Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
- más QB-kat tájékoztatnak a döntésekről, draftoltakról (sőt Brady legújabb játékszere Daerden az ő kedvéért érkezett, ő scout-olta)

- amit ARod mondott a sajtó konfon, hogy nagy játékosok lettek elengedve, vagy megalázó fizetések lettek felkínálva nekik

- a cikk szerzője azt írja, hogy Gute megtiszteltetésnek tartja ha valaki Green Bay-ben játszhat
“ Green Bay ugyanis csak egy kisváros, ahová Rodgers nélkül csak azok igazolnának jelenleg, akik nagyon-nagyon sok pénzt akarnak keresni (vagy senki, ha nem kapják meg a pénzüket).
Az anyagi áldozatot, az unalmas kisvárost, az ordító hideget ugyanakkor kompenzálni kell, mégpedig sikerekkel. A siker pedig egyenlő Rodgersszel. Természetesen ezt nem kötelező elfogadni, nyugodtan lehet nevetséges ajánlatokat tenni és emiatt elveszíteni a liga legjobb centerét és egyik legjobb RT-jét, vagy magadra is haragíthatod a liga legjobb elkapóját és a legjobb pass rushered. Ha azt hiszed, te teszel nekik szívességet, hogy nálad játszhatnak, akkor ennek ez lesz a vége, jelenleg ugyanis csak a Bucs, és talán a Patriots az a csapat Brady és Belichick miatt, ahol ezt hajlandók a játékosok tolerálni“

- Adams miért nem kapja meg a nagy lóvét
“ Arról nem is beszélve, hogy jelenleg épp Davante Adamset készíti ki Gutekunst, mert valamiért úgy gondolja, az elmúlt öt évben 11,7 millióért játszó abszolút elit elkapó (ráadásul az egyetlen minőségi a csapatban) nem érdemli meg a top fizetést.”

- és a lezárás:
“ Mindezek fényében szinte igazságtalan, hogy Rodgers visszatért, és ennek az ára Gutekunst részéről mindössze Randall Cobb és egy eltörölt év volt az irányító szerződéséből. Ez olyan, minta a GM nyert volna (és feltehetően így is van), pláne, hogy a szurkolók egy részénél az egész úgy csapódott le, hogy Rodgers kvázi egy áruló, aki milyen alapon követel magának elkötelezettséget, amikor cserben akarta hagyni a csapatot (olvastam olyan véleményt is, hogy ki kellett volna vágni és Love-val nekivágni a szezonnak). Pedig itt Rodgers volt az, akit elárultak, akit kvázi egy fogyóeszközként kezeltek, megpróbálva fenntartani azt a végtelenül kényelmes lehetőséget, hogy simán túladjanak rajta, ha úgy kényelmes.”
SGBP
Atyaisten.

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Hümm. Nem vitatva, hogy van benne igazság, kicsit egyoldalú helyzetelemzésnek tűnik (nem is kicsit).
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 287
- más QB-kat tájékoztatnak a döntésekről, draftoltakról (sőt Brady legújabb játékszere Daerden az ő kedvéért érkezett, ő scout-olta)

- amit ARod mondott a sajtó konfon, hogy nagy játékosok lettek elengedve, vagy megalázó fizetések lettek felkínálva nekik

- a cikk szerzője azt írja, hogy Gute megtiszteltetésnek tartja ha valaki Green Bay-ben játszhat
“ Green Bay ugyanis csak egy kisváros, ahová Rodgers nélkül csak azok igazolnának jelenleg, akik nagyon-nagyon sok pénzt akarnak keresni (vagy senki, ha nem kapják meg a pénzüket).
Az anyagi áldozatot, az unalmas kisvárost, az ordító hideget ugyanakkor kompenzálni kell, mégpedig sikerekkel. A siker pedig egyenlő Rodgersszel. Természetesen ezt nem kötelező elfogadni, nyugodtan lehet nevetséges ajánlatokat tenni és emiatt elveszíteni a liga legjobb centerét és egyik legjobb RT-jét, vagy magadra is haragíthatod a liga legjobb elkapóját és a legjobb pass rushered. Ha azt hiszed, te teszel nekik szívességet, hogy nálad játszhatnak, akkor ennek ez lesz a vége, jelenleg ugyanis csak a Bucs, és talán a Patriots az a csapat Brady és Belichick miatt, ahol ezt hajlandók a játékosok tolerálni“

- Adams miért nem kapja meg a nagy lóvét
“ Arról nem is beszélve, hogy jelenleg épp Davante Adamset készíti ki Gutekunst, mert valamiért úgy gondolja, az elmúlt öt évben 11,7 millióért játszó abszolút elit elkapó (ráadásul az egyetlen minőségi a csapatban) nem érdemli meg a top fizetést.”

