bőven van helye (értékén is van megfizetve), de majd ha kialakul a végleges wr keret, akkor lehet megítélni, milyen szerződés volt.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
dande
Jól látom? Tavaly 13 meccs, 1 TD? Meg vagyunk mentve!
nagylaza
Baltimore-ban, ahol talán 47-49 targetje volt egész szezonban

Gute pedig kihúzta a "nincs első körös WR" érvelés meregfogát 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
dande
Jól látom? Tavaly 13 meccs, 1 TD? Meg vagyunk mentve!
nagylaza
Sztm Ő MVS helyére /pótlására jött ...arra jó is lehet , inkább neki évi 4 milla mint az elődjének évi 10 , 500-600 yardot 3-4 Td-vel simán bele tudok látni Aaroddal ha egészséges tud maradni.
nando89
Ha egészséges maradna, jobb lenne, mint MVS, de ez nem nagyon szokott sajna sikerülni. Mindenesetre kellett nagyon egy WR, egész olcsón jött, az nagy +.
pecsi92
Mindenképpen kellett egy veterán, aki mélységi célpont lehet, mert ilyen egyáltalán nem volt. Ennyi pénzből Watkins fért bele...szerintem se rossz igazolás, ha legalább 10-12 meccsen tudna játszani, akkor már megéri a pénzét. Rodgers mindenesetre örömmel fogadta, ha hinni lehet a híreknek, s az már fél siker 😊
Mellé jöhet még 2 korai körös WR a draftról, s akkor legalább kilóra meglesz a csapat, minőségre meg majd meglátjuk....
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
dande
Jól látom? Tavaly 13 meccs, 1 TD? Meg vagyunk mentve!
nagylaza
Sztm Ő MVS helyére /pótlására jött ...arra jó is lehet , inkább neki évi 4 milla mint az elődjének évi 10 , 500-600 yardot 3-4 Td-vel simán bele tudok látni Aaroddal ha egészséges tud maradni.
nando89
Ha egészséges maradna, jobb lenne, mint MVS, de ez nem nagyon szokott sajna sikerülni. Mindenesetre kellett nagyon egy WR, egész olcsón jött, az nagy +.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 028 — beers & Packers
Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
dande
Jól látom? Tavaly 13 meccs, 1 TD? Meg vagyunk mentve!
nagylaza
Sztm Ő MVS helyére /pótlására jött ...arra jó is lehet , inkább neki évi 4 milla mint az elődjének évi 10 , 500-600 yardot 3-4 Td-vel simán bele tudok látni Aaroddal ha egészséges tud maradni.
nando89
Ja, én is sejtettem, hogy nem Adams helyett.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
dande
Jól látom? Tavaly 13 meccs, 1 TD? Meg vagyunk mentve!
nagylaza
Sztm Ő MVS helyére /pótlására jött ...arra jó is lehet , inkább neki évi 4 milla mint az elődjének évi 10 , 500-600 yardot 3-4 Td-vel simán bele tudok látni Aaroddal ha egészséges tud maradni.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 028 — beers & Packers
Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
dande
Jól látom? Tavaly 13 meccs, 1 TD? Meg vagyunk mentve!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....


Csak hogy Rodgers annyira ne panaszkodhasson 😉
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ennyit Parker nekünk is megért volna ..
nando89
Főleg hogy csoporton belül cserélték, mi szerintem megkaphattuk volna egy 4. körért.
Fontos_Vidra
According to Jeremy Fowler of ESPN, the Packers were one of three teams to express interest in DeVante Parker before the Miami Dolphins completed a trade with the New England Patriots for the 29-year-old receiver.

Parker’s preference was to go to New England.
casaubon
Kamu.
Mindenki nálunk akar játszani, csak a FO nem hajlandó dolgozni, ezért kénytelenek másodlagos piacra lépni.
James007
ARod sem akar dolgozni, pedig uj fiuk a placcon 🙂



több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya
A csapat hivatalos oldala és social media felületei elkezdték a prospectismertetőket.
Első résztvevő: Treylon Burks, WR, Arkansas
 www.packers.com/news/prospect-primer-treylon-burks-wr-arkansas
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ennyit Parker nekünk is megért volna ..
nando89
Főleg hogy csoporton belül cserélték, mi szerintem megkaphattuk volna egy 4. körért.
Fontos_Vidra
According to Jeremy Fowler of ESPN, the Packers were one of three teams to express interest in DeVante Parker before the Miami Dolphins completed a trade with the New England Patriots for the 29-year-old receiver.

