Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 935 — Big Penix Energy
Komolyan leginkább azért várom a szezon kezdetét, hogy vége legyen ennek a hisztinek.

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622

Matthew99
Hónapok óta a legjobb hír amit olvastam , koszi 😉
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
SGBP 241
Én lennék a legboldogabb, ha mindenki maradna…de aki mindenáron menni akar, azzal mit lehet kezdeni!?
Nehogy már csak Aaron Jones tudjon hometown discont-ot adni!
Z meg két hónapja még Packer for life akart lenni, most meg nem bír egy kicsit várni.

Ne mondja már senki, hogy ez mind a GM hibája. No meg az hogy Bakht és Kenny C miatt nincs nagy mozgásterünk pénzügyileg…gondolom azért jó, hogy ők maradtak és nem lettek szélnek eresztve.
SGBP
A cap egy komolytalan dolog. Bármikor tudsz 10 millikat kreálni, ha szükség van rá.
Bakh és Clark persze h kellettek, de sokra nem mész velük, ahogy Alexanderrel sem, ha kókler lesz a QB (nem tudjuk nyilván de AR szintét 1-2 éven belül akkor se fogja hozni, ha a következő fr QB lesz Loveból).
alatriste
Hogy az előttem szólót idézzem La Fleur legalább annyit tett hozz az Mvp teljesítményhez, mint az irányítónk.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én lennék a legboldogabb, ha mindenki maradna…de aki mindenáron menni akar, azzal mit lehet kezdeni!?
Nehogy már csak Aaron Jones tudjon hometown discont-ot adni!
Z meg két hónapja még Packer for life akart lenni, most meg nem bír egy kicsit várni.

Ne mondja már senki, hogy ez mind a GM hibája. No meg az hogy Bakht és Kenny C miatt nincs nagy mozgásterünk pénzügyileg…gondolom azért jó, hogy ők maradtak és nem lettek szélnek eresztve.
SGBP
A cap egy komolytalan dolog. Bármikor tudsz 10 millikat kreálni, ha szükség van rá.
Bakh és Clark persze h kellettek, de sokra nem mész velük, ahogy Alexanderrel sem, ha kókler lesz a QB (nem tudjuk nyilván de AR szintét 1-2 éven belül akkor se fogja hozni, ha a következő fr QB lesz Loveból).


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
gogopackers Green Bay Packers 8
Semmi jelentősége de Adams a madden nevű játékban a legjobb WR ratinget kapta 99-el. Ez a maximum.

Bravó Gut, 1 év alatt úgy néz ki el fogunk köszöni a fr talán legjobb játékosától és 15 éven át tartó emberétől aki miatt folyton a playoffban lehetett a csapat, a jelenlegi legjobb (egyetlen) elkapónktól, aki ligaszinten is top3 és a védelem 2-(3) legfontosabb emberéből 1-től (Z).

Továbbá nem vagyok biztos benne, hogy sikerülni fog a megállapodás Jaire-el az eddigiek alapján és összetehetjük a kezünk, hogy Bakh volt olyan hülye, hogy szűk 1 éve elkötelezte magát. Azon se lepődnék meg, hogyha azért nem sietne a rehabbal mert AR pártján van és ezzel is gyenge nyomást akargyakorolni.

Köszi Gut, mondanám, hogy add vissza a stafétabotot Ted-nek, de sajnos ez már nem lehetséges.
alatriste
Igazad van oda kéne neki adni 29 évesen a 4éves 28M/év szerződést, ARod-nak meg a 45 garantáltat…bár akkor meg az lenne a baj, hogy hogyan lehetünk ilyen felelőtlenek.
Z meg jobb ha egy kicsit visszább vesz, szituációs passzrusherként kapta azt a pénzt amit kapott, azért is ment akkor a szájhúzás, hogy túl lett fizetve.
Jaire a liga legjobban fizetett cb-je lesz, ő az első számú prioritás biztos vagyok benne.
SGBP
A leírtakban teljesen igazad van, de ....
A Ted Mike párosnak is voltak hajmeresztő húzásai. az utolsó 2-3 évet meg jobb lenne elfelejteni
Mindenkit meg kellene fizetni, de meg kell nézni a 2022-es cap-et (-$35,686,945) Egyébként Adams a pénz miatt függesztette fel az egyeztetéseket, de felelősen a jelen cap helyzetben nem lehet felvállani a max money-t - majd ha eldőlt a fürdős ku... státusza.
Rodgers soha nem említette Gute-t hanem Front Office-ról beszélt, - már amikor mondott valamit - márpedig az így kezdődik:

