Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
10 ev, 9 vedo es egy iranyito az elso korben.
JéBé
de legalább egyszer lett volna egy jó védelem...😀
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
10 ev, 9 vedo es egy iranyito az elso korben.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Eddig két dolgot tudunk biztosan, minden más bizonytalan:
1. Nem a vezetőség akarja Rodgers távozását, ellenkezőleg, könyörögnek neki, hogy maradjon
2. Nem Rodgers akar távozni, a vezetőség teremt olyan helyzetet, hogy ne legyen más választása
nagylaza
A vezetőség kritikán aluli draftokat tol,nem képesek normális WR-t hozni évek óta stb.. máshol meg pár év alatt SB csapatot raknak össze a semmiből lásd Tampa, mert próbálkoznak és akarnak SB-t.
Aarod meg MVP szezont. Döntse el mindenki maga, hogy akkor ki is a hibás a kialakult helyzetért.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Eddig két dolgot tudunk biztosan, minden más bizonytalan:
1. Nem a vezetőség akarja Rodgers távozását, ellenkezőleg, könyörögnek neki, hogy maradjon
2. Nem Rodgers akar távozni, a vezetőség teremt olyan helyzetet, hogy ne legyen más választása
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Egyébként Rodgers mondott már valamit? Arra valahogy nem vagyok kíváncsi melyik twitteres okostojás mit hallott a tutibiztos forrásától
Peszinter Ferenc
Ilyenkor a csend is sokatmondó tud lenni.
Nyilván ha nagyon akarja, már tegnap este megcáfolja 10 percen belül.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 714 — 中国加油
Egyébként Rodgers mondott már valamit? Arra valahogy nem vagyok kíváncsi melyik twitteres okostojás mit hallott a tutibiztos forrásától
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Most, hogy elsőnek a CB needet kipipáltuk (hogy kivel, azt most hagyjuk), érdemes a második körre fókuszálni.
Azt néztem, hogy a minket érintő posztokon még egész szép számmal vannak első körre-második kör első felére várt prospectek, így talán megfontolandó lenne egy esetleges felcsere a kör közepére...
WR E. Moore, Marshall
DT Bateman, Onwuzurike
OT Jenkins, Radunz, Cosmi, Little, Eichenberg
C Dickerson, Humprey, Meinerz

Szóval van még választék, remélem, em csúszunk le róluk...
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ha ennek a pasinak nő kerül a közelébe, akkor teljesen megvadul...

Nem tudom, hogy mióta megy ez a dolog a háttérben, de úriember ezt nem így intézi...
Az időzítésből arra következtetek, hogy véglegesen megromlott a viszony a vezetőség és AR között.
Ebből kiülés lesz, de még a visszavonulást sem látom lehetetlennek.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
twitch(4thline)
Nekem nincs vele gondom. Mi nem tetszett benne?
gremi
Mindenki látta a csúnyán el elbukott 9ers elleni NFC döntő után, h mik a hiányzó posztok. A HoF irányító adott volt.(aki mvp szezont tolt) Erre kidobtuk az első három kört. Brady elment Tampaba és akit csak szeretett volna, megkapott. Illetve top D is megadatott neki. GB-ben egy jaguars csere cserecsapatos wr a második számú elkapó, liga hátsó fele D-vel. Azt ugye tudjuk azóta, h melyik hozzá állás jött be...De ezt már kicsit unom leírni, annyiszor volt már róla szó. Esküszöm valamennyire várom, h meglássuk ez a csapat mire képes, ha nem a liga egyik valaha volt legtehetsegesebb QB-ja van a keretben...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=RuyS_DcEw0Q
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Nem ezt vartam , de ez meg be is johet ..
Egyelőre Jobban izgat az Aaron saga.
Gute elmondta draft után h nem lesz trade ..
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Stokes magassága 6'1" ez biztos fontos volt hogy nem akartunk meg egy undersized kezdo CB-t. Hiába jó Jaire kicsit alacsony. Jo duo most ez így.
stokes nagyon gyors de inkabb egyenes vonalban. Irányvaltasai nem olyan fluidak.
Ami előny, hogy volt hogy mecsekre leradirozott embereket, tapasztalt pressben és egész jó is benne.
Kezei nem jók, sok INT eselyes labdát ejtett el.

