Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 342
Nézegettem több salary cap-es oldalt, s nagyjából egybehangzóan 15 milliós cap space-t írnak a csapatnak. (ebben már benne vannak az újoncok is)
Ez vajon azt jelenti, hogy még ténylegesen van némi lehetőségünk új igazolásra szezonkezdésig? (tudom, hogy valamennyi tartalékot szoktak képezni, de azért ennyit biztosan nem)
Csak mert van még 1-2 használható név a szabad elkapók közt is...
esz-ki-mo
Hát van OBJ, aki sérült (és szerintem nagy eséllyel a Rams-hez megy vissza) meg Fuller, akinek volt pár jó éve, de tavaly a Dolphinsnál nem kapott nagy szerepet (amúgy sem váltaná meg a világot). Valakit kihagytam?
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Nézegettem több salary cap-es oldalt, s nagyjából egybehangzóan 15 milliós cap space-t írnak a csapatnak. (ebben már benne vannak az újoncok is)
Ez vajon azt jelenti, hogy még ténylegesen van némi lehetőségünk új igazolásra szezonkezdésig? (tudom, hogy valamennyi tartalékot szoktak képezni, de azért ennyit biztosan nem)
Csak mert van még 1-2 használható név a szabad elkapók közt is...
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Az alapszakaszra tökéletesen elég is lesz ez a személyzet mert gyakorlatilag bárki lehetne Aaron játékostársa, PO adott. De a rájátszásban fog visszaütni, hogy igen is ez egy gyenge egység.
alatriste
Sajnos, én is pontosan így gondolom. Az a nagy szerencse, hogy nem vagyok tévedhetetlen.
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 342
Rómió 😁😁 Doubs tűnik eddig a legjobb WR-nekaz újoncok közül(többször verte meg Stokes-ot is, volt több TD-je is) és Winfree-nek is megint lehet sansza hogy roster helyet kapjon.
Zach Thomas minden OL pozícióban ki lett már próbálva , tényleg mindenhol bevethető lesz úgy néz ki , talán még WR-ként is jó 😃
Pep71
így, hogy Watson nem edz, nem olyan nehéz legjobb újonc WR-nek lenni
gbol
Köszi okostojás , így írjon ide bármit is az ember. Nem csak draftolt újoncok vannak amúgy ..de majd te hozod ezek után az infókat 😁
Pep71
igaz, ott van még Sammy Watkins, akit most vettek le a PUP listáról 😁
gbol
Érdekes, hogy mindenki tudja, hogy Rodgers mit hozott össze az elmúlt években Adams nélkül, mégsem meri senki azt mondani, hogy jó lehet ez a Lazard-Watkins-Watson-Cobb-Doubs fémjelezte WR corps. (FK listán azt hiszem 28. lett a GB WR sor)
Remélem, hogy nagyot fogunk döbbenni. Pozitívan persze.

Másik oldalról meg nagyon nagy a hype defense oldalon, itt pedig azt remélem, hogy nem lesznek komoly sérülések és megfelelnek majd a várakozásoknak.
esz-ki-mo
Adams nélkül szenvedősen nyertünk mindig is. Az volt az érzésem, hogy ha még több meccs lenne nélküle, akkor jönnének a vereségek, mert csak az újdonság vitte előre a csapatot (a védelmek nem tudtak készülni rá). Ergo ne bízz abban, hogy jó lesz a fenti WR sor. Ha előre jutunk, a WR sor ellenére fogunk előre jutni (meg talán a védleme segítségével). Ha előnyt szerzünk, akkor lehet órát menedzselni. Én ezt a szezont hátradőlve nézem, élvezve a meccseket, arra számítva, hogy 2023-ra megjön az upgradelt támadósor, amivel már lehet reális esélyünk a SB-ra. Minden más csak ajándék.
több mint 1 éve
SGBP 240
Csak úgy szembe jött 😀

Player A
First 3 seasons: 45 games, 833 pass snaps, 100 catches, 1,268 yards, 10 TDs, 67.1 catch%, 8.5 yards/target

Player B
First 3 seasons: 41 games, 1,053 pass snaps, 108 catches, 1,441 yards, 14 TDs, 68.4 catch%, 9.1 yards/target
.
.
.
.
Player A: Jordy Nelson
Player B: Allen Lazard
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Értem én a csukrolói felülértékelést, de reálisan nézve nem tudom mi beleköthető van abban, hogy ez a GB-i elkapósor a liga legrosszabb 5-6 egysége közt van.
Egész offseason alatt azért ment itt is a sírás, hogy nem jön nevesebb játékos, nem jön Adams helyett elkapó, majd érdekes mód amikor csak olyan erősítések jöttek mint Sammy Watkins meg egy 2. körös speedster Watson akkor le lesz pontozva az egység?

