Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mivel mindig írtóztam a szektás gondolkodástól , így ebben az ügyben is hajlok rá h ez a dolog sem fekete / fehér .
Szoval én látom Aaron igazat sok kerdesben , de ahogy ezt rendezi , meg ilyen komolytalan dolgok h Kummorow miatt .. hat ezekben nem.
Örök kedvencem marad de én most úgy érzem ez a dolog már menthetetlen sajnos , mostmár azon kell törekedni az Fo-nak h a lehető legtöbbet hozza ki a dologbol , aztán idén megnezzuk tud-e Jordan Love repülni , valszeg a válasz nem lesz , és akkor jövőre komoly draft tőkével meglehet találni a jövőt .

Persze bízok meg egy kicsit a Happy Endben , de a realitas nem ezt mutatja most 😕
nando89
Nem tudom...
Amennyiben A-Rod-nak a csapattal és az edzőkkel nincs baja, akkor ha végre odatennének elé egy számára elfogadható szerződést, akkor szerintem még tovább lehetne lendíteni a dolgot.
Persze csak akkor, ha ő is akarja, és szeretne még GB-ben játszani. Ha nem, akkor más a helyzet.
esz-ki-mo
Te odatennel egy raklap penzt egy olyan jatekos ele, aki evek ota csinalja a feszkot? Korabban az elozo edzoi stabot furta, azt lecsereltek, azota furja az uj GM-et.

Mi a garancia arra, hogy kap egy uj szerzodest es nem lesz egy ev mulva megint valami, ami neki nem tetszik? Es akkor vegkepp ott allnal letolt gatyaval, mert az uj szerzodes szamaival jol beszopod, ha netan megszabadulnal tole. Raadasul jovo ilyenkor Rodgers mar 38 lesz, utban a 39 fele.

En mondjuk alapvetoen azt a gondolkodast vallom, hogy egyetlen jatekos sem tobb a csapatnal, nem o diktal, ugyhogy nem is marasztalnam Rodgerst, eladnam meg most, amig lesz egy csapat, ami ad erte legalabb harom elso kort. De ez csak az en velemenyem, ki hogyan gondolkodik errol az egesz sztorirol. Szamomra baromira unszimpatikus, amit Rodgers muvel.

több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Mivel mindig írtóztam a szektás gondolkodástól , így ebben az ügyben is hajlok rá h ez a dolog sem fekete / fehér .
Szoval én látom Aaron igazat sok kerdesben , de ahogy ezt rendezi , meg ilyen komolytalan dolgok h Kummorow miatt .. hat ezekben nem.
Örök kedvencem marad de én most úgy érzem ez a dolog már menthetetlen sajnos , mostmár azon kell törekedni az Fo-nak h a lehető legtöbbet hozza ki a dologbol , aztán idén megnezzuk tud-e Jordan Love repülni , valszeg a válasz nem lesz , és akkor jövőre komoly draft tőkével meglehet találni a jövőt .

Persze bízok meg egy kicsit a Happy Endben , de a realitas nem ezt mutatja most 😕
nando89
Nem tudom...
Amennyiben A-Rod-nak a csapattal és az edzőkkel nincs baja, akkor ha végre odatennének elé egy számára elfogadható szerződést, akkor szerintem még tovább lehetne lendíteni a dolgot.
Persze csak akkor, ha ő is akarja, és szeretne még GB-ben játszani. Ha nem, akkor más a helyzet.
esz-ki-mo
Remélem így lesz 😊
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Mivel mindig írtóztam a szektás gondolkodástól , így ebben az ügyben is hajlok rá h ez a dolog sem fekete / fehér .
Szoval én látom Aaron igazat sok kerdesben , de ahogy ezt rendezi , meg ilyen komolytalan dolgok h Kummorow miatt .. hat ezekben nem.
Örök kedvencem marad de én most úgy érzem ez a dolog már menthetetlen sajnos , mostmár azon kell törekedni az Fo-nak h a lehető legtöbbet hozza ki a dologbol , aztán idén megnezzuk tud-e Jordan Love repülni , valszeg a válasz nem lesz , és akkor jövőre komoly draft tőkével meglehet találni a jövőt .

