Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
Na, itt a WR - Christian Watson. Nem kis példány, 193 cm magas, ellenben nem lassú. Igazi big play boy.
Az apját is mi draftoltuk 29 éve, igaz nem játszott utána nálunk.
James007
Úgy nézem, RB-nek se rossz.
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Sean Rhyan a 4. pick. LT-t játszott végig az UCLA-n, de alkalmas guard-nak is, sőt, elmondása szerint centert is szívesen játszik. Az adatlapja alapján a futásblokkolásban nagyon jó, de emellett beszédes, hogy a karrierje során 1160 pass blockig snap alatt összesen 2 sacket engedett..

A football mellett golfozott, rögbizett és súlyt lökött, úgyhogy bármire tudjuk használni 😀
Bajsza alapján Rodgers nagy haverja lehet Halloweenkor
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Na, itt a WR - Christian Watson. Nem kis példány, 193 cm magas, ellenben nem lassú. Igazi big play boy.
Az apját is mi draftoltuk 29 éve, igaz nem játszott utána nálunk.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Telexen írnak egy punterről: Matt Araiza a neve. Tényleg akkora sztár mint írják?
Ha igen, akkor simán megérne nekünk egy 3. vagy 4. kört.
Fontos_Vidra
Punt God a beceneve, ő az NCAA új rekordere éves puntátlagban, illetve az SDSU-ban rúgóként is eléggé magabiztos volt, csak a miheztartás kedvéért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Araiza amúgy nagyon OP. Nem véletlenül hívják Punt God-nak, 4. körös elférne talán rá.

Walker nálam reach és fel is húzott, Wyatt viszont ott jött, ahol számítottam rá, és ahol értéken volt.
zacknorb
Jordan Stout 2021ben jobb Punter volt…

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
K Shakir adja magat
Janek
1 percnél az egykezes:
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Araiza amúgy nagyon OP. Nem véletlenül hívják Punt God-nak, 4. körös elférne talán rá.

Walker nálam reach és fel is húzott, Wyatt viszont ott jött, ahol számítottam rá, és ahol értéken volt.
zacknorb
@Wyatt, hallod? Odaig vannak erted a Packers-szurkolok.
Stez
Hiába na, ez vagyok \o/

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Araiza amúgy nagyon OP. Nem véletlenül hívják Punt God-nak, 4. körös elférne talán rá.

Walker nálam reach és fel is húzott, Wyatt viszont ott jött, ahol számítottam rá, és ahol értéken volt.
zacknorb
@Wyatt, hallod? Odaig vannak erted a Packers-szurkolok.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 185 — Kinek mit intézett a kormánya
Araiza amúgy nagyon OP. Nem véletlenül hívják Punt God-nak, 4. körös elférne talán rá.

Walker nálam reach és fel is húzott, Wyatt viszont ott jött, ahol számítottam rá, és ahol értéken volt.
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
K Shakir adja magat

több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/28- Devonte Wyatt : Ezzel a pickkel elégedett vagyok, feltúrbóztuk a D-line-t és a védelem nyeri a bajnokságot amúgy is , vagy nem ??? 😊
gerappa
Nem 😊

Kíváncsi vagyok, kiket hoztok majd célpontoknak, és hogy lesz-e valami sirám amiatt, hogy nem jött korán senki

több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Hát kérdés milyen fajta WR-t akartok ha inkább igazi speedster fasza mélységi célpontot akkor Skyy Moore vagy Calvin Austin III elérhető. Nagyobb darab de ugyancsak atletikus akkor Watson/Pickens, de állítólag Pierce után is érdeklődtetek. Opciók vannak bőven. Ráadásul ha lesz egy kis QB run 2. kör elején az is besegíthet.

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó lett volna elkapót hozni az első körben, de legyünk őszinték, mindenki, Packers-drukker és külsős egyaránt tudta, hogy nem fogunk.
Kampman
Őszintén? Én nem tudtam. Sőt. Kifejezetten számítottam WR-re minimum második pickként.
Biztosan van valamilyen mesterterv...
nagylaza
Hat ha mar Love nem dobal evek ota, atkepzik elkaponak. Rodgers legalabb pofan kurhatja meccsenkent nyolc alkalommal a labdaval, csak hogy Love erezze a fele arado szeretetet.

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
Jó lett volna elkapót hozni az első körben, de legyünk őszinték, mindenki, Packers-drukker és külsős egyaránt tudta, hogy nem fogunk.
Kampman
Őszintén? Én nem tudtam. Sőt. Kifejezetten számítottam WR-re minimum második pickként.
Biztosan van valamilyen mesterterv...
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 284
Jó lett volna elkapót hozni az első körben, de legyünk őszinték, mindenki, Packers-drukker és külsős egyaránt tudta, hogy nem fogunk.

Néztem Wyatt draftolása után a Mcafee show-t, ahol AR-t kapcsolták élőben, és persze ott volt AJ Hawk is.
Az jött le, hogy Wyatt draftolására ő is nagyon számított, mondta, hogy a front office nagyon figyelte. Úgy általában nem tűnt nagyon csalódottnak vagy frusztráltnak, vagy csak nem mutatta.

