Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Egyebkent teljesen mindegy hogy mi van mogotte, penz, ellentet akarmi. 15 ev, gyuru, MVP cimek utan barkinek jogaban all valtani. A major sportokban - vagy barmilyen sportokban - a patriotizmus nem letezik, vagy csak elvetve. Ezt inkabb a szurkolok szeretik/szeretnek belekepzelni. Ezek a csapatok semmivel nem kulonbek egy barmilyen piaci alapon mukodo multinal, sosem tudtam egy franchiset sem az egyen fole helyezni, most sem tudom. Nem sokan tettek tobbet a penzukert mint o, ha ugy erzi mennne, sok sikert, senkit nem kop szembe.
JéBé
Nem értek egyet, nyilván más a major sportok világa, de én az európai és hazai sporton szocializálódtam. 14 éves koromra kiválasztottam a 3 általam követett major sportban a 3 kedvencemet és ezen nem fog változtatni, hogy éppen ki az irányítója, vagy centere. Pláne a GB azért lett a kedvencem, mert magasan az egyén felé van emelve a franchise.
Ha AR menni akar, menjen, de nem a draft előtt fél nappal kellett volna ezt szivárogtatnia, ha ez csak stratégia részéről, akkor nálam meg az öltözőt elvesztette, akármi lesz.
Ez egy contender csapat lenne jövőre, ahogy az utóbbi 2 évben is az volt, pénzét megkapja. Rendben, idehozták loveot, de itt van az NFL legjobb elkapoja és top3 futója, hagyjuk már.
pecsi92
Green Bay mint csapat - ahogy az osszes tobbi - egy szervezet tobbszaz emberrel akik minden reggel felkelnek, vegzik a dolgukat annak remenyeben hogy idovel feljebb jutnak es sikereket ernek el a karrierjukben. Rodgers 15 eve alatt kivancsi lennek a fluktuaciora. Hanyan mondtak igent egy jobb ajanlatra, hany jo szakember csabitottak el vagy hanyan mondtak fel mert kivolt a faszuk a valamivel. Kinek tartozik ezek kozul Rodgers elszamolni valoval?
JéBé
Én nem azt mondtam hogy akárkinek elszámolnivalóval tartozik Rodgers, hanem azt, hogy nálam a franchise mindig is az egyén felett lesz, ezért ebben a vitában én, mint szurkoló, a franchise oldalára állok. Mindkét oldal mellett vannak érvek, de ne állítsuk már úgy be, hogy AR a szegény legény, akit a csúnya GB lehúzott. Ahogy bizonyos irányítók, lásd Brady, lemondott anno pénzről, ez nála sose jött szóba, elit fala volt szinte végig, alá volt téve sok minden egyéb. Több esetben, lásd Bostick, a szerencse sem állt amellett, hogy összejöjjön a SB, és nyilván GM-i hibák is voltak, de számomra az egész dolog időzítése és szivárogtatása gáz. Kérjen cserét akkor, jelentse be, de ne a draft előtt legyen már ez a téma. Nem beszélve arról, hogy szerintem az NFC esélyesei vagyunk, nem tudom hova kérné magát, de nem hinném, hogy máshol több esélye lenne a SB-ra.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Egyebkent teljesen mindegy hogy mi van mogotte, penz, ellentet akarmi. 15 ev, gyuru, MVP cimek utan barkinek jogaban all valtani. A major sportokban - vagy barmilyen sportokban - a patriotizmus nem letezik, vagy csak elvetve. Ezt inkabb a szurkolok szeretik/szeretnek belekepzelni. Ezek a csapatok semmivel nem kulonbek egy barmilyen piaci alapon mukodo multinal, sosem tudtam egy franchiset sem az egyen fole helyezni, most sem tudom. Nem sokan tettek tobbet a penzukert mint o, ha ugy erzi mennne, sok sikert, senkit nem kop szembe.
JéBé
Nem értek egyet, nyilván más a major sportok világa, de én az európai és hazai sporton szocializálódtam. 14 éves koromra kiválasztottam a 3 általam követett major sportban a 3 kedvencemet és ezen nem fog változtatni, hogy éppen ki az irányítója, vagy centere. Pláne a GB azért lett a kedvencem, mert magasan az egyén felé van emelve a franchise.
Ha AR menni akar, menjen, de nem a draft előtt fél nappal kellett volna ezt szivárogtatnia, ha ez csak stratégia részéről, akkor nálam meg az öltözőt elvesztette, akármi lesz.
Ez egy contender csapat lenne jövőre, ahogy az utóbbi 2 évben is az volt, pénzét megkapja. Rendben, idehozták loveot, de itt van az NFL legjobb elkapoja és top3 futója, hagyjuk már.
pecsi92
Green Bay mint csapat - ahogy az osszes tobbi - egy szervezet tobbszaz emberrel akik minden reggel felkelnek, vegzik a dolgukat annak remenyeben hogy idovel feljebb jutnak es sikereket ernek el a karrierjukben. Rodgers 15 eve alatt kivancsi lennek a fluktuaciora. Hanyan mondtak igent egy jobb ajanlatra, hany jo szakember csabitottak el vagy hanyan mondtak fel mert kivolt a faszuk a valamivel. Kinek tartozik ezek kozul Rodgers elszamolni valoval?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


