Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Unpopular opinion. Ez nektek egy nagyon jó csere. Adams kurvajó játékos, de most már nem először derült ki, hogy PO szinten kevés ez így. Ha kitömitek annyival mint a Raiders nem sok minden változott volna. Így most itt a sansz egy 3-4 fős fasza elkapósort összerakni, ahol Lazard nem WR3, hanem WR5.

Piacon Sanders, Beasley, Landry, Fuller, Julio, Watkins közül lehet WR2-WR3-at válogatni, aztán a két elsővel is húzni akár. Erős az idei class.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Ennyit arról, hogy a "primadonna hazavágta a csapatot"
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A jets anno többet kapott Jamal Adamsért...


Emlékképeimben van olyan QB aki lemondott a fizetése egy részéről.... Sokkal több rekordja van, ami ha már nem is él, de AR előtt fog maradni.... Ja, ráadásul pontosabb egy íjásznál... oké, a hideget nem bírta.
Kájzerszóze
És mindketten egy gyűrűvel fognak visszavonulni*, ami amúgy nem rossz, főleg, ha Szauronnak hívnak.



*Tessék Packers fanok (főleg te Jodie Foster!) én mindent megtettem egy újabb bajnoki címért Minden Áronnal QB-ban.
iktriad
Nekem is a safety Adams volt az első gondolatom. Le is dobtam a telefonom mérgemben. (Nyugi van rajta egy fasza tok.) De eszembe jutott az is hogy Hopkins meg egy második körért váltott csapatot.
Mindkettő annak a remek példája, hogy vannak madár GM-ek, akiket nagyon le lehet húzni.

Ha meg tényleg ennyire menni akart, akkor menjen. Carr nem egy négyszeres MVP Rodgers, ezt talán még ő is tudja, meglátjuk a pénz tényleg ennyire boldogítja-e. De mivel nem én fizetem, ezért ez nekem vajmi keveset számít.

Remélem nem egy futót/blokkoló tight endet akarunk húzni. Vagy rögtön kettőt. Egymás utáni körökben. Figyelsz, Gute?

Azoknak a szurkolóknak pedig azt kívánom, akik idejöttek kárörvendeni, okoskodni, hogy a párna másik oldala is legyen meleg nyáron, amikor megfordítják. 😊
Fontos_Vidra
A jelenlegi NFL-ben egesz egyszeruen semmi ertelme sincsen egy elkaponak kifizetni 20-25-30 milliot evente. Az egyik legkonnyebben potolhato poszt, ami raadasul egyreszt ugy is a kubetol fugg, masreszt meg a rendszertol.

Davante dominans, top elkapo, de potolhato.

Az megint mas teszta, hogyha a kubed elviszi a caped jelentos szazalekat, akkor soha a budos eletben nem lesz konstansan kiemelkedo csapatod, ami a csucs kozeleben tud maradni, maximum, ha mellette jol draftolsz eveken at, meg a jo jatekosok olcsobban ala is irnak hozzad.

Ez az atka annak, ha igy kitomik az iranyitot hosszu eveken at. Nem veletlen, hogy mar a Chiefs sem igazan tud FA-n minosegi jatekosokat szerezni, nem nagyon fernek be. Meg hogy gyakrabban gondolkoznak csereben es olyanokat szerezgetnek, akik rookie fizetessel rohangalnak meg. Hamarosan megugrik a Billsnel is Allen penze, majd jon Burrown, Herbert es tarsai. Ezek is azert igazolgatnak most orult modjara, mert addig kell brutalra erositeni a rostert, amig meg zabalnak az iranyitoik evi 40+ milliot.

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Lehet, hogy rosszul számolok:
Adams 73 elkapott TD
Maradék WR-sereg 73 elkapott TD (ebből Cobb 46)
Jó lesz ez.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Akkor mégsem Adams dönti meg Driver vagy Hutson rekordját. Sajnálom, hogy megy és kíváncsi vagyok mit produkál majd. Remélem azért nem jönnek majd elő a fázós sztorik mint Jenningsnél.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hát oké, kaptunk kompenzációt persze de tényleg jöhetett volna napokkal korábban.

Úgy hogy kiszivárgott, hogy mi többet adtunk volna, már annyira nem bánkódom. Persze rohadtul fog hiányozni, top3 elkapó.

Köszönjük az emlékeket Tae!

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Én nem látom tragikusan ezt, menni akart, a GM megtett érte mindent hogy maradjon, ez van. És bízom abban hogy FArol tudunk hozni valakit, mellette pedig Rodgers zsenije is kompenzál majd.
pecsi92
Én sem , sajnálom h elmegy de elmentünk a falig , van egy rahedli Pick és most meg piacról is lehet elkapót hozni , és itt van back to back mvp akiben lehet bízni … arról nem beszelve h Adams 30 lesz nem sokára biztosan elit lesz meg 1-2 évig de h 5 ?! Már így is tonkon vannak az Aaron utáni évek , nem olyan nagy gond h nem rugtuk magunkat meg tovább , az idei draft tőkét jól befektetve en ezt eltudom fogadni .

