Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 408
mondjuk ha a repcsik ilyen ütemben törlődnek, lehet autós buszos túrát kell szervezni, hogy kezdésre oda is érjen a ticket holder 😊
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Bizti kedvéért rápróbáltam magyar idő szerint is. 9:45-kor bent voltam, de obviously nem volt még jegy, mert 11-kor nyitják meg Budapest time.
több mint 1 éve
uatu Indianapolis Colts 903 — uatu@freemail.hu
Én már beálltam mert elfelejtettem az 1 óra eltolódást
9164
De sztem úgyis kidob majd
zacknorb
Az igen jó, nem veszel nekem is 3 jegyet? 😀
pecsi92
Meg nekem is 2-őt. 😀
Nálam:
43981 Ahead of you

talán holnap sorra kerülök....
több mint 1 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Én már beálltam mert elfelejtettem az 1 óra eltolódást
9164
De sztem úgyis kidob majd
zacknorb
Az igen jó, nem veszel nekem is 3 jegyet? 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 598 — Kinek mit intézett a kormánya
Én már beálltam mert elfelejtettem az 1 óra eltolódást
9164
De sztem úgyis kidob majd
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 408
22854 nekem
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egy linket tudnátok adni, ahová majd menni kell kedd délelőtt 10 órakor a jegyekért?
pecsi92
elvileg itt,  www.eticketing.co.uk/nfl-tottenham/Events
gamerkr
9:30-kor érdemes beállni a sorba, 10:00 esélytelen lesz!
Szipeter
A 9:30 British 9:30 nem, így nálunk 1 órával később?
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Bakhtiari ismét PUP listán... :/
gamerkr
Itt valami nagyon nem kerek , már bőven több mint másfél éve volt a szakadása , már bőven rendben kéne h legyen ,...
Fal nagyon szellős lesz Aaron előtt az első hetekben..
Illetve Watson miért került sérült listára ?
több mint 1 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 526
Egy linket tudnátok adni, ahová majd menni kell kedd délelőtt 10 órakor a jegyekért?
pecsi92
elvileg itt,  www.eticketing.co.uk/nfl-tottenham/Events
gamerkr
9:30-kor érdemes beállni a sorba, 10:00 esélytelen lesz!
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Esélytelen hogy a Lembón megtartják a tegnap esti Bayern - Man. City meccsen használt gyepet, ugye? 😀

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Bakhtiari ismét PUP listán... :/
gamerkr
Én is most láttam, ezt már végképp nem tudom mire vélni.
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bakhtiari ismét PUP listán... :/

több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egy linket tudnátok adni, ahová majd menni kell kedd délelőtt 10 órakor a jegyekért?
pecsi92
elvileg itt,  www.eticketing.co.uk/nfl-tottenham/Events

több mint 1 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Egy linket tudnátok adni, ahová majd menni kell kedd délelőtt 10 órakor a jegyekért?
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 278
 youtu.be/N1oLBM04rGA
Fontos_Vidra
Furcsa érzés. Höri a Packersről beszél, ráadásul jó hosszan, és én kb. mindenben egyetértek vele. (Nem volt ez mindig így.)
nagylaza, főpohárnok
én is vártam a szokásos köpködést, lehet rájött felesleges
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
 youtu.be/N1oLBM04rGA
Fontos_Vidra
Furcsa érzés. Höri a Packersről beszél, ráadásul jó hosszan, és én kb. mindenben egyetértek vele. (Nem volt ez mindig így.)
több mint 1 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 526
Hivatalos jegy fixáras, másodpiac horror. A müncheni őrület után én itt se számítanék sétagaloppra. Végre átjön a GB, mindenki ott akar lenni, ezért a jegyűzérek tuti botokkal támadnak. Másodperc pontosan be kell állni a sorba és bízni a szerencsében. Hajrá!!!
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Mivel jövő héten lehet jegyet venni, megkérdezném, ki tervez menni a londoni meccsre?
Én mennék, és szívesen csapódnék valaki(k)hez.
zacknorb
Én tervezem ha összejön , elvileg most is lehet már 1-2 oldalon jegyet venni , elég horror..mondjuk ebbe biztos benne van h a forintunk is bitang formában van 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 598 — Kinek mit intézett a kormánya
Mivel jövő héten lehet jegyet venni, megkérdezném, ki tervez menni a londoni meccsre?
Én mennék, és szívesen csapódnék valaki(k)hez.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 278
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
AJ Dillon már alig várja az edzőtábort és a szezont. 😀

iktriad
Látom, a lábnapokat még mindig nem hagyja ki

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AJ Dillon már alig várja az edzőtábort és a szezont. 😀
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha esetleg valakit erdekelne

 index.hu/sport/amerikaifutball/2022/07/15/bercsenyi-balazs-aaron-rodgers-lewis-hamilton-tetovalas/

több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Figyelmesen az utcákon, ARod elv Pesten flangál
zacknorb
Lemaradtam. Ez honnan van?
nagylaza, főpohárnok
Arod magyar művésszel készíttetett OROSZLÁNOS tetoválást, aztán volt instasztori egyértelműen a Vörösmarty térről.
zacknorb
Véletlen kimaradt.
Bazzani

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Annál több esze volt, hogy élőben posztoljon, nincs már Magyarországon. 😊
Peszinter Ferenc
Dehogyis nincs, találkoztam is vele. Éppen nektarint vásárolt a Lehel téri piacon. Próbálta megőrizni az inkognitóját, még magyarul is megszólalt, azt bizonygatta, hogy itt valami félreértés van, nem is Áronnak hívják, nincs semmiféle tetoválása, ő csak egy egyszerű villanyszerelő, de én nem engedtem magam átverni. Kértem tőle autogramot. Utána elfutott.
nagylaza, főpohárnok
Rád meg dobtak egy sárga zászlót.
Tactful Cactus
Egy terrible towelt.