Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Valojaban az Arod cirkuszban - ha van egyaltalan ilyen - a modszer a szomoru.
Ami McCarthy éra vegen ment félig nyilvánosan, én megértettem.
De miután az ő draftolása utan ugyanezt élte vegig 3 evig a sértődött Favre-val, mint amit nyomorult Love ővele...
HA igaz a story, akkor
- kivárta létező legrosszabb pillanatot a csapat szempontjabol, amikor robbantotta a bombat,
- a FA idoszak alatt aki lehetett, már elkelt, szabadpiacrol nincs kit hozni helyére(csere talan lehetne),
- cap tervezese, kimaxolasa a jelenlegi viszonyokhoz igazitva tortent, mozgástér nemigen maradt tovabbi csapatepitesre,
- nyilvan a csapat nem ugy tervezte a draftot, hogy nincs szeptemberre QB-ja, lehetetlen helyzetbe kerul a draft napjan,
- akarmi lesz ennek a vege, az oltozo es a csapat a kárát fogja latni.
Bizom benne, hogy nem igy van, de ez lehetne akar egy gonosz mesterterv, ami az Arodot nem megfeleloen kezelo vezetoseget es csapatot bunteti - évekre szakadekba löki. Ahogy kicsinalta McC-t, most Gute a célpont?
Favre nem volt konnyu ember, de a "hasonlo" helyzetben marcius legelejen(!) visszavonult. Major sport igy, nagyvallalati biznisz úgy, azert igenis vannak etikai szabalyok.
Ez mind csak rosszindulatú fantáziálás, es remélem felébredunk belole...
jossbeaumont
elvileg jelezte szezon végén, hogy menne, ugyanannyira spekuláció, hogy most a semmiből ledobta a bombát. szerintem annyi történt hogy megunta a kreténkedést és visszaadta a "kölcsönt" a draft napi meglepetésért a vezetőségnek.

és hogy legyen valami jó hírem is, ott van love pótolni, bizonyára nem véletlen draftolta a vezetőség tavaly.


Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
twitch(4thline)
Nekem nincs vele gondom. Mi nem tetszett benne?
gremi
Mindenki látta a csúnyán el elbukott 9ers elleni NFC döntő után, h mik a hiányzó posztok. A HoF irányító adott volt.(aki mvp szezont tolt) Erre kidobtuk az első három kört. Brady elment Tampaba és akit csak szeretett volna, megkapott. Illetve top D is megadatott neki. GB-ben egy jaguars csere cserecsapatos wr a második számú elkapó, liga hátsó fele D-vel. Azt ugye tudjuk azóta, h melyik hozzá állás jött be...De ezt már kicsit unom leírni, annyiszor volt már róla szó. Esküszöm valamennyire várom, h meglássuk ez a csapat mire képes, ha nem a liga egyik valaha volt legtehetsegesebb QB-ja van a keretben...
twitch(4thline)
49ers ellen a futas elleni vedelem miatt kaptunk ki. Draftoltunk es FArol hoztunk LBt, javult a helyzet. Tampa ellen a CB poszt volt a vesztunk. Draftoltunk elso korben egy CB-t (es visszahoztuk Kinget 😀).
Kit kapott Brady Tampaban? A csapat magja keszen volt, hoztak a kivansagara egy bukott futot, aki a POban megtaltosodott, egy 1 evet kihagyo/vegigbúlizo TEet es egy sok helyrol kiutalt/kidobott (amugy tehetseges) WR3at.
