Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
Delfi. Green Bay Packers 44 — delfi@freemail.hu
Részemről örülök Douglasnak és Tonyannak is, ugyanakkor nem értem mit láttok MVS-ben? Szarok a statjai, sosincs ott ahol a labda, ha véletlen mégis, akkor meg elejti. Akkor meg mire jó?
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 651 — Kinek mit intézett a kormánya
Unpopular opinion: Jameson Williams túlértékelt, én bármelyik Ohio State elkapót előrébb helyezem.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nekem legjobban tetsző párosítás: FA-n OBJ, drafton Jameson Williams.
Két jelenleg sérült WR, nem lenne megint 13 W, lassú szezonkezdet után beesnénk a PO-ba a 4. helyen, de javuló játékkal amikor év közepén már mindkét WR 100%-os lesz, első meccset valahogy vért hugyozve megnyerjük Dillon mögött a fagyban majd megyünk Floridába vagy domeba, bárhova ahol jó az idő és lehet passzolni a fiúknak és Rodgerst sem hátráltatja, hogy a jegesmedve akarja megdugni szünetben.

Nem októberben kell összeálljon az O, elég ha decemberre értik meg egymást.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
SGBP 240
Sztem első körben Wr-t húzunk valamelyik pickünkkel, meg a 2.-ban is. Wilson és Drake London top 15-be kimegy, az én favoritom Olave, mert ő a leg proready-bb és kiváló útvonal futó. Burks-re se bánkódnék elég nagy missmatch lenne a liga legtöbb cornerével szemben.
A 2. első körünk (ha még meg lesz és nem cseréljük el egy rutinos elkapóra) több posztra is mehet, edge/OT/DL.
Mivel OT-t később szoktunk húzni ezért azt tippelem hogy edge lesz a célpont, mert az első körben várt pass rusherek nagyon elitek. Ojabo a sérülése miatt bent lehet 28-i helyen de azon se lepődnék meg, ha Mafe érkezne, bár ő elég fejlesztésre váró prospect.
DL poszton Wyatt és Davis lehet a befutó, mindkettő hatalmas segítség lenne Clarck-nak.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
itt az ideje átnézni, hogy mennyi pick-ünk is van.

Round 1 (Pick 22 from Raiders)
Round 1 (Pick 28)
Round 2 (Pick 53 from Raiders)
Round 2 (Pick 59)
Round 3 (Pick 92)
Round 4 (Pick 132)
Round 4 (Pick 140*)
Round 5 (Pick 171)
Round 7 (Pick 228 from Bears via Texans)
Round 7 (Pick 249)
Round 7 (Pick 258*)

Hatodik körös nincs, mert Cobb-ért oda adtunk a Texans-nak. Viszont kaptunk egy hetediket Hollman-ért.

Szerintem a főbb need-ek:
WR - Ezt nem kell magyarázni, még ha MVS-t maradásra bírjuk és kezdő(!) lesz.
DL - Clark mellé nagyon kellene egy stabil kezdő - Keke kiesett, de a nyomásra nagy szükség lesz belülről. Z'Smith aki mindenhonnan is tudott passzt siettetni kiesett. A rotációs embereinkkel nincs bajom.
RT - Jenkins-t nem tudom mennyire fogjuk ismét kitolni a szélre, én preferálnám egy "született" right-tackle beszerzését. Mivel mégis konstans tudott lenni a fal - talán csak futás blokkban estünk vissza - nálam azért csak harmadik need.
TE - nem tudom most hogyan illeszthető meg MLF rendszerébe egy sokoldalú tight-end - 2020-ban Tonyan elite volt, és tavaly baromira hiányzott a stabil tight-end játék. Kérdés, hogy az Adams-re finom hangolt pici-passzok erőltetése, hogyan alakul majd a gameplan-ben. És Tonyan-nak idő kell mire letolja a rehab-ot.
SS - Savage játéka érezhetően visszaesett nálam, hátsó körökben várok húzást.
OLB - Gary-Smith páros okés, csak kell az utánpótlás.
gamerkr
Hasonloan gondolom , én piacról várok még egy veterán Lb-t ( Mercilus ? ) sztm nem volt rossz amikor játszott és drága sem lenne .
Mindenképpen várok még piacról egy elkapót .

