Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
A hivatalos lista alapján bő 15 M-val vagyunk a sapka alatt.
Szóval én továbbra is reménykedek egy WR igazolásban. ( kedvező konstrukcióban, évi 7-8 M körül talán már elcsíphető lenne Landry, vagy Fuller, esetleg Julio, ha érez még magában erőt egy last run-ra...OBJ nem tudom, hogy áll a Rams-el illetve a sérülésével...)
esz-ki-mo
Ez a mostani 15M valojaban azt jelenti, hogy kb. nullan allunk, 5M dollart szamolva a szezon kozbenre szukseges tartalekra (ami kevesebb a korabbi eveknel). Szoval ahhoz, hogy barki jojjon, buveszkedni kell massal.

Amugy a harombol Landry slot, ahol ott van Cobb es Amari (ezzel nem mondom, hogy ok jobbak, de itt legalabb van valaki), Fullernel kisebb csoda, ha 10 meccset jatszani tud egy szezonban, es az utobbi ket evben Julio is rengeteget serult 😕 OBJ meg februarban szakitotta el a terdszalagjat, szoval lehet, hogy gyakorlatilag az egesz szezont kihagyja. Ha lenne boven penz, akkor meg lehetne persze probalni valamelyiket, de igy tul kockazatos. Akkor mar inkabb trade valakiert, de ott is inkabb olyan johet szoba, aki legalabb iden meg olcso lenne (Davante Parker kb. hatareset fizetesi szempontbol).
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
A hivatalos lista alapján bő 15 M-val vagyunk a sapka alatt.
Szóval én továbbra is reménykedek egy WR igazolásban. ( kedvező konstrukcióban, évi 7-8 M körül talán már elcsíphető lenne Landry, vagy Fuller, esetleg Julio, ha érez még magában erőt egy last run-ra...OBJ nem tudom, hogy áll a Rams-el illetve a sérülésével...)
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
🤔

 www.profootballrumors.com/2022/03/aaron-rodgers-last-season-in-green-bay
SGBP
Nekem ezzel az a bajom, hogy jövőre hova menne?
Idén lett volna értelme dobbantania Denverbe. Az erős kerettel rendelkező csapatok az AFC-ben mind szereztek maguknak új irányítót. Esetleg a Dolphins, Steelers jöhetne szóba.
Az NFC-n belül meg gondolom annyira nem is akarnák, plusz jelenleg nincs is annyira win now csapat több a Tampán, Rams-en és rajtunk kívül. Talán a 49ers, de ugye ők is feltrade-tek Lance-ért.
Fontos_Vidra
Elhiheted, ha egy Watsonért, aki 2 éve nem volt pályán 10+ csapat tolongott, akkor egy Rodgersért a liga háromnegyede bátran tenne ajánlatot.

több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A 2024-es draft Detroit-ban lesz megtartva, elhappolták előlünk

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
🤔

 www.profootballrumors.com/2022/03/aaron-rodgers-last-season-in-green-bay
SGBP
Nekem ezzel az a bajom, hogy jövőre hova menne?
Idén lett volna értelme dobbantania Denverbe. Az erős kerettel rendelkező csapatok az AFC-ben mind szereztek maguknak új irányítót. Esetleg a Dolphins, Steelers jöhetne szóba.
Az NFC-n belül meg gondolom annyira nem is akarnák, plusz jelenleg nincs is annyira win now csapat több a Tampán, Rams-en és rajtunk kívül. Talán a 49ers, de ugye ők is feltrade-tek Lance-ért.
több mint 2 éve
SGBP 241
🤔