Egy NFL csapat nem 1 emberrol es annak teljesitmenyerol szol. 3 csapatreszed van. Es igen, valoszinuleg ha Rodgers veszi a kalapjat, lesz visszaeses. Csak nem tudjuk hogy mekkora.
gremi
Én úgy emlékszem felcserérltünk egy qb-ért, aki ARod mellett tölti ki az újonc szerződésének jelentős részét. Hoztunk egy harmadik számú, elkapni nem tudó 3. számú RB-t, 2. körben...Majd visszaigazoltuk Jonest. Illetve a harmadik körben valakit, akire kb senki nem emlékezne, ha nem minden idők legrosszabb draftján jött volna. Fa piacról hoztunk egy LB-t, aki több meccset hagyott ki az elmúlt években, mint amit játszott. Azt is középszerű szinten. Illetve egy wr-t, aki kiülte a szezont. Amennyiben ez minőségibb előrelepés, mint amit a Tampa hozott össze, hát legyen! Három csapatrész....Egy kb legrosszabb spec. team teljesítményt hozunk folyamat, és liga második fele D-t. 2012 óta nem volt első körös prospect húzva az O-ba. Akkor ebből a csapatból vedd ki a legfontosabb poszton játszó, korszakos tehetséget és sejtheni lehet mekkora lesz a visszaesés. (Közben a Bears úgy fest nem tolja tovább fullba a kretént. És a Vikings sem hiszem, hogy messze van attól, h előrébb lépjenek) Senkinek nem az a célja, hogy egy "stabil PO csapat" legyen.
twitch(4thline)
A Tampa milyen minőségi erősítést hozott össze amikor megjött Brady? Oké, jött a két haverja (Gronk és Brown), de azon kívül? Brady egyszerűen beleült egy kész csapatba, amit Winston nem tudott előrébb vinni. Brady pont annyival olcsóbb, mint amennyivel kevesebbet tesz már hozzá bármely csapathoz + alig volt sérülésük egész évben...és ezzel együtt (szerntem) csak egy nüansznyi különbség volt a két csapat között az NFC döntőn, ami sok apróságból állt jött össze a Packers bénázásával is (játékvezetői felfogás, sérülések (Bakhtiari), Jones drop (rossz helyen), King és DB bénázás a félidő végén, utolsó mezőnygól (?)) amiből elég lett volna akár csak egy elmaradása egy fordított eredményhez.
Ugyanakkor AR SB győzelmeit nem csak WR drafttal lehet megalapozni. Amíg vannak lyukak és MLF+AR kezelni tudja az offense oldalt (a számok ezt mutatják), addig bizony a def és st erősítése ugynannyira AR kedvére valónak is kell lennie. (és ebbe persze a tavalyi draft eleje nem igazán illik bele)
gbol
azért tampában need volt az lb amit érdekes módon meg is oldott a csapat a drafton. én is ezért izgultam a felcsere pillanatában, de jött love, pedig ott volt a mostani ravens lb, aki nem stabil de néha olyan megmozdulásai vannak, ami miatt el kellett volna vinni.
több mint 3 éve
SGBP 241
Nekem eddig mind 3 pickünk tetszik.
4 kör DL?
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Na eddig teljesen rendben vagyunk, remélem így folytatjuk!
2 körben jött Josh Myers(Center/Ohio State)
Teljesen jó választás, első naptól kezdve átveheti Linsley helyét, nagyon kellett oda valaki,jó pick!(amúgy ajánlom Gary bejelentését, egyre szimpatikusabb a srác és már kezd jól is játszani,csak így tovább 😉 )
3 körben WR!!!! Amari Rodgers jött (Clemson) felcsere után akit egyébként elég sokszor mockoltak hozzánk, illetve a pro day-én ő is a Packershöz mondta magát 😊
Pont egy ilyen stílusú WR hiányzott (alacsony,gyors,a pálya közepét is bejátszó valaki). Kiküldhetjük a tornyokat a szélre (Lazard-Funchees-St Brown) ő pedig mehet slotba illetve Lafluer kihasználhatja a trükkösebb dolgoknál ,ez a pick is tetszik.
Ráadásul végre hiányposztokra jönnek emberek...
A 3ik napon jöhetne valaki a D falba illetve egy LB se ártana, a többi pick meg mondjuk S/WR/OL/EDGE, ide kellene még mélység.
több mint 3 éve
SGBP 241
Én is azt gondolom, hogy ez teljesen szándékosan, időzítve volt...világklasszis haragtartás. 😕
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Valojaban az Arod cirkuszban - ha van egyaltalan ilyen - a modszer a szomoru.