Ez az elkapósor funcionálni fog, lesz benne több 7-800 yardos srác sőt valszeg kibukik majd egy 1.000 yardos is, de az ebben való bizodalom nem a WR-ek miatt van, hanem mert Rodgers az irányító. Az alapszakaszra tökéletesen elég is lesz ez a személyzet mert gyakorlatilag bárki lehetne Aaron játékostársa, PO adott. De a rájátszásban fog visszaütni, hogy igen is ez egy gyenge egység.
Lazard ettől még egy hasznos játékos, jó wr2 lehetne aki remekül blokkol.
Watson lehet egy upgradelt MVS, aki nemcsak befut a védők mögé de néha el is tudja kapni a labdát.
Watkinstól nem tudom mit lehet várni, miután nagy sztárként érkezett a ligában, 8 év alatt egyszer volt 1.000 yard felett és annyira ragaszkodnak hozzá, hogy 7 év alatt mi leszünk az 5. csapata....
Egy vén Cobb.
És akitől én a legtöbbet várok Doubs - de ő is egy 4. körös srác...

Mitől kéne tisztán az elkapókat rangsoroló összevetésben ezt a sort elmozdítani a liga alja egységei közül? AR-től függetlenük kell rangsorolni. Úgy nézve mintha minden egységnek ugyan az az irányítója lenne.
Warren Sharp egyébként ugyancsak a 29. helyre hozta az egységet. Nem mondom, hogy 1-2 helyet nem lehet mozgatni de szerintem az éppen tök mindegy is. A range-e az egységnek ez, a liga alja. Hogy ez összességében 25., 27., 29. vagy 31 épp szerintem már lényegtelen.
alatriste
Az én hozzászólásomnak nem a rangsor volt a lényege.
Az ilyen listaállítás inkább egy játék, felkészülés a szezonra. Mindig jól szórakozom rajta, hogy egyesek milyen komolyan tudnak venni pl. egy PO rankinget, tudván hogy évről évre mindig jópár előre nem látható változás történik a továbbjutók közt. Lásd pl. a tavalyi Bengals esetét.
De épp ettől izgalmas ez a sport, s ezért is lehetúnk bizakodóak az akárhányadiknak rangsorolt WR sor ellenére.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Értem én a csukrolói felülértékelést, de reálisan nézve nem tudom mi beleköthető van abban, hogy ez a GB-i elkapósor a liga legrosszabb 5-6 egysége közt van.
Egész offseason alatt azért ment itt is a sírás, hogy nem jön nevesebb játékos, nem jön Adams helyett elkapó, majd érdekes mód amikor csak olyan erősítések jöttek mint Sammy Watkins meg egy 2. körös speedster Watson akkor le lesz pontozva az egység?

Ez az elkapósor funcionálni fog, lesz benne több 7-800 yardos srác sőt valszeg kibukik majd egy 1.000 yardos is, de az ebben való bizodalom nem a WR-ek miatt van, hanem mert Rodgers az irányító. Az alapszakaszra tökéletesen elég is lesz ez a személyzet mert gyakorlatilag bárki lehetne Aaron játékostársa, PO adott. De a rájátszásban fog visszaütni, hogy igen is ez egy gyenge egység.
Lazard ettől még egy hasznos játékos, jó wr2 lehetne aki remekül blokkol.
Watson lehet egy upgradelt MVS, aki nemcsak befut a védők mögé de néha el is tudja kapni a labdát.
Watkinstól nem tudom mit lehet várni, miután nagy sztárként érkezett a ligában, 8 év alatt egyszer volt 1.000 yard felett és annyira ragaszkodnak hozzá, hogy 7 év alatt mi leszünk az 5. csapata....
Egy vén Cobb.
És akitől én a legtöbbet várok Doubs - de ő is egy 4. körös srác...