Ui : egy dolog baszna fel ahogy olvasom ha Mvs-re költenénk a felszabaduló lóvé nagy részét , rohadtul nem egy inkonzisztens rossz útvonal futó mélységi elkapora van mos szükség.

Szerkesztette: nando89
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 338
Emlékképeimben van olyan QB aki lemondott a fizetése egy részéről.... Sokkal több rekordja van, ami ha már nem is él, de AR előtt fog maradni.... Ja, ráadásul pontosabb egy íjásznál... oké, a hideget nem bírta.

A pénz, a játékosok hisztije nagyon előretört. Sajnos...
Eszembe jut Shelley Marcone 😀 - a szabadúszók tönkrevágták a sportot.........
Kájzerszóze
Az, hogy idejössz véleményt formálni, annak örülök (mint minden nem Packers fan véleménynek).
Az, hogy közben beszólogatsz, annak szerintem nem itt van a helye (és téged minősít elsősorban).
Az irányító, akit hivatkoznak állandóan, ha ugyanarra gondolunk, bírja a hideget...de ami érdekesebb, cap arányosan kb. 1,5%-kal volt karrierje alatt alacsonyabb a fizuja, mint Rodersnek. Nem hiszem, hogy ezen múlna jelentősen bármi. Sokkal többet nyom a latba sok egyéb tényező.
Adamsnek a hírek szerint ugyanezt a pénzt meg akartuk adni, de menni akart, így el is ment. Ebben a szomorú az időzítés, hogy lemaradtunk pár jó FA lehetőségről. Persze egy Julio Jones, Landry + draft még jól jönne, de az tény, hogy most 2-3 jó képességű wr kell, hogy Adamset pótoljuk (volt már pár meccs, amit wr nélkül megoldottuk, de az az alapszakaszban volt)

Szerkesztette: gbol
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Én nem látom tragikusan ezt, menni akart, a GM megtett érte mindent hogy maradjon, ez van. És bízom abban hogy FArol tudunk hozni valakit, mellette pedig Rodgers zsenije is kompenzál majd.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
A jets anno többet kapott Jamal Adamsért...


Emlékképeimben van olyan QB aki lemondott a fizetése egy részéről.... Sokkal több rekordja van, ami ha már nem is él, de AR előtt fog maradni.... Ja, ráadásul pontosabb egy íjásznál... oké, a hideget nem bírta.
Kájzerszóze
És mindketten egy gyűrűvel fognak visszavonulni*, ami amúgy nem rossz, főleg, ha Szauronnak hívnak.



*Tessék Packers fanok (főleg te Jodie Foster!) én mindent megtettem egy újabb bajnoki címért Minden Áronnal QB-ban.
iktriad
Nekem is a safety Adams volt az első gondolatom. Le is dobtam a telefonom mérgemben. (Nyugi van rajta egy fasza tok.) De eszembe jutott az is hogy Hopkins meg egy második körért váltott csapatot.
Mindkettő annak a remek példája, hogy vannak madár GM-ek, akiket nagyon le lehet húzni.

Ha meg tényleg ennyire menni akart, akkor menjen. Carr nem egy négyszeres MVP Rodgers, ezt talán még ő is tudja, meglátjuk a pénz tényleg ennyire boldogítja-e. De mivel nem én fizetem, ezért ez nekem vajmi keveset számít.

Remélem nem egy futót/blokkoló tight endet akarunk húzni. Vagy rögtön kettőt. Egymás utáni körökben. Figyelsz, Gute?

Azoknak a szurkolóknak pedig azt kívánom, akik idejöttek kárörvendeni, okoskodni, hogy a párna másik oldala is legyen meleg nyáron, amikor megfordítják. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???

iktriad

J-ordan Love WR már a keretben is van 😀



több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenki nyugodjon le a picsába, visszajött Rasul Douglas!!!
több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Na végre lehet QB-t húzni az első körben

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jets anno többet kapott Jamal Adamsért...


Emlékképeimben van olyan QB aki lemondott a fizetése egy részéről.... Sokkal több rekordja van, ami ha már nem is él, de AR előtt fog maradni.... Ja, ráadásul pontosabb egy íjásznál... oké, a hideget nem bírta.
Kájzerszóze
És mindketten egy gyűrűvel fognak visszavonulni*, ami amúgy nem rossz, főleg, ha Szauronnak hívnak.