Ami McCarthy éra vegen ment félig nyilvánosan, én megértettem.
De miután az ő draftolása utan ugyanezt élte vegig 3 evig a sértődött Favre-val, mint amit nyomorult Love ővele...
HA igaz a story, akkor
- kivárta létező legrosszabb pillanatot a csapat szempontjabol, amikor robbantotta a bombat,
- a FA idoszak alatt aki lehetett, már elkelt, szabadpiacrol nincs kit hozni helyére(csere talan lehetne),
- cap tervezese, kimaxolasa a jelenlegi viszonyokhoz igazitva tortent, mozgástér nemigen maradt tovabbi csapatepitesre,
- nyilvan a csapat nem ugy tervezte a draftot, hogy nincs szeptemberre QB-ja, lehetetlen helyzetbe kerul a draft napjan,
- akarmi lesz ennek a vege, az oltozo es a csapat a kárát fogja latni.
Bizom benne, hogy nem igy van, de ez lehetne akar egy gonosz mesterterv, ami az Arodot nem megfeleloen kezelo vezetoseget es csapatot bunteti - évekre szakadekba löki. Ahogy kicsinalta McC-t, most Gute a célpont?
Favre nem volt konnyu ember, de a "hasonlo" helyzetben marcius legelejen(!) visszavonult. Major sport igy, nagyvallalati biznisz úgy, azert igenis vannak etikai szabalyok.
Ez mind csak rosszindulatú fantáziálás, es remélem felébredunk belole...
jossbeaumont
Egyetlen megjegyzés: Favre tényleg frankón visszavonult, csak utána meggondolta magát, majd durcizott, hogy a GB egy bizonyos Aaron Rodgers nevű QB-val szeretné folytatni. Aztán Favre jelképes temetését is megrendezték a Lembón (miután NY-ból átevezett a csoportellenfél Vikingekhez).
nagylaza
Ez igy volt. Csak azt irtam, amugy volt a csapatnak egy eloszezonja, draftja + 3 honapja, h felkeszuljon a helyzetre, mivel marcius elejen hivatalosan visszavonult. Ugy emlekszem BF a szezonkezdet elott par nappal szolt, h jonne vissza, de akkorra mar kesz volt az uj csapat.
Azert nem hiszek Aaron visszavonulásaban, mert azt olvastam, tul sok penzt kene visszaadnia- es az azert nem az ő világa.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Valojaban az Arod cirkuszban - ha van egyaltalan ilyen - a modszer a szomoru.
Ami McCarthy éra vegen ment félig nyilvánosan, én megértettem.
De miután az ő draftolása utan ugyanezt élte vegig 3 evig a sértődött Favre-val, mint amit nyomorult Love ővele...
HA igaz a story, akkor
- kivárta létező legrosszabb pillanatot a csapat szempontjabol, amikor robbantotta a bombat,
- a FA idoszak alatt aki lehetett, már elkelt, szabadpiacrol nincs kit hozni helyére(csere talan lehetne),
- cap tervezese, kimaxolasa a jelenlegi viszonyokhoz igazitva tortent, mozgástér nemigen maradt tovabbi csapatepitesre,
- nyilvan a csapat nem ugy tervezte a draftot, hogy nincs szeptemberre QB-ja, lehetetlen helyzetbe kerul a draft napjan,
- akarmi lesz ennek a vege, az oltozo es a csapat a kárát fogja latni.
Bizom benne, hogy nem igy van, de ez lehetne akar egy gonosz mesterterv, ami az Arodot nem megfeleloen kezelo vezetoseget es csapatot bunteti - évekre szakadekba löki. Ahogy kicsinalta McC-t, most Gute a célpont?
Favre nem volt konnyu ember, de a "hasonlo" helyzetben marcius legelejen(!) visszavonult. Major sport igy, nagyvallalati biznisz úgy, azert igenis vannak etikai szabalyok.