Persze bízok meg egy kicsit a Happy Endben , de a realitas nem ezt mutatja most 😕
nando89
Nem tudom...
Amennyiben A-Rod-nak a csapattal és az edzőkkel nincs baja, akkor ha végre odatennének elé egy számára elfogadható szerződést, akkor szerintem még tovább lehetne lendíteni a dolgot.
Persze csak akkor, ha ő is akarja, és szeretne még GB-ben játszani. Ha nem, akkor más a helyzet.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Mivel mindig írtóztam a szektás gondolkodástól , így ebben az ügyben is hajlok rá h ez a dolog sem fekete / fehér .
Szoval én látom Aaron igazat sok kerdesben , de ahogy ezt rendezi , meg ilyen komolytalan dolgok h Kummorow miatt .. hat ezekben nem.
Örök kedvencem marad de én most úgy érzem ez a dolog már menthetetlen sajnos , mostmár azon kell törekedni az Fo-nak h a lehető legtöbbet hozza ki a dologbol , aztán idén megnezzuk tud-e Jordan Love repülni , valszeg a válasz nem lesz , és akkor jövőre komoly draft tőkével meglehet találni a jövőt .

Persze bízok meg egy kicsit a Happy Endben , de a realitas nem ezt mutatja most 😕
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
1 nappal a Kumerow cut elott beszelt rola Rodgers nyilvanosan hogy mennyire jo tagja a csapatnak es egy zsenialis jatekos akire mindig lehet szamitani. Masnap dirr cut. Nem hiszem hogy ez tette be a kaput csak most elo astak a sztorit es hat igen ez egy sokadik kreten lepes az FO reszerol. Egyebkent az Adams tweet sem enged sok jora kovetkeztetni..

Szerkesztette: JéBé
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
- AJ Hawk szerint 0% az esélye, hogy Aaron visszavonul
- A szivárogtatott híresztelések szerint A-Rodnak Kumerow elengedése tette be a kaput - még a Love pick előtt
gamerkr
Hát akkor azon én is úgy berágtam, hogy bosszúból legszívesebben kirúgtam volna Arodot...
Nyilván ez is vicc.
Csak kár, hogy közben hülyét csinálnak egy amúgy patinás klubból. Nem lehetnek boldogok a csapattagok sem. Talán nem veletlen, hogy Adams sem hosszabbított még 😕
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 459
- A szivárogtatott híresztelések szerint A-Rodnak Kumerow elengedése tette be a kaput - még a Love pick előtt
gamerkr
Nemár 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
A szivárogtatott híresztelések szerint A-Rodnak Kumerow elengedése tette be a kaput
gamerkr
???
Nem rémlik, hogy számolatlanul dobálta volna felé a lasztit.
nagylaza
De nagyon jo “spanok” voltak.
gremi
Jó, de basszus...
nagylaza
Tudod, “Touchdown Jesus”.... Amúgy előtte Cobbot es Jordyt is elengedte a vezetőség.
De ez meg mindig nem elég a szememben ilyen viselkedéshez.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
A szivárogtatott híresztelések szerint A-Rodnak Kumerow elengedése tette be a kaput
gamerkr
???
Nem rémlik, hogy számolatlanul dobálta volna felé a lasztit.
nagylaza
De nagyon jo “spanok” voltak.
gremi
Jó, de basszus...
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
A szivárogtatott híresztelések szerint A-Rodnak Kumerow elengedése tette be a kaput
gamerkr
???
Nem rémlik, hogy számolatlanul dobálta volna felé a lasztit.
nagylaza
De nagyon jo “spanok” voltak.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
A szivárogtatott híresztelések szerint A-Rodnak Kumerow elengedése tette be a kaput
gamerkr
???
Nem rémlik, hogy számolatlanul dobálta volna felé a lasztit.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
- AJ Hawk szerint 0% az esélye, hogy Aaron visszavonul
- A szivárogtatott híresztelések szerint A-Rodnak Kumerow elengedése tette be a kaput - még a Love pick előtt

több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Fun fact. Soha iranyio nem jatszott meg 17 szezont itt. Starr 16, Favre 16, Rodgers 16. Csak tisztelegni akar a nagyok elott😀
JéBé
de ha azt nézzük, hogy kezdőként hány szezont játszott, akkor még van 3 éve 😉
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Green_Bay_Packers_starting_quarterbacks
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Fun fact. Soha iranyio nem jatszott meg 17 szezont itt. Starr 16, Favre 16, Rodgers 16. Csak tisztelegni akar a nagyok elott😀
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Sőt, rögtön dupláztunk is Madisonból.
Black Creek, ahonnan Dietzen származik, 25 mérföldre van Green Baytől.