*Tessék Packers fanok (főleg te Jodie Foster!) én mindent megtettem egy újabb bajnoki címért Minden Áronnal QB-ban.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Emlékképeimben van olyan QB aki lemondott a fizetése egy részéről.... Sokkal több rekordja van, ami ha már nem is él, de AR előtt fog maradni.... Ja, ráadásul pontosabb egy íjásznál... oké, a hideget nem bírta.

A pénz, a játékosok hisztije nagyon előretört. Sajnos...
Eszembe jut Shelley Marcone 😀 - a szabadúszók tönkrevágták a sportot.........



több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 287
Kik az elkapók most GB-ben?
Kájzerszóze
Cobb, Lazard, Amari Rodgers. Meg az apró.
esz-ki-mo
ez is apró..... mint nálunk volt tavaly...... Ez nagyon kevés lesz, még a draft után is.
Kájzerszóze
Nyilván nem elég. De mint írtam, ha tudunk FA-ról és draftról hozni összesen 2-3 jó elkapót, akkor akár érhet is annyit, mint Adams önmagában.
esz-ki-mo
ezt nem hiszed el Te sem. Ez bukta, a Primadonna a saját pénzéért (többet keresek mint Maho) hazavágta a csapatot.... Még St.Brown is hiányozni fog. Ő legalább bírta a hideget 😀
Kájzerszóze
Meglátjuk. Egy biztos, önmagában Adams-al eddig se mentünk sokra. Ha maradt volna, senki épkézláb WR-t nem tudtunk volna hozni mellé. Így marad ez a verzió, ebből kell kihozni a legtöbbet.
Egyébként meg Rodgers idei cap hit-je 28.5 M , ez nem annyra sok, így ráfogni erre előre az idei sikertelenséget..hát lelked rajta.
több mint 2 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 358
Kik az elkapók most GB-ben?
Kájzerszóze
Cobb, Lazard, Amari Rodgers. Meg az apró.
esz-ki-mo
ez is apró..... mint nálunk volt tavaly...... Ez nagyon kevés lesz, még a draft után is.
Kájzerszóze
Nyilván nem elég. De mint írtam, ha tudunk FA-ról és draftról hozni összesen 2-3 jó elkapót, akkor akár érhet is annyit, mint Adams önmagában.
esz-ki-mo
ezt nem hiszed el Te sem. Ez bukta, a Primadonna a saját pénzéért (többet keresek mint Maho) hazavágta a csapatot.... Még Equa MINUSZ St.Brown is hiányozni fog. Ő legalább bírta a hideget 😀
Kájzerszóze
Ez egy Saints szurkolótól különösen vicces 😀
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Kik az elkapók most GB-ben?
Kájzerszóze
Cobb, Lazard, Amari Rodgers. Meg az apró.
esz-ki-mo
ez is apró..... mint nálunk volt tavaly...... Ez nagyon kevés lesz, még a draft után is.
Kájzerszóze
Nyilván nem elég. De mint írtam, ha tudunk FA-ról és draftról hozni összesen 2-3 jó elkapót, akkor akár érhet is annyit, mint Adams önmagában.
esz-ki-mo
ezt nem hiszed el Te sem. Ez bukta, a Primadonna a saját pénzéért (többet keresek mint Maho) hazavágta a csapatot.... Még Equa MINUSZ St.Brown is hiányozni fog. Ő legalább bírta a hideget 😀

Szerkesztette: Kájzerszóze



több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 287
Kik az elkapók most GB-ben?
Kájzerszóze
Cobb, Lazard, Amari Rodgers. Meg az apró.
esz-ki-mo
ez is apró..... mint nálunk volt tavaly...... Ez nagyon kevés lesz, még a draft után is.
Kájzerszóze
Nyilván nem elég. De mint írtam, ha tudunk FA-ról és draftról hozni összesen 2-3 jó elkapót, akkor akár érhet is annyit, mint Adams önmagában.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Kik az elkapók most GB-ben?
Kájzerszóze
Cobb, Lazard, Amari Rodgers. Meg az apró.
esz-ki-mo
ez is apró..... mint nálunk volt tavaly...... Ez nagyon kevés lesz, még a draft után is.



több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Raiders lesz a PSG?
/Rams , sziti vagy Siófok???/ nem jön be mindenkinek.
Értelmetlenül soknak tűnik, lehet nem az.
Csak egy WR.
A Rams okosabbnaknézett ki, bár nem is egy év alatt csináltak amit…nagyon úgy néz ki,hogy idén vlsz sokan el fogják rúgni a pöttyöst az ő sikerük miatt.
Csak azt elfelejtik, hogy ők ezt évekig csináltak, nem csak úgy hirtelen felindulásból…

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Jordy Nelson hányszor vonult vissza? Még csak egyszer?
Rodgers lábon lőtte magát, ebből nem lesz MVP szezon 😀



több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 287
Kik az elkapók most GB-ben?
Kájzerszóze
Cobb, Lazard, Amari Rodgers. Meg az apró.