Ez mind csak rosszindulatú fantáziálás, es remélem felébredunk belole...
jossbeaumont
Egyetlen megjegyzés: Favre tényleg frankón visszavonult, csak utána meggondolta magát, majd durcizott, hogy a GB egy bizonyos Aaron Rodgers nevű QB-val szeretné folytatni. Aztán Favre jelképes temetését is megrendezték a Lembón (miután NY-ból átevezett a csoportellenfél Vikingekhez).
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Valojaban az Arod cirkuszban - ha van egyaltalan ilyen - a modszer a szomoru.
Ami McCarthy éra vegen ment félig nyilvánosan, én megértettem.
De miután az ő draftolása utan ugyanezt élte vegig 3 evig a sértődött Favre-val, mint amit nyomorult Love ővele...
HA igaz a story, akkor
- kivárta létező legrosszabb pillanatot a csapat szempontjabol, amikor robbantotta a bombat,
- a FA idoszak alatt aki lehetett, már elkelt, szabadpiacrol nincs kit hozni helyére(csere talan lehetne),
- cap tervezese, kimaxolasa a jelenlegi viszonyokhoz igazitva tortent, mozgástér nemigen maradt tovabbi csapatepitesre,
- nyilvan a csapat nem ugy tervezte a draftot, hogy nincs szeptemberre QB-ja, lehetetlen helyzetbe kerul a draft napjan,
- akarmi lesz ennek a vege, az oltozo es a csapat a kárát fogja latni.
Bizom benne, hogy nem igy van, de ez lehetne akar egy gonosz mesterterv, ami az Arodot nem megfeleloen kezelo vezetoseget es csapatot bunteti - évekre szakadekba löki. Ahogy kicsinalta McC-t, most Gute a célpont?
Favre nem volt konnyu ember, de a "hasonlo" helyzetben marcius legelejen(!) visszavonult. Major sport igy, nagyvallalati biznisz úgy, azert igenis vannak etikai szabalyok.
Ez mind csak rosszindulatú fantáziálás, es remélem felébredunk belole...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
En egyebkent nem gondolnam hogy Rodgers reszerol itt a draftokrol lenne szo. Ez egy megromlott kapcsolat
JéBé
Nem valami biztató, hogy ha az új vezetéssel sem sikerül megtalálnia a hangot. Hogy elege volt a McCarthy-posványból, az érthető volt, meg az eredmények is alátámasztották, de most Rodgers annyiból nehezebb helyzetben van, hogy két 13-3-as szezon után sokkal nehezebb ugrálni a front office ellen, még akkor is, ha ezeknek a győzelmeknek a nagy részét nyilván neki lehet köszönni.
Kampman
A 2020as szezonnal egyetertek, de 2019-ben MLF rendszere volt az, ami elorevitt minket.
Ami pedig a FO illeti, nemreg meghallgattam Gutekunst draft utana videokinferenciajat, nem ugy tunt, mint aki nem akarna elkotelezodni ARod mellett.
gremi
A leginkább kínos az lesz, ha végül Rodgers maga bizonyítja, hogy "hisztis primadonna". Ezt nagyon jó lenne elkerülni. Mindenféle szempontból.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
En egyebkent nem gondolnam hogy Rodgers reszerol itt a draftokrol lenne szo. Ez egy megromlott kapcsolat
JéBé
Nem valami biztató, hogy ha az új vezetéssel sem sikerül megtalálnia a hangot. Hogy elege volt a McCarthy-posványból, az érthető volt, meg az eredmények is alátámasztották, de most Rodgers annyiból nehezebb helyzetben van, hogy két 13-3-as szezon után sokkal nehezebb ugrálni a front office ellen, még akkor is, ha ezeknek a győzelmeknek a nagy részét nyilván neki lehet köszönni.
Kampman
A 2020as szezonnal egyetertek, de 2019-ben MLF rendszere volt az, ami elorevitt minket.
Ami pedig a FO illeti, nemreg meghallgattam Gutekunst draft utana videokinferenciajat, nem ugy tunt, mint aki nem akarna elkotelezodni ARod mellett.