Mitől kéne tisztán az elkapókat rangsoroló összevetésben ezt a sort elmozdítani a liga alja egységei közül? AR-től függetlenük kell rangsorolni. Úgy nézve mintha minden egységnek ugyan az az irányítója lenne.
Warren Sharp egyébként ugyancsak a 29. helyre hozta az egységet. Nem mondom, hogy 1-2 helyet nem lehet mozgatni de szerintem az éppen tök mindegy is. A range-e az egységnek ez, a liga alja. Hogy ez összességében 25., 27., 29. vagy 31 épp szerintem már lényegtelen.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Rómió 😁😁 Doubs tűnik eddig a legjobb WR-nekaz újoncok közül(többször verte meg Stokes-ot is, volt több TD-je is) és Winfree-nek is megint lehet sansza hogy roster helyet kapjon.
Zach Thomas minden OL pozícióban ki lett már próbálva , tényleg mindenhol bevethető lesz úgy néz ki , talán még WR-ként is jó 😃
Pep71
így, hogy Watson nem edz, nem olyan nehéz legjobb újonc WR-nek lenni
gbol
Köszi okostojás , így írjon ide bármit is az ember. Nem csak draftolt újoncok vannak amúgy ..de majd te hozod ezek után az infókat 😁
Pep71
igaz, ott van még Sammy Watkins, akit most vettek le a PUP listáról 😁
gbol
Érdekes, hogy mindenki tudja, hogy Rodgers mit hozott össze az elmúlt években Adams nélkül, mégsem meri senki azt mondani, hogy jó lehet ez a Lazard-Watkins-Watson-Cobb-Doubs fémjelezte WR corps. (FK listán azt hiszem 28. lett a GB WR sor)
Remélem, hogy nagyot fogunk döbbenni. Pozitívan persze.

Másik oldalról meg nagyon nagy a hype defense oldalon, itt pedig azt remélem, hogy nem lesznek komoly sérülések és megfelelnek majd a várakozásoknak.
esz-ki-mo
a 28. helyről lefele már nincs sok, szóval negatív irányban nehezen fogunk meglepődni 😊 igaz ezt csak a mindig vérprofi fk-s srácok mondták, szóval reálisan a 26. helyre is jók lehetünk...
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Rómió 😁😁 Doubs tűnik eddig a legjobb WR-nekaz újoncok közül(többször verte meg Stokes-ot is, volt több TD-je is) és Winfree-nek is megint lehet sansza hogy roster helyet kapjon.
Zach Thomas minden OL pozícióban ki lett már próbálva , tényleg mindenhol bevethető lesz úgy néz ki , talán még WR-ként is jó 😃
Pep71
így, hogy Watson nem edz, nem olyan nehéz legjobb újonc WR-nek lenni
gbol
Köszi okostojás , így írjon ide bármit is az ember. Nem csak draftolt újoncok vannak amúgy ..de majd te hozod ezek után az infókat 😁
Pep71
igaz, ott van még Sammy Watkins, akit most vettek le a PUP listáról 😁
gbol
Érdekes, hogy mindenki tudja, hogy Rodgers mit hozott össze az elmúlt években Adams nélkül, mégsem meri senki azt mondani, hogy jó lehet ez a Lazard-Watkins-Watson-Cobb-Doubs fémjelezte WR corps. (FK listán azt hiszem 28. lett a GB WR sor)
Remélem, hogy nagyot fogunk döbbenni. Pozitívan persze.

Másik oldalról meg nagyon nagy a hype defense oldalon, itt pedig azt remélem, hogy nem lesznek komoly sérülések és megfelelnek majd a várakozásoknak.
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 342
Rómió 😁😁 Doubs tűnik eddig a legjobb WR-nekaz újoncok közül(többször verte meg Stokes-ot is, volt több TD-je is) és Winfree-nek is megint lehet sansza hogy roster helyet kapjon.
Zach Thomas minden OL pozícióban ki lett már próbálva , tényleg mindenhol bevethető lesz úgy néz ki , talán még WR-ként is jó 😃
Pep71
így, hogy Watson nem edz, nem olyan nehéz legjobb újonc WR-nek lenni
gbol
Köszi okostojás , így írjon ide bármit is az ember. Nem csak draftolt újoncok vannak amúgy ..de majd te hozod ezek után az infókat 😁
Pep71
igaz, ott van még Sammy Watkins, akit most vettek le a PUP listáról 😁
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rómió 😁😁 Doubs tűnik eddig a legjobb WR-nekaz újoncok közül(többször verte meg Stokes-ot is, volt több TD-je is) és Winfree-nek is megint lehet sansza hogy roster helyet kapjon.
Zach Thomas minden OL pozícióban ki lett már próbálva , tényleg mindenhol bevethető lesz úgy néz ki , talán még WR-ként is jó 😃
Pep71
Crosby helyén is kipróbálnám