Front Office
Presented by

Administration
Mark Murphy President and Chief Executive Officer
Ed Policy Chief Operating Officer and General Counsel
.......................... stb.
Valamint:
Player Personnel
Brian Gutekunst General Manager

Coaching Staff
Matt LaFleur Head Coach

Ezt az egész hisztériát Gute fejére zúdítani nagyon nem kóser.
Szerintem időben viszza kellene menni az elejére, a draftig mert a kiválasztása körülmények okozta sértődöttség azóta benne van ARodban.
Márpedig akkor három főszereplő volt:
Mark Murphy aki abban és az utána következő hosszú időszakban nagy ívben tett a focira, csak a Lambeau Field és környezetének bővítése, fejlesztése foglalkoztatta egészen Gute kinevezéséig.
Mike McCarthy aki a draft idején 49ers OC volt és nem kellett neki Rodgers, hanem Alex Smith, ARod így a 24. helyre csúszott és a Pack draftolta. Mit ad isten 1 év múlva MM lett a HC a Pack-nél.
Ted Thompson - halottról jót, vagy semmit. Csak annyit, hogy a Favre hisztinél ő volt a GM és mégse az ő nyakába varták.
Abból a korszakból csak Murphy maradt és komolytalan lett volna vele idokolni a távozási szándékát, így maradt a Front Office.
A Mike McCarthy korszakról minden elmondható csak az nem, hogy harmonikus volt a kapcsolatuk.
ARodról nem egy játékostársa elmondta, hogy mindenre emlékszik, minden tűske megmarad benne és bosszúálló.
Adódott egy lehetőség - MVP lett - és ezt kihasználta a visszavágásra (a hirhedt ügynök David Dunn segítségével)
Adódik a kérdés, hogy ha nem lett volna MVP beszáll-e ebbe a hisztériába, vagy sem. Én a nem-re szavazók, mert nem lett volna ilyen jó alkupozicióban. Ha nem-et elfogadjuk, akkor egy másik bűnös nevesíthető is: Matt LaFleur, akinek hatalmas érdeme volt ARod MVP címében.
Ami biztos, hogy a valós okok ebben az esetben sem fognak nyilvánosságra kerülni, úgy mint a McCarthy körüli problémák esetében sem derültek ki. A rossz teljesítmény csak hab a tortán és jó apropó, hogy a szemetet a szőnyeg alá söpörjék.
több mint 2 éve
SGBP 241
Én lennék a legboldogabb, ha mindenki maradna…de aki mindenáron menni akar, azzal mit lehet kezdeni!?
Nehogy már csak Aaron Jones tudjon hometown discont-ot adni!
Z meg két hónapja még Packer for life akart lenni, most meg nem bír egy kicsit várni.

Ne mondja már senki, hogy ez mind a GM hibája. No meg az hogy Bakht és Kenny C miatt nincs nagy mozgásterünk pénzügyileg…gondolom azért jó, hogy ők maradtak és nem lettek szélnek eresztve.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Én abszolut nem állok Gute pártján , csak elegem van a mindennapos hiszti cikkekből , elveszik a kedvem az egésztol , az év ezen szakaszában maskor már tülkon szoktam ülni h induljon màr .. holnap meg már azt fogom olvasni h a szertaros is sztrajkol….
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
En egyszeruen nem ertem hogy tud egy mezei szurkolo GM fejjel gondolkodni es ebben a helyzetben 100%-osan a front office melle allni. Nincs itt olyan pedigre amibol az kovetkezne hogy ok olyan kurva jo donteseket hoznanak. A szoban forgo jatekosok mind bizonyitottak mar, Gute fele brigad meg semmit, sot ugy nez ki sikerul hazavagni az egeszet es kozepszerusegbe taszitani a csapatot hosszu idokre. Mondanam hogy ne legyen igazam, de ha sikerul ezeket a kulcsifigurakat elszorakozni, akkor inkabb legyen.

