Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 139
Azt írják hogy Bakh-Jenkins-Lazard trió nélkül leszünk este.

Utóbbin persze nem lepődünk meg, de én Bakhtiari miatt kezdek aggódni. Ugye fogjuk még látni pályán? Ugye?
gamerkr
Persze. A jovo heten, vagy ket het mulva, kulonben IR-en lenne, vagy PUP-n, ha meg kesobbre lenne varhato.
(#optimizmus)
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azt írják hogy Bakh-Jenkins-Lazard trió nélkül leszünk este.

Utóbbin persze nem lepődünk meg, de én Bakhtiari miatt kezdek aggódni. Ugye fogjuk még látni pályán? Ugye?

több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
 www.theplayerstribune.com/posts/marcedes-lewis-nfl-football-green-bay-packers
SGBP
Végtelenül szimpatikus játékos, végtelenül szimpatikus hozzáállás.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀
alatriste
Én jobban tartanék egy utolsó fordulókban kiengedős zacsitól a csoporton belül, mint addig bármilyentől

több mint 1 éve
SGBP 240
 www.theplayerstribune.com/posts/marcedes-lewis-nfl-football-green-bay-packers
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 996 — beers & Packers
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀
alatriste
Az, hogy "nem szokott", költői túlzás. Szezon közben - bye után és a PO-ban - tényleg nem nagyon használ a szabad hét (mindig félek is tőle rendesen), de a szezonnyitó meccsekre ez már jóval kevésbé igaz. Úgy látszik, túl mély nyomokat hagyott a tavalyi csúnya zakó a Saints ellen. Nehéz lenne elfelejteni azt a 3:38-at, kétségtelen. Előtte azonban a Packers hat éven keresztül zsinórban nyert az első fordulóban, két éve történetesen éppen idegenben a Vikingek ellen.
Számomra nem is annyira az a kérdés, hogy milyen formában kezdi a csapat a szezont, hanem az (amit gbol is írt), hogy mennyire képes jól működni a WR-garnitúra, főleg akkor, ha Lázár valóban nem tud pályára lépni. Másrészt: bármennyire is kedvelem, régen rossz, ha az ő játéka a meghatározó. Rajta kívül van még hat WR a rosteren. Nagyon kíváncsi leszek, mit sikerült összebarkácsolni Adams után.
nagylaza, főpohárnok
Ha megnyerjük, csodálkoznék, ha a főleg WR-ek miatt tennénk.
Látható volt a Rams meccsen is, hogy egy Kupp nem csinál nyarat, akármilyen jó elkapó is.
Szerintem akkor nyerhetünk, ha:
1. Az offense jó fal mellett kreatív játékokkal, a futókat és Tonyant is bevonva , kevés eladott labdával feltesz 2-3 TD-t.
2. A védelem teljesítve az elvárásokat megfogja a futást, nem enged nagy játékokat Jeffersonéknak, s talán 1-2 labdát is szerez.
3. A ST nem cseszi el, amit a védelem és a támadók összeraknak.
esz-ki-mo
Azt én sem állítottam, hogy a WR-eknek lesz köszönhető a győzelem (ha lesz győzelem). Javaslom, a 3. pontot felejtsük el.😊
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀
alatriste
Az, hogy "nem szokott", költői túlzás. Szezon közben - bye után és a PO-ban - tényleg nem nagyon használ a szabad hét (mindig félek is tőle rendesen), de a szezonnyitó meccsekre ez már jóval kevésbé igaz. Úgy látszik, túl mély nyomokat hagyott a tavalyi csúnya zakó a Saints ellen. Nehéz lenne elfelejteni azt a 3:38-at, kétségtelen. Előtte azonban a Packers hat éven keresztül zsinórban nyert az első fordulóban, két éve történetesen éppen idegenben a Vikingek ellen.
Számomra nem is annyira az a kérdés, hogy milyen formában kezdi a csapat a szezont, hanem az (amit gbol is írt), hogy mennyire képes jól működni a WR-garnitúra, főleg akkor, ha Lázár valóban nem tud pályára lépni. Másrészt: bármennyire is kedvelem, régen rossz, ha az ő játéka a meghatározó. Rajta kívül van még hat WR a rosteren. Nagyon kíváncsi leszek, mit sikerült összebarkácsolni Adams után.
nagylaza, főpohárnok
Ha megnyerjük, csodálkoznék, ha a főleg WR-ek miatt tennénk.
Látható volt a Rams meccsen is, hogy egy Kupp nem csinál nyarat, akármilyen jó elkapó is.
Szerintem akkor nyerhetünk, ha:
1. Az offense jó fal mellett kreatív játékokkal, a futókat és Tonyant is bevonva , kevés eladott labdával feltesz 2-3 TD-t.
2. A védelem teljesítve az elvárásokat megfogja a futást, nem enged nagy játékokat Jeffersonéknak, s talán 1-2 labdát is szerez.
3. A ST nem cseszi el, amit a védelem és a támadók összeraknak.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 996 — beers & Packers
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀
alatriste
Az, hogy "nem szokott", költői túlzás. Szezon közben - bye után és a PO-ban - tényleg nem nagyon használ a szabad hét (mindig félek is tőle rendesen), de a szezonnyitó meccsekre ez már jóval kevésbé igaz. Úgy látszik, túl mély nyomokat hagyott a tavalyi csúnya zakó a Saints ellen. Nehéz lenne elfelejteni azt a 3:38-at, kétségtelen. Előtte azonban a Packers hat éven keresztül zsinórban nyert az első fordulóban, két éve történetesen éppen idegenben a Vikingek ellen.
Számomra nem is annyira az a kérdés, hogy milyen formában kezdi a csapat a szezont, hanem az (amit gbol is írt), hogy mennyire képes jól működni a WR-garnitúra, főleg akkor, ha Lázár valóban nem tud pályára lépni. Másrészt: bármennyire is kedvelem, régen rossz, ha az ő játéka a meghatározó. Rajta kívül van még hat WR a rosteren. Nagyon kíváncsi leszek, mit sikerült összebarkácsolni Adams után.
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 342
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
Ha Lazard nem játszik, amire nagy az esély, akkor simán benne van a vereség. Még enélkül is rozsdás szokott lenni a támadás az első meccsen...talán a védelem meccsben tarthat.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
nagylaza, főpohárnok
L-re számítok. Nem szokott épp a legélesebb lenni a csapat amikor sokat készülhetett 1 meccsre. Ritmusból jobban megy... 😀