Jó pick. Nem a legjobb amit léphettünk, de jó.
alatriste
Ez is valami...😊 Tekintsünk optimistán a jövőbe!😊😊
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Stokes magassága 6'1" ez biztos fontos volt hogy nem akartunk meg egy undersized kezdo CB-t. Hiába jó Jaire kicsit alacsony. Jo duo most ez így.
stokes nagyon gyors de inkabb egyenes vonalban. Irányvaltasai nem olyan fluidak.
Ami előny, hogy volt hogy mecsekre leradirozott embereket, tapasztalt pressben és egész jó is benne.
Kezei nem jók, sok INT eselyes labdát ejtett el.

Jó pick. Nem a legjobb amit léphettünk, de jó.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Eric Stokes, CB... Csak nekem tűnik úgy, hogy ez amolyan megúszós, se hús, se hal, nem bánt senkit pick?
nagylaza
Magáról a játékosról nem sokat tudok mondani, de a posztra mindenképpen kellett mélyítés, a Rodgers-helyzettől függetlenül is.
Kampman
Persze, erről nincs vita. Első nap?
Olyan érzésem van, a legfőbb cél az volt, hogy a Rodgers-helyzetben se pro, se kontra semmilyen "üzenetet" ne lehessen kiolvasni. Aztán lehet, hogy pont az ellenkezője igaz, és éppen ez az üzenet. Jobb híján próbálok kombinálni...

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Eric Stokes, CB... Csak nekem tűnik úgy, hogy ez amolyan megúszós, se hús, se hal, nem bánt senkit pick?
nagylaza
Magáról a játékosról nem sokat tudok mondani, de a posztra mindenképpen kellett mélyítés, a Rodgers-helyzettől függetlenül is.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Eric Stokes, CB... Csak nekem tűnik úgy, hogy ez amolyan megúszós, se hús, se hal, nem bánt senkit pick?
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Páratlan lenne ez a sztori egy másik szempontból is.

Más csapatokkal is előfordult már, hogy megszabadultak egy ikonikus QB-tól. De nem így.
Montanát akkor engedte a 49ers, amikor már idős volt, sérülésekkel bajlódott és készen állt egy helyettes (Young)
Favre a visszavonulásból visszatáncolásakor lett elcserélve és már készen állt Rodgers.
Manninget egy teljes kihagyott szezon és Luck draftolásának tudatában hagyták elmenni.
Bradyt egy önmagához képest gyengébb év után nem igazolták vissza. Nála mondjuk a helyettesítésről pont nem gondoskodtak.

De hogy a regnáló MVP-t elpasszoljuk úgy, hogy a potenciális utód több, mint kérdéses, ez páratlannak tűnik.
Kampman
En nem ugy erzem, hogy a FO akarja elcserelni, hanem inkabb Rodgers az, aki nem elgedett ( lehet, hogy veteranminimumos szerzodest tettek ele, ezert sz ellentet). Vagy ahogy Cubehor irta, Kellen Mond mar hazat vett a Lambeau kozeleben
több mint 3 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Eddig nyilván az volt a Packers terve, hogy az első körben feltradelnek Kellen Mondért, a másodikban meg draftolnak egy ötödik számú long snappert, érdekes lesz, hogy ez a hír változtat-e ezen.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tökéletes helyzetelemzés.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Páratlan lenne ez a sztori egy másik szempontból is.

Más csapatokkal is előfordult már, hogy megszabadultak egy ikonikus QB-tól. De nem így.
Montanát akkor engedte a 49ers, amikor már idős volt, sérülésekkel bajlódott és készen állt egy helyettes (Young)
Favre a visszavonulásból visszatáncolásakor lett elcserélve és már készen állt Rodgers.
Manninget egy teljes kihagyott szezon és Luck draftolásának tudatában hagyták elmenni.
Bradyt egy önmagához képest gyengébb év után nem igazolták vissza. Nála mondjuk a helyettesítésről pont nem gondoskodtak.