Draft első körben Wr : Wilson ,Burks,Williams ,London négyesből egy biztosan elérhető lesz (nekem Williams vagy Burks tetszene a legjobban .
Utána saját pickből Dl 😀evonte Wyatt sztm Clark melett nagyon jol mutatna fal közepén .
Második körökben : jöhetne egy T elég mély a class lehet válogatni , másik pickel meg lehet beruháznék még1 elkapóra .
Maradékból meg ahogy irod jöhetne egy Db és egy TE is.

A hetedik körös cetlikből pedig kell fogni egy jó gunnert , meg a másik 2 cetlivel is igazán a spec teamet erősíteném , mert ott a legnagyobba káosz .
nando89
Majdnem ugyanezt gondolom.

FA -ről KELL egy elkapó! (mit szólnátok OBJ-hoz? Tavaly már majdnem jött... ha egészséges, akkor gyilkos lehetne Rodgerssel párban...de ha nem ő, akkor valaki a LAndry-Fuller-Crowder trióból.) Én MVS-nek nem vagyok nem rajongója, de kevés pénzért, vagy ha más nem jön, akkor jöhet ő is.
Illetve a lejárt szerződésűek közül még visszajöhetne olcsón pár ember (Mercilus, Sullivan, Lancaster) a mélységet javítva.

Draftről az első kör WR és RT, ez elég egyértelműnek tűnik, ráadásul mindkét posztra elég jó a class, tehát a kör második felére is maradhat kezdő kaliber.
2. körre szívem szerint WR és TE picket mondanék, előzőt akkor, ha nem sikerül az FA-ról igazolni kezdőt, TE esetében inkább az a gond, hogy lesz-e még bent megfelelő minőségű játékos... ha valamelyik nem jön össze, akkor DL. (Nekem a secondary alapvetően rendben van.)
3-4. körben jöhetne még Edge, LB, meg ahová még marad olyan ember, akit kinéztünk magunknak.
Köszönhetően az Adams trade-nek, most kivételesen úgy látom, szépen betömhetünk minden need-et a draftról, s még mélyítésre is marad pár hátsó pick.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
itt az ideje átnézni, hogy mennyi pick-ünk is van.

Round 1 (Pick 22 from Raiders)
Round 1 (Pick 28)
Round 2 (Pick 53 from Raiders)
Round 2 (Pick 59)
Round 3 (Pick 92)
Round 4 (Pick 132)
Round 4 (Pick 140*)
Round 5 (Pick 171)
Round 7 (Pick 228 from Bears via Texans)
Round 7 (Pick 249)
Round 7 (Pick 258*)

Hatodik körös nincs, mert Cobb-ért oda adtunk a Texans-nak. Viszont kaptunk egy hetediket Hollman-ért.

Szerintem a főbb need-ek:
WR - Ezt nem kell magyarázni, még ha MVS-t maradásra bírjuk és kezdő(!) lesz.
DL - Clark mellé nagyon kellene egy stabil kezdő - Keke kiesett, de a nyomásra nagy szükség lesz belülről. Z'Smith aki mindenhonnan is tudott passzt siettetni kiesett. A rotációs embereinkkel nincs bajom.
RT - Jenkins-t nem tudom mennyire fogjuk ismét kitolni a szélre, én preferálnám egy "született" right-tackle beszerzését. Mivel mégis konstans tudott lenni a fal - talán csak futás blokkban estünk vissza - nálam azért csak harmadik need.
TE - nem tudom most hogyan illeszthető meg MLF rendszerébe egy sokoldalú tight-end - 2020-ban Tonyan elite volt, és tavaly baromira hiányzott a stabil tight-end játék. Kérdés, hogy az Adams-re finom hangolt pici-passzok erőltetése, hogyan alakul majd a gameplan-ben. És Tonyan-nak idő kell mire letolja a rehab-ot.
SS - Savage játéka érezhetően visszaesett nálam, hátsó körökben várok húzást.
OLB - Gary-Smith páros okés, csak kell az utánpótlás.
gamerkr
Hasonloan gondolom , én piacról várok még egy veterán Lb-t ( Mercilus ? ) sztm nem volt rossz amikor játszott és drága sem lenne .
Mindenképpen várok még piacról egy elkapót .