Én sem bánnám egyébként, ha egy elit puntert/kickert hoznánk akár draftpickért. Ha van csapat, akire ráfér, azok mi vagyunk.
Kampman
A csapat történetét nézve, nekem nincs bajom a 2. körös WR-ekkel 😊
Azok közül viszont egy jobbat kellene megcsípni, ahhoz viszont lehet, hogy fel kell jönni pár helyet...egy 4. kört simán feláldoznék érte, a 3-ikat már csak nagy steal esetén....talán Pickens lenne ilyen... aztán persze lehet, hogy a vezetőségnek van egy nagy kedvence..
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Jó lett volna elkapót hozni az első körben, de legyünk őszinték, mindenki, Packers-drukker és külsős egyaránt tudta, hogy nem fogunk.

Néztem Wyatt draftolása után a Mcafee show-t, ahol AR-t kapcsolták élőben, és persze ott volt AJ Hawk is.
Az jött le, hogy Wyatt draftolására ő is nagyon számított, mondta, hogy a front office nagyon figyelte. Úgy általában nem tűnt nagyon csalódottnak vagy frusztráltnak, vagy csak nem mutatta.

Én sem bánnám egyébként, ha egy elit puntert/kickert hoznánk akár draftpickért. Ha van csapat, akire ráfér, azok mi vagyunk.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Telexen írnak egy punterről: Matt Araiza a neve. Tényleg akkora sztár mint írják?
Ha igen, akkor simán megérne nekünk egy 3. vagy 4. kört.
Fontos_Vidra
Punterért?? Kickerért is meredek, nem h punterért… nincs az a csapat ahol nem fér el a 3. v 4. körös erősítés, barhova…
ricsiii83
Hát az igazság pedig az hogy voltak olyan mockok ahol 5. körben kiment. Hatalmas lába van és sokan alábecsülik a puntert mint posztot. Pedig rohadtul nem mindegy a mezőnypozíció. 3-4 kör azért meredek lenne de 5-6 sima benne van.

több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Wyatt pick nekem is tetszik ,Clark-al a fal közepén és Garyvel meg Prestonnal a szélén ez igen ütős egység lehet .
Ma mindenképp fel kell mozognia Gutenak ha értelmezhető elkapót akar ( Moore ,Pickens,Watson ) .
több mint 1 éve
gerappa Green Bay Packers 94
Gyors emésztéssel..

WR pickért kár, viszonylag gyorsan kiment a top 6 első körre értékelt. Az nyugtat, hogy Rodgi minden lépésről tudott elvileg. WR picken kívül offense-be max O-line ba lehetett volna húzni??!, de nálunk jó az O-line képzés, ezért én úgy gondolom ez azért lett későbbi körre halasztva.

1/22 - Quay Walker : Nem ismerem, nem is foglalkoztam vele, de mivel Campbell max 1 év (Szerintem) , ezért kell az utánpótlás.

Azért fáj a szívem Jermaine Johnson II miatt, kedveltem őt. De majd a második körben jön Edge.

1/28- Devonte Wyatt : Ezzel a pickkel elégedett vagyok, feltúrbóztuk a D-line-t és a védelem nyeri a bajnokságot amúgy is , vagy nem ??? 😊
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Nyugi ugy is d line-ba draftolunk valakit eloszor.


JéBé
Hat bazdmeg😀
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
Telexen írnak egy punterről: Matt Araiza a neve. Tényleg akkora sztár mint írják?
Ha igen, akkor simán megérne nekünk egy 3. vagy 4. kört.
Fontos_Vidra
Punterért?? Kickerért is meredek, nem h punterért… nincs az a csapat ahol nem fér el a 3. v 4. körös erősítés, barhova…
ricsiii83
Láttad a puntereinket az elmúlt kb 7 évben? Meccsek mentek el rajtuk.
Ha most jönne egy jó kb 10-re, akkor engem az se érdekel, ha 3. körös pick az ára.
több mint 1 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ha ma nem tradel fel Gute, akkor WR2 szintű elkapót sem fog iden(sem) szerezni a csapat. Mire mi növünk ujra a BAP marad...
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Telexen írnak egy punterről: Matt Araiza a neve. Tényleg akkora sztár mint írják?
Ha igen, akkor simán megérne nekünk egy 3. vagy 4. kört.
Fontos_Vidra
Punterért?? Kickerért is meredek, nem h punterért… nincs az a csapat ahol nem fér el a 3. v 4. körös erősítés, barhova…

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
Telexen írnak egy punterről: Matt Araiza a neve. Tényleg akkora sztár mint írják?
Ha igen, akkor simán megérne nekünk egy 3. vagy 4. kört.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
Hát... AJ Brown a kedvenc nem Packers elkapóm, komolyan nem hiszem el, hogy mi nem adtunk volna érte ennyit. A fakezű Hurts-nek sokkal kevesebb szüksége van egy ilyen elkapóra, ha az az első gondolata, hogy 'Na, akkor fussunk!'. Persze Rodgers majd dobál magának.

Amit meg Gute a drafttal már megint csinált, skandallum! 😀 De hát én vagyok a hülye, hogy elhittem, hogy húz minimum egy top elkapót.
Fontos_Vidra
Gute szerint még sok a jó WR benn.
Mondjuk szerintem egyik sem WR1 talent, de én nem értek hozzá.
Bazzani
Nagyon úgy tűnik, hogy ő sem.