mi
a
tosz?

Ha teszem azt, nincs trade akkor A-rod kiüli a kövi szezont?
gamerkr
Megteheti.
Kampman
Elmegy Jeopardy műsorvezetőnek.
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Egyebkent teljesen mindegy hogy mi van mogotte, penz, ellentet akarmi. 15 ev, gyuru, MVP cimek utan barkinek jogaban all valtani. A major sportokban - vagy barmilyen sportokban - a patriotizmus nem letezik, vagy csak elvetve. Ezt inkabb a szurkolok szeretik/szeretnek belekepzelni. Ezek a csapatok semmivel nem kulonbek egy barmilyen piaci alapon mukodo multinal, sosem tudtam egy franchiset sem az egyen fole helyezni, most sem tudom. Nem sokan tettek tobbet a penzukert mint o, ha ugy erzi mennne, sok sikert, senkit nem kop szembe.
JéBé
Nem értek egyet, nyilván más a major sportok világa, de én az európai és hazai sporton szocializálódtam. 14 éves koromra kiválasztottam a 3 általam követett major sportban a 3 kedvencemet és ezen nem fog változtatni, hogy éppen ki az irányítója, vagy centere. Pláne a GB azért lett a kedvencem, mert magasan az egyén felé van emelve a franchise.
Ha AR menni akar, menjen, de nem a draft előtt fél nappal kellett volna ezt szivárogtatnia, ha ez csak stratégia részéről, akkor nálam meg az öltözőt elvesztette, akármi lesz.
Ez egy contender csapat lenne jövőre, ahogy az utóbbi 2 évben is az volt, pénzét megkapja. Rendben, idehozták loveot, de itt van az NFL legjobb elkapoja és top3 futója, hagyjuk már.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Egyebkent teljesen mindegy hogy mi van mogotte, penz, ellentet akarmi. 15 ev, gyuru, MVP cimek utan barkinek jogaban all valtani. A major sportokban - vagy barmilyen sportokban - a patriotizmus nem letezik, vagy csak elvetve. Ezt inkabb a szurkolok szeretik/szeretnek belekepzelni. Ezek a csapatok semmivel nem kulonbek egy barmilyen piaci alapon mukodo multinal, sosem tudtam egy franchiset sem az egyen fole helyezni, most sem tudom. Nem sokan tettek tobbet a penzukert mint o, ha ugy erzi mennne, sok sikert, senkit nem kop szembe.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Szóval ezt valahogy így látom. Rodgersnek jó eséllyel elege van abból, amit a Packers elért (vagy nem ért el) a bajnoki cím óta.
Kampman
MLF-fel az elmúlt két évben két NFC-döntő. Azt a kibaszott Tampa-meccset be kellett volna húzni, de nekem senki ne mondja, hogy Rodgers éppen most látja úgy, hogy GB-ben nem jöhet össze az újabb gyűrű.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Milyen mentalitas? Biztos hogy nem a penzen van a hangsuly. Miert kene bealdoznia utolso peak eveit egy olyan franchise-ert aki lathatoan nem akar vele minden aron nyerni. Ennyi ev utan sem. Talan az utolso lehetosege, semennyi harag nem lenne bennem ha meglepi.
JéBé
Mit kellene tennie a Packersnek, hogy megmutassa, mindenaron vele akar nyerni?
gremi
Szerintem ezek sokat segítettek volna az utóbbi években