Szerkesztette: JéBé
több mint 2 éve
SGBP 241
Semmi jelentősége de Adams a madden nevű játékban a legjobb WR ratinget kapta 99-el. Ez a maximum.

Bravó Gut, 1 év alatt úgy néz ki el fogunk köszöni a fr talán legjobb játékosától és 15 éven át tartó emberétől aki miatt folyton a playoffban lehetett a csapat, a jelenlegi legjobb (egyetlen) elkapónktól, aki ligaszinten is top3 és a védelem 2-(3) legfontosabb emberéből 1-től (Z).

Továbbá nem vagyok biztos benne, hogy sikerülni fog a megállapodás Jaire-el az eddigiek alapján és összetehetjük a kezünk, hogy Bakh volt olyan hülye, hogy szűk 1 éve elkötelezte magát. Azon se lepődnék meg, hogyha azért nem sietne a rehabbal mert AR pártján van és ezzel is gyenge nyomást akargyakorolni.

Köszi Gut, mondanám, hogy add vissza a stafétabotot Ted-nek, de sajnos ez már nem lehetséges.
alatriste
Igazad van oda kéne neki adni 29 évesen a 4éves 28M/év szerződést, ARod-nak meg a 45 garantáltat…bár akkor meg az lenne a baj, hogy hogyan lehetünk ilyen felelőtlenek.
Z meg jobb ha egy kicsit visszább vesz, szituációs passzrusherként kapta azt a pénzt amit kapott, azért is ment akkor a szájhúzás, hogy túl lett fizetve.
Jaire a liga legjobban fizetett cb-je lesz, ő az első számú prioritás biztos vagyok benne.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Semmi jelentősége de Adams a madden nevű játékban a legjobb WR ratinget kapta 99-el. Ez a maximum.

Bravó Gut, 1 év alatt úgy néz ki el fogunk köszöni a fr talán legjobb játékosától és 15 éven át tartó emberétől aki miatt folyton a playoffban lehetett a csapat, a jelenlegi legjobb (egyetlen) elkapónktól, aki ligaszinten is top3 és a védelem 2-(3) legfontosabb emberéből 1-től (Z).

Továbbá nem vagyok biztos benne, hogy sikerülni fog a megállapodás Jaire-el az eddigiek alapján és összetehetjük a kezünk, hogy Bakh volt olyan hülye, hogy szűk 1 éve elkötelezte magát. Azon se lepődnék meg, hogyha azért nem sietne a rehabbal mert AR pártján van és ezzel is gyenge nyomást akargyakorolni.

Köszi Gut, mondanám, hogy add vissza a stafétabotot Ted-nek, de sajnos ez már nem lehetséges.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
lehet tényleg a gm-mel van a baj?
ennyien nem lehetnek csak úgy a semmibe elégedetlenek
Fontos_Vidra
Vagy csak a penteki bulika kozepen, ket cigi kozott megdumaltak, hogy ok is becsatlakoznak a fesztivalba.
Stez
Megtehetik, nem szolgakrol van szo. Ha a munkahelyeden kivan a faszod mindennel es nelkulozhetetlen vagy te is ezt csinalnad, sot meg fasza gyereknek is tartananak hogy nem hagyod magad. Csak mivel ez egy sport franchise szurkolokkal mashogy jon le.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lehet tényleg a gm-mel van a baj?
ennyien nem lehetnek csak úgy a semmibe elégedetlenek
Fontos_Vidra
Vagy csak a penteki bulika kozepen, ket cigi kozott megdumaltak, hogy ok is becsatlakoznak a fesztivalba.