Parker’s preference was to go to New England.
casaubon
Kamu.
Mindenki nálunk akar játszani, csak a FO nem hajlandó dolgozni, ezért kénytelenek másodlagos piacra lépni.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Ennyit Parker nekünk is megért volna ..
nando89
Főleg hogy csoporton belül cserélték, mi szerintem megkaphattuk volna egy 4. körért.
Fontos_Vidra
According to Jeremy Fowler of ESPN, the Packers were one of three teams to express interest in DeVante Parker before the Miami Dolphins completed a trade with the New England Patriots for the 29-year-old receiver.

Parker’s preference was to go to New England.
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Ugyanitt: Rodgers az önző és miatta nincs pénz erősítésre és nem hoznak FA játékosokat vagy csere útján sztárokat.
Aki eddig ezt állította, az nyugodtan szerezzen be egy bohóc sipkát. 😀 Nyilvánvaló, hogy eddig az FO nem csinált semmit az offense erősítésére.
Fontos_Vidra
Esetleg javaslom megvárni az offseason végét a kategorikus kijelentésekkel.
Nem hiszem, hogy bármilyen információnk van a FO eddigi tevékenységéről, tárgyalásairól, elképzeléseiről, stratégiájáról...
Ha szeptember elején ugyanez lesz a WR helyzet, mint most, akkor igazad van. De az alapján én még nem minősíteném a vezetést, hogy Parkert nem mi trade-eltük...
esz-ki-mo
Murphy is azt nyilatkozta tegnap h szeptemberre a wr room nagy máshogy fog kinézni mint most , meglátjuk . 😊
nando89


Szerkesztette: Löfli
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ugyanitt: Rodgers az önző és miatta nincs pénz erősítésre és nem hoznak FA játékosokat vagy csere útján sztárokat.
Aki eddig ezt állította, az nyugodtan szerezzen be egy bohóc sipkát. 😀 Nyilvánvaló, hogy eddig az FO nem csinált semmit az offense erősítésére.
Fontos_Vidra
Esetleg javaslom megvárni az offseason végét a kategorikus kijelentésekkel.
Nem hiszem, hogy bármilyen információnk van a FO eddigi tevékenységéről, tárgyalásairól, elképzeléseiről, stratégiájáról...
Ha szeptember elején ugyanez lesz a WR helyzet, mint most, akkor igazad van. De az alapján én még nem minősíteném a vezetést, hogy Parkert nem mi trade-eltük...
esz-ki-mo
Murphy is azt nyilatkozta tegnap h szeptemberre a wr room nagy máshogy fog kinézni mint most , meglátjuk . 😊
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Ugyanitt: Rodgers az önző és miatta nincs pénz erősítésre és nem hoznak FA játékosokat vagy csere útján sztárokat.
Aki eddig ezt állította, az nyugodtan szerezzen be egy bohóc sipkát. 😀 Nyilvánvaló, hogy eddig az FO nem csinált semmit az offense erősítésére.
Fontos_Vidra
Esetleg javaslom megvárni az offseason végét a kategorikus kijelentésekkel.
Nem hiszem, hogy bármilyen információnk van a FO eddigi tevékenységéről, tárgyalásairól, elképzeléseiről, stratégiájáról...
Ha szeptember elején ugyanez lesz a WR helyzet, mint most, akkor igazad van. De az alapján én még nem minősíteném a vezetést, hogy Parkert nem mi trade-eltük...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 112
Ugyanitt: Rodgers az önző és miatta nincs pénz erősítésre és nem hoznak FA játékosokat vagy csere útján sztárokat.
Aki eddig ezt állította, az nyugodtan szerezzen be egy bohóc sipkát. 😀 Nyilvánvaló, hogy eddig az FO nem csinált semmit az offense erősítésére.
Fontos_Vidra
Ledraftolták 2020-ban 1/26-on Jordan Love-ot.
Tehát az FO tett az O erősítésére. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Ugyanitt: Rodgers az önző és miatta nincs pénz erősítésre és nem hoznak FA játékosokat vagy csere útján sztárokat.
Aki eddig ezt állította, az nyugodtan szerezzen be egy bohóc sipkát. 😀 Nyilvánvaló, hogy eddig az FO nem csinált semmit az offense erősítésére.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Ennyit Parker nekünk is megért volna ..
nando89
Főleg hogy csoporton belül cserélték, mi szerintem megkaphattuk volna egy 4. körért.
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Ennyit Parker nekünk is megért volna ..
nando89
Hát bőven
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ennyit Parker nekünk is megért volna ..
több mint 2 éve
SGBP 241
Ez is egy jó kis összefoglaló a wr helyzetről