1. agresszívabb tevékenység a free agent piacon
2. nem draftolnak QB-t az első körben
3. nem FG-t rúgnak az NFC-döntő utolsó perceiben
4. és főleg, hogy ha olyan szintű befolyást engednek neki, mint ami Big Bennek van a Steelersnél
Kampman
1. Utolso 3 evben kb 170M koltottek az FAn
2. Ez miert gond? O is Favre mellett lett draftolva 1. korben
3. Telesen igazad van (mondatja velem a remenykedo szurkolo, mikozben 3&8 nal nem tudta mit kezdjen a labdaval - ha 2 masodperc utan eldobja Adamsnak megvolt a szeparacioja). En is ramentem volna a 4.-re
4. Es hova jutottak? Steelersnek van egy nagyon jo vedelme (nem hiszem, hogy ez BB erdeme)de nagyon gyenge tamadosora(itt mar el tudom hinni, hogy beleszolt)
gremi
Az ellenérveid jók, de gondolom ezeket a vezetőség is elmondta neki / érzékeltette vele, vagy ha nem is, neki is illik tudnia.

De ez inkább már az egóról meg az érzelmekről szól.

A Packers lehet aktívabb a piacon, az évek alatt még is az a kép alakult ki, amit minden médium és szakértő szajkózott, hogy ez egy kisvárosi mentalitású, draftoló csapat. Persze, hogy voltak érvek a field goal mellett, de abban a helyzetben egy franchise QB kezébe kell adni a labdát (és itt a "kell" nem egy feltétlenül racionális dolog, inkább egy zsigeri elvárás). Manninggel vagy Bradyvel ilyen sosem történt volna meg, vagy legalábbis ez a narratíva. Persze, hogy Big Ben a romlásba taszítja a Steelerst, de szerintem 31 kezdő QB-ból legalább 25 szívesen cserélne vele, nem feltétlenül a jelenlegi helyzetével, hanem azzal a státusszal, amit másfél évtized alatt kiharcolt.

Szóval ezt valahogy így látom. Rodgersnek jó eséllyel elege van abból, amit a Packers elért (vagy nem ért el) a bajnoki cím óta. Nyilván vannak jó érvei, szerintem a front office-nak is, de az ilyen jellegű konfliktusokat általában nem higgadtan, kockás füzetben plusz és mínusz táblázatba jegyzetelve szokták megoldani.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Milyen mentalitas? Biztos hogy nem a penzen van a hangsuly. Miert kene bealdoznia utolso peak eveit egy olyan franchise-ert aki lathatoan nem akar vele minden aron nyerni. Ennyi ev utan sem. Talan az utolso lehetosege, semennyi harag nem lenne bennem ha meglepi.
JéBé
Mit kellene tennie a Packersnek, hogy megmutassa, mindenaron vele akar nyerni?
gremi
Szerintem ezek sokat segítettek volna az utóbbi években