Draft első körben Wr : Wilson ,Burks,Williams ,London négyesből egy biztosan elérhető lesz (nekem Williams vagy Burks tetszene a legjobban .
Utána saját pickből Dl 😀evonte Wyatt sztm Clark melett nagyon jol mutatna fal közepén .
Második körökben : jöhetne egy T elég mély a class lehet válogatni , másik pickel meg lehet beruháznék még1 elkapóra .
Maradékból meg ahogy irod jöhetne egy Db és egy TE is.

A hetedik körös cetlikből pedig kell fogni egy jó gunnert , meg a másik 2 cetlivel is igazán a spec teamet erősíteném , mert ott a legnagyobba káosz .
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
itt az ideje átnézni, hogy mennyi pick-ünk is van.

Round 1 (Pick 22 from Raiders)
Round 1 (Pick 28)
Round 2 (Pick 53 from Raiders)
Round 2 (Pick 59)
Round 3 (Pick 92)
Round 4 (Pick 132)
Round 4 (Pick 140*)
Round 5 (Pick 171)
Round 7 (Pick 228 from Bears via Texans)
Round 7 (Pick 249)
Round 7 (Pick 258*)

Hatodik körös nincs, mert Cobb-ért oda adtunk a Texans-nak. Viszont kaptunk egy hetediket Hollman-ért.

Szerintem a főbb need-ek:
WR - Ezt nem kell magyarázni, még ha MVS-t maradásra bírjuk és kezdő(!) lesz.
DL - Clark mellé nagyon kellene egy stabil kezdő - Keke kiesett, de a nyomásra nagy szükség lesz belülről. Z'Smith aki mindenhonnan is tudott passzt siettetni kiesett. A rotációs embereinkkel nincs bajom.
RT - Jenkins-t nem tudom mennyire fogjuk ismét kitolni a szélre, én preferálnám egy "született" right-tackle beszerzését. Mivel mégis konstans tudott lenni a fal - talán csak futás blokkban estünk vissza - nálam azért csak harmadik need.
TE - nem tudom most hogyan illeszthető meg MLF rendszerébe egy sokoldalú tight-end - 2020-ban Tonyan elite volt, és tavaly baromira hiányzott a stabil tight-end játék. Kérdés, hogy az Adams-re finom hangolt pici-passzok erőltetése, hogyan alakul majd a gameplan-ben. És Tonyan-nak idő kell mire letolja a rehab-ot.
SS - Savage játéka érezhetően visszaesett nálam, hátsó körökben várok húzást.
OLB - Gary-Smith páros okés, csak kell az utánpótlás.

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Mire írja Renningan, hogy pocsék Adams szerződése?
Fontos_Vidra
" A 140 millió dollárból mindössze 22,75 millió dollár teljesen garantált: a 19,25 millió dollárnyi aláírási bónusz és a 3,5 millió dolláros 2022-es alapfizetése. Ennyi. Ahogy a fenti táblázaton is látszik, nincs is több pirossal jelölt garantált tartalom, vagyis Adamst már 2023-ban ki lehet vágni 15,12 millió dollárt spórolva, ami nonszensz egy ilyen kaliberű játékosnál. Ez persze nem azt jelenti, hogy el is fogják küldeni, mert nem adtak volna érte egy első és egy második kört, de ettől még a játékos szempontjából ez semmivel nem jobb, mint franchise tag alatt játszani "
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 806
A körülményekhez képest elég sok embert sikerült megtartani (ahogy az várható is volt)