- és a lezárás:
“ Mindezek fényében szinte igazságtalan, hogy Rodgers visszatért, és ennek az ára Gutekunst részéről mindössze Randall Cobb és egy eltörölt év volt az irányító szerződéséből. Ez olyan, minta a GM nyert volna (és feltehetően így is van), pláne, hogy a szurkolók egy részénél az egész úgy csapódott le, hogy Rodgers kvázi egy áruló, aki milyen alapon követel magának elkötelezettséget, amikor cserben akarta hagyni a csapatot (olvastam olyan véleményt is, hogy ki kellett volna vágni és Love-val nekivágni a szezonnak). Pedig itt Rodgers volt az, akit elárultak, akit kvázi egy fogyóeszközként kezeltek, megpróbálva fenntartani azt a végtelenül kényelmes lehetőséget, hogy simán túladjanak rajta, ha úgy kényelmes.”
SGBP
nagyon köszi!!!
több mint 2 éve
SGBP 243
- más QB-kat tájékoztatnak a döntésekről, draftoltakról (sőt Brady legújabb játékszere Daerden az ő kedvéért érkezett, ő scout-olta)

- amit ARod mondott a sajtó konfon, hogy nagy játékosok lettek elengedve, vagy megalázó fizetések lettek felkínálva nekik

- a cikk szerzője azt írja, hogy Gute megtiszteltetésnek tartja ha valaki Green Bay-ben játszhat
“ Green Bay ugyanis csak egy kisváros, ahová Rodgers nélkül csak azok igazolnának jelenleg, akik nagyon-nagyon sok pénzt akarnak keresni (vagy senki, ha nem kapják meg a pénzüket).
Az anyagi áldozatot, az unalmas kisvárost, az ordító hideget ugyanakkor kompenzálni kell, mégpedig sikerekkel. A siker pedig egyenlő Rodgersszel. Természetesen ezt nem kötelező elfogadni, nyugodtan lehet nevetséges ajánlatokat tenni és emiatt elveszíteni a liga legjobb centerét és egyik legjobb RT-jét, vagy magadra is haragíthatod a liga legjobb elkapóját és a legjobb pass rushered. Ha azt hiszed, te teszel nekik szívességet, hogy nálad játszhatnak, akkor ennek ez lesz a vége, jelenleg ugyanis csak a Bucs, és talán a Patriots az a csapat Brady és Belichick miatt, ahol ezt hajlandók a játékosok tolerálni“

- Adams miért nem kapja meg a nagy lóvét
“ Arról nem is beszélve, hogy jelenleg épp Davante Adamset készíti ki Gutekunst, mert valamiért úgy gondolja, az elmúlt öt évben 11,7 millióért játszó abszolút elit elkapó (ráadásul az egyetlen minőségi a csapatban) nem érdemli meg a top fizetést.”

- és a lezárás:
“ Mindezek fényében szinte igazságtalan, hogy Rodgers visszatért, és ennek az ára Gutekunst részéről mindössze Randall Cobb és egy eltörölt év volt az irányító szerződéséből. Ez olyan, minta a GM nyert volna (és feltehetően így is van), pláne, hogy a szurkolók egy részénél az egész úgy csapódott le, hogy Rodgers kvázi egy áruló, aki milyen alapon követel magának elkötelezettséget, amikor cserben akarta hagyni a csapatot (olvastam olyan véleményt is, hogy ki kellett volna vágni és Love-val nekivágni a szezonnak). Pedig itt Rodgers volt az, akit elárultak, akit kvázi egy fogyóeszközként kezeltek, megpróbálva fenntartani azt a végtelenül kényelmes lehetőséget, hogy simán túladjanak rajta, ha úgy kényelmes.”

Szerkesztette: SGBP
több mint 2 éve
SGBP 243
az fk-s fizetős GB cikket valaki összefoglalná legyen szíves pár pontban?
Fontos_Vidra
Front Office fikázás végig 😀
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 287
az fk-s fizetős GB cikket valaki összefoglalná legyen szíves pár pontban?
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Nem ezen a trade-n fog bukni a szezon.
Imádom a palit.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A tackle poszt picivel szerintem is égetőbb lenne btw.
gamerkr
S lőn.



empty taxi
aki az első edzésén Bakhtiari mezét viselte 😊
ikertornyok

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Akkor hát itt az ideje felidézni 2013 december végét (bízom benne, hogy a topikot látogató CHI-drukkereknek sincs ellenére):
https://i.ytimg.com/vi/YXq8C5sbRzU/maxresdefault.jpg
Aaron Rodgers to Randall Cobb, 48-Yard TD Stuns the Bears (Week 17, 2013) | Packers vs. Bears | NFL
Green Bay Packers QB Aaron Rodgers stuns the Chicago Bears at Soldier Field with this game-winning touchdown pass to WR Randall Cobb on fourth down with less...
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Hogy is szól a régi mondás? Régen beképzelt voltam, de ma már tökéletes vagyok.