 www.profootballrumors.com/2022/03/aaron-rodgers-last-season-in-green-bay
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Az az érzésem, hogy a draftig már nem lesz FA tevékenység. Azért remélem, hogy egy veterán wr is érkezik valamikor.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Mi lesz Love-val szerintetek?
Fontos_Vidra
Engem King jobban foglalkoztat.
Tactful Cactus
King ha jól emlékszem 6m körül keresett tavaly, egy ritka sz.r szezon után, értetlenül nézett mki, hogy minek megtartani.
Na most Turner 5m fog kapni Denverben..amikor RT-ben abszolút komoly szintet képvisel és nem tartotta meg Gute.. ez a csapat el van tévedve.
Pep71
Csak a pontosság kedvéért, King 5 milliós szerződést írt alá, 3.75 millió garantáltal.
Billy Turner pedig térdsérülést szenvedett, amire nincs rálátásunk. Falemberekkel kapcsolatosan nem nagyon tévedett a vezetőség.
gbol
Igazából ha draftolunk egy kezdő RT-t (amire jó esély mutatkozik), akkor a kezdő fal nagyjából kész van (Bakh- Jenkins-Myers-Runyan-új RT), s van némi mélység is (Nijman, Hanson, Newman, Van Lanen)
Nem mondom, hogy Turner nem fért volna el, de szerintem ha a szokott hatékonysággal húzunk még 1-2 embert a hátsó körökben, akkor ezzel neki lehet futni a szezonnak.
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Mi lesz Love-val szerintetek?
Fontos_Vidra
Engem King jobban foglalkoztat.
Tactful Cactus
King ha jól emlékszem 6m körül keresett tavaly, egy ritka sz.r szezon után, értetlenül nézett mki, hogy minek megtartani.
Na most Turner 5m fog kapni Denverben..amikor RT-ben abszolút komoly szintet képvisel és nem tartotta meg Gute.. ez a csapat el van tévedve.
Pep71
Csak a pontosság kedvéért, King 5 milliós szerződést írt alá, 3.75 millió garantáltal.
Billy Turner pedig térdsérülést szenvedett, amire nincs rálátásunk. Falemberekkel kapcsolatosan nem nagyon tévedett a vezetőség.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Mi lesz Love-val szerintetek?
Fontos_Vidra
"A szerelemnek múlnia kell..."
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Mi lesz Love-val szerintetek?
Fontos_Vidra
Engem King jobban foglalkoztat.
Tactful Cactus
King ha jól emlékszem 6m körül keresett tavaly, egy ritka sz.r szezon után, értetlenül nézett mki, hogy minek megtartani.
Na most Turner 5m fog kapni Denverben..amikor RT-ben abszolút komoly szintet képvisel és nem tartotta meg Gute.. ez a csapat el van tévedve.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Mi lesz Love-val szerintetek?
Fontos_Vidra
Engem King jobban foglalkoztat.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Mi lesz Love-val szerintetek?
Fontos_Vidra
Szerintem a kutyának nem kell, így marad tarcsinak.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Valaki összeírhatná az ex-Packers játékosokat, akik később másik NFC North csapatba kerültek és a másik 3 csapat ex-játékosait, akik a Packersnél kötöttek ki. Az az érzésem az első lista lenne hosszabb 😊
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Mi lesz Love-val szerintetek?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
MVS --> Chiefs
3 év, 30 misi.

gamerkr
Sok sikert hozzá.

Ennyit egészen biztosan nem ér, hozzá hasonló (vagy jobb) elkapót fogunk tudni hozni a draftról jelentősen kevesebbért.
Ettől persze még egy WR igazolást nagyon várok a FA-ről, de örülök hogy nem MVS visszaigazolására tartogattuk a pénzt.
esz-ki-mo
Számomra ez egészen rejtélyes, de nem vagyok tőle boldogtalan.🙂
(Még az lehet, hogy a Chiefs egyedül a tavalyi NFC-döntőn látta játszani.)
nagylaza
Gyorsasága megvan és fejlődött az elkapások terén is, de ennyi pénzt nem ér.
pecsi92
Kétségtelen, már azt is megtanulta, hogy nem csak egyenesen lehet futni a pályán. Ezzel együtt nekem nagy csalódás. Sokat vártam tőle.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Davante Parker pletyka viszont tetszene , érte nem kene első korost adni , jó számai vannak rossz Qb-val , es első körben johetne meg mindig egy top wr .
több mint 2 éve
Delfi. Green Bay Packers 44 — delfi@freemail.hu
Gyorsasága megvan és fejlődött az elkapások terén is, de ennyi pénzt nem ér.
pecsi92
Én sohasem tudtam eldönteni, hogy süket és nem hallja a bemondott játékot vagy nem képes megjegyezni, hogy mi az adott útvonal, esetleg csak eltéved a pályán, mert azért azt tudjuk, hogy ARod tudja, hogy hová passzol, mégis rendszeresen máshová dobta a lasztit, mint ahová MVS érkezett.
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
MVS --> Chiefs
3 év, 30 misi.

