Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Senki a füle botját se mozgatja arra a brékingre, hogy JL készen áll a bevetésre.😊 Úgy látszik, ARod kifárasztotta a topikot (is).😊😊
Engem azért érdekel, hogy mi a franc fog kisülni ebből.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
It’s just minicamp…

Rob Demovsky (@RobDemovsky) tweetelte: And now Love leads a drill-winning drive in 2-minute, capping a 70-yard drive with an 8-yard leaping TD catch by Allen Lazard.

Rob Demovsky (@RobDemovsky) tweetelte: What a stretch for Jordan Love:

* Wheel route to AJ Dillon right sideline for 30 yards.

* Free play deep to Lazard for 45.

* Deep corner route to Juwann Winfee for 30.

* Deep sideline to Aaron Jones for 30.

He was so 🔥 that TE coach Justin Outten started fanning him.
SGBP
Rögtön érthetővé vált King újraigazolása


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Khmmm…
GM Rodgers.


 packerswire.usatoday.com/2021/06/09/should-a-qb-like-aaron-rodgers-have-a-say-over-which-players-are-kept-by-a-team/


 www.acmepackingcompany.com/2021/6/9/22525989/james-jones-on-rodgers-packers-i-truly-believe-he-will-be-there-for-training-camp
SGBP
Ha Nelson elengedése után jön a balhé, akkor megértem. Vagy CM után, akkor is. De miért most? Számomra továbbra is rejtély az egész.
több mint 2 éve
SGBP 240
It’s just minicamp…

Rob Demovsky (@RobDemovsky) tweetelte: And now Love leads a drill-winning drive in 2-minute, capping a 70-yard drive with an 8-yard leaping TD catch by Allen Lazard.

Rob Demovsky (@RobDemovsky) tweetelte: What a stretch for Jordan Love:

* Wheel route to AJ Dillon right sideline for 30 yards.

* Free play deep to Lazard for 45.

* Deep corner route to Juwann Winfee for 30.

* Deep sideline to Aaron Jones for 30.

He was so 🔥 that TE coach Justin Outten started fanning him.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Van valamilyen infó arról, hogy Love milyen formát mutat?😊
nagylaza
pat mcafee showban arról volt szó hogy pontatlan és egy 2 minute drill alatt a fél pályáig jutott el
Fontos_Vidra
Láttam egy Love GB highlight videót, abban edzésen kétszer is eltalálta a 4 és 8 yardra lévő célt! (Igaz senki nem zavarta.)
twitch(4thline)
10 yardra meg dobott egy kapufát.
Aggódok.
Tactful Cactus
Tisztában vagy azzal, milyen nehéz eltalálni a kapufát?
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Van valamilyen infó arról, hogy Love milyen formát mutat?😊
nagylaza
pat mcafee showban arról volt szó hogy pontatlan és egy 2 minute drill alatt a fél pályáig jutott el
Fontos_Vidra
Láttam egy Love GB highlight videót, abban edzésen kétszer is eltalálta a 4 és 8 yardra lévő célt! (Igaz senki nem zavarta.)
twitch(4thline)
10 yardra meg dobott egy kapufát.
Aggódok.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
SGBP 240
Khmmm…
GM Rodgers.


 packerswire.usatoday.com/2021/06/09/should-a-qb-like-aaron-rodgers-have-a-say-over-which-players-are-kept-by-a-team/


 www.acmepackingcompany.com/2021/6/9/22525989/james-jones-on-rodgers-packers-i-truly-believe-he-will-be-there-for-training-camp