Szerkesztette: gremi
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
En egyebkent nem gondolnam hogy Rodgers reszerol itt a draftokrol lenne szo. Ez egy megromlott kapcsolat
JéBé
Nem valami biztató, hogy ha az új vezetéssel sem sikerül megtalálnia a hangot. Hogy elege volt a McCarthy-posványból, az érthető volt, meg az eredmények is alátámasztották, de most Rodgers annyiból nehezebb helyzetben van, hogy két 13-3-as szezon után sokkal nehezebb ugrálni a front office ellen, még akkor is, ha ezeknek a győzelmeknek a nagy részét nyilván neki lehet köszönni.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
En egyebkent nem gondolnam hogy Rodgers reszerol itt a draftokrol lenne szo. Ez egy megromlott kapcsolat, nem tudjuk melyik fel mennyire vette ki ebbol a reszet, azert FO reszerol lattuk a Love picket meg az eltradelunk - nem tradelunk szivatast. Egyik sem a bizalom es a hosszu tavu elkotelezettsegre enged kovetkeztetni amit o jogosan kerhet ki maganak.
JéBé
Az eltrédelünk-nemtrédelünk dolog létét egyértelműen tagadja, visszautasítja a vezetőség.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
En egyebkent nem gondolnam hogy Rodgers reszerol itt a draftokrol lenne szo. Ez egy megromlott kapcsolat, nem tudjuk melyik fel mennyire vette ki ebbol a reszet, azert FO reszerol lattuk a Love picket meg az eltradelunk - nem tradelunk szivatast. Egyik sem a bizalom es a hosszu tavu elkotelezettsegre enged kovetkeztetni amit o jogosan kerhet ki maganak.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
twitch(4thline)
Nekem nincs vele gondom. Mi nem tetszett benne?
gremi
Mindenki látta a csúnyán el elbukott 9ers elleni NFC döntő után, h mik a hiányzó posztok. A HoF irányító adott volt.(aki mvp szezont tolt) Erre kidobtuk az első három kört. Brady elment Tampaba és akit csak szeretett volna, megkapott. Illetve top D is megadatott neki. GB-ben egy jaguars csere cserecsapatos wr a második számú elkapó, liga hátsó fele D-vel. Azt ugye tudjuk azóta, h melyik hozzá állás jött be...De ezt már kicsit unom leírni, annyiszor volt már róla szó. Esküszöm valamennyire várom, h meglássuk ez a csapat mire képes, ha nem a liga egyik valaha volt legtehetsegesebb QB-ja van a keretben...
twitch(4thline)
49ers ellen a futas elleni vedelem miatt kaptunk ki. Draftoltunk es FArol hoztunk LBt, javult a helyzet. Tampa ellen a CB poszt volt a vesztunk. Draftoltunk elso korben egy CB-t (es visszahoztuk Kinget 😀).
Kit kapott Brady Tampaban? A csapat magja keszen volt, hoztak a kivansagara egy bukott futot, aki a POban megtaltosodott, egy 1 evet kihagyo/vegigbúlizo TEet es egy sok helyrol kiutalt/kidobott (amugy tehetseges) WR3at.
Egy NFL csapat nem 1 emberrol es annak teljesitmenyerol szol. 3 csapatreszed van. Es igen, valoszinuleg ha Rodgers veszi a kalapjat, lesz visszaeses. Csak nem tudjuk hogy mekkora.
gremi
Én úgy emlékszem felcserérltünk egy qb-ért, aki ARod mellett tölti ki az újonc szerződésének jelentős részét. Hoztunk egy harmadik számú, elkapni nem tudó 3. számú RB-t, 2. körben...Majd visszaigazoltuk Jonest. Illetve a harmadik körben valakit, akire kb senki nem emlékezne, ha nem minden idők legrosszabb draftján jött volna. Fa piacról hoztunk egy LB-t, aki több meccset hagyott ki az elmúlt években, mint amit játszott. Azt is középszerű szinten. Illetve egy wr-t, aki kiülte a szezont. Amennyiben ez minőségibb előrelepés, mint amit a Tampa hozott össze, hát legyen! Három csapatrész....Egy kb legrosszabb spec. team teljesítményt hozunk folyamat, és liga második fele D-t. 2012 óta nem volt első körös prospect húzva az O-ba. Akkor ebből a csapatból vedd ki a legfontosabb poszton játszó, korszakos tehetséget és sejtheni lehet mekkora lesz a visszaesés. (Közben a Bears úgy fest nem tolja tovább fullba a kretént. És a Vikings sem hiszem, hogy messze van attól, h előrébb lépjenek) Senkinek nem az a célja, hogy egy "stabil PO csapat" legyen.