gamerkr
Sok sikert hozzá.

Ennyit egészen biztosan nem ér, hozzá hasonló (vagy jobb) elkapót fogunk tudni hozni a draftról jelentősen kevesebbért.
Ettől persze még egy WR igazolást nagyon várok a FA-ről, de örülök hogy nem MVS visszaigazolására tartogattuk a pénzt.
esz-ki-mo
Számomra ez egészen rejtélyes, de nem vagyok tőle boldogtalan.🙂
(Még az lehet, hogy a Chiefs egyedül a tavalyi NFC-döntőn látta játszani.)
nagylaza
Gyorsasága megvan és fejlődött az elkapások terén is, de ennyi pénzt nem ér.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
MVS --> Chiefs
3 év, 30 misi.

gamerkr
Sok sikert hozzá.

Ennyit egészen biztosan nem ér, hozzá hasonló (vagy jobb) elkapót fogunk tudni hozni a draftról jelentősen kevesebbért.
Ettől persze még egy WR igazolást nagyon várok a FA-ről, de örülök hogy nem MVS visszaigazolására tartogattuk a pénzt.
esz-ki-mo
Számomra ez egészen rejtélyes, de nem vagyok tőle boldogtalan.🙂
(Még az lehet, hogy a Chiefs egyedül a tavalyi NFC-döntőn látta játszani.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
MVS --> Chiefs
3 év, 30 misi.

gamerkr
Nagyon örülök h ezt nem mi fizettük ki neki 😊
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
MVS --> Chiefs
3 év, 30 misi.

gamerkr
Sok sikert hozzá.

Ennyit egészen biztosan nem ér, hozzá hasonló (vagy jobb) elkapót fogunk tudni hozni a draftról jelentősen kevesebbért.
Ettől persze még egy WR igazolást nagyon várok a FA-ről, de örülök hogy nem MVS visszaigazolására tartogattuk a pénzt.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
MVS --> Chiefs
3 év, 30 misi.

Szerkesztette: gamerkr

több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Úgy tűnik, tényleg van valami dráma faktor a Packers vezetést és/vagy Rodgerst illetően. Az Adams dolog tavaly kezdődött, nem lett megoldás, ezután ez a csere is relatíve sokára jött. Mindenki Rodgersre mutogat, hogy miatta nem volt pénz. Meg hogy tusta vagy sem, amikor eldöntötte, hogy visszajön.

Ezzel szemben, Hillel csendben egyezkedtek, majd amikor kiderült, hogy teljesen más az elképzelés, akkor mondták, hogy mehet és lám, 1 óra alatt elcserélték. És itt alig láttam Mahomes fizetését emlegetni.
Fontos_Vidra
Ez is csak konteo gyártás. Nem értem, miből veszik, hogy dráma lenne. A Packers vezetősége mindig mondta, hogy Adams-szel akkor is akár új szerződést, ha Rodgers nem marad. Ugyanakkor, ennek ellenére Adams már egy éve is jött a last dance dumával, még, hogy tag alatt nem fog játszani (amiről soha nem volt szó), de amikor a Packers többet adott volna, mint a Raiders akkor kibújt a szög a zsákból, a gyerekkori álom stb.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Inkabb abban keresnem a hibat hogy egy OBJ-nek miert veteran minimumot voltunk hajalndoak kinalni mikor itt akart jatszani. Ezek nem Rodgers fizetesen multak, mulnak.