Szerkesztette: SGBP
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Van valamilyen infó arról, hogy Love milyen formát mutat?😊
nagylaza
pat mcafee showban arról volt szó hogy pontatlan és egy 2 minute drill alatt a fél pályáig jutott el
Fontos_Vidra
Láttam egy Love GB highlight videót, abban edzésen kétszer is eltalálta a 4 és 8 yardra lévő célt! (Igaz senki nem zavarta.)
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 278
Van valamilyen infó arról, hogy Love milyen formát mutat?😊
nagylaza
pat mcafee showban arról volt szó hogy pontatlan és egy 2 minute drill alatt a fél pályáig jutott el
több mint 2 éve
gremi Green Bay Packers 118
Van valamilyen infó arról, hogy Love milyen formát mutat?😊
nagylaza
Esetleg meg egy (frissebb):

 twitter.com/byryanwood/status/1402313206895415303?s=21
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszem ez lesz az első olyan holdout a liga történetében, amikor a sztrájkoló játékos egy büdös szót nem szól (nyíltan), hogy mit akar, ehelyett megy ez a médiahiszti.
Kampman
Majd meguzeni Hollywoodon keresztul egy egeszestes popcorn movie-ban.

Shailene Woodley jatssza a fiatal Rodgerst, Olivia Munnt pedig majd Olivia Munn. A csunya gonosz McCarthy Jack Black lesz, Gutekunst meg Denzel Washington. Bocs, de muszaj egy fekete szinesz is a produkcioba.
Stez
Favre szerepében lehetne mondjuk Favre, neki már van tapasztalata önmaga eljátszásában 😀
Kampman
Az a baj, hogy ha Favre is a filmben lenne, havonta lefujnak a forgatast, mert hirtelen visszavonul.

több mint 2 éve
gremi Green Bay Packers 118
Van valamilyen infó arról, hogy Love milyen formát mutat?😊
nagylaza
 twitter.com/byryanwood/status/1400128127901257730?s=21
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Van valamilyen infó arról, hogy Love milyen formát mutat?😊
nagylaza
Biztosan jobbat, mint Danielle Hunter... 😂😔

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 965 — Stromfeld Aurél fan
Van valamilyen infó arról, hogy Love milyen formát mutat?😊
nagylaza
He's in lovely shape.

(be is fejeztem)

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Van valamilyen infó arról, hogy Love milyen formát mutat?😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Asszem ez lesz az első olyan holdout a liga történetében, amikor a sztrájkoló játékos egy büdös szót nem szól (nyíltan), hogy mit akar, ehelyett megy ez a médiahiszti.
Kampman
Majd meguzeni Hollywoodon keresztul egy egeszestes popcorn movie-ban.

Shailene Woodley jatssza a fiatal Rodgerst, Olivia Munnt pedig majd Olivia Munn. A csunya gonosz McCarthy Jack Black lesz, Gutekunst meg Denzel Washington. Bocs, de muszaj egy fekete szinesz is a produkcioba.
Stez
Favre szerepében lehetne mondjuk Favre, neki már van tapasztalata önmaga eljátszásában 😀
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Asszem ez lesz az első olyan holdout a liga történetében, amikor a sztrájkoló játékos egy büdös szót nem szól (nyíltan), hogy mit akar, ehelyett megy ez a médiahiszti.
Kampman
Így már világos miért megy a FK oldalon ennél a hírnél a Hang nélkül film előzetese.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszem ez lesz az első olyan holdout a liga történetében, amikor a sztrájkoló játékos egy büdös szót nem szól (nyíltan), hogy mit akar, ehelyett megy ez a médiahiszti.
Kampman
Majd meguzeni Hollywoodon keresztul egy egeszestes popcorn movie-ban.