1. agresszívabb tevékenység a free agent piacon
2. nem draftolnak QB-t az első körben
3. nem FG-t rúgnak az NFC-döntő utolsó perceiben
4. és főleg, hogy ha olyan szintű befolyást engednek neki, mint ami Big Bennek van a Steelersnél
Kampman
1. Utolso 3 evben kb 170M koltottek az FAn
2. Ez miert gond? O is Favre mellett lett draftolva 1. korben
3. Telesen igazad van (mondatja velem a remenykedo szurkolo, mikozben 3&8 nal nem tudta mit kezdjen a labdaval - ha 2 masodperc utan eldobja Adamsnak megvolt a szeparacioja). En is ramentem volna a 4.-re
4. Es hova jutottak? Steelersnek van egy nagyon jo vedelme (nem hiszem, hogy ez BB erdeme)de nagyon gyenge tamadosora(itt mar el tudom hinni, hogy beleszolt)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Milyen mentalitas? Biztos hogy nem a penzen van a hangsuly. Miert kene bealdoznia utolso peak eveit egy olyan franchise-ert aki lathatoan nem akar vele minden aron nyerni. Ennyi ev utan sem. Talan az utolso lehetosege, semennyi harag nem lenne bennem ha meglepi.
JéBé
Pont draft előtt tör ki a balhé? Neked ez nem furi?
nagylaza
nyomás gyakorlás, hogy jól sáfárkodjanak a cetlikkel?
gamerkr
Tudni semmit nem tudok, de bármit el tudok képzelni...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Milyen mentalitas? Biztos hogy nem a penzen van a hangsuly. Miert kene bealdoznia utolso peak eveit egy olyan franchise-ert aki lathatoan nem akar vele minden aron nyerni. Ennyi ev utan sem. Talan az utolso lehetosege, semennyi harag nem lenne bennem ha meglepi.
JéBé
Az a mentalitás, hogy már nem a foci érdekel vagy nem úgy és nem annyira. Mert megtehetem (egyébként megteheti semmit nem vitatok el tőle, és megelítélem nem aztért írom) de képzeld el az edzőt, hogy a francba tartasz így egybe egy öltözőt. Még akkor is ha Arod Arod.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Milyen mentalitas? Biztos hogy nem a penzen van a hangsuly. Miert kene bealdoznia utolso peak eveit egy olyan franchise-ert aki lathatoan nem akar vele minden aron nyerni. Ennyi ev utan sem. Talan az utolso lehetosege, semennyi harag nem lenne bennem ha meglepi.
JéBé
Mit kellene tennie a Packersnek, hogy megmutassa, mindenaron vele akar nyerni?
gremi
Szerintem ezek sokat segítettek volna az utóbbi években

1. agresszívabb tevékenység a free agent piacon
2. nem draftolnak QB-t az első körben
3. nem FG-t rúgnak az NFC-döntő utolsó perceiben
4. és főleg, hogy ha olyan szintű befolyást engednek neki, mint ami Big Bennek van a Steelersnél
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Milyen mentalitas? Biztos hogy nem a penzen van a hangsuly. Miert kene bealdoznia utolso peak eveit egy olyan franchise-ert aki lathatoan nem akar vele minden aron nyerni. Ennyi ev utan sem. Talan az utolso lehetosege, semennyi harag nem lenne bennem ha meglepi.
JéBé
Pont draft előtt tör ki a balhé? Neked ez nem furi?
nagylaza
nyomás gyakorlás, hogy jól sáfárkodjanak a cetlikkel?

több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Gyász bazmeg...