 nfltraderumors.co/nfltr-review-the-wr-market-explosion-what-it-means-for-teams/
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A hivatalos lista alapján bő 15 M-val vagyunk a sapka alatt.
Szóval én továbbra is reménykedek egy WR igazolásban. ( kedvező konstrukcióban, évi 7-8 M körül talán már elcsíphető lenne Landry, vagy Fuller, esetleg Julio, ha érez még magában erőt egy last run-ra...OBJ nem tudom, hogy áll a Rams-el illetve a sérülésével...)
esz-ki-mo
 www.acmepackingcompany.com/by-the-numbers/2022/3/31/23004653/packers-15-million-in-cap-space-gives-them-plenty-of-flexibility-heading-into-april
SGBP
Jó cikk, köszi.
Nekem igazából mindegy, hogy FA-ról vagy trade útján szerzünk egy veterán WR-t, csak szerezzünk, mert csak a draftra bazírozni, még ha 2 magas pick-et is szánunk rá, túl kockázatos a jelen rostert nézve... (OK, hogy erős az idei WR class, de azért nem lesz mindenki senki sem lesz Chase már az első évben)
esz-ki-mo
fixed


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
A hivatalos lista alapján bő 15 M-val vagyunk a sapka alatt.
Szóval én továbbra is reménykedek egy WR igazolásban. ( kedvező konstrukcióban, évi 7-8 M körül talán már elcsíphető lenne Landry, vagy Fuller, esetleg Julio, ha érez még magában erőt egy last run-ra...OBJ nem tudom, hogy áll a Rams-el illetve a sérülésével...)
esz-ki-mo
Ez a mostani 15M valojaban azt jelenti, hogy kb. nullan allunk, 5M dollart szamolva a szezon kozbenre szukseges tartalekra (ami kevesebb a korabbi eveknel). Szoval ahhoz, hogy barki jojjon, buveszkedni kell massal.

Amugy a harombol Landry slot, ahol ott van Cobb es Amari (ezzel nem mondom, hogy ok jobbak, de itt legalabb van valaki), Fullernel kisebb csoda, ha 10 meccset jatszani tud egy szezonban, es az utobbi ket evben Julio is rengeteget serult 😕 OBJ meg februarban szakitotta el a terdszalagjat, szoval lehet, hogy gyakorlatilag az egesz szezont kihagyja. Ha lenne boven penz, akkor meg lehetne persze probalni valamelyiket, de igy tul kockazatos. Akkor mar inkabb trade valakiert, de ott is inkabb olyan johet szoba, aki legalabb iden meg olcso lenne (Davante Parker kb. hatareset fizetesi szempontbol).
casaubon
Jaa a cap 😂😂😂
A Rams megint megmutatja, hogy mennyit is számít , ha valamelyik csapat nyerni akar SB-t. A GB mióta itt van Rodgers sosem akart/próbált ennyire jó keretet összerakni, nem foglalkozva a cap-el. Egyszerűen itt nem akarjak ezt meglépni , igazuk is van, mert amikor kiesik a csapat akkor a 90% AR-t hibáztatja , ők meg röhögnek magukban, az állásuk amíg AR itt van , biztonságban van, mert egy maximum közepes keretet is rendre PO-ba visz mindig.