Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sose jön össze ezeknek a meccs. 2-3 éve Maho nem volt ugye és Matt Moore játszott.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 658 — twitch@citromail.hu

Löfli
Legalabb meglassuk mit tud Jordan Love.
gremi
Illetve Dillon, Deguara, MLF. Sima W....
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kiváncsi leszek Benkert rendelkezésre fog-e állni vagy ki lesz az emergency qb... 😀
Ugye ő is covid listás most.

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Ez sose jön jó időben , de ha már jött még talán most a legjobb , egy konferencián kívüli csapat ellen , amit szezon előtt fix zakóra vettünk , hát legyen 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
Most látom... Mi jön még?
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
gyerünk Love, bassz oda

reméljük Ő nem kapja el

több mint 2 éve
gremi Green Bay Packers 118

Löfli
Legalabb meglassuk mit tud Jordan Love.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Hat, legalabb PO-ra mar nem kapja el jo esellyel..
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
ARod pozitív Covid tesztet produkált így kihagyja a vasárnapi meccset
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
Jaylon cut ,nem sok sót evett meg nálunk , talán készülünk meg valamire ?!
nando89
Hamar rájött a Coachnig, hogy nélküle jobb , mint Vele. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Jaylon cut ,nem sok sót evett meg nálunk , talán készülünk meg valamire ?!
nando89
Kell a hely Bakhtiarinak meg MVSnek a rosteren.

I... don't care... John.
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 338
Jaylon cut ,nem sok sót evett meg nálunk , talán készülünk meg valamire ?!
nando89
hát ja, a LS-t is kivágtuk 😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Jaylon cut ,nem sok sót evett meg nálunk , talán készülünk meg valamire ?!
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Lázár felkelt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hatalmas 😀
 www.youtube.com/watch?v=9qDVURQToDY
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
Megnéztem a TE-felhozatalt a rosteren: Mercin és Deguaran kívül Dafney, Tyler Davis. A PS-ben is csak Kaufusi(?). Sajna, ez elég soványka. Tonyan sérülése még nagyon sokba kerülhet.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
Elmúlt években leszoktam róla, hogy éjszakai meccset nézzek, most kivételt tettem, de ez a meccs sem győzött meg róla, hogy érdemes. 😊
Peszinter Ferenc
Ha ez nem győzött meg, akkor semmi sem fog!😊
nagylaza
Túl sok meccsnek alakult máshogy a vége. Itt is nagyon ki akartam kapcsolni a streamet a vége felé. Hozzászoktam, hogy csak átpörgetem másnap, úgy a vereség megnézése se visz el annyi időt 😊
A körülményeket figyelembe véve én egy békés 38-8-as vereségre készültem és hogy lehet 1-2 negyed után megyek aludni 😊
Peszinter Ferenc
Estére tartogattam a highlightsot, most néztem meg. Hatalmas küzdelem volt, szabályosan libabőrös vagyok. Pedig az utolsó drive-unkból még ki is hagyták AJ majdnem TD-jét.
nagylaza
Módosítok: benne van, csak átsiklottam fölötte.
nagylaza
Nyugodtan könyveljétek el, hogy megőrültem.😊 Még sincs benne. Elsőre láttam jól.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Rémálom...
 fuzovelkifele.com/2021/10/robert-tonyant-es-kylin-hillt-is-elvesztette-a-szezonra-a-packers/
nagylaza
Deguara olvasgassa azt a playbookot tobbet.
több mint 2 éve
SGBP 237
Z Kovács újra edzésbe áll, csak hogy vmi jó hír is legyen…💪🏼
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
Elmúlt években leszoktam róla, hogy éjszakai meccset nézzek, most kivételt tettem, de ez a meccs sem győzött meg róla, hogy érdemes. 😊
Peszinter Ferenc
Ha ez nem győzött meg, akkor semmi sem fog!😊
nagylaza
Túl sok meccsnek alakult máshogy a vége. Itt is nagyon ki akartam kapcsolni a streamet a vége felé. Hozzászoktam, hogy csak átpörgetem másnap, úgy a vereség megnézése se visz el annyi időt 😊
A körülményeket figyelembe véve én egy békés 38-8-as vereségre készültem és hogy lehet 1-2 negyed után megyek aludni 😊
Peszinter Ferenc
Estére tartogattam a highlightsot, most néztem meg. Hatalmas küzdelem volt, szabályosan libabőrös vagyok. Pedig az utolsó drive-unkból még ki is hagyták AJ majdnem TD-jét.
nagylaza
Módosítok: benne van, csak átsiklottam fölötte.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 284
Jó volt ez, na.
A védelemre azt hiszem most már bátran kimondhatjuk, hogy szintet lépett, különösen a front7 jobb klasszisokkal , mint tavaly, főleg futás ellen.
De nekem kellemes meglepetés pl. Douglas is, finoman fogalmazva nem hiányzott King. (jó, Jaire persze igen)

A támadók pedig - leszámítva a sokak által már említett RZ gondokat - kihozták a maximumot a meccsből, MLF és persze AR hathatós közreműködésével.
Ha kikapunk a végén, akkor sem lettem volna nagyon csalódott, így pláne elégedett vagyok, s bizakodó is: ha visszatér Bakh és Jaire, illetve az elkapóink, akkor bárki ellen lehet esélyünk.
Ja, Tonyant nagyon sajnálom...

Remélem, találkozunk a Cardinals-al az NFC döntőben! 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
Rémálom...
 fuzovelkifele.com/2021/10/robert-tonyant-es-kylin-hillt-is-elvesztette-a-szezonra-a-packers/