Peszinter Ferenc
A szezon második felére bevethető is lesz..
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A körülményekhez képest elég sok embert sikerült megtartani (ahogy az várható is volt)
Peszinter Ferenc
Pénz is van és draft pick is van top100-ban 5 darab. Simán pozitívan ki lehet jönni ebből az Adams tradeből.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 279
Mire írja Renningan, hogy pocsék Adams szerződése?
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
A körülményekhez képest elég sok embert sikerült megtartani (ahogy az várható is volt)
több mint 2 éve
SGBP 240
Robert Woods megy a Titansbe egy 6. körért. Ennél többet is megért volna nekünk (4. vagy 5. kört mondjuk).
Fontos_Vidra
Ami nagyobb baj, úgy tűnik, Landry és Fuller menne a Brownsba. Pedig legalább egy tapasztalt wr kellene a piacról. Túl nagy a csend.
gbol
Remelem cserélünk valakivel, egyre többet emlegetik Lockett-et, DK-t, de hallottam már Laviskát és Reagor-t is…persze lehet, hogy ezek csak fikciók.
több mint 2 éve
SGBP 240
Robert Woods megy a Titansbe egy 6. körért. Ennél többet is megért volna nekünk (4. vagy 5. kört mondjuk).
Fontos_Vidra
Nem fogjak az egyik legnagyobb NFC riválisnak odaadni…
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Robert Woods megy a Titansbe egy 6. körért. Ennél többet is megért volna nekünk (4. vagy 5. kört mondjuk).
Fontos_Vidra
Ami nagyobb baj, úgy tűnik, Landry és Fuller menne a Brownsba. Pedig legalább egy tapasztalt wr kellene a piacról. Túl nagy a csend.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 279
Robert Woods megy a Titansbe egy 6. körért. Ennél többet is megért volna nekünk (4. vagy 5. kört mondjuk).
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 137
Sok sikert Adamsnek, őszintén, és köszönet mindenért.
Gergőbácsi
Azóta, hogy ezt beírtad, próbálok én is hasonlóképpen gondolkodni. Valahogy nem megy. Nem mintha nem lenne tökéletesen mindegy, de nem tudok tiszta szívből sok sikert kívánni neki. Sőt. Inkább annak drukkolok, hogy az élet bizonyítsa be, GB és Rodgers nélkül nem fut annyira a szekér. Gonosz Packers-soviniszta vagyok?😊
nagylaza
Jordy-nál is ugyanez volt, sajnáltuk borzasztóan (bár ő már túl volt akkor a csúcson), de nem hiszem, hogy rosszat kívánt volna neki bárki is ... Én most is hasonlóan érzek, Adams nagyon szép éveket töltött itt, sok élménnyel gazdagított minket, most menni akart egy régóta vágyott csapathoz, aki úgy gondolom korrekt ellenértéket adott érte.
Sok sikert, találkozzunk a SB-ban! 😊
esz-ki-mo
Nelson egészen más eset, ő maradni szeretett volna.
nagylaza
Nyilvan ez kulonbseg, de lenyegileg nem mas.
Ez nem feudalizmus, hogy roghoz kossek a jatekosokat. Amig itt volt, 100 %-osan teljesitett. Miert ne mehetne, ha lejart a szerzodese?
esz-ki-mo
Persze, miért ne mehetne. Másfelől viszont a Packers ikonikus játékosává (és mindnyájunk kedvencévé) vált, ha már távozik, nem mindegy, milyen körülmények között teszi. Engem meghökkentett, amikor azt olvastam, hogy "régi vágya" volt a Raiders. Talán lehetett volna ezt másképpen is kommunikálni.
A gondolatmenetedet folytatva: megnézem majd, mennyire lesz őszinte a mosolyunk, ha olyan szalagcímet olvasunk 2023 februárjában, hogy "Adams három TD-jének köszönhetően nyert a Raiders a SB-ban a Packers ellen".😊
nagylaza
Emiatt én nem aggódnék. Oda mi nem szoktunk eljutni.
alatriste
A Raidersnel meg meg az sem egyertelmu, hogy playoffba jutnak, ilyen csoportellenfelekkel.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 651 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sok sikert Adamsnek, őszintén, és köszönet mindenért.
Gergőbácsi