Shailene Woodley jatssza a fiatal Rodgerst, Olivia Munnt pedig majd Olivia Munn. A csunya gonosz McCarthy Jack Black lesz, Gutekunst meg Denzel Washington. Bocs, de muszaj egy fekete szinesz is a produkcioba.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Asszem ez lesz az első olyan holdout a liga történetében, amikor a sztrájkoló játékos egy büdös szót nem szól (nyíltan), hogy mit akar, ehelyett megy ez a médiahiszti.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiábrándult Áron nem edz ma.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
FK TOP 50-ben 4 játékosunk van (Bakh, Jaire, Adams, A-Rod)
Ez rendben is van.
A gond, hogy a következő 100-ban nem biztos, hogy lenne bárki más... (na jó, talán Jones, meg esetleg Zadarius...)
esz-ki-mo
Nálam Tonyan simán ott van.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
FK TOP 50-ben 4 játékosunk van (Bakh, Jaire, Adams, A-Rod)
Ez rendben is van.
A gond, hogy a következő 100-ban nem biztos, hogy lenne bárki más... (na jó, talán Jones, meg esetleg Zadarius...)
esz-ki-mo
Közelebbről: mind a négyen az első húszban vannak.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Dillonnak nagyon megjött a hangja:
 fuzovelkifele.com/2021/06/aj-dillon-szerint-a-packerse-lehet-a-legjobb-rb-duo-a-ligaban/
(Alatriste, ne mondj semmit!😊😊😊)
nagylaza
Szerintem meg benne van a para, h Kylin Hill esetleg hoz valami pluszt...Ami nem az 1yardos, középen erőlködésben merül ki. Amúgy legyen igaza és tegyen hozzá mondjuk egy 800+ yardot, meg jó pár TD a csapat teljesítményhez! De az eddig tőle látottak alapján, nem érzem helyén valónak az arcoskodást...
twitch(4thline)
Nem sokat volt pályán, amikor pályán volt, nem okozott csalódást. Szerintem kell a csapatba ilyen erőfutó, de én azt javaslom neki (nem tudom, olvassa-e a topikot), hogy kicsit vegyen vissza. Ilyen szövegek után szokott jönni az, hogy az illető egész évre lesérül a szezon előtt, vagy az első fordulóban produkál két fumblit.
nagylaza
Mondanám, h már a kiválasztása csalódást okozott, de inkább nem teszem. A "nem okozott csalódást", nem nagy elvárás egy 2. körös RB-től. 😀 Lényeg, hogy remélhetőleg a fejlődés majd a pályán is látszik nála!
twitch(4thline)
Ámen!😊
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Dillonnak nagyon megjött a hangja:
 fuzovelkifele.com/2021/06/aj-dillon-szerint-a-packerse-lehet-a-legjobb-rb-duo-a-ligaban/
(Alatriste, ne mondj semmit!😊😊😊)
nagylaza
Szerintem meg benne van a para, h Kylin Hill esetleg hoz valami pluszt...Ami nem az 1yardos, középen erőlködésben merül ki. Amúgy legyen igaza és tegyen hozzá mondjuk egy 800+ yardot, meg jó pár TD a csapat teljesítményhez! De az eddig tőle látottak alapján, nem érzem helyén valónak az arcoskodást...
twitch(4thline)
Nem sokat volt pályán, amikor pályán volt, nem okozott csalódást. Szerintem kell a csapatba ilyen erőfutó, de én azt javaslom neki (nem tudom, olvassa-e a topikot), hogy kicsit vegyen vissza. Ilyen szövegek után szokott jönni az, hogy az illető egész évre lesérül a szezon előtt, vagy az első fordulóban produkál két fumblit.
nagylaza
Mondanám, h már a kiválasztása csalódást okozott, de inkább nem teszem. A "nem okozott csalódást", nem nagy elvárás egy 2. körös RB-től. 😀 Lényeg, hogy remélhetőleg a fejlődés majd a pályán is látszik nála!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Dillonnak nagyon megjött a hangja:
 fuzovelkifele.com/2021/06/aj-dillon-szerint-a-packerse-lehet-a-legjobb-rb-duo-a-ligaban/
(Alatriste, ne mondj semmit!😊😊😊)
nagylaza
Szerintem meg benne van a para, h Kylin Hill esetleg hoz valami pluszt...Ami nem az 1yardos, középen erőlködésben merül ki. Amúgy legyen igaza és tegyen hozzá mondjuk egy 800+ yardot, meg jó pár TD a csapat teljesítményhez! De az eddig tőle látottak alapján, nem érzem helyén valónak az arcoskodást...
twitch(4thline)
Nem sokat volt pályán, amikor pályán volt, nem okozott csalódást. Szerintem kell a csapatba ilyen erőfutó, de én azt javaslom neki (nem tudom, olvassa-e a topikot), hogy kicsit vegyen vissza. Ilyen szövegek után szokott jönni az, hogy az illető egész évre lesérül a szezon előtt, vagy az első fordulóban produkál két fumblit.