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 996 — beers & Packers
én egy elég sima vereséget várok vasárnap
alatriste
Ez komoly? Értem, amit írsz, de akkor is... Én már teljesen ráhangoltam magam a W-re. Az oddsok alapján is inkább nekünk áll a zászló.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy ajándék pénzre hajtók: 1,5-szeres pénz a csoportgyőzelem, 2,25-ért lehet kockáztatni egy csoporton belüli 4,5 w overrel is 😊

több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Az első Injury report 2002-ben: 11 játékos..
Régi szép időket idéz..

Lazard DNP (boka)
Bakh, Jenkins, Savage és Tonyan limited,
A többiek legalább fullba nyomták.
James007
2002 végül is rég volt 😊
Wyatt
Oh, pardon.., korrigálva 😊

De szép is volt.. Még aktívan toltam a Mennyei Megyeiben, pont ilyenkor, szeptember környékén kezdtem el ráhajtani arra a luvnyára, akitől aztán a mai napig hidegrázásom, illetve idegrángásom van és még azt sem tudtam, hogy ki az a Brett Favre.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első Injury report 2002-ben: 11 játékos..
Régi szép időket idéz..

Lazard DNP (boka)
Bakh, Jenkins, Savage és Tonyan limited,
A többiek legalább fullba nyomták.
James007
2002 végül is rég volt 😊

több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
LaFleur nem erőssége amikor sokat lehet készülni a meccsekre. Bye után és szezonrajton sokkal rosszabb a mérlege, így én egy elég sima vereséget várok vasárnap. A WR érdekel, hogy fognak muzsikálni AR-el, szeretnék látni bőven labdát Doubs irányába szállni, szeretém látni (ha játszik - vélhetően fog) Watsonnak 1-2 mélységi passzt (MVS routeok) és aktívan játékba vont futókat. Van egy ligaszinten top duónk használjuk ki. A futásokon túl mehetnek a seam passzok meg akár Jones mehet ki slotba/külső WR-be is.

De ezek még a kisebb elvárások/reménykedések. A védelem amekkora boostot kapott az offseasonban elvárás a top5 szint. Kíváncsi leszek Campbell, Douglas 2. évére és reménykedem, hogy nem csak 1yearwonderekről volt szó (Douglas esetében az lepne meg jobban ha idén is olyan baromi jó volna).

A meccs végeredménye kevésbé érdekel, az alapszakasz 2-3 legnehezebb meccseinek egyike a US Bank béli kirándulás, belefér az L, de remélem pár kérdőjeles dologra választ kapunk.
alatriste
Épp azért, amit írsz, én messzemenő következtetéseket nem vonnék le az első meccsből, lásd tavalyi év, amikor nem hiszem hogy a súlyos NO elleni vereség után sokan látták jönni a 13 W-t.
Én egyébként azt várom, hogy minél többen gyógyultan pályára lépjenek, s a special team ne bénázza el a meccset. 😊 Ha ez meglesz,szerintem akár nyerhetünk is, mert off + def tekintetében összegészében pariban vagyunk.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
LaFleur nem erőssége amikor sokat lehet készülni a meccsekre. Bye után és szezonrajton sokkal rosszabb a mérlege, így én egy elég sima vereséget várok vasárnap. A WR érdekel, hogy fognak muzsikálni AR-el, szeretnék látni bőven labdát Doubs irányába szállni, szeretém látni (ha játszik - vélhetően fog) Watsonnak 1-2 mélységi passzt (MVS routeok) és aktívan játékba vont futókat. Van egy ligaszinten top duónk használjuk ki. A futásokon túl mehetnek a seam passzok meg akár Jones mehet ki slotba/külső WR-be is.

De ezek még a kisebb elvárások/reménykedések. A védelem amekkora boostot kapott az offseasonban elvárás a top5 szint. Kíváncsi leszek Campbell, Douglas 2. évére és reménykedem, hogy nem csak 1yearwonderekről volt szó (Douglas esetében az lepne meg jobban ha idén is olyan baromi jó volna).

A meccs végeredménye kevésbé érdekel, az alapszakasz 2-3 legnehezebb meccseinek egyike a US Bank béli kirándulás, belefér az L, de remélem pár kérdőjeles dologra választ kapunk.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 289
Az első Injury report 2002-ben: 11 játékos..
Régi szép időket idéz..

Lazard DNP (boka)
Bakh, Jenkins, Savage és Tonyan limited,
A többiek legalább fullba nyomták.
James007
Ebből csak Lazard újdonság... mondjuk ő hiányozna hétvégén...
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Az első Injury report 2022-ben: 11 játékos..
Régi szép időket idéz..

Lazard DNP (boka)
Bakh, Jenkins, Savage és Tonyan limited,
A többiek legalább fullba nyomták.

Szerkesztette: James007
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A májusi sorsolásos cikkben 22.25-öt írtam, szóval szerintem nem 😊

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 996 — beers & Packers
Megőrültem? Nem úgy volt, hogy 7-kor kezdődik a Packers-meccs?
Sebaj. Ha ez igaz, akkor tényleg kötelező a csoportgyőzelem:
 fuzovelkifele.com/2022/09/a-fogadoirodak-igy-latjak-a-csapatok-erosseget-a-szezonrajt-elott/
több mint 1 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Matt Schneidman
@mattschneidman
No still photography allowed in the locker room and he didn’t talk today, but Aaron Rodgers is wearing a “Rodgers/Lazard ‘23 MAKE GREEN BAY GREAT AGAIN” T-shirt.
9:53 PM · Sep 5, 2022

Hogy mit ki nem találnak ezek a pólókészítő kisiparosok!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött tőlünk Rudy Ford, S és elsősorban ST ász. Remek gunner. Cserébe mi elvittük waiveren Ty Summerst.
iktriad
Nem ismerem ezt a Rudyt ,de úgy érzem, mi nyertünk.😉
SBL
3 napot volt nálunk, ma el is küldtük. Vigyázzatok, még visszajön waiveren.
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Jött tőlünk Rudy Ford, S és elsősorban ST ász. Remek gunner. Cserébe mi elvittük waiveren Ty Summerst.
iktriad
Hova már nektek LB?
zacknorb
Arra kell, hogy jó ST-nk legyen néha.
iktriad
Pont a legjobb helyről mazsoláztok 😊
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött tőlünk Rudy Ford, S és elsősorban ST ász. Remek gunner. Cserébe mi elvittük waiveren Ty Summerst.
iktriad
Hova már nektek LB?
zacknorb
Arra kell, hogy jó ST-nk legyen néha.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
Jött tőlünk Rudy Ford, S és elsősorban ST ász. Remek gunner. Cserébe mi elvittük waiveren Ty Summerst.
iktriad
Hova már nektek LB?