Azóta, hogy ezt beírtad, próbálok én is hasonlóképpen gondolkodni. Valahogy nem megy. Nem mintha nem lenne tökéletesen mindegy, de nem tudok tiszta szívből sok sikert kívánni neki. Sőt. Inkább annak drukkolok, hogy az élet bizonyítsa be, GB és Rodgers nélkül nem fut annyira a szekér. Gonosz Packers-soviniszta vagyok?😊
nagylaza
Jordy-nál is ugyanez volt, sajnáltuk borzasztóan (bár ő már túl volt akkor a csúcson), de nem hiszem, hogy rosszat kívánt volna neki bárki is ... Én most is hasonlóan érzek, Adams nagyon szép éveket töltött itt, sok élménnyel gazdagított minket, most menni akart egy régóta vágyott csapathoz, aki úgy gondolom korrekt ellenértéket adott érte.
Sok sikert, találkozzunk a SB-ban! 😊
esz-ki-mo
Nelson egészen más eset, ő maradni szeretett volna.
nagylaza
Nyilvan ez kulonbseg, de lenyegileg nem mas.
Ez nem feudalizmus, hogy roghoz kossek a jatekosokat. Amig itt volt, 100 %-osan teljesitett. Miert ne mehetne, ha lejart a szerzodese?
esz-ki-mo
Persze, miért ne mehetne. Másfelől viszont a Packers ikonikus játékosává (és mindnyájunk kedvencévé) vált, ha már távozik, nem mindegy, milyen körülmények között teszi. Engem meghökkentett, amikor azt olvastam, hogy "régi vágya" volt a Raiders. Talán lehetett volna ezt másképpen is kommunikálni.
A gondolatmenetedet folytatva: megnézem majd, mennyire lesz őszinte a mosolyunk, ha olyan szalagcímet olvasunk 2023 februárjában, hogy "Adams három TD-jének köszönhetően nyert a Raiders a SB-ban a Packers ellen".😊
nagylaza
Emiatt én nem aggódnék. Oda mi nem szoktunk eljutni.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Sok sikert Adamsnek, őszintén, és köszönet mindenért.
Gergőbácsi
Azóta, hogy ezt beírtad, próbálok én is hasonlóképpen gondolkodni. Valahogy nem megy. Nem mintha nem lenne tökéletesen mindegy, de nem tudok tiszta szívből sok sikert kívánni neki. Sőt. Inkább annak drukkolok, hogy az élet bizonyítsa be, GB és Rodgers nélkül nem fut annyira a szekér. Gonosz Packers-soviniszta vagyok?😊
nagylaza
Jordy-nál is ugyanez volt, sajnáltuk borzasztóan (bár ő már túl volt akkor a csúcson), de nem hiszem, hogy rosszat kívánt volna neki bárki is ... Én most is hasonlóan érzek, Adams nagyon szép éveket töltött itt, sok élménnyel gazdagított minket, most menni akart egy régóta vágyott csapathoz, aki úgy gondolom korrekt ellenértéket adott érte.
Sok sikert, találkozzunk a SB-ban! 😊
esz-ki-mo
Nelson egészen más eset, ő maradni szeretett volna.
nagylaza
Nyilvan ez kulonbseg, de lenyegileg nem mas.
Ez nem feudalizmus, hogy roghoz kossek a jatekosokat. Amig itt volt, 100 %-osan teljesitett. Miert ne mehetne, ha lejart a szerzodese?
esz-ki-mo
Persze, miért ne mehetne. Másfelől viszont a Packers ikonikus játékosává (és mindnyájunk kedvencévé) vált, ha már távozik, nem mindegy, milyen körülmények között teszi. Engem meghökkentett, amikor azt olvastam, hogy "régi vágya" volt a Raiders. Talán lehetett volna ezt másképpen is kommunikálni.
A gondolatmenetedet folytatva: megnézem majd, mennyire lesz őszinte a mosolyunk, ha olyan szalagcímet olvasunk 2023 februárjában, hogy "Adams három TD-jének köszönhetően nyert a Raiders a SB-ban a Packers ellen".😊
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Sok sikert Adamsnek, őszintén, és köszönet mindenért.
Gergőbácsi
Azóta, hogy ezt beírtad, próbálok én is hasonlóképpen gondolkodni. Valahogy nem megy. Nem mintha nem lenne tökéletesen mindegy, de nem tudok tiszta szívből sok sikert kívánni neki. Sőt. Inkább annak drukkolok, hogy az élet bizonyítsa be, GB és Rodgers nélkül nem fut annyira a szekér. Gonosz Packers-soviniszta vagyok?😊
nagylaza