twitch(4thline)
A Tampa milyen minőségi erősítést hozott össze amikor megjött Brady? Oké, jött a két haverja (Gronk és Brown), de azon kívül? Brady egyszerűen beleült egy kész csapatba, amit Winston nem tudott előrébb vinni. Brady pont annyival olcsóbb, mint amennyivel kevesebbet tesz már hozzá bármely csapathoz + alig volt sérülésük egész évben...és ezzel együtt (szerntem) csak egy nüansznyi különbség volt a két csapat között az NFC döntőn, ami sok apróságból állt jött össze a Packers bénázásával is (játékvezetői felfogás, sérülések (Bakhtiari), Jones drop (rossz helyen), King és DB bénázás a félidő végén, utolsó mezőnygól (?)) amiből elég lett volna akár csak egy elmaradása egy fordított eredményhez.
Ugyanakkor AR SB győzelmeit nem csak WR drafttal lehet megalapozni. Amíg vannak lyukak és MLF+AR kezelni tudja az offense oldalt (a számok ezt mutatják), addig bizony a def és st erősítése ugynannyira AR kedvére valónak is kell lennie. (és ebbe persze a tavalyi draft eleje nem igazán illik bele)
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
twitch(4thline)
Nekem nincs vele gondom. Mi nem tetszett benne?
gremi
Mindenki látta a csúnyán el elbukott 9ers elleni NFC döntő után, h mik a hiányzó posztok. A HoF irányító adott volt.(aki mvp szezont tolt) Erre kidobtuk az első három kört. Brady elment Tampaba és akit csak szeretett volna, megkapott. Illetve top D is megadatott neki. GB-ben egy jaguars csere cserecsapatos wr a második számú elkapó, liga hátsó fele D-vel. Azt ugye tudjuk azóta, h melyik hozzá állás jött be...De ezt már kicsit unom leírni, annyiszor volt már róla szó. Esküszöm valamennyire várom, h meglássuk ez a csapat mire képes, ha nem a liga egyik valaha volt legtehetsegesebb QB-ja van a keretben...
twitch(4thline)
49ers ellen a futas elleni vedelem miatt kaptunk ki. Draftoltunk es FArol hoztunk LBt, javult a helyzet. Tampa ellen a CB poszt volt a vesztunk. Draftoltunk elso korben egy CB-t (es visszahoztuk Kinget 😀).
Kit kapott Brady Tampaban? A csapat magja keszen volt, hoztak a kivansagara egy bukott futot, aki a POban megtaltosodott, egy 1 evet kihagyo/vegigbúlizo TEet es egy sok helyrol kiutalt/kidobott (amugy tehetseges) WR3at.
Egy NFL csapat nem 1 emberrol es annak teljesitmenyerol szol. 3 csapatreszed van. Es igen, valoszinuleg ha Rodgers veszi a kalapjat, lesz visszaeses. Csak nem tudjuk hogy mekkora.