 packerswire.usatoday.com/2021/05/01/packers-adding-pair-of-offensive-linemen-from-university-of-wisconsin/

Nemcsak állam béli, Cole Van Lanen Green Bayben született! 😀
alatriste


Szerkesztette: James007
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 716 — 中国加油
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Őszintén szolva, mar en is unom a sajat nyavalygásomat, de ha tudunk IGY DRAFTOLNI, akkor még kevesbe ertem a mult evet. Akarki is fog vegul az O-fal mogott allni, ennel jobb draftot nem almodhatott maganak.
jossbeaumont
Ja, 6. korben egy wisconsini OL backup es egy LB ismet teljesen rendben van.
A 7. kort meg varjuk meg az ertekelessel, de elrontani ezt mar nem lehet.
esz-ki-mo
Nemcsak állam béli, Cole Van Lanen Green Bayben született! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Őszintén szolva, mar en is unom a sajat nyavalygásomat, de ha tudunk IGY DRAFTOLNI, akkor még kevesbe ertem a mult evet. Akarki is fog vegul az O-fal mogott allni, ennel jobb draftot nem almodhatott maganak.
jossbeaumont
Ja, 6. korben egy wisconsini OL backup es egy LB ismet teljesen rendben van.
A 7. kort meg varjuk meg az ertekelessel, de elrontani ezt mar nem lehet.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Őszintén szolva, mar en is unom a sajat nyavalygásomat, de ha tudunk IGY DRAFTOLNI, akkor még kevesbe ertem a mult evet. Akarki is fog vegul az O-fal mogott allni, ennel jobb draftot nem almodhatott maganak.
jossbeaumont
Tudom, hülye kifejezés, de "emberileg" is nagy csalódás lesz, ha Rodgers most hagyja el a GB-t.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Őszintén szolva, mar en is unom a sajat nyavalygásomat, de ha tudunk IGY DRAFTOLNI, akkor még kevesbe ertem a mult evet. Akarki is fog vegul az O-fal mogott allni, ennel jobb draftot nem almodhatott maganak.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Ezzel kint vagyunk az összes vizekből.
nagylaza
Nyilván ott a helyszínen nem fog nekiállni vagdalkozni.
Kampman
Pont, hogy nem vagdalkoznia kellene, hanem legalább egy megnyugtató mondatot mondania. "Műbalhé, ami folyik." Vagy valami hasonlót. Riasztó, hogy ez elmaradt.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Hogy visszakanyarodjunk az érdemi történésekhez, 5. körben elvittünk egy DT-t (Gators, 6'4", 330 font), majd a kompenzációs pickkel egy CB-t.
Az első jó lehet akár a kezdőbe is, a második nyilván backup.
Kíváncsi vagyok, mi a tervünk a LB pozícióval, lehet-e oda még értelmeset húzni a 6-7 körben?
esz-ki-mo
Akar a draftolatlanok kozott is lehet jatekosokat kukazni (pl. Krys Barnes tavalyrol)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 459
Ezzel kint vagyunk az összes vizekből.
nagylaza
Nyilván ott a helyszínen nem fog nekiállni vagdalkozni.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers

Peszinter Ferenc
Ezzel kint vagyunk az összes vizekből.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Hogy visszakanyarodjunk az érdemi történésekhez, 5. körben elvittünk egy DT-t (Gators, 6'4", 330 font), majd a kompenzációs pickkel egy CB-t.
Az első jó lehet akár a kezdőbe is, a második nyilván backup.
Kíváncsi vagyok, mi a tervünk a LB pozícióval, lehet-e oda még értelmeset húzni a 6-7 körben?