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
lehet tényleg a gm-mel van a baj?
ennyien nem lehetnek csak úgy a semmibe elégedetlenek
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Zadarius is elegedetlen...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Én azért 30 év után megnézném a Packerst egy liga közepe vagy annál picit jobb irányítóval.
tüsi91
2017-ben mindannyian megcsodáltuk a Brett Hundley experience-t, ő még a liga közepétől is bántóan messze volt.
Kampman
Ne legyél igazságtalan. Rágózásban azért nem volt rossz.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Én azért 30 év után megnézném a Packerst egy liga közepe vagy annál picit jobb irányítóval.
tüsi91
2017-ben mindannyian megcsodáltuk a Brett Hundley experience-t, ő még a liga közepétől is bántóan messze volt.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én azért 30 év után megnézném a Packerst egy liga közepe vagy annál picit jobb irányítóval.

De ennek a szezonnak neki ennek egyben, jönnek majd a győzelmek aztán ez a picsogás is alább hagy.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Én eddig nem hittem el hogy eljuthat idáig ez a történet, de ez szvsz nagyon rossz jel hogy Adams nem akar hosszabbítani. Ha lesz is Last Dance, tuti mindenkinek rossz lesz a szája íze és ez így kb sikertelenségre van itélve, pláne hogy ekkora médiafelhajtással zajlik. Egy biztos, én a helyetekben nagyon ragaszkodnék Rodgershez, Love-val kb elérhetetlen a SB.

Nem örülök hogy ha ennek ilyen vége lesz, jó lett volna megnézni Fields-et Rodgers ellen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezek az ügynökök, csak a baj van velük. Neo a megmondhatója.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egy órája megosztott Rodgers meg Adams egy Last Dances képet egyszerre instán.
tenorx
Arról megy a duma a srácoknál! 😀


Van egy ilyen is...

 fuzovelkifele.com/2021/07/a-fogadoirodak-arra-keszulnek-hogy-aaron-rodgers-jovo-heten-visszavonul/
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy órája megosztott Rodgers meg Adams egy Last Dances képet egyszerre instán.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Azért ez a Last Dance hasonlat kicsit meredek, annak fényében meg főleg, hogy az ominózus uraknak nincs tele a padlás a bajnoki címekkel…meg a legfontosabb meccseken csak a betlit szállítják.
Igen, lehetne Adams a legjobban kereső wr a piacon…de azért ne legyünk már olyan idióták mint a Cardinals.
Pénz meg főleg a haverja miatt nincs/nem volt az évek során.
Kva unalmas már ez az offseason…
SGBP
Én lélekben már rég elengedtem ezt a primadonna-hisztit.
Aki akar tenni a csapatért, az ott lesz szeptemberben a pályán, aki meg nem, az nem.
Kampman
Ennyi , már el sem olvasom a híreket .. elegem van az egészből , ha a Jordan Love-os Packersnek kell szurkolnom ősszel akkor annak fogok .
nando89
Pontosan!
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Azért ez a Last Dance hasonlat kicsit meredek, annak fényében meg főleg, hogy az ominózus uraknak nincs tele a padlás a bajnoki címekkel…meg a legfontosabb meccseken csak a betlit szállítják.
Igen, lehetne Adams a legjobban kereső wr a piacon…de azért ne legyünk már olyan idióták mint a Cardinals.
Pénz meg főleg a haverja miatt nincs/nem volt az évek során.
Kva unalmas már ez az offseason…
SGBP
Én lélekben már rég elengedtem ezt a primadonna-hisztit.
Aki akar tenni a csapatért, az ott lesz szeptemberben a pályán, aki meg nem, az nem.
Kampman
Ennyi , már el sem olvasom a híreket .. elegem van az egészből , ha a Jordan Love-os Packersnek kell szurkolnom ősszel akkor annak fogok .
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Azért ez a Last Dance hasonlat kicsit meredek, annak fényében meg főleg, hogy az ominózus uraknak nincs tele a padlás a bajnoki címekkel…meg a legfontosabb meccseken csak a betlit szállítják.
Igen, lehetne Adams a legjobban kereső wr a piacon…de azért ne legyünk már olyan idióták mint a Cardinals.
Pénz meg főleg a haverja miatt nincs/nem volt az évek során.
Kva unalmas már ez az offseason…
SGBP
Én lélekben már rég elengedtem ezt a primadonna-hisztit.
Aki akar tenni a csapatért, az ott lesz szeptemberben a pályán, aki meg nem, az nem.