Jordy-nál is ugyanez volt, sajnáltuk borzasztóan (bár ő már túl volt akkor a csúcson), de nem hiszem, hogy rosszat kívánt volna neki bárki is ... Én most is hasonlóan érzek, Adams nagyon szép éveket töltött itt, sok élménnyel gazdagított minket, most menni akart egy régóta vágyott csapathoz, aki úgy gondolom korrekt ellenértéket adott érte.
Sok sikert, találkozzunk a SB-ban! 😊
esz-ki-mo
Nelson egészen más eset, ő maradni szeretett volna.
nagylaza
Nyilvan ez kulonbseg, de lenyegileg nem mas.
Ez nem feudalizmus, hogy roghoz kossek a jatekosokat. Amig itt volt, 100 %-osan teljesitett. Miert ne mehetne, ha lejart a szerzodese?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Sok sikert Adamsnek, őszintén, és köszönet mindenért.
Gergőbácsi
Azóta, hogy ezt beírtad, próbálok én is hasonlóképpen gondolkodni. Valahogy nem megy. Nem mintha nem lenne tökéletesen mindegy, de nem tudok tiszta szívből sok sikert kívánni neki. Sőt. Inkább annak drukkolok, hogy az élet bizonyítsa be, GB és Rodgers nélkül nem fut annyira a szekér. Gonosz Packers-soviniszta vagyok?😊
nagylaza
Jordy-nál is ugyanez volt, sajnáltuk borzasztóan (bár ő már túl volt akkor a csúcson), de nem hiszem, hogy rosszat kívánt volna neki bárki is ... Én most is hasonlóan érzek, Adams nagyon szép éveket töltött itt, sok élménnyel gazdagított minket, most menni akart egy régóta vágyott csapathoz, aki úgy gondolom korrekt ellenértéket adott érte.
Sok sikert, találkozzunk a SB-ban! 😊
esz-ki-mo
Nelson egészen más eset, ő maradni szeretett volna.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Sok sikert Adamsnek, őszintén, és köszönet mindenért.
Gergőbácsi
Azóta, hogy ezt beírtad, próbálok én is hasonlóképpen gondolkodni. Valahogy nem megy. Nem mintha nem lenne tökéletesen mindegy, de nem tudok tiszta szívből sok sikert kívánni neki. Sőt. Inkább annak drukkolok, hogy az élet bizonyítsa be, GB és Rodgers nélkül nem fut annyira a szekér. Gonosz Packers-soviniszta vagyok?😊
nagylaza
Jordy-nál is ugyanez volt, sajnáltuk borzasztóan (bár ő már túl volt akkor a csúcson), de nem hiszem, hogy rosszat kívánt volna neki bárki is ... Én most is hasonlóan érzek, Adams nagyon szép éveket töltött itt, sok élménnyel gazdagított minket, most menni akart egy régóta vágyott csapathoz, aki úgy gondolom korrekt ellenértéket adott érte.
Sok sikert, találkozzunk a SB-ban! 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Sok sikert Adamsnek, őszintén, és köszönet mindenért.
Gergőbácsi
Azóta, hogy ezt beírtad, próbálok én is hasonlóképpen gondolkodni. Valahogy nem megy. Nem mintha nem lenne tökéletesen mindegy, de nem tudok tiszta szívből sok sikert kívánni neki. Sőt. Inkább annak drukkolok, hogy az élet bizonyítsa be, GB és Rodgers nélkül nem fut annyira a szekér. Gonosz Packers-soviniszta vagyok?😊
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Eleg WTF hogy Rodgers kapja az ivet ezert is, hogy az o fizuja miatt van. Vegervenyesen rossz lett a pali sajtoja..
JéBé
Igen, ezt nagyon rosszul csinálta. Meg lehetett volna ezt úgy is oldani, hogy aláír évi 10millával kevesebbért, azután a többit meg megoldják okosban. Tegyük fel, hogy alapít egy brandet AR12 névvel aztán betolja kamionszám a csapatnak a sok felcímkézett vitamint és étrendkiegészítőt, mondjuk úgy 99%-os marginnal. És akkor most ő lenne a jófiú és mindenki telesírná a zsebkendőjét, hogy micsoda sportember, aki a csapat érdekét előbbre tartja mint a sajátját.
SBL
Esetleg elvesz egy supermodellt, aki mellett az nfl top keresetek is zsebpénznek tűnnek.
alatriste
Mondjuk ehhez az sem ártana, ha nem a saját neméhez vonzódna
Wyatt
Vagy egy csapattárs,akit befogad magához az asszonyt karban tartani maga helyett 🤣

Szerkesztette: Pep71