több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Rómió 😁😁 Doubs tűnik eddig a legjobb WR-nekaz újoncok közül(többször verte meg Stokes-ot is, volt több TD-je is) és Winfree-nek is megint lehet sansza hogy roster helyet kapjon.
Zach Thomas minden OL pozícióban ki lett már próbálva , tényleg mindenhol bevethető lesz úgy néz ki , talán még WR-ként is jó 😃
Pep71
így, hogy Watson nem edz, nem olyan nehéz legjobb újonc WR-nek lenni
gbol
Köszi okostojás , így írjon ide bármit is az ember. Nem csak draftolt újoncok vannak amúgy ..de majd te hozod ezek után az infókat 😁
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Rómió 😁😁 Doubs tűnik eddig a legjobb WR-nekaz újoncok közül(többször verte meg Stokes-ot is, volt több TD-je is) és Winfree-nek is megint lehet sansza hogy roster helyet kapjon.
Zach Thomas minden OL pozícióban ki lett már próbálva , tényleg mindenhol bevethető lesz úgy néz ki , talán még WR-ként is jó 😃
Pep71
így, hogy Watson nem edz, nem olyan nehéz legjobb újonc WR-nek lenni
gbol
Miért? Toure-t azért le kellett nyomnia...
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 342
Rómió 😁😁 Doubs tűnik eddig a legjobb WR-nekaz újoncok közül(többször verte meg Stokes-ot is, volt több TD-je is) és Winfree-nek is megint lehet sansza hogy roster helyet kapjon.
Zach Thomas minden OL pozícióban ki lett már próbálva , tényleg mindenhol bevethető lesz úgy néz ki , talán még WR-ként is jó 😃
Pep71
így, hogy Watson nem edz, nem olyan nehéz legjobb újonc WR-nek lenni
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Rómió 😁😁 Doubs tűnik eddig a legjobb WR-nekaz újoncok közül(többször verte meg Stokes-ot is, volt több TD-je is) és Winfree-nek is megint lehet sansza hogy roster helyet kapjon.
Zach Thomas minden OL pozícióban ki lett már próbálva , tényleg mindenhol bevethető lesz úgy néz ki , talán még WR-ként is jó 😃
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
😂
 www.totalprosports.com/2022/07/27/aaron-rodgers-had-the-perfect-response-to-davante-adams-saying-derek-carr-was-a-hall-of-fame-qb-video/?fbclid=IwAR0OQYf0z57CFubEoXm5AsS0IzKguPCMJE3Mnu9xpWLNA15VrvKNtnK__oY&fs=e&s=cl
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 695 — Kinek mit intézett a kormánya
Sajnos Facebookosokat adott ki a random generátor, sorry guys 😞
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Sziasztok!
Nekem lesz minimum 7 jegyem eladó, darabonként 45000 ft-ért 423-as blokk 8-9-10 sor, egy 3*3-as négyzetben.

Facebookon is érdeklődnek sokan, itt is jópáran, ezért muszáj leszek kisorsolni a jegyeket.
Aki eddig érdeklődött nálam, felírtam: ogree, uatu, Szipeter.

Aki még érdeklődik, dobjon üzit ma éjfélig.

Bocsi, hogy ehhez kell folyamodni, de sajna csak ennyi jegy van, és nem tudok mindenkinek segíteni. 😕
zacknorb
írok
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 695 — Kinek mit intézett a kormánya
Sziasztok!
Nekem lesz minimum 7 jegyem eladó, darabonként 45000 ft-ért, 423-as blokk 8-9-10 sor, egy 3*3-as négyzetben.

Facebookon is érdeklődnek sokan, itt is jópáran, ezért muszáj leszek kisorsolni a jegyeket.
Aki eddig érdeklődött nálam, felírtam: ogree, uatu, Szipeter.

Aki még érdeklődik, dobjon üzit ma éjfélig.

Bocsi, hogy ehhez kell folyamodni, de sajna csak ennyi jegy van, és nem tudok mindenkinek segíteni. 😕

Szerkesztette: zacknorb
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Mikozben a Bucks gazdagabb lett egy Julioval nalunk Watkins nem tudja elkezdeni a campet, remek kezdes😀
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
8 jegyet vettem, ebből 4-6 eladó lesz, mert gondoltam, hogy lesz igény rá😊
vidimate
Én megveszem ami eladó, de csak hogy elégessem 😛

Jó szórakozást annak aki eljut, nagy élmény, pláne a saját csapatod meccse.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yikes.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Con Air 🤣

több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Én odamegyek és a mentőkkel belógok.
Gergőbácsi
Jelentkezem a SWAT-hoz bombakeresőnek. Tuti először jutok be a stadionba, és utolsónak jövök ki. Még jegy sem kell.
Willie Parker
Hogy erre nem gondoltam!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Én odamegyek és a mentőkkel belógok.
Gergőbácsi
Jelentkezem a SWAT-hoz bombakeresőnek. Tuti először jutok be a stadionba, és utolsónak jövök ki. Még jegy sem kell.