De hogy a regnáló MVP-t elpasszoljuk úgy, hogy a potenciális utód több, mint kérdéses, ez páratlannak tűnik.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Szóval ezt valahogy így látom. Rodgersnek jó eséllyel elege van abból, amit a Packers elért (vagy nem ért el) a bajnoki cím óta.
Kampman
MLF-fel az elmúlt két évben két NFC-döntő. Azt a kibaszott Tampa-meccset be kellett volna húzni, de nekem senki ne mondja, hogy Rodgers éppen most látja úgy, hogy GB-ben nem jöhet össze az újabb gyűrű.
nagylaza
Sources: The Packers reportedly told Aaron Rodgers they were going to trade him in the off season, then backed off
r.baggio
Ami fura ebben, hogy eddig az ellenkezojet lehetett hallani. De GB mi dig hires volt arrol, hogy nem szivarogtat semmit.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Szóval ezt valahogy így látom. Rodgersnek jó eséllyel elege van abból, amit a Packers elért (vagy nem ért el) a bajnoki cím óta.
Kampman
MLF-fel az elmúlt két évben két NFC-döntő. Azt a kibaszott Tampa-meccset be kellett volna húzni, de nekem senki ne mondja, hogy Rodgers éppen most látja úgy, hogy GB-ben nem jöhet össze az újabb gyűrű.
nagylaza
Sources: The Packers reportedly told Aaron Rodgers they were going to trade him in the off season, then backed off
r.baggio
Hát ez nem segíti a helyzetet.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Mondjuk ha ennyire a műsorra akar koncentrálni inkább vonuljon vissza... Egyébként egy öltözőbe se hiányzik ez a mentalitás...
dande
Mert az a mentalitás nagyon kell, amit a vezetőség mutatott a tavalyi szezonban, ill az elmúlt offseasonokban.
twitch(4thline)
Nekem nincs vele gondom. Mi nem tetszett benne?
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Egyebkent teljesen mindegy hogy mi van mogotte, penz, ellentet akarmi. 15 ev, gyuru, MVP cimek utan barkinek jogaban all valtani. A major sportokban - vagy barmilyen sportokban - a patriotizmus nem letezik, vagy csak elvetve. Ezt inkabb a szurkolok szeretik/szeretnek belekepzelni. Ezek a csapatok semmivel nem kulonbek egy barmilyen piaci alapon mukodo multinal, sosem tudtam egy franchiset sem az egyen fole helyezni, most sem tudom. Nem sokan tettek tobbet a penzukert mint o, ha ugy erzi mennne, sok sikert, senkit nem kop szembe.
JéBé
Nem ertek ezzel egyet. Egy szemely nem lehet egy csapat felett, ha akarki is az. De azt ertem, es elfogadom (hmm, ezt sem gondoltam volna), hogy egyszerubb azonosulni es peldakepbek tekinteni egy embert, akinek van arca, mint egy szervezetet, amelyhez nem tudok arcot tarsitani.
Ha Rodgers akar, menjen. Nagy veszteseg lesz, lehet, hogy szerencseje lesz es nyer meg 1-2 SB-t mint TB12. Nem fogom ezert megutalni, de nem fogok “utana menni”, maradok GB szurkolo.
Es ahogy irtad: olyan, hogy klubhuseg mar csak a szentimentalis szurkolok fejeben letezik barmelyik sportban.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Szóval ezt valahogy így látom. Rodgersnek jó eséllyel elege van abból, amit a Packers elért (vagy nem ért el) a bajnoki cím óta.
Kampman
MLF-fel az elmúlt két évben két NFC-döntő. Azt a kibaszott Tampa-meccset be kellett volna húzni, de nekem senki ne mondja, hogy Rodgers éppen most látja úgy, hogy GB-ben nem jöhet össze az újabb gyűrű.
nagylaza
Sources: The Packers reportedly told Aaron Rodgers they were going to trade him in the off season, then backed off


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal