Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Be lehet másolni az elmúlt évek hozzászólásait..."más még idáig sem jut el/ sok örömet szerzett a csapat/ miért lennének elégedetlenek stb..." (Közben meg dinasztiák épültek, 1/1 esek előznek be)

Persze nem ment az offensünk. De nem voltak jelek, hogy ez a speciel team egy rakás szar...?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Gyorsan megnéztem: csak az első fordulóban a Szentek ellen és a JL-féle KC-meccsen volt kevesebb pontunk 10-nél.
több mint 2 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Lehet itt minden évben királykodni alapszakaszban... Lehet itt alapszakadz MVP-nek lenni... Lehet ide Rodgersnek havert hozni hogy jobban érezze magát... Lehet itt egy kurva jó védelmet felépíteni.... Lehet hangzatos videókat gyártani a facebookra...
És lehet most már ideje lenne elengedni Rodgerst...
Vágjunk neki Love-val vagy mással ennek így már semmi értelme, ha csak nem az hogy mindig hátulról húzzunk drafton...
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
bohóc ST, bohóc offense

Nagy kár hogy Rodgers utolsó meccse így sikerült. Tudom még semmi se hivatalos, de szerintem ez volt az.

több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Grat a special teamnek. Elzarnam a melegvizet most az oltozoben.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Gratulálok a spec teamnek. Feltették a koronát az egész éves teljesítményükre.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Mindenki monnyonle

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Bakhtiari és MVS out
Jaire játszik
alatriste
Bakht tényleg rejtély.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakhtiari és MVS out
Jaire játszik


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Faterom miatt ma hajra Packers! Megtettem, hogy Rodgers dob legalabb 3 TD-t, Adams es Jones szerez legalabb 1-et es legalabb 2 sack jön majd Gerappan. Ugyhogy kapjatok szet a 49ers D-t! 😀
Toto21
Mennyit adnak erre? 😀 Tetszik
pecsi92
13-odds volt azon az oldalon ahol jatszom. 😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Mindenesetre sajnálatos. A funbase erős hányadát ő recruitolta.
alatriste
Szerintem hamarabb hallottam emiatt a mese miatt a Packers-ről, mint úgy általában az NFL-ről.
Aztán amikor megkaptam a Madden 06-ot és első indításnál megkérdezte a játék, hogy melyik a kedvenc csapatom, nem volt kétség.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Faterom miatt ma hajra Packers! Megtettem, hogy Rodgers dob legalabb 3 TD-t, Adams es Jones szerez legalabb 1-et es legalabb 2 sack jön majd Gerappan. Ugyhogy kapjatok szet a 49ers D-t! 😀
Toto21
Mennyit adnak erre? 😀 Tetszik
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Faterom miatt ma hajra Packers! Megtettem, hogy Rodgers dob legalabb 3 TD-t, Adams es Jones szerez legalabb 1-et es legalabb 2 sack jön majd Gerappan. Ugyhogy kapjatok szet a 49ers D-t! 😀
több mint 2 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
Bocsi fiúkák, hangosan gondolkodtam....

több mint 2 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
- és ha veszitünk!? Mi még akkor is győzhetünk! Jimmy el, Lance jön és úgy jártok vele mint az elöző futóbolond irányitónkkal! Tehát, ha győzünk lehet marad Garappa... és lesz esélyetek jövőre.... talán!

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Ikonikus, de ma meghalt Louie Anderson! 😕

 24.hu/kulfold/2022/01/21/meghalt-louie-anderson-a-louie-elete-alkotoja/?fbclid=IwAR0PvVF0teqJCpFDKUXG-PswOpwBH7fYhoGcz1PVlx0ZeWLW1HUj7ktNVC8
alatriste
Gyanúm szerint Kampman azért tette fel, mert gamerkr belinkelte a gyászhírt.
nagylaza
Oh, teljesen átnéztem felette.
Mindenesetre sajnálatos. A funbase erős hányadosát ő recruitolta.
alatriste
Ami kicsit vicces, mert minnesotai és Vikings szurkoló volt 😊
Nyugodjék békében!
Peszinter Ferenc
Moldova György pedig Vasas-drukker, mégis megírta a Ferencvárosi koktélt.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Ikonikus, de ma meghalt Louie Anderson! 😕

 24.hu/kulfold/2022/01/21/meghalt-louie-anderson-a-louie-elete-alkotoja/?fbclid=IwAR0PvVF0teqJCpFDKUXG-PswOpwBH7fYhoGcz1PVlx0ZeWLW1HUj7ktNVC8
alatriste
Gyanúm szerint Kampman azért tette fel, mert gamerkr belinkelte a gyászhírt.
nagylaza
Oh, teljesen átnéztem felette.
Mindenesetre sajnálatos. A funbase erős hányadosát ő recruitolta.
alatriste
Ami kicsit vicces, mert minnesotai és Vikings szurkoló volt 😊
Nyugodjék békében!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Az volt már, hogy megrakjuk őket? 😀
Kicsit sok volt az óvatoskodó kommentből, miközben a 49ers fanok egyre magabiztosabbak. Nem véletlenül mi vagyunk az első kiemeltek, és igaz nem az ereje teljében lévő SF-t vertük idény közben, de ott a W a mi nevünk mellett. Plusz idáig csak olyantól kaptunk ki PO-ban (ráadásul a konderencia döntőben) az elmúlt 2 évben, akitől év közben is. Ilyet idén nem látok, szóval irány az SB!

GO PACK GO! 💚💛
Fontos_Vidra
Igazad van, túlbeszéltük. Győzünk, és kész!😊
nagylaza
dehogy 😀

😛

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ikonikus, de ma meghalt Louie Anderson! 😕

 24.hu/kulfold/2022/01/21/meghalt-louie-anderson-a-louie-elete-alkotoja/?fbclid=IwAR0PvVF0teqJCpFDKUXG-PswOpwBH7fYhoGcz1PVlx0ZeWLW1HUj7ktNVC8
alatriste
Gyanúm szerint Kampman azért tette fel, mert gamerkr belinkelte a gyászhírt.
nagylaza
Oh, teljesen átnéztem felette.
Mindenesetre sajnálatos. A funbase erős hányadát ő recruitolta.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Ikonikus, de ma meghalt Louie Anderson! 😕

 24.hu/kulfold/2022/01/21/meghalt-louie-anderson-a-louie-elete-alkotoja/?fbclid=IwAR0PvVF0teqJCpFDKUXG-PswOpwBH7fYhoGcz1PVlx0ZeWLW1HUj7ktNVC8
alatriste
Gyanúm szerint Kampman azért tette fel, mert gamerkr belinkelte a gyászhírt.
több mint 2 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14

Kampman
Az oka, amiért anno Packers drukker lettem 😊 Talán holnap be is vetjük az Anderson-vezércselt, azzal biztosan meglepnénk a 49erst

Szerkesztette: Hurka
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
😕

 deadline.com/2022/01/louie-anderson-dead-obituary-comedian-baskets-family-feud-emmy-winner-1234917040/

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Az volt már, hogy megrakjuk őket? 😀
Kicsit sok volt az óvatoskodó kommentből, miközben a 49ers fanok egyre magabiztosabbak. Nem véletlenül mi vagyunk az első kiemeltek, és igaz nem az ereje teljében lévő SF-t vertük idény közben, de ott a W a mi nevünk mellett. Plusz idáig csak olyantól kaptunk ki PO-ban (ráadásul a konderencia döntőben) az elmúlt 2 évben, akitől év közben is. Ilyet idén nem látok, szóval irány az SB!

GO PACK GO! 💚💛
Fontos_Vidra
Igazad van, túlbeszéltük. Győzünk, és kész!😊