gremi
Én úgy emlékszem felcserérltünk egy qb-ért, aki ARod mellett tölti ki az újonc szerződésének jelentős részét. Hoztunk egy harmadik számú, elkapni nem tudó 3. számú RB-t, 2. körben...Majd visszaigazoltuk Jonest. Illetve a harmadik körben valakit, akire kb senki nem emlékezne, ha nem minden idők legrosszabb draftján jött volna. Fa piacról hoztunk egy LB-t, aki több meccset hagyott ki az elmúlt években, mint amit játszott. Azt is középszerű szinten. Illetve egy wr-t, aki kiülte a szezont. Amennyiben ez minőségibb előrelepés, mint amit a Tampa hozott össze, hát legyen! Három csapatrész....Egy kb legrosszabb spec. team teljesítményt hozunk folyamat, és liga második fele D-t. 2012 óta nem volt első körös prospect húzva az O-ba. Akkor ebből a csapatból vedd ki a legfontosabb poszton játszó, korszakos tehetséget és sejtheni lehet mekkora lesz a visszaesés. (Közben a Bears úgy fest nem tolja tovább fullba a kretént. És a Vikings sem hiszem, hogy messze van attól, h előrébb lépjenek) Senkinek nem az a célja, hogy egy "stabil PO csapat" legyen.

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Eddig két dolgot tudunk biztosan, minden más bizonytalan:
1. Nem a vezetőség akarja Rodgers távozását, ellenkezőleg, könyörögnek neki, hogy maradjon
2. Nem Rodgers akar távozni, a vezetőség teremt olyan helyzetet, hogy ne legyen más választása
nagylaza
A vezetőség kritikán aluli draftokat tol,nem képesek normális WR-t hozni évek óta stb.. máshol meg pár év alatt SB csapatot raknak össze a semmiből lásd Tampa, mert próbálkoznak és akarnak SB-t.
Aarod meg MVP szezont. Döntse el mindenki maga, hogy akkor ki is a hibás a kialakult helyzetért.
Pep71
Tehát Rodgers saját kútfőből hívott mindent, rakta össze a teljes gameplant és valósította meg és így lett MVP a vezetőség, a játékosállomány és az edzői stáb visszahúzó ereje ellenére... Aha, érdekes.

több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
3 csapatreszed van.
gremi
Máshol. Nálunk csak kettő.
nagylaza
nagyobb baj hogy az ellenfél harmadik egysége által szerzett pontok is beleszámítanak a végeredménybe 😛

több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
3 csapatreszed van.
gremi
Máshol. Nálunk csak kettő.
nagylaza
na bakker kiköptem a kávém.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
3 csapatreszed van.
gremi
Máshol. Nálunk csak kettő.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem tartom trének a Stokes picket, véleményem szerint a BPA volt 29. helyen corner poszton Samuel alulméretezettsége miatt.

SGBP
Mondjuk ezt az pont az apja után megjegyezni mókás szempont 😛 😉 Attól még Stokes jobb lehet, csak Samuel esetében nem a méret a lényeg 😊
dande
Azt gondolom, hogy Jaire mellé kellett egy magasabb CB. Van egy olyan érzésem, hogy a Buffalo kivitte volna, ha bent hagyjuk, ezért nem cseréltünk ki az 1.-ből.
SGBP
Jó így ok, csak önmagában nem értettem miért probléma ez vele kapcsolatban.
több mint 3 éve
SGBP 241
Én nem tartom trének a Stokes picket, véleményem szerint a BPA volt 29. helyen corner poszton Samuel alulméretezettsége miatt.

SGBP
Mondjuk ezt az pont az apja után megjegyezni mókás szempont 😛 😉 Attól még Stokes jobb lehet, csak Samuel esetében nem a méret a lényeg 😊
dande
Azt gondolom, hogy Jaire mellé kellett egy magasabb CB. Van egy olyan érzésem, hogy a Buffalo kivitte volna, ha bent hagyjuk, ezért nem cseréltünk ki az 1.-ből.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem tartom trének a Stokes picket, véleményem szerint a BPA volt 29. helyen corner poszton Samuel alulméretezettsége miatt.

SGBP
Mondjuk ezt az pont az apja után megjegyezni mókás szempont 😛 😉 Attól még Stokes jobb lehet, csak Samuel esetében nem a méret a lényeg 😊
több mint 3 éve
SGBP 241
Én nem tartom trének a Stokes picket, véleményem szerint a BPA volt 29. helyen corner poszton Samuel alulméretezettsége miatt.