empty taxi
LOOOOOOOOOOOOOL
iktriad
Mi a baj azzal, hogy Rodgers végre kiállt és elmondta mit gondol a helyzetről? Végre valaki nem csak a süket dumát nyomta, ahogy szokás. McCarthy minden vereség azt mondta, hogy fundations, fundations, az a legfontosabb...😀 azzal aztán előbbre volt a csapat. Egyébként, ha egészében megnézed a beszédét, akkor abszolút nem ilyen nagyképűen jön le, teljesen korrekt, racionális beszédet tolt.
Pep71
Nekem pont azzal volt bajom hogy nem igen mondott semmit , ment találgatás meg a konteo , végre elmondta egyben mi a helyzet és mit gondol...ez így nekem rendben van , kár h nem csinálta sokkal előbb .
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Hogy is szól a régi mondás? Régen beképzelt voltam, de ma már tökéletes vagyok.





empty taxi
LOOOOOOOOOOOOOL
iktriad
Mi a baj azzal, hogy Rodgers végre kiállt és elmondta mit gondol a helyzetről? Végre valaki nem csak a süket dumát nyomta, ahogy szokás. McCarthy minden vereség azt mondta, hogy fundations, fundations, az a legfontosabb...😀 azzal aztán előbbre volt a csapat. Egyébként, ha egészében megnézed a beszédét, akkor abszolút nem ilyen nagyképűen jön le, teljesen korrekt, racionális beszédet tolt.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A tackle poszt picivel szerintem is égetőbb lenne btw.
gamerkr
S lőn.



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy is szól a régi mondás? Régen beképzelt voltam, de ma már tökéletes vagyok.





empty taxi
LOOOOOOOOOOOOOL
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Csak kibökte végre, hogy mi baja a FO-val...
A kérdés az, hogy ha az általa említett kiöregedő játékosokat (Bulaga, Lang, Peppers, Jordy, Jones, Woodson, Cobb) megtartja a csapat és GB-ből vonulnak vissza, akkor azzal a Packers jobban járt volna-e, vagy sem. Szerintem nem!
A szintén említett Hyde ill. Hayward (számunkra fájó) elengedése pedig sokkal inkább volt edzői döntés, mint üzleti, amivel megintcsak nincs mit kezdeni.
Most, hogy kiharcolta(?), hogy a jóbarát Cobbért beáldozott a csapat egy rosterhelyet, némi draft tőkét és a fizetési keretből pár milliót, remélem egy gyűrűvel támasztja alá az igazát és akkor jövőre felőlem jöhet vissza Jordy is! 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Régi Packers WR blues. Régi Packers WR blues everywhere.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Nem draftoltok nekem 1., 2. körös WR-t? Akkor visszahozatom a 2011-es 2. köröst! 😀
Nem tudom mit ér meg Cobb 30 évesen, de minden QB számára és AR-nél különösen fontos, hogy bízzon a WR-ben. Láthattuk, hogy igazán Davanten kívül nagyon nincs ez meg senki más irányába.
Davante mögött továbbra sem tudom megnevezni a stabil no2 WR-t, de a Cobb, Rodgers, MVS, Lazard, Funches 5-ös legalább mély és sok féle skill settel rendelkezik a sor.
alatriste
Mindenesetre - főleg ha Tonyan-t is idevesszük - jóval biztatóbb a kép, mint egy évvel ezelőtt...)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Nem draftoltok nekem 1., 2. körös WR-t? Akkor visszahozatom a 2011-es 2. köröst! 😀
Nem tudom mit ér meg Cobb 30 évesen, de minden QB számára és AR-nél különösen fontos, hogy bízzon a WR-ben. Láthattuk, hogy igazán Davanten kívül nagyon nincs ez meg senki más irányába.
Davante mögött továbbra sem tudom megnevezni a stabil no2 WR-t, de a Cobb, Rodgers, MVS, Lazard, Funches 5-ös legalább mély és sok féle skill settel rendelkezik a sor.
alatriste
Nálam egyértelműen Lázár a WR2.
több mint 2 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Breaking: The Texans are trading WR Randall Cobb to the Packers.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem draftoltok nekem 1., 2. körös WR-t? Akkor visszahozatom a 2011-es 2. köröst! 😀
Nem tudom mit ér meg Cobb 30 évesen, de minden QB számára és AR-nél különösen fontos, hogy bízzon a WR-ben. Láthattuk, hogy igazán Davanten kívül nagyon nincs ez meg senki más irányába.
Davante mögött továbbra sem tudom megnevezni a stabil no2 WR-t, de a Cobb, Rodgers, MVS, Lazard, Funches 5-ös legalább mély és sok féle skill settel rendelkezik a sor.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Cobb story hivatalos , a matekre és az ellenértékre kíváncsi leszek ..😊
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 287
Minshew-nak ettől függetlenül örülnék, nagyon bírom a srácot. 😀
jó lenne egy arany-zöld mez a nevével 😀
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Kirakni Bortlest nem volt szép dolog.

iktriad
Remélem, hogy ettől függetlenül sikerült nyomot hagynia néhány wisconsini barbecue/sörivó összejövetelen.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kirakni Bortlest nem volt szép dolog.

Amúgy meg.