I... don't care... John.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Milyen mentalitas? Biztos hogy nem a penzen van a hangsuly. Miert kene bealdoznia utolso peak eveit egy olyan franchise-ert aki lathatoan nem akar vele minden aron nyerni. Ennyi ev utan sem. Talan az utolso lehetosege, semennyi harag nem lenne bennem ha meglepi.
JéBé
Mit kellene tennie a Packersnek, hogy megmutassa, mindenaron vele akar nyerni?
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Szörnyen hangzik, de most kéne eltradelni, mert nagyon sok ellenértéket kapnánk érte. Plusz Love sem menne a levesbe, lenne cap space is. A szívem szakadna meg, de meg kell lépni...
zolten
5M ha junius 1 eloti datummal lenne a trade, 22M ha junius 1 utan. Es a masik kerdes mi lenne az ellenertek? Szerintem minimum 4 elso kor+meg nehany masodik is kellene. Ilyet kaphatnankn a Jaguarstol, Jetstok es a Miamitol.
Ha pedig valamilyen jobb jatekos (ok) is be lennenek vonva, akkor meg egy ket jatekost ki is kellene rugni, hogy legyen ra cap...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Milyen mentalitas? Biztos hogy nem a penzen van a hangsuly. Miert kene bealdoznia utolso peak eveit egy olyan franchise-ert aki lathatoan nem akar vele minden aron nyerni. Ennyi ev utan sem. Talan az utolso lehetosege, semennyi harag nem lenne bennem ha meglepi.
JéBé
Pont draft előtt tör ki a balhé? Neked ez nem furi?
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Milyen mentalitas? Biztos hogy nem a penzen van a hangsuly. Miert kene bealdoznia utolso peak eveit egy olyan franchise-ert aki lathatoan nem akar vele minden aron nyerni. Ennyi ev utan sem. Talan az utolso lehetosege, semennyi harag nem lenne bennem ha meglepi.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
több mint 3 éve
zolten Green Bay Packers 228
Szörnyen hangzik, de most kéne eltradelni, mert nagyon sok ellenértéket kapnánk érte. Plusz Love sem menne a levesbe, lenne cap space is. A szívem szakadna meg, de meg kell lépni...
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
En nem vagyok wisconsini, kotodesem kb a Rodgers era ota tart, nem biztos hogy szomoru lennek ha kapna egy eselyt egy contender csapatban. Kierdemelte, elobb kellett volna gondolkodi.

Szerkesztette: JéBé
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
mi
a
tosz?

Ha teszem azt, nincs trade akkor A-rod kiüli a kövi szezont?
gamerkr
Megteheti.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mi
a
tosz?

Ha teszem azt, nincs trade akkor A-rod kiüli a kövi szezont?
Olyan Packers-ös lesz így elveszíteni a regnáló MVP-t.

több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Nagyobb a füstje mint a lángja. Rodgers így gyakorol nyomást az FO-ra egy zsírosabb hosszú távú dealre. Nem lesz ebből semmi, nem kell sírni. Adná az ég hogy elhúzzon Greenbayből, de sajnos ez nem fog bekövetkezni...Ha igen még egy QB needes team kilőve a drafton tehát nagyobb az esély hogy mi be tudunk húzni valami csúszó QB-t ( Fields ) Álmok ....
Tomcsik
Miert, nem vagy elegedett Red Rifle Andyvel?! Nalunk meg maradna a szerelemgyerek 😀. A Vikingek meg hulyere nevetnek magukat rajtunk😀

Szerkesztette: gremi
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Hát ez most sokkol ..több szempontból is ..
-ha egyből a Love draft után bemondja , megértem..
-ha a Tampa meccs után bemondja , megértem ..
- de ezt most így nagyon fura , és nem túl elegáns..

Örök kedvencem marad így is úgy is ..de ezt nem így intéztem volna .

Kurva draft day , tavaly is idén is... gyásznap.
nando89
Megkeresem a tweetet, de ha igazak a hirek, akkor arrol van szo, hogy a FO ajanlatot tett neki (szerzodeshoszabbitas - de nincsenek reszletek) es nem fogadta el.
gremi
Itt is van:

 twitter.com/willbrinson/status/1387849394880499717?s=21
gremi
Az is furcsa, hogy eddig nem szivárgott ki semmi, pedig - úgy fest - nem egyik pillanatról a másikra eszkalálódott a helyzet.
nagylaza
Eddig el volt foglalva a Jeopardyval, az ugynoke targyalt. Most volt ideje felhuzni magat azon, hogy Gutekunst olyan szerzodest akart eletenni, amelyikbol barmikor kilephet a csapat...