Wr-t húzhatunk 2.körben nem is akármilyeneket, Dyami Brown, St.Brown vagy Nico Collins is azonnali upgrade lenne...és akkor nem is említettem E.Moore-t, vagy Marshall-t.
Valamiért nem csak nálunk csúszott Barmore, JOK, Teven Jenkins.

Elsőre én is azt mondtam, hogy korai Stokes, de 1-2 óra múlva megbarátkoztam abszolút a választással.

Nem tudom ki-hogy van vele, de kezd elegem lenni ebből az ARod drámából.
Amellett, hogy imádom valaminek most már történnie kell vagy pozitív vagy negatív oldalon, de az legyen végérvényes...
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
10 ev, 9 vedo es egy iranyito az elso korben.
JéBé
de legalább egyszer lett volna egy jó védelem...😀
Pep71
Pont ez a legidegesítőbb az egészben hogy hosszú évek óta öljük bele a magas pickeket a D-be és az átlagosnál jobb nagyon kevésszer volt...(top 5 védelemről meg aztán ne is beszéljünk)
Ehelyett folyamatosan ha a védelem megy a pályára az ember gyomra összeszorul és csak imádkozik hogy ne csináljunk valami oltári balfaszságot, pedig azért ebben a védelemben vannak jó játékosok és playmakerek bőven de valahogy mégse azt érzi az ember hogy csak nyugodtan legyetek a pályán nem lesz baj. Na mind1 új coordinátor új remények...
Ellentétben a támadósorral amit nem nagyon támogatunk az elmúlt években mégis többnyire hozzák magukat sőt...
Egyébként a Stokes pickkel semmi bajom, hiányposztra jött és kellett valaki King mellé/elé aki gyors és magas, jó párja lesz idővel Alexandernek, mentalitása is hasonló. Secondary nagyjából megvan (talán egy csere safety jöhetne hátsó körökben majd)
Mai napra is még jó kis játékosok maradtak bent, a tavalyi után én már örülök ha posztot találunk szóval ha a WR, OT,DL,LB posztokra jönnének emberek a kövi 2 napban akkor én már elégedett vagyok 😊
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
twitch(4thline)
Nekem nincs vele gondom. Mi nem tetszett benne?
gremi
Mindenki látta a csúnyán el elbukott 9ers elleni NFC döntő után, h mik a hiányzó posztok. A HoF irányító adott volt.(aki mvp szezont tolt) Erre kidobtuk az első három kört. Brady elment Tampaba és akit csak szeretett volna, megkapott. Illetve top D is megadatott neki. GB-ben egy jaguars csere cserecsapatos wr a második számú elkapó, liga hátsó fele D-vel. Azt ugye tudjuk azóta, h melyik hozzá állás jött be...De ezt már kicsit unom leírni, annyiszor volt már róla szó. Esküszöm valamennyire várom, h meglássuk ez a csapat mire képes, ha nem a liga egyik valaha volt legtehetsegesebb QB-ja van a keretben...
twitch(4thline)
49ers ellen a futas elleni vedelem miatt kaptunk ki. Draftoltunk es FArol hoztunk LBt, javult a helyzet. Tampa ellen a CB poszt volt a vesztunk. Draftoltunk elso korben egy CB-t (es visszahoztuk Kinget 😀).
Kit kapott Brady Tampaban? A csapat magja keszen volt, hoztak a kivansagara egy bukott futot, aki a POban megtaltosodott, egy 1 evet kihagyo/vegigbúlizo TEet es egy sok helyrol kiutalt/kidobott (amugy tehetseges) WR3at.
Egy NFL csapat nem 1 emberrol es annak teljesitmenyerol szol. 3 csapatreszed van. Es igen, valoszinuleg ha Rodgers veszi a kalapjat, lesz visszaeses. Csak nem tudjuk hogy mekkora.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Azt hittem a tavalyi első kör után, hogy még egy ilyen első nap nem lesz.
De így: üzengetés, találgatás, megyek-maradok, menjél-maradjál, Stokes. Két NFC döntőt (jó, buktuk őket) követően ez így elég tré.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!